5,0



Na podstawie 3 opinii
Naomi Campbell Here To Stay Woda toaletowa, 30ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,39 zł
2 613,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
4h 06m 31s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 645,77 zł/1l
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent L'Homme Woda toaletowa, 200ml2 521,15 zł/1l
504,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml3 902,50 zł/1l
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
NAOMI CAMPBELL Bohemian Garden EDT 30ml7 239,00 zł/1l
217,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Naomi Campbell Here To Shine woda toaletowa dla kobiet 15 ml
4 452,67 zł/1l
66,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Naomi Campbell - Here To Shine EDT 15ml
3 554,00 zł/1l
53,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Naomi Campbell Pret A Porter Woda toaletowa, 30ml
6 526,33 zł/1l
195,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

NAOMI CAMPBELL Bohemian Garden EDT 15ml
11 285,33 zł/1l
169,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Kenzo woda toaletowa 30ml
7 775,67 zł/1l
365,35 zł
-132,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Joop! Wow! woda toaletowa dla kobiet 60 ml
1 425,50 zł/1l
85,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
1 288,00 zł/1l
128,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Irresistible Woda toaletowa, 50 ml
4 072,00 zł/1l
203,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior - Eau Sauvage EDT 100ml
4 499,00 zł/1l
449,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Annayake Natsumi woda toaletowa 100 ml
2 960,00 zł/1l
296,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Guerlain Samsara, Woda toaletowa, 75ml
4 028,67 zł/1l
313,50 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
302,15 zł
Sprzedawca: Glampact

Dior - Homme EDT 50ml
6 798,00 zł/1l
339,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Joop! Wow! Fresh Woda toaletowa, 40ml
1 922,00 zł/1l
76,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

EAU DE PRÉSENT Woda toaletowa 1000 ml
211,13 zł/1l
211,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Givenchy Pour Homme, Woda toaletowa, 50ml
5 887,80 zł/1l
294,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa Naomi Campbell Here to Stay to kobiecy i nieodparty zapach, który z pewnością wprawi w zachwyt Twoje otoczenie. Kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na każdą okazję.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: malina, czarna porzeczka
Nuta serca: jaśmin, róża
Nuta bazy: piżmo, wanilia
Naomi Campbell Here To Stay to kwiatowo-owocowa woda perfumowana dla kobiet. Słodko-kwaśne nuty otwarcia czarnej porzeczki i maliny unoszą się na płatkach jaśminu i róży. Piżmo i wanilia w bazie to uwodzicielskie i długotrwałe połączenie, które spodoba się wszystkim eleganckim i niezależnym kobietom. Bądź sobą z Here To Stay.Zapach został wprowadzony na rynek w 2020 roku.
Woda toaletowaNaomi CampbellHere To Stay to zapach zgórnymi nutami maliny i czarnej porzeczki, nutami serca jaśminu sambac i różyoraz bazą piżma i wanilii.
Naomi Campbell - Here To Stay - woda toaletowa - 30 ml
Naomi Campbell zostanie z nami na dłużej.
Woda toaletowa dla kobiet.
30 ml
Kwiatowo - owocowy zapach dla kobiet.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: Malina i Czarna porzeczka
Nuta serca: Jaśmin i Róża
Nuta bazy: Piżmo i Wanilia
Woda toaletowa marki Naomi Campbell została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Woda toaletowa Naomi Campbell została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Nuty głowy: Malina, Czarna porzeczka: Nuty środkowe: Róża, Jaśmin: Nuty bazy: Piżmo, Wanilia
Naomi Campbell Here To Stay Edt Spray GERMANY karton @ 1 butelka x 30 ml
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Naomi Campbell Here To Stay Woda toaletowa, 30ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456001637
- Numer producenta
- JTI-110746116
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Naomi Campbell Here To Stay Woda toaletowa, 30ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456001637
- Numer producenta
- JTI-110746116
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
2 717,00 zł/1l
81,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Pokrowiec + 2X szkło ochronne do Samsung Galaxy A15 4G / 5G pancerne etui foliowe czarne
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Pokrowiec ochronny na Samsung Galaxy A14 4G / 5G Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
2 869,05 zł
-495,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 373,64 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
941,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Pościel Minecraft wer. 1 140 x 200 cm / 70 x 90 cm
109,00 zł
-12,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,80 zł
Sprzedawca: XzoneDE

tonies 10000320, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Beżowy, Brązowy, Szary
99,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Butla CO2, butla gazowa, 2 kg
62,74 zł/1kg
426,65 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Naomi Campbell - Here To Shine EDT 15ml
3 554,00 zł/1l
53,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
1 735,33 zł/1l
130,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne, Ultra Red, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
1 581,25 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Naomi Campbell Here To Shine woda toaletowa dla kobiet 15 ml
4 452,67 zł/1l
66,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Escada Flor del Sol Woda toaletowa, 100 ml
1 301,00 zł/1l
130,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
574,80 zł/1l
57,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 007,40 zł/1l
150,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 090,50 zł/1l
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie. Za każdym razem ponownie.
Zawartość 0,03 l
To było dla córki. Lubi ten zapach.
Oceniono dnia 12 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Z przyjemnością ponownie
Zawartość 0,03 l
Otrzymane zgodnie z opisem i oczekiwaniami.
Oceniono dnia 24 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,03 l
Raz za razem z przyjemnością
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l