4,5



Na podstawie 94 opinii
WISFOR kuweta z poduszką dla kota, składana kuweta z podłogą, składana kuweta XXL z kapturem i szufelką
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 31 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 31 października
Rabat udzielony przez WISFOR
Rabat udzielony przez WISFOR
181,85 zł
55,27 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Kuwety dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm59,54 zł/1kg
387,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Automatyczna Kuweta Dla Kota Samoczyszcząca Dla Wielu Kotów 76 L11,19 zł/1l
850,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mopvanzstore

Więcej informacji o reklamie
Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor14,40 zł/1l
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Więcej informacji o reklamie
Feandrea kuweta szafka Divit BK2718 Kuweta dla kota z matą do drapania 80 x 50 x 55 cm703,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MOTEA-ONLINE

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
167,01 zł
-19,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

FEANDREA kuweta dla kota, 80x53x49,2cm, z wyjmowaną przegrodą, beżowa
28,02 zł/1kg
445,46 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kuweta dla kota PawHut z pokrywką, kuweta dla kota z łopatką, mata do kuwety, rozkładana tacka, kuweta XXL dla dużych kotów, 43 x 44 x 47 cm, zielona
91,39 zł/1kg
255,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
43,00 zł/1kg
67,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
130,27 zł
-6,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm
141,18 zł/1kg
917,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ROTHO Biała Cappuccino - żwirek dla kota
58,45 zł/1kg
128,60 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kuweta dla kota Flamingo Lexie 39x56x9,5cm 39x56x9,5cm
208,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Savic Hop In, Kot, Kuweta z górnym wejściem, Szary, Biały, Zapięcie, 585 mm, 390 mm
59,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pawhut PawHut kuweta dla kota z szufelką D31-066V00
81,87 zł/1kg
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Simons Kuweta dla kota 50 x 37 x 39 cm
195,19 zł
Sprzedawca: Easytoys
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
【Konstrukcja szufladyułatwiająca czyszczenie】- Wyposażona w wyjmowaną szufladę umożliwiającą wysuwanie i czyszczenie żwirku. Dołączona miarka do łatwego i wygodnego zbierania żwirku.
【Podwójnewejście】 - Aby zapobiec rozsypywaniu żwirku wszędzie, przednie drzwi wejściowe mogą po prostu wejść, a nie wyjść. Górne drzwiczki wejściowe mogą wchodzić i wychodzić do woli, ćwicząc naturalne docieranie kota i zwiększając zabawę.
konstrukcja【2 w 1】- Konstrukcja 2 w 1, górne legowisko z poduszką do wyjęcia jako spersonalizowane legowisko dla kota. Oszczędzająca miejsce konstrukcja 2 w 1, pokrywę można umieścić w dowolnym miejscu
【Wejście i wyjście bez bałaganu】 - Jednokierunkowe drzwi przednie pozwalają kotu swobodnie wchodzić, ale nie wynosić żwirku ani piasku. Górne wejście i wyjście z filtrem piaskowym pomaga usunąć cząsteczki żwirku z łap, co zapobiega rozpryskiwaniu się żwirku.
【Przenośnai składana】- Bardzo łatwa instalacja. Składaną ściankę można złożyć i uporządkować w wyjmowanej podstawie kuwety z pokrywą. Idealny w podróży.
wytrzymała iprzyjazna dla środowiska】 - Kuweta jest wykonana z tworzywa sztucznego, wytrzymała i usuwa nieprzyjemne zapachy, zapewniając długotrwałe użytkowanie.
【BequmeDesign】- Przestronne pomieszczenie o wymiarach 38,5x50x37 cm dla kota o wadze 10 kg. Konstrukcja obudowy chroni prywatność kota, aby czuł się komfortowo i bezpiecznie.
ładnyprezent】 - Koty uwielbiają być czyste, ta kuweta jest niewątpliwie najlepszym prezentem dla kota.
Specyfikacje:
Typ: kuweta dla kota
Funkcja: łatwa do czyszczenia
Materiał: 80% PP + 20% poliester
Kolor: szary + biały
Waga netto: 3,5 kg
Odpowiednia dla kociąt i dorosłych kotów o wadze do 10 kg
Wymiary produktu: 38,5 x 50 x 37 cm
Górne wejście: 20x20cm
Przednie wejście: 20 x 20 cm
Rozmiar opakowania: 52 x 42 x 24 cm
Waga opakowania: 4,15 kg
Zawartość dostawy:
1 x kuweta
1 x szufelka do żwirku dla kota
1 x poduszka
1 x instrukcja obsługi
Uwaga
- Jeśli kuweta zostanie umieszczona w cichym miejscu w domu, kot będzie chętniej z niej korzystał.
- Należy zapoznać się z pomiarem. Dopuszczalny jest niewielki błąd pomiaru w normalnym zakresie.
- Mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorach spowodowane monitorem, kamerą lub innymi czynnikami. Prosimy o odniesienie się do fizycznego przedmiotu.
- Waga
- 3.5 kg
- Model
- Katzentoilette
- Kolor
- Szary
- EAN
- 7427274102408
- Numer producenta
- P-ZM123
- Producent
- WISFOR
- Waga
- 3.5 kg
- Model
- Katzentoilette
- Kolor
- Szary
- EAN
- 7427274102408
- Numer producenta
- P-ZM123
- Producent
- WISFOR
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Zestaw misek 2 × 0,2 l/ø 11 cm/24 × 6 × 14 cm
38,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

