4,3



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Givenchy Pour Homme 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Coriander, Davana, Drewno olibanowe
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
250,56 zł
2 505,60 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Amarige, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa2 184,00 zł/1l
218,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Blue Label Woda toaletowa, 100ml2 262,80 zł/1l
226,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 121,40 zł/1l
212,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Givenchy Pour Homme, Woda toaletowa, 50ml
5 887,80 zł/1l
294,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Givenchy Play Intense 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Różowy pieprz, Pink Pepper, Amyris Wood
10 329,00 zł/1l
1 076,90 zł
-44,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 032,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Givenchy Blue Label, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grapefruit, Davana, Drewno olibanowe
1 861,20 zł/1l
186,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 066,80 zł/1l
206,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Pi Woda toaletowa, 50 ml
3 278,00 zł/1l
163,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Insense Ultramarine 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 112,50 zł/1l
243,02 zł
-31,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
211,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Gentleman Woda toaletowa, 60 ml
3 286,67 zł/1l
197,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Gentleman Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Estragon, Paczula, Wetiwer, Skóra
2 187,00 zł/1l
218,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
1 758,90 zł/1l
351,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Givenchy Gentleman woda toaletowa 100 ml
2 475,00 zł/1l
247,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Pi, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarin, Żywica benzoesowa, Benzoin resinoid
1 925,00 zł/1l
196,90 zł
-4,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Coriander
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Davana
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drewno olibanowe
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Oliban wood
Wyrafinowany, elegancki i z natury męski, Givenchy Pour Homme to woda kolońska z niepowtarzalnym wyczuciem stylu. Otwiera się świeżymi cytrusowymi nutami mandarynki i grejpfruta, połączonymi z drzewnymi przyprawami kolendry i słodkimi nutami fiołka. Następnie przechodzi w środkowe nuty chłodnej, ciemnej wetywerii i kojącego ekstraktu z lawendy, po czym łączy się z mocną bazą aromatycznego drzewa cedrowego, zmieszanego z głębokimi tonami skórzastego labdnum
Givenchy Givenchy Pour Homme.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
Woda toaletowa Pour Homme marki Givenchy została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda toaletowa Pour Homme marki Givenchy została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274870302367
- Numer producenta
- JTI-110740400
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274870302367
- Numer producenta
- JTI-110740400
Pasuje również do tego

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 121,40 zł/1l
212,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Givenchy Blue Label, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grapefruit, Davana, Drewno olibanowe
1 861,20 zł/1l
186,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Givenchy Pour Homme EDT 100 ml M
1 846,00 zł/1l
184,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Intense Ultramarine Woda toaletowa, 100ml
1 784,60 zł/1l
178,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Blue Label Woda toaletowa, 100ml
2 262,80 zł/1l
226,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 523,30 zł/1l
152,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lancaster Eau de Lancaster woda toaletowa dla kobiet 75 ml
1 321,87 zł/1l
99,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Givenchy Play Intense 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Różowy pieprz, Pink Pepper, Amyris Wood
10 329,00 zł/1l
1 076,90 zł
-44,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 032,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 066,80 zł/1l
206,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Givenchy Pi Woda toaletowa, 50 ml
3 278,00 zł/1l
163,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 610,40 zł/1l
161,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 381,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko ok.
Wszystko ok, jestem zadowolony, szybki, w 100% oryginalny produkt.
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 listopada 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 691,61 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l