4,5



Na podstawie 94 opinii
WISFOR kuweta dla kota Kuweta z kapturem Kuweta zamykana na podwójne drzwiczki z szufelką Pokrywa kuwety, składana
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 31 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 31 października
Rabat udzielony przez WISFOR
Rabat udzielony przez WISFOR
147,48 zł
71,31 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Kuwety dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm59,54 zł/1kg
387,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały87,90 zł/1kg
254,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY szafka na kuwetę dla kota, kuweta z drzwiczkami i wejściem, drewniany stolik, jaskinia dla małych i średnich kotów, vintage brązowy, 50 x 53 x 55 cm16,59 zł/1kg
223,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
PawHut Kuweta dla kota ze stali nierdzewnej z pokrywą, kuweta XXL z podwójnymi drzwiczkami, łopatką, pedałem i wysuwaną tacką, łatwa do czyszczenia, odporna na zapachy, dla dużych kotów do 12 kg, 70 x 50 x 46,5 cm, szara107,53 zł/1kg
483,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
167,01 zł
-19,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ROTHO Biała Cappuccino - żwirek dla kota
58,45 zł/1kg
128,60 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kuweta dla kota PawHut z pokrywką, kuweta dla kota z łopatką, mata do kuwety, rozkładana tacka, kuweta XXL dla dużych kotów, 43 x 44 x 47 cm, zielona
91,39 zł/1kg
255,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
43,00 zł/1kg
67,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
130,27 zł
-6,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro

FEANDREA kuweta dla kota, 80x53x49,2cm, z wyjmowaną przegrodą, beżowa
28,02 zł/1kg
445,46 zł
Sprzedawca: Lumarko

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm
141,18 zł/1kg
917,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
61,37 zł/1kg
44,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kuweta SucceBuy XL ze stali nierdzewnej - głębokość 15 cm, bezzapachowa, z podstawą filtra, szufelką i wysokimi bokami, łatwa do czyszczenia, idealna dla dużych kotów, pojemność 30 l
44,41 zł/1kg
199,99 zł
-49,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Kuweta dla kota Flamingo Lexie 39x56x9,5cm 39x56x9,5cm
208,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

LINUMA® Szara kuweta dla kota, toaleta dla kota, kuweta z pokrywą, toalety dla kotów, duża kuweta dla kota, Cat Litter Box, toaleta dla kota, kuweta z wysoką krawędzią, kot
212,81 zł/1kg
340,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Savic Hop In, Kot, Kuweta z górnym wejściem, Szary, Biały, Zapięcie, 585 mm, 390 mm
59,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pawhut PawHut kuweta dla kota z szufelką D31-066V00
81,87 zł/1kg
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Rotho Kuweta dla kota ECO BAILEY czarna 3E
38,14 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KUWETA Z POKRYWĄ
1, Składana kuweta z plastikową szufelką dla zwierząt domowych. To idealny wybór dla Twojego kota.
2, Koty lubią wiercić dziury i chodzić do toalety w ograniczonej przestrzeni, aby czuć się bezpieczniej i wygodniej.
3, Przednie wejście i górne wyjście: W przednich drzwiach i górnym wyjściu znajdują się duże wydrążone pedały z piaskiem, które pomagają usunąć zabłąkane cząsteczki z łap kota i zapobiegają rozsypywaniu się żwirku wszędzie.
4, Typ szuflady: Wystarczy wyciągnąć szufladę, aby łatwo nabierać i wymieniać żwirek dla kota (produkt z szufelką).
5, Duży obszar prywatności: Zamknięta kuweta zapewnia kotom prywatność.
6, Wystarczająca przestrzeń: Rozmiar produktu 40 × 43 × 37,5 cm. Przestronne wnętrze zapewnia kotu wystarczająco dużo miejsca do swobodnego poruszania się bez ograniczeń.
7, Możliwość przyczepienia i zmniejszenie zajmowanej przestrzeni: Zmniejszenie ilości miejsca zajmowanego przez tradycyjną zamkniętą kuwetę ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie.
8, Łatwa konserwacja: Kuwetę można całkowicie zdemontować, co ułatwia jej czyszczenie.
9, Wykonana z przyjaznego dla środowiska materiału: Kuweta ta wykorzystuje wysokiej jakości materiały PP, które są trwałe i bezwonne. Jest bezpieczna dla zdrowia kota.
Specyfikacja
Kolor: szary
Materiał: tworzywo PP (polipropylen)
Waga: 2,2 kg
Wymiary produktu: 43 x 40,5 x 37,5 cm
Przednie drzwi: 27,3 x 20,1 cm
Górne wyjście: 19,8 x 19,2 cm
Wymiary opakowania: 44 x 41 x 15,5 cm
Waga opakowania: 3,05 kg
Pakiet zawiera:
1 * kuweta
1 * szufelka do żwirku dla kota
1 * bawełna eliminująca nieprzyjemne zapachy
1 * Instrukcja
- Waga
- 2.2 kg
- Kolor
- Szary
- EAN
- 7427273968760
- Numer producenta
- P-ZM118
- Producent
- Bingopaw
- Waga
- 2.2 kg
- Kolor
- Szary
- EAN
- 7427273968760
- Numer producenta
- P-ZM118
- Producent
- Bingopaw
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Drapak FEANDREA, drapak L, z 2 domkami, 80 cm, kompaktowy, jasnoszary
307,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Yaheetech drapak drapak dla kota 87 cm drzewko wspinaczkowe z platformą widokową leżąca pusta jaskinia dla kota sizalowe pnie, jasnoszary
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
61,37 zł/1kg
44,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Trójwymiarowa sizalowa piłka do drapania dla kota Odporna na zużycie deska do drapania z pazurami Drapak dla kota z litego drewna Samoprzylepna zabawka dla kota
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
406,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Podściółka Cats Best Original 10l/4,3kg
6,09 zł/1l
60,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
125,02 zł
Sprzedawca: TR8

Miixia podwójna miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Prześcieradło z gumką etérea Topper z dżerseju 140x200 – 160x200 cm – 100% bawełna, zachowuje kształt i jest łatwe w pielęgnacji – białe
61,00 zł
Sprzedawca: magita

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

HDeye 3,5-litrowa fontanna ze stali nierdzewnej z 8 filtrami dla kotów/psów
129,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trizand 22044 Hula Hoop do masażu z obciążnikami
169,00 zł
Sprzedawca: SLEVIR

Grill stojący Zilan 2w1 | grill elektryczny | grill stołowy | grill imprezowy | 2400 Watt
298,07 zł
Sprzedawca: Enstore

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Relaxdays 10046831, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza kuweta na świecie!!! ❤
Mój kot ją uwielbia. Dwie opcje wejścia - od góry lub przez przednią klapkę, która idealnie otwiera się tylko do wewnątrz. Oznacza to, że musi wychodzić z toalety od góry i automatycznie ściera żwirek na kratce. Klapa jest przezroczysta, więc może zobaczyć wszystko, gdy jest najbardziej bezbronny: podczas załatwiania swoich spraw. :) Unikalną cechą jest wysuwana szuflada i idealna miarka z boku. W pokrywie znajduje się również mały schowek, a po drugiej stronie niewielki obszar do drapania. Świetny efekt uboczny: mój pies nie odważy się wystawić głowy przez klapy w kierunku kuszącej kociej kupy! :D Szybka wysyłka - dobrze zapakowane! Dziękuję bardzo za ten elegancki i praktyczny dodatek do naszego domu!
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolenie
Jestem bardzo zadowolony z wanny ze stali nierdzewnej i tego, że można ją otworzyć na pół. Toaleta jest duża, a plastik wysokiej jakości. 3 z 3 moich kotów ją polecają. Obawiałem się, że będzie to chiński sunt za duże pieniądze, ale będę zamawiał ponownie! Warto Aktualizacja listopad: zamówiłem kolejny i po świętach będę zamawiał następny. Najlepszy western na świecie. Nie mogę narzekać. Moje życie jest łatwiejsze, gdy nie mam tych plastikowych drani zasysających zapach mocy.
Oceniono dnia 16 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super kuweta
Ponieważ mój kot lubi kopać aż do Australii, a piasek leci po łuku, szukałem toalety, która by temu zapobiegała - i znalazłem ją w tym produkcie. Klapa otwiera się tylko w jednym kierunku, co nie spodobało się mojemu kotkowi, więc musiałem ją zawiązać. Ale myślę, że każdy kot jest inny. Ostatecznie i tak rozwiązało to mój problem. Zamierzam kupić drugą toaletę, bo mój kot chyba też bardzo lubi tam wchodzić. :)
Oceniono dnia 22 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealna do przejścia na otwartą kuwetę
Uwielbiam tę kuwetę. Chciałam przejść z plastiku na stal nierdzewną, a także na otwartą kuwetę. Ta jest do tego idealna. Jest duża i pojemna, ale zostawiłem klapę wyłączoną.
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super
Kuweta jest naprawdę świetna – nie ma już nieprzyjemnych zapachów, a koty ją uwielbiają
Oceniono dnia 14 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kuweta dla kota
Różowa toaleta dla kota, praktyczna, ponieważ pokrywa otwiera się tylko do wewnątrz, więc żwirek nie może wypaść, kot wychodzi przez otwór na górze.
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidna, lekka, taka jak na zdjęciach.
Wygląda dobrze, mam nadzieję, że spełnia wymagania kota :D
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przestronny i praktyczny
Łatwy montaż. Szeroki
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mata Pod Kuwetę Dla Kota – Mata Dla Kotów – Czarna, 60 x 45 cm, Dwuwarstwowa
23,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2 157,00 zł
Sprzedawca: T6Power
156,87 zł/1kg

Ręcznie Pleciona Rattanowa Obudowa Na Kuwetę Dla Kota Z Drzwiczkami I Akcesoriami
345,13 zł
Sprzedawca: Mopvanzstore

COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
387,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
59,54 zł/1kg

Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały
254,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
87,90 zł/1kg

Kuweta Samoczyszcząca Automatyczna dla Kota Smart WiFi Tuya Jonizacja PIR
1 024,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Sprzedawca: GOMEDIA

Obrotowa, automatyczna kuweta, samoczyszcząca i dezodoryzująca, z panelem dotykowym, zamknięta, bezzapachowa kuweta, sterowanie APP, zintegrowany czujnik zbliżeniowy i grawitacyjny, kuwety z wysokimi ściankami, bez szufelki dla kotów o wadze od 1 do 8 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4 428,99 zł
Sprzedawca: elezone
491,54 zł/1kg

COSTWAY, szafka dla kota, 90x50x50 cm, z ukrytą kuwetą, matą do drapania i 2 drzwiczkami, dom dla kota do użytku wewnątrz, nowoczesny stolik pomocniczy, szafka na kuwetę wykonana z drewna
229,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
13,88 zł/1kg

SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
126,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
53,74 zł/1kg

Szafka dla kota COSTWAY, szafka z kuwetą, stacją ładującą i oświetleniem LED, 16 trybów, szuflada, półki, drzwi i wejście, domek dla kota, w zestawie pilot zdalnego sterowania, kolor biały
409,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
17,40 zł/1kg

COSTWAY 3 w 1 szafka na kuwetę dla kota, szafka dla kota z matą do ściółki, 2 zamykane drzwi, wejście i schowek, domek dla kota, stolik pomocniczy, biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
307,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
23,62 zł/1kg

Kuweta COSTWAY z podwójnymi drzwiczkami, drapakiem, otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta, jaskinia dla kota, domek dla kota, dla kotów, psów, zwierząt domowych (kawa)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
307,56 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
11,18 zł/1kg

Szafka na kuwetę COSTWAY, szafka dla kota z 2 matami do drapania z sizalu, platformami i składaną półką, domek dla kota 3 w 1 z kuwetą i stolikiem pomocniczym, drewno, biały
357,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
7,14 zł/1kg

COSTWAY Szafka na kuwetę dla kota, szafka na kuwetę z 2 szufladami, 3 drzwiczkami i wejściem, stolik boczny dla kota 100x45x80cm Biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
595,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
20,52 zł/1kg

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Sprzedawca: MERAX
14,40 zł/1l

Samoczyszcząca kuweta Fudajo 76 L, automatyczna kuweta 55 x 50 x 66,5 cm, kuweta elektryczna z aplikacją i złączem USB
1 539,99 zł
Sprzedawca: WilTec

COSTWAY szafka dla kota z półką, szafka na kuwetę do kociej toalety, domek dla kota z 3-poziomowymi półkami, 4 haczykami i wejściem, meble dla kota szare
404,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
18,36 zł/1kg

Curver Kuweta z Filtrem Toaleta Dla Kota + Łopatka



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63
166,69 zł
-19,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Myers CLB-W1 Inteligentna, samoczyszcząca kuweta dla kotów z Wi-Fi | Automatyczne czyszczenie | 72 l | Sterowanie za pomocą aplikacji | Biała
880,68 zł
Sprzedawca: SecureTrade
251,62 zł/1kg

CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2 515,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
228,73 zł/1kg