WISFOR Kuweta dla kota z wysuwaną miską, Kuweta dla kota z szufelką, Kuweta z kapturem i deską do masażu, Składana przenośna kuweta z podwójnymi drzwiczkami
15,69 zł/1kg
156,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

WISFOR kuweta dla kota Kuweta z kapturem Kuweta zamykana na podwójne drzwiczki z szufelką Pokrywa kuwety, składana
71,31 zł/1kg
156,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
167,01 zł
-19,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
43,00 zł/1kg
67,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

WISFOR kuweta dla kota z wysuwaną miską, kuweta z szufelką, składana, przenośna, z podwójnymi drzwiczkami
74,55 zł/1kg
192,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
406,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Drapak FEANDREA, drapak L, z 2 domkami, 80 cm, kompaktowy, jasnoszary
307,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Drapak dla kota Yaheetech 139 cm H, drapak z 3 platformami widokowymi i 2 jaskiniami do przytulania, różowy
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Domek dla kota Elba dla kotów przebywających w domu Jaskinia dla kota wykonana z MDF 30 x 40 x 35 cm Kryjówka dla kotów i małych zwierząt Biały
194,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Stelaż WKŁAD drewniany ROLOWANY do ŁÓŻKA 180 x 200 cm (2 x 90 cm, 20 listew) – Wyjątkowo stabilny-Naturalny- Lite drewno- Stelaż z listew- Stelaż łóżka, Drewniane listwy
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lermowood

Kuweta dla kota D31-061V00GY, wyjmowana komora podstawowa, z plastikową szufelką, szara
160,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Prześcieradło z gumką etérea Topper z dżerseju 140x200 – 160x200 cm – 100% bawełna, zachowuje kształt i jest łatwe w pielęgnacji – białe
61,00 zł
Sprzedawca: magita

Pokrowce na krzesła 1-pak, aksamitne, uniwersalne, elastyczne pokrowce na krzesła do jadalni, które można prać w pralce, szare
82,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

VASAGLE półka na książki z 10 kostkami Przegroda do pokoju Półka na schody Półka stojąca biała
355,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lampa Podłogowa, Czarna Lumarko!
222,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Szczotka dla zwierząt Szczotka dla kota Szczotka dla psa do długiej i krótkiej sierści, bez użycia rąk za pomocą jednego przycisku, usuwa zmatowiałą i splątaną sierść
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Kerbl Katzenschrank Helena (L x B x H 64 x 46 x 65 cm, Einstiegshöhe 9 cm) 82662
584,95 zł
-311,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
273,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Ręczny odkurzacz bezprzewodowy Clea 2w1 09847 sr/bu
775,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pojemnik Z Pokrywą Do Przechowywania Home Box 30L Uniwersalny Organizer
59,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Philips 3000 series HD9252/90 Ovi Mini, Frytkownica na gorące powietrze, 4,1 l, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Pojedyńczy
1 033,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Łóżko Cuddle Cave dla kotów domowych i małych psów, kojące łóżko dla kota, przytulny, zadaszony domek do spania dla szczeniąt, kociąt Rozmiar M 33CM
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza kuweta na świecie!!! ❤
Mój kot ją uwielbia. Dwie opcje wejścia - od góry lub przez przednią klapkę, która idealnie otwiera się tylko do wewnątrz. Oznacza to, że musi wychodzić z toalety od góry i automatycznie ściera żwirek na kratce. Klapa jest przezroczysta, więc może zobaczyć wszystko, gdy jest najbardziej bezbronny: podczas załatwiania swoich spraw. :) Unikalną cechą jest wysuwana szuflada i idealna miarka z boku. W pokrywie znajduje się również mały schowek, a po drugiej stronie niewielki obszar do drapania. Świetny efekt uboczny: mój pies nie odważy się wystawić głowy przez klapy w kierunku kuszącej kociej kupy! :D Szybka wysyłka - dobrze zapakowane! Dziękuję bardzo za ten elegancki i praktyczny dodatek do naszego domu!
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolenie
Jestem bardzo zadowolony z wanny ze stali nierdzewnej i tego, że można ją otworzyć na pół. Toaleta jest duża, a plastik wysokiej jakości. 3 z 3 moich kotów ją polecają. Obawiałem się, że będzie to chiński sunt za duże pieniądze, ale będę zamawiał ponownie! Warto Aktualizacja listopad: zamówiłem kolejny i po świętach będę zamawiał następny. Najlepszy western na świecie. Nie mogę narzekać. Moje życie jest łatwiejsze, gdy nie mam tych plastikowych drani zasysających zapach mocy.
Oceniono dnia 16 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super kuweta
Ponieważ mój kot lubi kopać aż do Australii, a piasek leci po łuku, szukałem toalety, która by temu zapobiegała - i znalazłem ją w tym produkcie. Klapa otwiera się tylko w jednym kierunku, co nie spodobało się mojemu kotkowi, więc musiałem ją zawiązać. Ale myślę, że każdy kot jest inny. Ostatecznie i tak rozwiązało to mój problem. Zamierzam kupić drugą toaletę, bo mój kot chyba też bardzo lubi tam wchodzić. :)
Oceniono dnia 22 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealna do przejścia na otwartą kuwetę
Uwielbiam tę kuwetę. Chciałam przejść z plastiku na stal nierdzewną, a także na otwartą kuwetę. Ta jest do tego idealna. Jest duża i pojemna, ale zostawiłem klapę wyłączoną.
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super
Kuweta jest naprawdę świetna – nie ma już nieprzyjemnych zapachów, a koty ją uwielbiają
Oceniono dnia 14 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kuweta dla kota
Różowa toaleta dla kota, praktyczna, ponieważ pokrywa otwiera się tylko do wewnątrz, więc żwirek nie może wypaść, kot wychodzi przez otwór na górze.
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidna, lekka, taka jak na zdjęciach.
Wygląda dobrze, mam nadzieję, że spełnia wymagania kota :D
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przestronny i praktyczny
Łatwy montaż. Szeroki
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2 157,00 zł
Sprzedawca: T6Power
156,87 zł/1kg

