4,9



Na podstawie 19 opinii
Bestseller
Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
502,80 zł
3 243,87 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 647,75 zł/1l
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfüm PURE ROYAL 902 Unisex 50 ml FM World Federico Mahora3 683,40 zł/1l
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml3 518,20 zł/1l
351,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian, Aqua Vitae Cologne Forte, Eau De Parfum, For Women, 35 ml10 587,14 zł/1l
370,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Terre D'hermes Eau Intense Vetiver woda perfumowana spray 50 ml
7 519,40 zł/1l
375,97 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

BVLGARI Man Wood Neroli, Mężczyźni, 100 ml, Spray, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Limonene; Linalool; Ethylhexyl...
2 670,40 zł/1l
267,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Aramis Woda toaletowa, 240 ml
1 083,29 zł/1l
259,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 522,90 zł/1l
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Edc Spray 100ml/Żel pod prysznic 80ml Zestaw upominkowy Hermes Eau D'Orange Verte
4 608,00 zł/1l
460,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Molinard - Vanille Fruitée EDP 75ml
6 053,33 zł/1l
454,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

zestaw upominkowy Armani Si 100ml/15ml/50ml
7 896,60 zł/1l
789,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Hermès Hermes Twilly Edp Spray 50ml Zestawy
5 628,20 zł/1l
281,41 zł
Sprzedawca: VISO

Jasmine & Sun Rose - EDT - Zawartość: 100 ml
7 996,00 zł/1l
799,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Naseem Bushra EDT U 30 ml
2 217,00 zł/1l
88,38 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Eau D'Orange Verte woda kolońska unisex 100 ml
3 428,90 zł/1l
342,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua Colonia 4711 Starfruit & White Flowers 50 ml EdC Zestaw z żelem pod prysznic
992,40 zł/1l
124,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
5 322,00 zł/1l
266,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Naseem Anwar EDT W 50 ml
696,80 zł/1l
34,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MOLINARD Muguet EDP spray 75ml
6 986,67 zł/1l
524,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

4711 Acqua Colonia Intense Pure Brezze Of Himalaya Woda kolońska, 100 ml
1 630,00 zł/1l
163,00 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hermès Terre d'Hermes SET 30 ml EDT Spray + 125ml EDT refill Spray NEU Original
Hermes Terre Pure 11 Perfumy 30 ml Perfumy 125 ml Spray podróżny Refill
Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes
Terre D'hermes Eau De Perfume Spray Refillable 30ml Zestaw 2 sztuk
- Waga
- 0.456 kg
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, BHT, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, CI 14700 (Red 4), CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue I), CI. 60730 (Ext Violet
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3346130009849
- Numer producenta
- 107214V0
- Waga
- 0.456 kg
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, BHT, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, CI 14700 (Red 4), CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue I), CI. 60730 (Ext Violet
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3346130009849
- Numer producenta
- 107214V0
Pasuje również do tego

Hermès Terre D'Hermes czyste perfumy dla mężczyzn 75 ml
4 885,33 zł/1l
366,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

HAMMERSMITH Odkurzacz akumulatorowy AirStorm 302494
233,18 zł
Sprzedawca: Di-Life

Hermes H24, Mężczyźni, 2 szt., Woda perfumowana, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL • AQUA (WATER) • PARFUM (FRAGRANCE) • LIMONENE • BHT • ETHYLHEXYL...
406,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Hermes - Terre D'Hermes Gift Set EDT 30 ml i wypełnienie Terre D'Hermes 125 ml 30ml
2 507,16 zł/1l
388,61 zł
Sprzedawca: VISO

Hermes Eau de citron noir, Unisex, 100 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francja
3 403,50 zł/1l
340,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Apple Leather Backcover MagSafe dla Apple iPhone 14 Pro Max - Midnight
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hermes Terre D'Hermes - Refill czyste perfumy dla mężczyzn 125 ml
3 640,32 zł/1l
455,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francja, 1 szt.
2 774,95 zł/1l
554,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
5 798,80 zł/1l
289,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Code Profumo 60ml edp
15 565,00 zł/1l
1 557,00 zł
-623,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
933,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
7 090,10 zł/1l
709,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ePubIsland

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 736,00 zł/1l
373,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M
2 111,70 zł/1l
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermès Intense, 50 ml, Perfumy w płynie, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francja, 1 szt.
6 270,80 zł/1l
313,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
1 107,50 zł/1l
110,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips Sonicare HX6068/13, 8 szt., Czarny, Średni
189,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Używam Terre by Hermés od wielu lat, ponieważ jest to dla mnie świeży i pikantny zapach. Flakon o pojemności 125 ml ułatwia napełnianie butelki. Obecnie posiadam ich kilka. Cena jest nie do pobicia. Spójrz na Douglas.
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie
Wszystko poszło świetnie. Znamy już te perfumy. Świetna jakość.
Oceniono dnia 9 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ponowne napełnianie zamiast wyrzucania
Duża ilość wkładu umożliwiająca...
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Terre d'hermes
wszystko w porządku
Oceniono dnia 2 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pierwszy zakup online w Kauflandzie
Artykuł znam od wielu lat. Odpowiedni towar został dostarczony na czas.
Oceniono dnia 19 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super, towar zgodny z oczekiwaniami, całkowicie szybka dostawa
Wszystko świetnie, towary zgodnie z oczekiwaniami, całkowicie szybka dostawa
Oceniono dnia 23 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt, dobra cena
Bardzo dobry zapach, cena korzystna w porównaniu do innych dostawców.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mogę tylko polecić
Bardzo dobra cena, wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,02 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,10 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 079,50 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 979,00 zł/1l