Zawartość:

100 ml

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Odkryj fascynujący i świeży zapach Jennifer Lopez Glow.
  • To damska woda toaletowa (EDT) o pojemności 100 ml.
  • Podkreśl swoją zmysłowość i radość dzięki tej wyjątkowej kompozycji.
  • Ciesz się bogatą kompozycją nut, m.in. grejpfruta, róży i piżma.
  • Poczuj się nieodparcie uroczo i zdefiniuj swoją osobowość.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

147,27 zł

1 472,70 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
5 220,10 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt
3 819,70 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Mugler Angel Nova EDT 100ml
Mugler Angel Nova EDT 100ml
3 959,30 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
395,93 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M
2 755,60 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
482,23 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 251,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
125,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Love At First Glow toaletní voda pro ženy 30 ml
Jennifer Lopez Love At First Glow toaletní voda pro ženy 30 ml
2 353,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Glow Woda Toaletowa 100 ml + SG 75 ml + BL 75 ml (dla kobiet)
Jennifer Lopez Glow Woda Toaletowa 100 ml + SG 75 ml + BL 75 ml (dla kobiet)
628,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
157,00 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Miami Glow by Jlo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Jennifer Lopez Miami Glow by Jlo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 122,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
112,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Tommy Hilfiger Tommy Girl, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Mandarynka, Pomarańczowy, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Cedr, Jaśmin, Skóra, Drzewo sandałowe
Tommy Hilfiger Tommy Girl, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Mandarynka, Pomarańczowy, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Cedr, Jaśmin, Skóra, Drzewo sandałowe
1 596,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
159,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Nautica - Voyage EDT 100ml
Nautica - Voyage EDT 100ml
623,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
62,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Joop! - Joop Homme EDT 200ml
Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 872
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 266
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Escada Flor del Sol Woda toaletowa, 100 ml
Escada Flor del Sol Woda toaletowa, 100 ml
1 301,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
130,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aquolina Pink Sugar 100ml edt
Aquolina Pink Sugar 100ml edt
880,20 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
90,67 zł
-2,65 zł
88,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
2 717,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
81,51 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne, Paco, Eau De Toilette, Unisex, 100 ml
Paco Rabanne, Paco, Eau De Toilette, Unisex, 100 ml
869,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 97
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Aquolina Pink Sugar Woda toaletowa, 100ml
Aquolina Pink Sugar Woda toaletowa, 100ml
856,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
85,67 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 886,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 355
141,50 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

jpg Jennifer Lopez Glow by J.Lo 100ml edt Jennifer Lopez 5050456080304

Glow by Jennifer Lopez to fascynujący, świeży zapach, który idealnie definiuje, co to znaczy być seksowną, radosną kobietą o nieodpartym uroku. Zapach Glow oddaje ekscytację bycia młodym i szczęśliwym w stanie umysłu, w którym wszystko jest możliwe...


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: neroli, kwiat pomarańczy, grejpfrut
Nuta serca: róża, jaśmin, tuberoza
Nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, korzeń irysa, wanilia, bursztyn



Dámská toaletní voda
grapefruit,neroli,květy pomerančovníku
tuberóza,jasmín,růže
santalové dřevo,jantar,pižmo,vanilka,kořen kosatce



Perfumy damskie

Glow Jennifer Lopez EDT

(100 ml) (100 ml)

Daj się zaskoczyć m perfum

om damskim

Glow Jennifer Lopez EDT (100 ml) i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami damskimi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Jennifer Lopez!


  • Płeć: kobiety
  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: EDT (woda toaletowa)


Jennifer Lopez Glow woda toaletowa spray 100ml



Pozwól, aby w perfum y damskie Jennifer Lopez EDT Glow (100 ml) zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość za pomocą tych ekskluzywnych perfum męskich o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Jennifer Lopez!



  • Płeć: Kobieta
  • Typ: EDT (woda toaletowa)
  • Nazwa zapachu: Glow
  • Pojemność: 100 ml
Od 49,06 / 100ml

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml Standard package. For women.

[b]Nuty zapachowe:[/b] Świeży [br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] grejpfrut, mandarynka, neroli[br][br][b]Nuty serca:[/b] irys, jaśmin, kwiat pomarańczy, róża, tuberoza[br][br][b]Nuty bazy:[/b] bursztyn, piżmo, drzewo sandałowe, wanilia[br][br][br]Jennifer Lopez Glow to zapach dla kobiet spragnionych zmysłowości. Zapach tak czysty i czarujący, że zakocha się w nim każdy mężczyzna.
Model
Glow
Waga
0.2 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
100 ml
Składniki
Korzeń irysa, Pallida, Ambra, Biały cedr, Drzewo sandałowe, Białe piżmo, Jabłko, Cytryna, Mięta, Lawenda, Bergamotka, Kadzidło, Róża, Fiołek, Piwonia, Heliotrop, Brzoskwinia, jaśmin, Lilia, Cedr, Bursztyn, Skóra.
Zakres dostawy
100 ml.
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
Kobiety
Mężczyźni
EAN
5050456080304
Numer producenta
54014002100