Ręcznie Pleciona Rattanowa Obudowa Na Kuwetę Dla Kota Z Drzwiczkami I Akcesoriami
345,13 zł
Sprzedawca: Mopvanzstore

Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały
254,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
87,90 zł/1kg

COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
387,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
59,54 zł/1kg

Kuweta Samoczyszcząca Automatyczna dla Kota Smart WiFi Tuya Jonizacja PIR
1 024,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Sprzedawca: GOMEDIA

COSTWAY, szafka dla kota, 90x50x50 cm, z ukrytą kuwetą, matą do drapania i 2 drzwiczkami, dom dla kota do użytku wewnątrz, nowoczesny stolik pomocniczy, szafka na kuwetę wykonana z drewna
229,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
13,88 zł/1kg

COSTWAY 3 w 1 szafka na kuwetę dla kota, szafka dla kota z matą do ściółki, 2 zamykane drzwi, wejście i schowek, domek dla kota, stolik pomocniczy, biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
307,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
23,62 zł/1kg

SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
126,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
53,74 zł/1kg

Obrotowa, automatyczna kuweta, samoczyszcząca i dezodoryzująca, z panelem dotykowym, zamknięta, bezzapachowa kuweta, sterowanie APP, zintegrowany czujnik zbliżeniowy i grawitacyjny, kuwety z wysokimi ściankami, bez szufelki dla kotów o wadze od 1 do 8 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4 428,99 zł
Sprzedawca: elezone
491,54 zł/1kg

Kuweta COSTWAY z podwójnymi drzwiczkami, drapakiem, otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta, jaskinia dla kota, domek dla kota, dla kotów, psów, zwierząt domowych (kawa)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
307,56 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
11,18 zł/1kg

Szafka dla kota COSTWAY, szafka z kuwetą, stacją ładującą i oświetleniem LED, 16 trybów, szuflada, półki, drzwi i wejście, domek dla kota, w zestawie pilot zdalnego sterowania, kolor biały
409,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
17,40 zł/1kg

Szafka na kuwetę COSTWAY, szafka dla kota z 2 matami do drapania z sizalu, platformami i składaną półką, domek dla kota 3 w 1 z kuwetą i stolikiem pomocniczym, drewno, biały
357,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
7,14 zł/1kg

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Sprzedawca: MERAX
14,40 zł/1l

Mata Pod Kuwetę Dla Kota – Mata Dla Kotów – Czarna, 60 x 45 cm, Dwuwarstwowa
23,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Samoczyszcząca kuweta Fudajo 76 L, automatyczna kuweta 55 x 50 x 66,5 cm, kuweta elektryczna z aplikacją i złączem USB
1 539,99 zł
Sprzedawca: WilTec

COSTWAY Szafka na kuwetę dla kota, szafka na kuwetę z 2 szufladami, 3 drzwiczkami i wejściem, stolik boczny dla kota 100x45x80cm Biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
595,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
20,52 zł/1kg

Curver Kuweta z Filtrem Toaleta Dla Kota + Łopatka



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63
166,69 zł
-19,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Myers CLB-W1 Inteligentna, samoczyszcząca kuweta dla kotów z Wi-Fi | Automatyczne czyszczenie | 72 l | Sterowanie za pomocą aplikacji | Biała
880,68 zł
Sprzedawca: SecureTrade
251,62 zł/1kg

COSTWAY szafka dla kota z półką, szafka na kuwetę do kociej toalety, domek dla kota z 3-poziomowymi półkami, 4 haczykami i wejściem, meble dla kota szare
404,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
18,36 zł/1kg

CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2 515,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
228,73 zł/1kg