Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

924,56 zł

142,24 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – śr. 7 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Kuwety dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Litter-Robot 4, Kot, Kuweta dla robotów, Biały, 15 V, 560 mm, 686 mm
Litter-Robot 4, Kot, Kuweta dla robotów, Biały, 15 V, 560 mm, 686 mm
358,72 zł/1kg
3 910,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.
SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.
53,74 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
126,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l
CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l
228,73 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2 515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Kuweta dla kota Curver grafitowa
Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
167,01 zł
-19,01 zł
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
149,89 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
43,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
67,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Samoczyszcząca kuweta Scoopfree otwarta
Samoczyszcząca kuweta Scoopfree otwarta
106,24 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 030,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
130,27 zł
-6,52 zł
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
61,37 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
44,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla FEANDREA kuweta dla kota, 80x53x49,2cm, z wyjmowaną przegrodą, beżowa
FEANDREA kuweta dla kota, 80x53x49,2cm, z wyjmowaną przegrodą, beżowa
28,02 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
445,46 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Kuweta dla kota PawHut z pokrywką, kuweta dla kota z łopatką, mata do kuwety, rozkładana tacka, kuweta XXL dla dużych kotów, 43 x 44 x 47 cm, zielona
Kuweta dla kota PawHut z pokrywką, kuweta dla kota z łopatką, mata do kuwety, rozkładana tacka, kuweta XXL dla dużych kotów, 43 x 44 x 47 cm, zielona
91,39 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
255,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla SAVIC HOP Coffee Brown z białą pokrywą - Kuweta - 58,5x39x39,5 cm - 1 szt.
SAVIC HOP Coffee Brown z białą pokrywą - Kuweta - 58,5x39x39,5 cm - 1 szt.
41,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Curver Eco-Friendly kuweta dla kota, kolor: Misty blue
Curver Eco-Friendly kuweta dla kota, kolor: Misty blue
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
313,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Savic Hop In, Kot, Kuweta z górnym wejściem, Szary, Biały, Zapięcie, 585 mm, 390 mm
Savic Hop In, Kot, Kuweta z górnym wejściem, Szary, Biały, Zapięcie, 585 mm, 390 mm
59,99 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kuweta dla kota Flamingo Lexie 39x56x9,5cm 39x56x9,5cm
Kuweta dla kota Flamingo Lexie 39x56x9,5cm 39x56x9,5cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
208,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla CATLINK Scooper Young, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Szary, Polipropylen (PP), 12 V, 13 l
CATLINK Scooper Young, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Szary, Polipropylen (PP), 12 V, 13 l
150,90 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Toaleta Catit JUMBO
Toaleta Catit JUMBO
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
261,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm

 

Specyfikacja:

  • Wymiary kuwety:
    • Długość: 66 cm
    • Szerokość: 48 cm
    • Wysokość: 63 cm
  • Wymiary drzwiczek wejściowych:
    • Długość górnej części: 25 cm
    • Wysokość: 27 cm
    • Długość części dolnej: 22 cm
  • Kolor: Szary

Opis: Catit SmartSift to innowacyjna kuweta samoczyszcząca, która dzięki prostemu systemowi Pull-and-Refresh eliminuje konieczność ręcznego nabierania i przesiewania żwirku. Wystarczy pociągnąć za dźwignię, aby przesiewać i odświeżać żwirek, co skutecznie zbiera i usuwa odpady.

Cechy:

  • System Pull-and-Refresh: Bezgłośny proces, który skutecznie zbiera i usuwa odpady.
  • Łatwe usuwanie odpadów: Grudki trafiają do wysuwanej szuflady, co ułatwia ich usuwanie.
  • Duże wejście: Odpowiednie dla kotów wszystkich rozmiarów, z możliwością demontażu drzwi wahadłowych.
  • Zintegrowany filtr węglowy: Usuwa zapachy i zapewnia optymalną wentylację.
  • Okienko monitorujące: Umożliwia łatwe sprawdzanie poziomu żwirku.
  • Drzwiczki konserwacyjne: Ułatwiają dodanie nowej ściółki.
  • Wkładki: Kuweta zawiera dwie wkładki, które utrzymują ją w czystości i wytrzymują dwutygodniowy ładunek odpadów.
  • Uniwersalność: Nadaje się do wszystkich zbrylających się śmieci.

Zalety:

  • Bezproblemowe czyszczenie: Innowacyjny system eliminuje uciążliwe czynności związane z utrzymaniem kuwety.
  • Higiena: Zintegrowany filtr węglowy i łatwo dostępne drzwiczki konserwacyjne zapewniają czystość i świeżość.
  • Łatwość użytkowania: Prosty mechanizm pociągnięcia dźwigni sprawia, że odświeżenie żwirku jest szybkie i wygodne.

Podsumowanie: Catit SmartSift to zaawansowana kuweta samoczyszcząca, która znacząco ułatwia utrzymanie czystości w kociej toalecie. Dzięki innowacyjnemu systemowi Pull-and-Refresh oraz zintegrowanemu filtrowi węglowemu, zapewnia komfort użytkowania zarówno dla kota, jak i jego właściciela. Kuweta jest łatwa w obsłudze i konserwacji, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego domu z kotem.

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm

 

Specyfikacja:

  • Wymiary kuwety:
    • Długość: 66 cm
    • Szerokość: 48 cm
    • Wysokość: 63 cm
  • Wymiary drzwiczek wejściowych:
    • Długość górnej części: 25 cm
    • Wysokość: 27 cm
    • Długość części dolnej: 22 cm
  • Kolor: Szary

Opis: Catit SmartSift to innowacyjna kuweta samoczyszcząca, która dzięki prostemu systemowi Pull-and-Refresh eliminuje konieczność ręcznego nabierania i przesiewania żwirku. Wystarczy pociągnąć za dźwignię, aby przesiewać i odświeżać żwirek, co skutecznie zbiera i usuwa odpady.

Cechy:

  • System Pull-and-Refresh: Bezgłośny proces, który skutecznie zbiera i usuwa odpady.
  • Łatwe usuwanie odpadów: Grudki trafiają do wysuwanej szuflady, co ułatwia ich usuwanie.
  • Duże wejście: Odpowiednie dla kotów wszystkich rozmiarów, z możliwością demontażu drzwi wahadłowych.
  • Zintegrowany filtr węglowy: Usuwa zapachy i zapewnia optymalną wentylację.
  • Okienko monitorujące: Umożliwia łatwe sprawdzanie poziomu żwirku.
  • Drzwiczki konserwacyjne: Ułatwiają dodanie nowej ściółki.
  • Wkładki: Kuweta zawiera dwie wkładki, które utrzymują ją w czystości i wytrzymują dwutygodniowy ładunek odpadów.
  • Uniwersalność: Nadaje się do wszystkich zbrylających się śmieci.

Zalety:

  • Bezproblemowe czyszczenie: Innowacyjny system eliminuje uciążliwe czynności związane z utrzymaniem kuwety.
  • Higiena: Zintegrowany filtr węglowy i łatwo dostępne drzwiczki konserwacyjne zapewniają czystość i świeżość.
  • Łatwość użytkowania: Prosty mechanizm pociągnięcia dźwigni sprawia, że odświeżenie żwirku jest szybkie i wygodne.

Podsumowanie: Catit SmartSift to zaawansowana kuweta samoczyszcząca, która znacząco ułatwia utrzymanie czystości w kociej toalecie. Dzięki innowacyjnemu systemowi Pull-and-Refresh oraz zintegrowanemu filtrowi węglowemu, zapewnia komfort użytkowania zarówno dla kota, jak i jego właściciela. Kuweta jest łatwa w obsłudze i konserwacji, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego domu z kotem.



Dzięki tej kuwecie dla kota od Catit czyszczenie kuwety należy już do przeszłości.

  • Praktyczna konstrukcja: pociągając za dźwignię z boku, kocie odchody są skutecznie usuwane i wyrzucane do dolnej wysuwanej kuwety. Czysty, przesiany żwirek jest wsypywany z powrotem do kuwety.
  • Praktyczna konstrukcja: Dzięki praktycznej konstrukcji żwirek dla kota może być przesiewany cicho i bez wysiłku, ponieważ nie wymaga żadnych części silnikowych ani elektrycznych. Ta kuweta jest odpowiednia do zbrylających się żwirków dla kotów.
  • Zintegrowany filtr z węglem aktywnym: Kuweta jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
  • Kolor: biały, czarny
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 67 x 48 x 46 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Ciche przesiewanie żwirku dla kota za pomocą dźwigni
  • Wysuwana kuweta ułatwiająca utylizację
  • Duże wejście z wyjmowanymi drzwiczkami wahadłowymi, odpowiednie dla wszystkich rozmiarów kotów
  • Łatwo dostępne drzwiczki do dodawania nowego żwirku dla kotów
  • Wbudowany filtr węglowy eliminujący nieprzyjemne zapachy i optymalizujący wentylację
  • Górne przezroczyste okienko do sprawdzania żwirku
  • Z 2 wkładkami do utrzymania kuwety i żwirku w czystości
  • Wykonana z materiałów niezawierających BPA
  • Nadaje się do zbrylających się żwirków dla kotów
Długość
66 cm
Waga
6.5 kg
Kolor
Biały
EAN
0022517506851
022517506851
22517506851
Numer producenta
50685
Producent
CATIT

Długość
66 cm
Waga
6.5 kg
Kolor
Biały
EAN
0022517506851
022517506851
22517506851
Numer producenta
50685
Producent
CATIT
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Folia CATIT SmartSift do podstawy toalety - 12 sztuk
Folia CATIT SmartSift do podstawy toalety - 12 sztuk
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Folia CATIT SmartSift do kosza na śmieci - 12 sztuk
Folia CATIT SmartSift do kosza na śmieci - 12 sztuk
331,88 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
149,89 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla Kuweta dla kota Curver grafitowa
Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
167,01 zł
-19,01 zł
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
185,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07
Zdjęcie produktu dla Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Miixia podwójna miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota
Miixia podwójna miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
132,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 898
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Zdjęcie produktu dla Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB + 8 GB Dual-Sim Meteorite Gray Neu
Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB + 8 GB Dual-Sim Meteorite Gray Neu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
1 220,06 zł
-28,78 zł
1 191,28 zł
Sprzedawca: JANADO
Zdjęcie produktu dla Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
98,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Podświetlenie LED tła telewizora Taśma świetlna USB Paski RGB 2m
Podświetlenie LED tła telewizora Taśma świetlna USB Paski RGB 2m
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 105
154,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla WISFOR Samochodowy koc dla psa Koc ochronny na tylne siedzenie Wodoodporny, odporny na zarysowania
WISFOR Samochodowy koc dla psa Koc ochronny na tylne siedzenie Wodoodporny, odporny na zarysowania
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
145,72 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla Toaleta Catit JUMBO
Toaleta Catit JUMBO
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
261,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Namiot CampFeuer Super+ dla 4 osób, szary/czarny, namiot tunelowy XXL z 2 wejściami i markizą
Namiot CampFeuer Super+ dla 4 osób, szary/czarny, namiot tunelowy XXL z 2 wejściami i markizą
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
480,68 zł
Sprzedawca: CS-Trading
Zdjęcie produktu dla Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Szary, Tkanina, Plastik, Chromecast, Android, iOS
Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Szary, Tkanina, Plastik, Chromecast, Android, iOS
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
1 017,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Homcom HOMCOM ławka do ćwiczeń brzucha z regulacją wysokości A91-072
Homcom HOMCOM ławka do ćwiczeń brzucha z regulacją wysokości A91-072
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
258,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla Zlewozmywak dwukomorowy Zlewozmywak do zabudowy Zlewozmywak ze stali nierdzewnej 2 umywalki + akcesoria
Zlewozmywak dwukomorowy Zlewozmywak do zabudowy Zlewozmywak ze stali nierdzewnej 2 umywalki + akcesoria
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
322,90 zł
-22,00 zł
300,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Feel2Home
Zdjęcie produktu dla Kolekcja SYLTFIT Beatrice Egli | Trener wibracyjny | Promuje elastyczność, koordynację i stabilność | 99 poziomów, 10 programów
Kolekcja SYLTFIT Beatrice Egli | Trener wibracyjny | Promuje elastyczność, koordynację i stabilność | 99 poziomów, 10 programów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
382,74 zł
Sprzedawca: HaWaKo
Zdjęcie produktu dla Deska do krojenia, duża stolnica kuchenna, KESPER
Deska do krojenia, duża stolnica kuchenna, KESPER
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
119,90 zł
Sprzedawca: homerci
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dolu Full Trainer Potty, Biały, 1,5 lat(a), 380 mm, 390 mm, 280 mm
Dolu Full Trainer Potty, Biały, 1,5 lat(a), 380 mm, 390 mm, 280 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 122
90,39 zł
Sprzedawca: Easytoys
Zdjęcie produktu dla Mata pod prysznic Homerella® antypoślizgowa 53 x 53 cm – w 100% wolna od BPA – 2 haczyki do zawieszenia – mata pod prysznic przyjazna dla skóry, można prać w pralce
Mata pod prysznic Homerella® antypoślizgowa 53 x 53 cm – w 100% wolna od BPA – 2 haczyki do zawieszenia – mata pod prysznic przyjazna dla skóry, można prać w pralce
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
225,39 zł
-12,19 zł
213,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Półka pod pralkę Półka pod toaletę 160 x 47 cm Półka łazienkowa Półka pod toaletę Półka łazienkowa Otwarte półki Łatwa w montażu Wielofunkcyjna Biała, Retoo
Półka pod pralkę Półka pod toaletę 160 x 47 cm Półka łazienkowa Półka pod toaletę Półka łazienkowa Otwarte półki Łatwa w montażu Wielofunkcyjna Biała, Retoo
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
49,89 zł
-20%
39,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 116
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 31 opinii
Oceniono dnia 23 kwietnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super kuweta
Oceniono dnia 18 sierpnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pozytywnie, pozytywnie, pozytywnie!
Oceniono dnia 31 grudnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry i prosty
Oceniono dnia 8 stycznia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem bardzo zadowolona
Oceniono dnia 7 listopada 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Praktyczna
Oceniono dnia 15 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Toaleta dla kota
Oceniono dnia 9 lipca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Oceniono dnia 11 lutego 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super kuweta dla kota
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik
PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: T6Power
156,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ręcznie Pleciona Rattanowa Obudowa Na Kuwetę Dla Kota Z Drzwiczkami I Akcesoriami
