5,0



Na podstawie 2 opinii
Cerruti 1881 pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 25 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,55 zł
2 382,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 648,50 zł/1l
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.5 994,00 zł/1l
299,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 929,40 zł/1l
392,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia Pour Homme Woda toaletowa, 50 ml7 222,20 zł/1l
361,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
925,00 zł/1l
185,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 225,20 zł/1l
122,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 Riviera EDT 100 ml M
1 300,30 zł/1l
130,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme Woda toaletowa, 50 ml
2 644,20 zł/1l
132,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Essentiel EDT 100 ml M
7 379,90 zł/1l
737,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Cerruti 1881 for Men woda toaletowa 200ml
923,45 zł/1l
191,34 zł
-6,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,69 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cerruti 1881 Riviera woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 248,90 zł/1l
124,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cerruti 1881 Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 485,50 zł/1l
148,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Loris Azzaro, Azzaro Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 922,80 zł/1l
146,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Annayake Undo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
347,40 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 100ml
1 339,30 zł/1l
133,93 zł
Sprzedawca: Glampact

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 50ml
1 738,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 066,80 zł/1l
206,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
5 240,00 zł/1l
524,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spray do ciała można nabyć u nas:
Hawaiian Tropic Tropical Oasis Scented Body Spray Coconut 250 ml B Goods
w okresie odstąpienia od umowy: Nie
Zakres dostawy:patrz zdjęcia (w zestawie znajdują się tylko przedstawione części)
CO TO JEST ?
Przedmiot jest zwrotem klienta lub urządzeniem demonstracyjnym, które było używane. Mogą występować ślady użytkowania (np. kabel zasilający nie jest już oryginalnie zwinięty, folia ochronna usunięta, brak instrukcji lub materiału montażowego) i/lub ślady przechowywania, ale nie mają one wpływu na funkcjonalność przedmiotu.
Higiena
Wszystkie nasze artykuły drogeryjne (golarki, depilatory, szczoteczki do zębów itp.) są zawsze czyszczone i dezynfekowane przez nas z najwyższą starannością.
następuje zazwyczaj 24 godziny po otrzymaniu płatności. Paczki są wysyłane za pośrednictwem DHL. Kupujący ponosi zwracanych przedmiotów. Wysyłamy 90% w ch kartonach i ch materiałach wypełniających
Zadowolenie klienta
osobiście, jeśli nie jesteś zadowolony z przedmiotu. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne.
:
zostanie wysłana automatycznie pocztą elektroniczną.
brak deklaracji VAT ze względu na zastosowanie przepisów dotyczących małych przedsiębiorstw zgodnie z § 19 .
Zapach 1881 Pour Homme łączy w sobie dyskrecję i odwagę wyróżniania się. Bardzo specyficzna kompozycja poszczególnych nut zapachowych jest dość oryginalna, ale mimo tej wyjątkowości woda toaletowa pozostaje dyskretna i nienachalna. Używając zapachu Cerruti 1881 Pour Homme staniesz się natychmiast rozpoznawalny dla każdego, a jednocześnie całkowicie nienachalny i naturalny. Woda toaletowa Cerruti 1881 Pour Homme to dyskretny i wyrafinowany zapach, który wprowadzi Cię do ekskluzywnego Klubu Dżentelmenów.
Woda toaletowa 1881 marki Cerruti to drzewny zapach dla mężczyzn z górnymi nutami pikantnych ziół i kwiatów, nutami serca mchu i róży oraz bazą z cennego drewna, piżma i wetiweru.
Woda toaletowa 1881 pour Homme marki Cerruti została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 25 ml.
Cerruti 1881 Pour Homme Edt Spray
- Model
- 1881 Pour Homme
- Waga
- 0.139 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 5050456522774
- Numer producenta
- CER0113
- Model
- 1881 Pour Homme
- Waga
- 0.139 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 5050456522774
- Numer producenta
- CER0113
Pasuje również do tego

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
925,00 zł/1l
185,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M
1 053,00 zł/1l
105,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 225,20 zł/1l
122,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
598,00 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
2 734,00 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Cerruti 1881 Pour Homme Woda toaletowa, 50 ml
2 644,20 zł/1l
132,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti 1881 for Men woda toaletowa 200ml
923,45 zł/1l
191,34 zł
-6,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,69 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cerruti 1881 Riviera EDT 100 ml M
1 300,30 zł/1l
130,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Cerruti 1881 Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 485,50 zł/1l
148,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 191,92 zł/1l
148,99 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 796,60 zł/1l
179,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
621,50 zł/1l
62,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jaguar For Men Woda toaletowa, 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 50ml
1 738,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 30ml
2 894,33 zł/1l
86,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
731,04 zł/1l
91,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 061,17 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
533,50 zł/1l
106,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
384,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 847,70 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
198,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 965,20 zł/1l

Dior Dolce Vita, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Magnolia, Cynamon, Cedr



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
758,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
7,59 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l