Model
Glow
Waga
0.2 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
100 ml
Składniki
Korzeń irysa, Pallida, Ambra, Biały cedr, Drzewo sandałowe, Białe piżmo, Jabłko, Cytryna, Mięta, Lawenda, Bergamotka, Kadzidło, Róża, Fiołek, Piwonia, Heliotrop, Brzoskwinia, jaśmin, Lilia, Cedr, Bursztyn, Skóra.
Zakres dostawy
100 ml.
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
Kobiety
Mężczyźni
EAN
5050456080304
Numer producenta
54014002100
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 251,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
125,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Miami Glow Woda toaletowa, 100ml
Jennifer Lopez Miami Glow Woda toaletowa, 100ml
872,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
87,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 50ml
Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 50ml
2 317,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
115,86 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Wkładki do butów Gel Sport Heel Spur Orthopaedic Rozmiar 38 do 42
Wkładki do butów Gel Sport Heel Spur Orthopaedic Rozmiar 38 do 42
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
42,76 zł
Sprzedawca: CoolGadget
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 886,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 355
141,50 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Live Woda perfumowana, 100ml
Jennifer Lopez Live Woda perfumowana, 100ml
928,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
92,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez Glow Woda Toaletowa 100 ml + SG 75 ml + BL 75 ml (dla kobiet)
Jennifer Lopez Glow Woda Toaletowa 100 ml + SG 75 ml + BL 75 ml (dla kobiet)
628,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
157,00 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
2 831,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 184
89,71 zł
-5%
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
100,75 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Frosch, Pomarańczowy płyn do mycia, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Frosch, Pomarańczowy płyn do mycia, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kołdra z mikrofibry, polarowa, idealna do przytulania, narzuta na łóżko, wzór w paski, kolor czarny, wymiary 150x200 cm
Kołdra z mikrofibry, polarowa, idealna do przytulania, narzuta na łóżko, wzór w paski, kolor czarny, wymiary 150x200 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
47,77 zł
Sprzedawca: euromatshop
Zdjęcie produktu dla VASAGLE szafka łazienkowa, szafka łazienkowa, szafka boczna z 4 szufladami, 30 x 30 x 82 cm, do łazienki, salonu, jadalni, kuchni, nowoczesna
VASAGLE szafka łazienkowa, szafka łazienkowa, szafka boczna z 4 szufladami, 30 x 30 x 82 cm, do łazienki, salonu, jadalni, kuchni, nowoczesna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
287,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka, Obraz wygenerowany przez AI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 216
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop
Zdjęcie produktu dla Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Maty schodowe zestaw 15 mat schodowych 65 x 24 cm prostokątny dywanik schodowy Dywanik schodowy samoprzylepny jasnoszary
Maty schodowe zestaw 15 mat schodowych 65 x 24 cm prostokątny dywanik schodowy Dywanik schodowy samoprzylepny jasnoszary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
207,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Beco 96069, Czarny, Niebieski, Każda płeć, Polietylen (PE), 120 kg, 875 mm, 25 mm
Beco 96069, Czarny, Niebieski, Każda płeć, Polietylen (PE), 120 kg, 875 mm, 25 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
218,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sportlaedchen
Zdjęcie produktu dla XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
1 065,20 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
106,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Telefon bezprzewodowy Gigaset A270 - brązowy
Telefon bezprzewodowy Gigaset A270 - brązowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 146
870,22 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 371,56 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 192
213,44 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Muller Textiles 0270.02.08, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
Muller Textiles 0270.02.08, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
262,08 zł
Sprzedawca: Dekbeddengoed
Zdjęcie produktu dla Dreo DR-HTF014, Wentylator stojący, Czarny, Podłoga, 25 dB, 90°, Prąd przemienny
Dreo DR-HTF014, Wentylator stojący, Czarny, Podłoga, 25 dB, 90°, Prąd przemienny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
2 660,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
406,73 zł
Sprzedawca: Sotel
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 146
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual Sim Awesome Black
Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual Sim Awesome Black
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 312
1 779,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter
Zdjęcie produktu dla Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
3 929,33 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
294,70 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
2 370,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
237,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Oral-B PRO 700 CrossAction, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Niebieski, Biały, Bateria, Wbudowany
Oral-B PRO 700 CrossAction, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Niebieski, Biały, Bateria, Wbudowany
2 671,81 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
694,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 53 opinii
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Kupowałem ten zapach wiele razy!
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mega
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Klasyk wśród zapachów Jennifer Lopez
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super 1 klasa
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 5 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Letnie marzenie ,,,,,,
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk, Obraz wygenerowany przez AI
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MEXX Fresh Woman EDT 15ml
MEXX Fresh Woman EDT 15ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml
Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia
Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l