4,0



Na podstawie 1 opinii
Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,39 zł-3%
12,32 zł / 1kg
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 25kg4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Murray River Salt nietknięta, bogata w minerały, drobnoziarnista sól solankowa 250g172,80 zł/1kg
43,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biała sól morska w puszce 125g248,80 zł/1kg
31,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól 350g SANTE
14,14 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niemiecka sól kamienna - drobna 500g
19,56 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Himalaya rosa Salz dick 1000g TARGROCH
9 450,00 zł/1kg
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Himalaya-Ursalz – drobny, 1 kg | ERNTESEGEN
29,84 zł/1kg
29,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kala Namak - Sól siarkowa 100g
118,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwarzwälder Rauchsalz, 100g | NATURATA
358,60 zł/1kg
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
27,32 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA JODOWANA 500 g - NATURAVENA
16,72 zł/1kg
8,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mieszanka soli potasowej 200g
76,95 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
1 083,70 zł/1kg
108,37 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Fleur de Sel de Guerande Bretagne lniany woreczek sól morska 250g
204,12 zł/1kg
51,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kryształowa sól spożywcza – Himalaya, wydobywana w regionie Salt Range (Pendżab), 900g | RAAB VITALFOOD
22,09 zł/1kg
19,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
Sól różowa, w 100% drobno mielona, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylających.
OPIS
Sól pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest to najczystsza sól, jaka istnieje na ziemi. Sól jest doskonałą alternatywą dla soli kuchennej.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Sól różowa, w 100% drobno mielona, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylających.
OPIS
Sól pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest to najczystsza sól, jaka istnieje na ziemi. Sól jest doskonałą alternatywą dla soli kuchennej.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- sól himalajska drobno mielona 100 %. Nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 600 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Nazwa handlowa
- SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
- Producent
- CRYSTALLINE PLANET
- EAN
- 5902983781424
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- sól himalajska drobno mielona 100 %. Nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 600 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Nazwa handlowa
- SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
- Producent
- CRYSTALLINE PLANET
- EAN
- 5902983781424
Pasuje również do tego

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieprz czarny Peugeot Kampot, pieprz najwyższej jakości, przyprawa, do młynka Peugeot, torebka 3 x 20 g, 42462
2 909,17 zł/1kg
174,55 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Sól Epsom 3 kg Sól gorzka Siarczan magnezu Sól do kąpieli Kąpiel stóp Peeling Ogród GiDeli
18,68 zł/1kg
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Zapasowe przyprawy do młynka Tan Hoi Peugeot 42400, pieprz czarny, 7x20g
1 245,50 zł/1kg
174,37 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia

KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
299,00 zł
Sprzedawca: Konsimo

Hudora 76053/01
321,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sól RÓŻOWA GRUBO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
18,42 zł/1kg
11,05 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Philips 600i series AC0650/10 Oczyszczacz powietrza, 49 dB,
425,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Logitech B100, Oburęczny, Optyczny, USB Typu-A, 800 DPI, Czarny
35,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Mini szklane butelki z korkiem 50 ml (opakowanie 12 sztuk) - Małe szklane butelki do napełniania - Szklane probówki na wesele - Mini szklane upominki ślubne
46,90 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zamek do skrzynki na listy MASTERPROOF 1030-PJXY
69,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
36,10 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,35 zł
Sprzedawca: somnia24

vidaXL prześcieradło jersey antracyt 140x200 cm bawełna
77,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

50 szt. 100 ml pusta butelka z atomizerem, przezroczysta kosmetyczna butelka podróżna z delikatną mgiełką
140,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zapalniczka JET – zapalniczka burzowa – bezpieczne zapalanie nawet przy wietrze – wraz z wkładem do ponownego napełniania
9 219,44 zł/1l
165,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dostarczane natychmiast
Cena wzrosła astronomicznie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg

Sól gruba jodowana Grosso 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,49 zł/1l

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biała sól morska w puszce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,80 zł/1kg

Küper Włoska sól morska gruboziarnista w papierowym pudełku 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,88 zł/1kg