4,7



Na podstawie 613 opinii
Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
75,00 zł
1 500,00 zł / 1kg
+ 16,20 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Insight Colored Hair Szampon do włosów farbowanych, 900 ml22,11 zł/100ml
198,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw szamponów i odżywek Rizinus324,75 zł/1l
129,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TotesMeerProdukte

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory56,99 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Head & Hair Heal Szampon kojący do włosów, 350 ml383,57 zł/1l
134,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
517,12 zł/1l
129,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
361,16 zł/1l
90,29 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex, No. 4C Bond Maintenance , Hair Shampoo, Clarifying, 250 ml
442,48 zł/1l
110,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Blonde Enhancer - Szampon koloryzujący do włosów blond, rozjaśnianych i siwych
320,32 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 1000ml
265,04 zł/1l
265,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
539,96 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: VISO

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex Shampoo Olaplex Stap No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000ml
214,63 zł/1l
214,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Kerastase Resistance Bain Force Architecte Szampon 500ml
575,28 zł/1l
287,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
300,60 zł/1l
75,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OLAPLEX Intensive Bond Building Hair Treatment N°0 to intensywny wzmacniacz naprawczy, który jest wchłaniany przez włosy i przygotowuje je do zabiegu OLAPLEX Hair Perfector N°3. Jako 2-etapowa kuracja domowa, N°0 i N°3 naprawiają zerwane wiązania dwusiarczkowe we włosach i trwale wzmacniają ich strukturę. Naprawia zniszczone włosy od wewnątrz. W przeciwieństwie do innych składników aktywnych, oryginalny składnik aktywny Olaplex nie działa od zewnątrz, ale naprawia włosy od wewnątrz - trwale łącząc zerwane mostki dwusiarczkowe we włosach.
- 68% więcej naprawy i 3 x więcej wzmocnienia włosów przy użyciu N°0 i N°3 jako 2-etapowej kuracji.
- Działa jak podkład i przygotowuje włosy do zabiegu odbudowującego
- Naprawia uszkodzenia włosów spowodowane zabiegami chemicznymi, stylizacją, wysoką temperaturą (np. prostowanie, suszenie), światłem słonecznym i wieloma innymi.
- Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów
- Wystarcza na ok. 4-6 aplikacji
Stosowanie:
- Nałożyć OLAPLEX Intensive Bond Building Treatment N°0 na włosy, aż całe włosy będą zwilżone.
- pozostawić na 10 minut. Nie spłukiwać!
- Nałożyć OLAPLEX Hair Perfector N°3 na włosy poddane działaniu N°0.
- Pozostawić na włosach przez co najmniej 10 minut
- Następnie spłucz i użyj OLAPLEX Bond Maintenance Shampoo N°4 i Conditioner N°5.
- Zestaw OLAPLEX Intensive Bond Building Hair Treatment jest przeznaczony do cotygodniowego stosowania przez klienta w domu. Może być również stosowany 2-3 razy w tygodniu w przypadku bardzo zniszczonych włosów.
INTENSIVE BOND BUILDING Odżywka do włosów nr 0, 155 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kuracje do włosów z kolekcji Olaplex zostały stworzone z myślą o szorstkich włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 155 ml.
Olaplex No. 0 to podkład intensywnie regenerujący zniszczone włosy. Naprawia zerwane mostki siarkowe, wzmacnia włosy i chroni ich strukturę. Booster regeneracyjny wnika głęboko we włosy. Produkt doskonale sprawdza się w połączeniu z odżywką nr 3. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
- działa jak podkład i przygotowuje włosy do zabiegu odbudowującego - naprawia uszkodzenia włosów spowodowane zabiegami chemicznymi, stylizacją, wysoką temperaturą, światłem słonecznym i wieloma innymi. - odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów - wystarcza na ok. 4-6 aplikacji - 68% więcej naprawy i 3 x więcej wzmocnienia włosów. (W przypadku stosowania N°0 i N°3 jako 2-etapowej kuracji)
Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder. Rodzaj produktu: Produkt wzmacniający włosy, Pojemność (ml): 155 ml, Odpowiedni dla: Kobiety. Liczba produktów w zestawie: 1 szt
Produkt nie był i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- Skład INCI:Water (Aqua)Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate (kluczowy składnik aktywny OLAPLEX)PhenoxyethanolSodium Benzoate
- Producent
- EAN
- 0850018802215850018802215
- Numer producenta
- 40296695
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- Skład INCI:Water (Aqua)Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate (kluczowy składnik aktywny OLAPLEX)PhenoxyethanolSodium Benzoate
- Producent
- EAN
- 0850018802215850018802215
- Numer producenta
- 40296695
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 175,40 zł/1l
217,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
517,12 zł/1l
129,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
310,80 zł/1l
