Zawartość:

50 ml

Carner Barcelona Latin Lover woda perfumowana unisex 50 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

290,65 zł

5 813,00 zł / 1l

+ 12,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kilian Sacred Wood woda perfumowana unisex 100 ml
Kilian Sacred Wood woda perfumowana unisex 100 ml
14 820,30 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 482,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla By Kilian Moonlight in Heaven Woda perfumowana, 50 ml
By Kilian Moonlight in Heaven Woda perfumowana, 50 ml
20 947,60 zł/1l
1 047,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Louis XV 1722 Perfumy 50 ml UNISEX
Xerjoff Louis XV 1722 Perfumy 50 ml UNISEX
22 372,00 zł/1l
1 118,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla The House of Oud L'Explicite EDP 75 ml UNISEX
The House of Oud L'Explicite EDP 75 ml UNISEX
6 807,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
510,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Latin Lover woda perfumowana unisex 100 ml
Carner Barcelona Latin Lover woda perfumowana unisex 100 ml
4 742,40 zł/1l
474,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Rock Star EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Rock Star EDP 100 ml UNISEX
4 730,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
473,00 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
6 419,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
320,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Salado EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Salado EDP 50 ml UNISEX
6 677,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
333,88 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
4 008,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
400,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
4 443,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
444,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
7 092,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
354,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Palo Santo EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Palo Santo EDP 100 ml UNISEX
4 322,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
432,24 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
6 279,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
313,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
6 162,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
308,11 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Marbella EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Marbella EDP 100 ml UNISEX
4 321,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
432,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona El Born EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona El Born EDP 100 ml UNISEX
8 480,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
848,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Rima XI EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Rima XI EDP 50 ml UNISEX
6 485,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
324,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
4 908,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
490,86 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tennis Club EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Tennis Club EDP 100 ml UNISEX
4 280,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
428,09 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Parfémová voda UNISEX
magnólie,ylang ylang,bergamot
jasmín arabský,fialka,konvalinka,narcis
bílé pižmo,benzoin,listy indonéské pačule



Pozwól, aby w Parfum Carner Barcelona EDP Latin Lover 50 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Carner Barcelona!



  • Pojemność: 50 ml
  • Płeć: Unisex
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Latin Lover
Od 200,64 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
CARNER BARCELONA SL
C/ Diputacio 266, Local 2 08007 Barcelona, Hiszpania
08007 - Barcelona
+34932008977
[email protected]



Woda perfumowana marki Carner Barcelona została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.

Carner Latin Lover Eau de Parfum Spray Zapachowi nie można się oprzeć dzięki odurzającym i pikantnym nutom bergamotki, narcyza i paczuli Latin Lover przyciąga uwagę zmysłów, urzeka i wywołuje iskry pożądania To delikatna równowaga między uwodzeniem a namiętnym podnieceniem zapach, który Cię zaskoczy

Woda perfumowana w sprayu Carner Latin Lover.
Model
Latin Lover
Waga
0.41 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
50 ml
Składniki
Zobacz opis
Producent
Carner Barcelona
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8437011481696
Numer producenta
069

Model
Latin Lover
Waga
0.41 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
50 ml
Składniki
Zobacz opis
Producent
Carner Barcelona
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8437011481696
Numer producenta
069
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Super Moon EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Super Moon EDP 100 ml UNISEX
4 313,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
431,39 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
6 279,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
313,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Etat Libre D’Orange Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre EDP 50 ml UNISEX
Etat Libre D’Orange Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre EDP 50 ml UNISEX
5 065,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
253,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 180
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla FRENCH AVENUE Veneno EDP 100ml
FRENCH AVENUE Veneno EDP 100ml
1 522,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
152,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
7 454,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
372,73 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Mayar Natural Intense EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mayar Natural Intense EDP 100ml
868,70 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
86,87 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
937,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra La Charmante Eclatant edp 100ml
Maison Alhambra La Charmante Eclatant edp 100ml
757,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
107,69 zł
-31,90 zł
75,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Rave - Now Women EDP 100ml
Rave - Now Women EDP 100ml
699,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 100ml
Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 100ml
2 660,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
266,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
6 419,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
320,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
7 092,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
354,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
65,49 zł
-14%
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
17 863,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
535,89 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
798,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
81,98 zł
-2,18 zł
79,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
853,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
85,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
5 676,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
283,80 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Recenzje klientów

Na podstawie 15 opinii
Oceniono dnia 12 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 maja 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 21 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Palo santo Carner Barcelona
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zapach wyparował po 5 minutach
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 31 lipca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
zamówienie
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l