Ręcznie Pleciona Rattanowa Obudowa Na Kuwetę Dla Kota Z Drzwiczkami I Akcesoriami
345,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mopvanzstore
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały
Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały
254,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
87,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm
COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
387,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
59,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kuweta Samoczyszcząca Automatyczna dla Kota Smart WiFi Tuya Jonizacja PIR
Kuweta Samoczyszcząca Automatyczna dla Kota Smart WiFi Tuya Jonizacja PIR
1 024,00 zł
-25,00 zł
999,00 zł
Sprzedawca: GOMEDIA
Zdjęcie produktu dla COSTWAY, szafka dla kota, 90x50x50 cm, z ukrytą kuwetą, matą do drapania i 2 drzwiczkami, dom dla kota do użytku wewnątrz, nowoczesny stolik pomocniczy, szafka na kuwetę wykonana z drewna
COSTWAY, szafka dla kota, 90x50x50 cm, z ukrytą kuwetą, matą do drapania i 2 drzwiczkami, dom dla kota do użytku wewnątrz, nowoczesny stolik pomocniczy, szafka na kuwetę wykonana z drewna
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
13,88 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 3 w 1 szafka na kuwetę dla kota, szafka dla kota z matą do ściółki, 2 zamykane drzwi, wejście i schowek, domek dla kota, stolik pomocniczy, biały
COSTWAY 3 w 1 szafka na kuwetę dla kota, szafka dla kota z matą do ściółki, 2 zamykane drzwi, wejście i schowek, domek dla kota, stolik pomocniczy, biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
307,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
23,62 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.
SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
126,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
53,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Obrotowa, automatyczna kuweta, samoczyszcząca i dezodoryzująca, z panelem dotykowym, zamknięta, bezzapachowa kuweta, sterowanie APP, zintegrowany czujnik zbliżeniowy i grawitacyjny, kuwety z wysokimi ściankami, bez szufelki dla kotów o wadze od 1 do 8 kg
Obrotowa, automatyczna kuweta, samoczyszcząca i dezodoryzująca, z panelem dotykowym, zamknięta, bezzapachowa kuweta, sterowanie APP, zintegrowany czujnik zbliżeniowy i grawitacyjny, kuwety z wysokimi ściankami, bez szufelki dla kotów o wadze od 1 do 8 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4 428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
491,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kuweta COSTWAY z podwójnymi drzwiczkami, drapakiem, otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta, jaskinia dla kota, domek dla kota, dla kotów, psów, zwierząt domowych (kawa)
Kuweta COSTWAY z podwójnymi drzwiczkami, drapakiem, otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta, jaskinia dla kota, domek dla kota, dla kotów, psów, zwierząt domowych (kawa)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
307,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
11,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szafka dla kota COSTWAY, szafka z kuwetą, stacją ładującą i oświetleniem LED, 16 trybów, szuflada, półki, drzwi i wejście, domek dla kota, w zestawie pilot zdalnego sterowania, kolor biały
Szafka dla kota COSTWAY, szafka z kuwetą, stacją ładującą i oświetleniem LED, 16 trybów, szuflada, półki, drzwi i wejście, domek dla kota, w zestawie pilot zdalnego sterowania, kolor biały
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
17,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szafka na kuwetę COSTWAY, szafka dla kota z 2 matami do drapania z sizalu, platformami i składaną półką, domek dla kota 3 w 1 z kuwetą i stolikiem pomocniczym, drewno, biały
Szafka na kuwetę COSTWAY, szafka dla kota z 2 matami do drapania z sizalu, platformami i składaną półką, domek dla kota 3 w 1 z kuwetą i stolikiem pomocniczym, drewno, biały
357,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
7,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
14,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mata Pod Kuwetę Dla Kota – Mata Dla Kotów – Czarna, 60 x 45 cm, Dwuwarstwowa
Mata Pod Kuwetę Dla Kota – Mata Dla Kotów – Czarna, 60 x 45 cm, Dwuwarstwowa
23,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Zdjęcie produktu dla Samoczyszcząca kuweta Fudajo 76 L, automatyczna kuweta 55 x 50 x 66,5 cm, kuweta elektryczna z aplikacją i złączem USB
Samoczyszcząca kuweta Fudajo 76 L, automatyczna kuweta 55 x 50 x 66,5 cm, kuweta elektryczna z aplikacją i złączem USB
1 539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Szafka na kuwetę dla kota, szafka na kuwetę z 2 szufladami, 3 drzwiczkami i wejściem, stolik boczny dla kota 100x45x80cm Biały
COSTWAY Szafka na kuwetę dla kota, szafka na kuwetę z 2 szufladami, 3 drzwiczkami i wejściem, stolik boczny dla kota 100x45x80cm Biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
595,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
20,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Curver Kuweta z Filtrem Toaleta Dla Kota + Łopatka
Curver Kuweta z Filtrem Toaleta Dla Kota + Łopatka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
166,69 zł
-19,69 zł
147,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Myers CLB-W1 Inteligentna, samoczyszcząca kuweta dla kotów z Wi-Fi | Automatyczne czyszczenie | 72 l | Sterowanie za pomocą aplikacji | Biała
Myers CLB-W1 Inteligentna, samoczyszcząca kuweta dla kotów z Wi-Fi | Automatyczne czyszczenie | 72 l | Sterowanie za pomocą aplikacji | Biała
880,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SecureTrade
251,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla COSTWAY szafka dla kota z półką, szafka na kuwetę do kociej toalety, domek dla kota z 3-poziomowymi półkami, 4 haczykami i wejściem, meble dla kota szare
COSTWAY szafka dla kota z półką, szafka na kuwetę do kociej toalety, domek dla kota z 3-poziomowymi półkami, 4 haczykami i wejściem, meble dla kota szare
404,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
18,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l
CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2 515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
228,73 zł/1kg