77,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 750,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
730,88 zł/1l
182,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Środek wygładzający włosy, 100 ml, Unisex, Kręconych włosów, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Wygładzający, Buteleczka z pompką
816,50 zł/1l
81,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex, No. 4P Blonde Enhancer, Hair Shampoo, For Neutralisation Of Yellow Tones, 250 ml
451,48 zł/1l
112,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 996,20 zł/1l
299,81 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,28 zł/1l
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex, No.9 Bond Protector, Antioxidants, Hair Serum, For Nourishing, 90 ml
1 449,11 zł/1l
130,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
361,16 zł/1l
90,29 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Środek wygładzający włosy, 100 ml, Unisex, Kręconych włosów, Włosy puszące się, Przeciw puszeniu się, Wygładzający, Buteleczka z pompką
1 073,70 zł/1l
107,37 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
687,52 zł/1kg
275,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 816,67 zł/1l
179,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 044,67 zł/1l
120,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych 150 ml
2 777,20 zł/1l
416,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex, No. 4C Bond Maintenance , Hair Shampoo, Clarifying, 250 ml
442,48 zł/1l
110,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała pielęgnacja włosów farbowanych
Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy są wyraźnie bardziej miękkie i sprężyste, mniej przypominają słomę. Szczególnie końcówki, które zazwyczaj szybko się łamią, po kilku tygodniach regularnego stosowania wydają się mocniejsze i łatwiej je rozczesać. Różnica jest najbardziej widoczna w przypadku włosów farbowanych i/lub rozjaśnianych – właśnie do tego ten produkt został stworzony. Dodatkowym atutem jest to, że jest wegański, bez silikonów i bez siarczanów – dla osób, które zwracają uwagę na czystość składników,
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne rezultaty już po kilku zastosowaniach
Używam Olaplex No. 3 jako maski do włosów 2-3 razy w tygodniu i efekt jest naprawdę widoczny. Moje włosy są znacznie zdrowsze, gładsze i mocniejsze - prawie jak po zabiegu keratynowym. To już moje trzecie zamówienie, bo jestem bardzo zadowolona z efektów. Tym razem zamierzam zamówić dwa. Przekonałam się również, że cena w Kauflandzie jest tutaj najlepsza. Zdecydowanie mogę polecić ten produkt.
Oceniono dnia 12 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały produkt
Miałam wiele wątpliwości co do tego produktu, ale prawda jest taka, że zaniemówiłam, gdy zobaczyłam efekty, jakie uzyskałam po nałożeniu go na włosy. Zmiana była niesamowita, włosy były super miękkie od pierwszej chwili, gdy zaczęłam go używać. Moje włosy zmieniły się o 180 stopni. Sprzedawca bardzo szybko wysłał zamówienie do Niemiec. powiedział, że zajmie to mniej więcej 10 dni, a dotarcie do mnie po dokonaniu płatności zajmuje 3 dni. Kupię ponownie. Polecam.
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra kuracja do włosów, również puszących się i kręconych
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Używam go do moich bardzo kręconych i puszących się włosów. Odżywka zapewnia moim włosom dużo nawilżenia. Pozostawiam ją na włosach przez 60 minut po umyciu szamponem. Nakrywam włosy czepkiem i owijam ręcznikiem. Tworzy to ciepłe środowisko, w którym kuracja do włosów może działać jeszcze lepiej. Używam Olaplex co 2 tygodnie.
Oceniono dnia 29 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Dostawa była szybka. Produkt jest szczególnie dobry dla bardzo suchych włosów. Moje suche jak słoma włosy były bardzo miękkie i dobrze nawilżone już po pierwszym zabiegu. Nie należy nakładać na skórę głowy, a jedynie na mokre i umyte włosy i spłukać po 10 minutach zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolona i zachwycona.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Używam go od lat
Używam tego produktu na polecenie mojej córki już od co najmniej 10 lat. To najlepszy produkt na rynku i nie spłukuję go. Ilość jest zmienna, ale wystarczy ilość wielkości orzecha laskowego. Jest też dość drogi, ale Kaufland ma obecnie najlepszą ofertę.
Oceniono dnia 4 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo fajny produkt
Kupuję ten produkt już drugi raz i najlepszą cenę znalazłem w internecie kupując przez Kaufland Online Marketplace.Dostawa była bardzo szybka a samo zamówienie można złożyć bardzo łatwo. Więc tylko polecać
Oceniono dnia 14 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słomiane włosy
Po kilkukrotnym farbowaniu moje włosy były dość słomkowe. Wypróbowałam kilka rzeczy i natknęłam się na Olaplex w Internecie. Moje włosy poczuły się lepiej już po pierwszym zastosowaniu. Jestem pod wrażeniem i od razu zamówiłam szampon i odżywkę.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l