4,8



Na podstawie 4 opinii
Jennifer Lopez Glow Woda Toaletowa 100 ml + SG 75 ml + BL 75 ml (dla kobiet)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
157,00 zł
628,00 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 645,77 zł/1l
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml8 971,40 zł/1l
448,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml3 896,67 zł/1l
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml5 405,50 zł/1l
432,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml
1 472,70 zł/1l
147,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 251,00 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Love At First Glow toaletní voda pro ženy 30 ml
2 353,33 zł/1l
70,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Miami Glow by Jlo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 122,90 zł/1l
112,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez My Glow EDT 30 ml W
3 395,67 zł/1l
101,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds woda toaletowa dla kobiet 100 ml
786,00 zł/1l
78,60 zł
Sprzedawca: Tersorte

Jennifer Lopez JLuxe spray do ciała dla kobiet 240 ml
154,21 zł/1l
40,74 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior (Christian Dior) Miss Dior Rose N'Roses woda toaletowa dla kobiet 150 ml
4 862,60 zł/1l
729,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Elizabeth Taylor Diamonds And Sapphires Woda toaletowa, 100 ml
736,70 zł/1l
73,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Woda toaletowa Wonderlust Michael Kors dla kobiet, pojemność 30 ml
14 209,00 zł/1l
426,27 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Shalis Remy Marquis woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
1 550,00 zł/1l
93,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Nina Ricci Nina woda toaletowa dla kobiet 30 ml
5 757,00 zł/1l
172,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jenny Glow Femiluxe woda perfumowana unisex 100 ml
899,60 zł/1l
89,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 80ml
3 494,63 zł/1l
279,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentino Uomo woda toaletowa 50 ml
5 508,40 zł/1l
275,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Glow to delikatny, seksowny zapach o subtelnej, czystej świeżości. Jasne cytrusy mieszają się z czystymi kwiatami, które ocieplają kojąca wanilia i piżmo. Glow emanuje kobiecym blaskiem i jest pełen ciepłej zmysłowości.
Zestaw upominkowy z wodą toaletową, Glow, woda
Zestaw upominkowy z wodą toaletową, Glow, woda
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456999439
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456999439
Pasuje również do tego

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml
1 472,70 zł/1l
147,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 251,00 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
2 370,20 zł/1l
237,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Przybory kuchenne 12-częściowy zestaw nieprzywierających przyborów kuchennych Silikonowe przybory kuchenne Zestawy przyborów kuchennych
106,67 zł
-2,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Pościel dziecięca dwustronna miś szary balony księżyc do spania kołdra 100 x 135 cm + poduszka 40 x 60 cm 100% bawełna
56,59 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 50ml
2 317,20 zł/1l
115,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
131,98 zł/1kg
1 082,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kuchnia drewniana Kruzzel 22114
304,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Elizabeth Arden 5th Avenue Woda perfumowana, 125 ml + Balsam do ciała, 100 ml
754,71 zł/1l
169,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa 6456874097129, Kobiety, 100 ml
539,30 zł/1l
55,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Carrefour 904786, Rower miejski, Dzieci, Męski, Wyprostowany, Aluminium, Czarny, Zielony
509,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: hatservice

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W końcu znalazłem je ponownie
Od dłuższego czasu nie mogłem nigdzie dostać tych perfum i cieszyłem się, że je znalazłem. Następnie duży zestaw w cenie - NIE DO ZNIESIENIA
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa!!!
Uwielbiam ten zapach i cieszę się, że jest dostępny w pudełku prezentowym.
Oceniono dnia 26 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l