5,0



Na podstawie 1 opinii
Byredo Blanche Woda perfumowana, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
719,62 zł
14 392,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1500)Liczba wystawionych ocen: 1500




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(319)Liczba wystawionych ocen: 319




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1005)Liczba wystawionych ocen: 1005Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2421)Liczba wystawionych ocen: 2421




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1138)Liczba wystawionych ocen: 1138




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(826)Liczba wystawionych ocen: 826

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Dusita Montri woda perfumowana 50ml14 120,00 zł/1l
706,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana HIKKADUWA4 365,00 zł/1l
218,25 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Delina EDP 30 ml W22 385,00 zł/1l
671,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Donna Karan Dkny Woman et 50 Vap F
2 202,00 zł/1l
110,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 szt.
10 485,20 zł/1l
1 087,46 zł
-38,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 048,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Byredo Bal d'Afrique, Unisex, 50 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone,...
14 448,40 zł/1l
722,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Byredo Eyes Closed woda perfumowana unisex 100 ml
7 224,50 zł/1l
722,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
5 528,00 zł/1l
552,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Byredo Inflorescence woda perfumowana dla kobiet 50 ml
13 542,40 zł/1l
677,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Gypsy Water woda perfumowana unisex 100 ml
10 875,60 zł/1l
1 087,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

Byredo La Tulipe woda perfumowana 100ml
13 194,00 zł/1l
1 319,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Bal D'Afrique Edp Spray
11 230,00 zł/1l
1 352,00 zł
-229,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 123,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Perfumeria_Polska

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Blanche to olfaktoryczna interpretacja bieli. Lekkie, kwiatowe akordy wzbogacone subtelną mieszanką drzewa sandałowego, nut drzewnych i piżma, nadają zapachowi delikatnie ziemisty charakter.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: aldehydy, róża, różowy pieprz
Nuta serca: piwonia, fiołek, kwiat afrykańskiej pomarańczy
Nuta bazy: piżmo, nuty drzewne, drzewo sandałowe
Zmysłowy i ponadczasowy zapach Blanche marki Byredo to hołd dla wiecznego piękna. Przejrzysty zapach otwiera się olejkiem różanym, różowym pieprzem i świeżymi aldehydami, z kwiatowymi nutami fiołka, kwiatu pomarańczy i piwonii w sercu oraz drewnem balsa, urzekającym drzewem sandałowym i pikantnym piżmem w bazie.
Byredo Blanche Eau De Parfum 50 ml (Damen)
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Byredo Blanche Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Byredo
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 7340032860306
- Numer producenta
- 65198694
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Byredo Blanche Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Byredo
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 7340032860306
- Numer producenta
- 65198694
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Byredo Blanche Edp Spray 100ml
11 020,00 zł/1l
1 102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 szt.
10 485,20 zł/1l
1 087,46 zł
-38,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 048,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

ZarkoPerfume The Muse EDP 100 ml W
3 834,80 zł/1l
383,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Stany Zjednoczone, 1 szt.
11 780,00 zł/1l
589,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Xerjoff - Casamorati 1888 Lira EDP 100ml
7 500,40 zł/1l
750,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Parfums de Marly Delina Woda perfumowana dla kobiet 75 ml
13 753,47 zł/1l
1 031,51 zł
Sprzedawca: Sykz

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Donna Karan Dkny Woman et 50 Vap F
2 202,00 zł/1l
110,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byredo Blanche woda perfumowana dla kobiet 50 ml
15 360,00 zł/1l
866,00 zł
-98,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
768,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

GRITTI Pomelo Sorrento woda perfumowana 100ml
6 129,60 zł/1l
612,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Trussardi Le Vie di Milano - Limitless Shopping Via della Spiga Edp 100ml
3 757,30 zł/1l
375,73 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Dolce & Gabbana, The One, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
5 500,00 zł/1l
183,66 zł
-18,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
6 734,10 zł/1l
673,41 zł
Sprzedawca: Sykz

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 772,60 zł/1l
177,26 zł
Sprzedawca: Sykz

Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
119,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
10 791,40 zł/1l
539,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yaheetech Łóżko tapicerowane z zagłówkiem o regulowanej wysokości Łóżko podwójne 140×200 cm Łóżko materiałowe Łóżko młodzieżowe Rama łóżka tapicerowanego z listwami Beżowy
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 247,80 zł/1l
124,78 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 217,00 zł/1l
321,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Marina de Bourbon Classique, woda perfumowana, pojemność 100 ml
1 891,20 zł/1l
189,12 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

TOM FORD White Suede, 30 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
16 567,67 zł/1l
497,03 zł
Sprzedawca: Tersorte

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200cm aksamitne z zagłówkiem w kształcie kwiatu i ramą z listew łóżko pojedyncze łóżko dziecięce dla kobiet dzieci młodzieżowe
747,96 zł
-14,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
733,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Parfums de Marly Delina EDP 30 ml W
22 385,00 zł/1l
671,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Attar Collection Hayati EDP 100 ml UNISEX
7 699,90 zł/1l
769,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
5 528,00 zł/1l
552,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Q, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Wiśnia (owoc), Heliotrop, Bursztyn
2 311,50 zł/1l
231,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders