3,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,40 zł
184,80 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny108,98 zł/100ml
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF3031,22 zł/100ml
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50316,41 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF5029,95 zł/100ml
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
121,62 zł/100ml
212,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
253,34 zł/100ml
126,67 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
220,10 zł/100ml
110,05 zł
Sprzedawca: VISO

LANCASTER Sun Beauty Fast Tan Optimizer Satin Dry Oil SPF30 150 ml
111,33 zł/100ml
167,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
37,74 zł/100ml
150,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
119,00 zł/100ml
178,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

LANCASTER Sun Beauty Sun Protective Water SPF50
223,16 zł/100ml
111,58 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty SPF30 Mleczko do opalania, 250ml
76,85 zł/100ml
192,12 zł
Sprzedawca: Katomix

Lancaster, Sun, Soothing, Sunscreen Lotion, SPF 50, 125 ml
51,92 zł/100ml
64,90 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster, Sun Beauty, Sun Protection, Sunscreen Fluid, 30 ml
1 076,67 zł/1kg
80,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LANCASTER Sun SportCooling Invisible Mist SPF30 LANCASTER
227,27 zł/100ml
159,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

COSRX - Aloe SPF 50 Pa+++ Soothing Sun Cream 50ml
439,90 zł/1kg
43,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Garnier Ambre Solaire Sun Cream Nawilżające mleczko przeciwsłoneczne SPF 30
53,44 zł/100ml
26,72 zł
Sprzedawca: TR8

Bioderma Photoderm Nude Touch Mineral SPF 50+ PA++++ (Very Light) 40 ml
259,30 zł/100ml
103,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dermacol krem do opalania Sun Cream in Stick SPF50+ 24 g
1 872,92 zł/1kg
44,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Capital Soleil krem matujący SPF50+ 50ml
71,28 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem Lancaster Sun Beauty Velvet Touch SPF30
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30
Pojemność: 50 ml
Opis:
Ten krem do twarzy zawiera najnowocześniejszą ochronę przeciwsłoneczną. Ten delikatny i niezwykle przyjemny w dotyku krem do twarzy pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Chroni i pielęgnuje opaloną cerę
Dzięki Sun Beauty Face Cream SPF30, Lancaster opracował innowacyjny filtr przeciwsłoneczny specjalnie dla twarzy. Lekki krem pokrywa 100% spektrum promieniowania słonecznego*, jednocześnie chroniąc skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce. Oczyszczająca, przyjazna dla skóry morskiej i sensorycznie ustrukturyzowana formuła otula skórę lekką jak piórko konsystencją, która jest natychmiast niewidoczna na skórze i nie pozostawia białych śladów. Rozpieszcza skórę cennym nawilżeniem i aksamitnym blaskiem oraz sprawia, że skóra staje się złotobrązowa w czasie o połowę krótszym niż czas spędzony na słońcu**.
* Żaden produkt przeciwsłoneczny nie zapewnia pełnej ochrony przeciwsłonecznej. Nadmierna ekspozycja na słońce może poważnie zaszkodzić zdrowiu.
** Testowany in vitro z kompleksem Tan Activator z gamy Sun Beauty.
Krem do skóry zapewnia ochronę o szerokim spektrum działania i pomaga uzyskać jasną i jednolitą opaleniznę. Ma lekką i nietłustą formułę, która jest natychmiast niewidoczna na skórze. Pozostawia skórę nawilżoną i upiększoną przez długi czas.
Krem przeciwsłoneczny do twarzy
Makijaż twarzy Lancaster dla kobiet
Krem do twarzy Lancaster Sublime Tan z ochroną przeciwsłoneczną (SPF30) i wodoodporny. Ten krem do twarzy ma kremową, lekką jak piórko konsystencję i wysoki współczynnik ochrony. Krem natychmiast wtapia się w skórę i nie pozostawia białego filmu. Nieskazitelne, aksamitne wykończenie zapewnia piękną, długotrwale nawilżoną skórę.
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30
LANCASTER SOLAR FACIAL TREATMENT SPF30 50ML
Wykwintny,
Bronzer do twarzy Lancaster F30 50ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 30
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Diizopropylowy adypinian, Dekocylowy estry kwasu masłowego, Gliceryna, Alkohol, Dikalprylowy węglan, Butylometoksydibenzoilometan, Bis-etyloheksylofenylofenylo triazyna, Etoksytrzona, Poliglicerylo-6 stearynian, Stearynian gliceryny SE, Polimer akrylanu C10-30, Dwutlenek krzemu, Izomylowy p-metoksycynamian, Ekstrakt z łodygi bambusa bambusowego, Kwas octowy, Alfa-izometyl jonon, Alkohol benzylowy, Benzoesan benzylu, Lizat fermentu Bifida, Azotek boru, Kwas karboksylowy dimetylotetrahydrobenzotiazynowy, Karbomer, Cynamal, Kwas cytrynowy, Citronellol, Dimetoksichroman, Disod EDTA, Octan etyloheksylu, Farnesol, Geraniol, Hydrolizat owocu Citrus aurantium dulcis, Hydroksycytronelal, Ekstrakt z kwiatu jaśminu (Jasminum officinale), Kwas mlekowy, Linalol, Olej z owoców Mauritia flexuosa, Miki, Glikol pentylenowy, Poliglicerylo-6 behenian, Kaprylan sorbitanu, Tokoferol, Guma ksantanowa, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Kompozycja zapachowa, Dwutlenek tytanu (Ci 77891)
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3616302022526
- Numer producenta
- G0016857933
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 30
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Diizopropylowy adypinian, Dekocylowy estry kwasu masłowego, Gliceryna, Alkohol, Dikalprylowy węglan, Butylometoksydibenzoilometan, Bis-etyloheksylofenylofenylo triazyna, Etoksytrzona, Poliglicerylo-6 stearynian, Stearynian gliceryny SE, Polimer akrylanu C10-30, Dwutlenek krzemu, Izomylowy p-metoksycynamian, Ekstrakt z łodygi bambusa bambusowego, Kwas octowy, Alfa-izometyl jonon, Alkohol benzylowy, Benzoesan benzylu, Lizat fermentu Bifida, Azotek boru, Kwas karboksylowy dimetylotetrahydrobenzotiazynowy, Karbomer, Cynamal, Kwas cytrynowy, Citronellol, Dimetoksichroman, Disod EDTA, Octan etyloheksylu, Farnesol, Geraniol, Hydrolizat owocu Citrus aurantium dulcis, Hydroksycytronelal, Ekstrakt z kwiatu jaśminu (Jasminum officinale), Kwas mlekowy, Linalol, Olej z owoców Mauritia flexuosa, Miki, Glikol pentylenowy, Poliglicerylo-6 behenian, Kaprylan sorbitanu, Tokoferol, Guma ksantanowa, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Kompozycja zapachowa, Dwutlenek tytanu (Ci 77891)
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3616302022526
- Numer producenta
- G0016857933
Pasuje również do tego

Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
121,62 zł/100ml
212,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
253,34 zł/100ml
126,67 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
220,10 zł/100ml
110,05 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50
56,44 zł/100ml
101,59 zł
Sprzedawca: VISO

Martiderm The Originals Proteos Hydra Plus, serum do twarzy w ampułce 10x2ml
424,80 zł/100ml
84,96 zł
Sprzedawca: Glampact

Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Ochrona, Skóra normalna, 200 ml
53,95 zł/100ml
107,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Mleczko do opalania SPF30, 175 ml
53,99 zł/100ml
94,48 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
37,74 zł/100ml
150,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
119,00 zł/100ml
178,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

LANCASTER Sun Beauty Fast Tan Optimizer Satin Dry Oil SPF30 150 ml
111,33 zł/100ml
167,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Butelka, Ciemna skóra, Alabaster, Naturalny, Kobiety, Olej
4 083,33 zł/1l
122,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Clinique Blended Puder sypki 04 Transparency, 25g
4 893,33 zł/1kg
146,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ARTDECO Rich Treatment Foundation, Krem, Wygładzający, Beżowy, Cashmere Rose, Radiant, 20 ml
4 720,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

krem przeciwzmarszczkowy HSR Lifting (krem przeciwzmarszczkowy) 50ml
601,22 zł/100ml
300,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krzesła ogrodowe Lifetime Garden Santiago – zestaw ogrodowy 2 sztuki – regulowane w 7 pozycjach – składane – aluminium – czarne
350,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Clinique Superbalanced Makeup, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Nawilżający, Wygładzający, Odcień light skin, Chłodny
4 561,33 zł/1l
136,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ARTDECO Eyeshadow, Wygładzający, Beżowy, Pearly Luxury Skin, 1 kol., Perłowy, Paleta
1 254,00 zł/1kg
25,08 zł
Sprzedawca: MANADA

Składana torba termoizolacyjna, torba piknikowa, torba na lunch, torba termoizolacyjna na lody, mini torby termoizolacyjne, torba termoizolacyjna składana mała
62,77 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 15ml
1 697,67 zł/100ml
254,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Bourjois Healthy Mix Clean Wegański Podkład rozświetlający 54 Beige, 30 ml
899,75 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Stay honey, Neutralny, Paleta, Puder prasowany
17 000,00 zł/1kg
129,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips A3 Premium All-in-One HX9092/11 Końcówki Kompleksowa Pielęgnacja do szczoteczki, 2 szt., Czarny, 3 mies., Miękki, Guma, Philips
597,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Ekran dotykowy, 32 GB, GPS, 30 g
1 042,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Dywan zewnętrzny odporny na pogodę, na taras, balkon, ogród i kuchnię. Płasko tkany, wygląd sizalu, zmywalny. Rozmiar: 60 X 100 cm , Kolor : Beżowy
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,04 zł
Sprzedawca: potz-tech

Lancaster Golden Tan Maximizer, Ciało, 150 ml, Olej, Uspokajający, Nawilżający, Odżywiający, Regeneracja, Lśniące, Świecący, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
62,43 zł/100ml
93,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność, Zestaw słuchawkowy, Biały
545,00 zł
Sprzedawca: tridisonline
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
33%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml