5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
212,83 zł
121,62 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF3031,22 zł/100ml
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety37,74 zł/100ml
150,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Ochrona, Skóra normalna, 200 ml52,85 zł/100ml
105,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Mleczko do opalania SPF30, 175 ml
53,99 zł/100ml
94,48 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Ciemna skóra, Odcień medium skin, Beżowy
212,56 zł/100ml
106,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
220,10 zł/100ml
110,05 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml
50,75 zł/100ml
101,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
178,90 zł/100ml
89,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz, 30 ml, Emulsja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Skóra uniwersalna, Kobiety
321,67 zł/100ml
96,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byrokko Shine Brown Krem Przyspieszający Opalanie
37,61 zł/100ml
78,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lancaster, Sun Beauty, Sun Protection, Sunscreen Fluid, 30 ml
1 076,67 zł/1kg
80,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Golden Tan Maximizer, Ciało, 200 ml, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Odżywiający, Regeneracja, Odżywiający, Kojąca, Tonizujący, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Kobiety
61,85 zł/100ml
123,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 125 ml
112,92 zł/100ml
141,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Lancaster Sun Perfect, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
237,70 zł/100ml
118,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Perfect, Płyn do ochrony przeciwsłonecznej, Twarz, Butelka, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 30 ml
413,33 zł/100ml
124,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster, Sun, Soothing, Sunscreen Lotion, SPF 50, 125 ml
51,92 zł/100ml
64,90 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster Sun Beauty SPF30 Mleczko do opalania, 250ml
76,85 zł/100ml
192,12 zł
Sprzedawca: Katomix

Lancaster My Sun Duo SPF 30, Unisex, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, 175 ml, 125 ml, INGREDIENTS BODY MILK: AQUA/WATER/EAU, DIISOPROPYL ADIPATE, GLYCERIN, ALCOHOL, BUTYL...
80,23 zł/100ml
140,41 zł
Sprzedawca: VISO

LANCASTER Sun Beauty Sun Protective Water SPF50
223,16 zł/100ml
111,58 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wysoce ochronna i rozpieszczająca złocista opalenizna
Dzięki Sun Beauty Body Lotion SPF15, Lancaster opracował innowacyjny filtr przeciwsłoneczny do całego ciała. Pokrywa 100% spektrum światła słonecznego*, jednocześnie chroniąc skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce. Oczyszczająca, przyjazna dla skóry morskiej formuła o zmysłowej konsystencji otula skórę lekką jak piórko konsystencją, która jest niewidoczna natychmiast po nałożeniu i nie pozostawia białych śladów. Rozpieszcza skórę cennym nawilżeniem i aksamitnym blaskiem oraz sprawia, że skóra staje się złotobrązowa w czasie o połowę krótszym niż czas spędzony na słońcu**.
* Żaden produkt przeciwsłoneczny nie zapewnia pełnej ochrony przeciwsłonecznej. Nadmierna ekspozycja na słońce może poważnie zaszkodzić zdrowiu.
** Testowany in vitro z kompleksem Tan Activator z gamy Sun Beauty.
Balsam przeciwsłoneczny zapewnia ochronę o szerokim spektrum działania, a jego formuła jest przyjazna dla skóry i oceanów. Pomaga naprawić uszkodzoną przez słońce skórę. Ma ultralekką, nietłustą konsystencję, która jest natychmiast niewidoczna na skórze, umożliwiając uzyskanie złotej, promiennej opalenizny przy skróceniu czasu ekspozycji na słońce o połowę. Pozostawia skórę trwale nawilżoną.
Mleczko do ciała Lancaster Sun Beauty Sublime Tan Body Milk SPF15 oferuje kremową, lekką jak piórko konsystencję i ochronę przeciwsłoneczną. Ta wyjątkowa formuła jest bardzo lekka, nietłusta i natychmiast niewidoczna na skórze. Zapewnia złocistą opaleniznę w czasie o połowę krótszym niż czas ekspozycji skóry na słońce. Zapewnia aksamitne wykończenie i długotrwałe nawilżenie skóry.
Lancaster Sun Beauty mleczko do ciała SPF 15 175 ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 216 g
- Zawartość
- 175 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3616302022571
- Numer producenta
- 99350094698
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 216 g
- Zawartość
- 175 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3616302022571
- Numer producenta
- 99350094698
Pasuje również do tego

Lancaster Mleczko do opalania SPF30, 175 ml
53,99 zł/100ml
94,48 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 125 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
896,96 zł/1l
112,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
253,34 zł/100ml
126,67 zł
Sprzedawca: BeautyShop

SoBuy Wieszak stojący Regulowany Czarny Nowoczesny przemysłowy KLS03-SCH
236,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
37,74 zł/100ml
150,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
119,00 zł/100ml
178,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
47,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Collistar Supertanning water moisturizing Anti-Salt, 400 ml, Unisex, Chłodzenie, Nawilżający, Zmiękczający, 1 szt.
18,25 zł/100ml
72,98 zł
Sprzedawca: VISO

Szczotka kompatybilna z Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Szczotka podłogowa z napędem bezpośrednim i 4 przednimi diodami LED do twardych podłóg i dywanów
152,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hauck Sport, Osłonka na nogi, Wózek o niskiej wadze, Dziewczyna, Pełne koła, Możliwość złożenia, Czarny, Czerwony
375,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nawozy do hortensji 1 kg
49,80 zł/1kg
50,30 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Gwiazda świąteczna LED ECD Germany z 1440 ciepłobiałymi diodami LED i wyłącznikiem czasowym, wewnętrzna/zewnętrzna, wodoodporna IP44
398,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50
56,44 zł/100ml
101,59 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Ciemna skóra, Odcień medium skin, Beżowy
212,56 zł/100ml
106,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Odcień light skin, Odcień medium skin, Beżowy
162,10 zł/100ml
81,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30
184,80 zł/100ml
92,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byrokko Shine Brown Krem Przyspieszający Opalanie
37,61 zł/100ml
78,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
220,10 zł/100ml
110,05 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml
50,75 zł/100ml
101,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Ochrona, Skóra normalna, 200 ml
52,85 zł/100ml
105,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz, 30 ml, Emulsja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Skóra uniwersalna, Kobiety
321,67 zł/100ml
96,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LANCASTER SUN BEAUTY Krem do Twarzy SPF50 szybkie ochrona przed słońcem
180,00 zł/100ml
90,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
178,90 zł/100ml
89,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem do opalania Lancaster
Ten krem do opalania jest naszym towarzyszem od lat. Uważamy, że jest bardzo dobrze tolerowany i nie jest przesadnie perfumowany.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Używam produktów Lancaster od lat 80-tych.
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml