Zawartość:

100 ml

Najważniejsze informacje w skrócie

  • To woda perfumowana od Valentino o pojemności 100 ml.
  • Stworzona wyłącznie dla kobiet, by podkreślić Twoją kobiecość.
  • Zachwyca orientalno-kwiatową kompozycją zapachową.
  • Odkryj zmysłowy zapach z nutami wanilii, bergamotki i jaśminu.
  • Ciesz się eleganckim flakonem z filigranowymi detalami i złotymi odcieniami.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

530,36 zł

5 303,60 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4 165,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
Zdjęcie produktu dla VERSET Ceix for Him edp 100ml
VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 15 ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 15 ml
7 647,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
129,90 zł
-15,19 zł
114,71 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 30ml
VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 30ml
10 173,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
8 341,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
417,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
10 519,67 zł/1l
315,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Valentino - Donna Born In Roma Intense EDP 100ml
Valentino - Donna Born In Roma Intense EDP 100ml
5 295,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
529,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 823
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Donna Born in Roma Coral Fantasy EDP 100ml
VALENTINO Donna Born in Roma Coral Fantasy EDP 100ml
4 189,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
418,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla VALENTINO DONNA, URODZONA W RZYMIE, MELANCHOLIA, FIOLETOWY, woda perfumowana, 100 ml
VALENTINO DONNA, URODZONA W RZYMIE, MELANCHOLIA, FIOLETOWY, woda perfumowana, 100 ml
5 176,10 zł/1l
517,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Valentino Valentina EDP 50 ml W
Valentino Valentina EDP 50 ml W
4 763,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
238,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 90 ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 90 ml
4 387,78 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
394,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Armaf - Miss Armaf Voce Viva EDP 100ml
Armaf - Miss Armaf Voce Viva EDP 100ml
1 276,70 zł/1l
127,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Voce Viva EDP 10ml MINIATURA
VALENTINO Voce Viva EDP 10ml MINIATURA
8 508,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
90,00 zł
-5%
85,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Valentino Valentina 80ml edp
Valentino Valentina 80ml edp
6 370,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
509,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
5 008,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
500,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

jpg VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 100ml Valentino 3614273459051

Voce Viva Intensa to woda perfumowana od marki Valentino. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Zmysłowy zapach celebrujący kobiecość. 


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: mandarynka, bergamotka
Nuta serca: kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny
Nuta bazy: wanilia bourbon, mech



Pozwól, aby w Parfum Valentino EDP 100 ml Voce Viva Intensa zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Valentino!



  • Nazwa zapachu: Voce Viva Intensa
  • Pojemność: 100 ml
  • Płeć: Dama
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
Od 197,76 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
VALENTINO S.p.A
Via Turati 16/18, 20121, Milán, Italia
20121 - Milan
+39911774444
[email protected]



Dlaczego Biotherm Homme Force Supreme Blue Pro Retinol Serum jest wyjątkowe? To przeciwstarzeniowe serum dla mężczyzn widocznie redukuje zmarszczki mimiczne w ciągu jednego miesiąca. To zaawansowane serum zawiera skuteczny składnik Pro-Retinol, który redukuje widoczne oznaki starzenia, takie jak drobne linie i zmarszczki, zwiotczenie skóry, plamy pigmentacyjne lub plamy starcze. Udowodnione rezultaty: - Widoczne zmniejszenie linii mimicznych po 1 miesiącu* - Po 1 miesiącu skóra wygląda na zrewitalizowaną i odżywioną* Konsystencja: lekkie serum w postaci emulsji żelowej. Nieklejąca, nietłusta formuła. Testowane na skórze wrażliwej i odpowiednie również dla skóry suchej. To zaawansowane serum przeciwstarzeniowe dla mężczyzn ma klinicznie udowodnione działanie przywracające widoczne oznaki starzenia się skóry. Już po pierwszym zastosowaniu skóra wydaje się gładsza, zregenerowana i bardziej jednolita. Z mocą bionauki: To serum jest wzbogacone o potężne niebiesko-zielone algi i niezwykle wygładzający pro-retinol. To serum w żelu zmniejsza widoczność zmarszczek i ujędrnia kontury skóry. Zgodnie z naszymi NIEBIESKIMI ZOBOWIĄZANIAMI: To serum przeciwstarzeniowe zawiera formułę, która spełnia surowe wymagania Biotherm w zakresie biodegradowalności (92% biodegradowalności***). Opakowanie jest przyjazne dla środowiska i zawiera materiały pochodzące z recyklingu. ***Zgodnie z OECD 301 lub porównywalnym testem ISO.

Zrób różnicę! Voce Viva Intensa oznacza siłę i zmysłowość, celebruje magię chwili i inspiruje każdą kobietę do wyrażania siebie i dokonywania zmian. Jeszcze silniejsza interpretacja Voce Viva marki VALENTINO zachwyca absolutnie harmonijnym połączeniem kwiatowych i kobiecych elementów, które zainspirowały całą kolekcję. Kalabryjska bergamotka otwiera zapach z wibrującą jasnością, a w sercu bukiet świeżych kwiatów w połączeniu z absolutem neroli i jaśminem Sabah jest orzeźwiający i podnoszący na duchu. Kryształowy mech i nuty drzewne tworzą mocną bazę tego niezwykle eleganckiego wizualnie zapachu: szklany flakon zachwyca filigranowymi detalami i eleganckimi złotymi odcieniami i dyskretnie ustawia scenę dla Voce Viva Intensa Eau de Parfum.

Woda perfumowana Voce Viva Intensa marki Valentino została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.

Valentino Voce Viva Intense woda perfumowana spray 100 ml
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3614273459051
Numer producenta
LC925900

Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3614273459051
Numer producenta
LC925900
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 320,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 154
432,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva
Zdjęcie produktu dla Guerlain Mon, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL..., 1 szt.
Guerlain Mon, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL..., 1 szt.
4 110,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
411,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
470,00 zł
-252,00 zł
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera Good Girl, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Tuberoza, Kakao, Tonkowiec wonny
Carolina Herrera Good Girl, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Tuberoza, Kakao, Tonkowiec wonny
5 750,25 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
460,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2193
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Intensa Woda perfumowana, 50ml
Valentino Voce Viva Intensa Woda perfumowana, 50ml
9 142,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
457,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 100ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 100ml
5 465,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
546,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Apple Watch Series 11 , OLED, Ekran dotykowy, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 30,3 g
Apple Watch Series 11 , OLED, Ekran dotykowy, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 30,3 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
1 922,01 zł
Sprzedawca: evomag
Zdjęcie produktu dla Łóżko kontynentalne dwuosobowe TEO 1 – łóżko o wymiarach 180 x 200 cm z materacem typu bonell, z pojemnikiem na pościel i nakładką. (Antracyt)
Łóżko kontynentalne dwuosobowe TEO 1 – łóżko o wymiarach 180 x 200 cm z materacem typu bonell, z pojemnikiem na pościel i nakładką. (Antracyt)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3 456,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FURNISTAR24
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1497
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 823
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 516
171,97 zł
-27,97 zł
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
8 338,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
416,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 30ml
VALENTINO Voce Viva Intensa EDP 30ml
10 173,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
10 519,67 zł/1l
315,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
8 341,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
417,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Valentino - Donna Born In Roma Intense EDP 100ml
Valentino - Donna Born In Roma Intense EDP 100ml
5 295,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
529,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2038
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1131
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Donna Born In Roma EDP 30ml
VALENTINO Donna Born In Roma EDP 30ml
9 477,33 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
284,32 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla VALENTINO Donna Born in Roma Coral Fantasy EDP 100ml
VALENTINO Donna Born in Roma Coral Fantasy EDP 100ml
4 189,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
418,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2417
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 15 ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 15 ml
7 647,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
129,90 zł
-15,19 zł
114,71 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
8 316,20 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 823
415,81 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Voce viva intensa
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 10 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ulubiony zapach
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 22 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super ładny zapach
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 1 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l