5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Zestaw antyperspirantów w kulce przeciw nadmiernej potliwości 2 x 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,21 zł
992,10 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CD Deospray Wasserlilie 150 ml, opakowanie 6 sztuk (6 x 150 ml)101,43 zł/1l
91,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sebamed Bezzapachowy dezodorant w kulce, 50 ml204,30 zł/1kg
20,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce przeciw nadmiernemu poceniu, 50 ml1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
HIDROFUGAL Pumpspray, 55ml489,45 zł/1l
26,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vichy Stress Resist Intensywny antyperspirant w kulce, 50 ml
1 141,80 zł/1l
57,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy roll-on 48H Intensive Anti-Transpirant Deodorant Roll-on Fragrance Free 2 x 50 ml
0,92 zł/1kg
91,67 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy 48H Anti-Transpirant Beauty Roll-On
1 336,60 zł/1l
66,83 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Clinical Control antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
856,60 zł/1l
85,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vichy, Dezodorant Clinical Control 96h, 50 ml
1 097,60 zł/1l
54,88 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Deodorant Anti-transpirant 48h Dezodorant przeciw nadmiernej potliwości, 125 ml
424,80 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odorex Dezodorant w sprayu 0% (150 ml)
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

6 szt. dezodorantów Sanex w kulce – 50 ml, Dermo Repair
4 265,80 zł/1l
260,26 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
213,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Driosec Dermoprotector Dezodorant w kulce
1 429,20 zł/1l
71,46 zł
Sprzedawca: somnia24

DRICLOR Antyperspirant w kulce 20 ml
203,18 zł/1kg
101,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebamed Dezodorant w kulce Fresh 50ml
1 469,60 zł/1l
73,48 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Dezodorant Ducray Hidrosis Control antyperspirant w kulce
3 181,50 zł/1l
127,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

SVR Spirial Extreme Antyperspirant w kulce, 20 ml
1 582,80 zł/1kg
79,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Fresh Dezodorant w kulce 50 ml
1 653,00 zł/1l
82,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

syNeo ANTITRANSPIRANT PUMPSPRAY (30 ml)
1 699,00 zł/1l
50,97 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SVR Spirial Dezodorant w kulce Vegetal, 50 ml
601,80 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw zawiera: Antyperspirant roll-on przeciw nadmiernemu poceniu (Stress Resist 72H) 2 x 50 ml
VICHY Deo Roll-On Stress Resist 72H, 2X50 ml CRE
PZN: 11594445
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua/Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, Aluminum Sesquichlorohydrate, C14-22 Alcohols, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer, Parfum/Fragrance, Perlite, C12-20 Alkyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamate, Rosa Gallica Extract/Rosa Gallica Flower Extract.
- Producent
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 403096312983404030963129834
- Numer producenta
- 11594445
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua/Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, Aluminum Sesquichlorohydrate, C14-22 Alcohols, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer, Parfum/Fragrance, Perlite, C12-20 Alkyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamate, Rosa Gallica Extract/Rosa Gallica Flower Extract.
- Producent
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 403096312983404030963129834
- Numer producenta
- 11594445
Pasuje również do tego

Vichy Clinical Control antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
856,60 zł/1l
85,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Fotelik dziecięcy obrotowy 360 4BABY Matt-Fix I-SIZE regulowany zagłówek i siedzisko Zielony
479,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 4Baby_Brand

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Vichy Stress Resist Intensywny antyperspirant w kulce, 50 ml
1 141,80 zł/1l
57,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,72 zł
Sprzedawca: Green_Country

Vichy, Dezodorant Clinical Control 96h, 50 ml
1 097,60 zł/1l
54,88 zł
Sprzedawca: MANADA

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
1 148,99 zł
-134,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 014,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vichy roll-on 48H Intensive Anti-Transpirant Deodorant Roll-on Fragrance Free 2 x 50 ml
0,92 zł/1kg
91,67 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy 48H Anti-Transpirant Beauty Roll-On
1 336,60 zł/1l
66,83 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy - Homme Clinical Control 96H Antyperspirant - Antyperspirant przeciw nadmiernemu poceniu 0ml
222,02 zł/1kg
88,81 zł
Sprzedawca: VISO

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 036,60 zł/1l
403,66 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+ do FSprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z hydraulicznym schowkiem, podwójne łóżko z aksamitną tkaniną i ramą z listew, zagłówek z obszernym wzorem, beżowy
1 319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
58,45 zł/1kg
Używany
338,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Łóżko tapicerowane ProximaX 140x190 cm z funkcją ładowania, LED i regulacją wysokości zagłówka, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
1 052,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Vichy antyperspirant 48H Deodorant Anti-Transpirant Sensitive Roll-on 2 x 50 ml
990,10 zł/1l
99,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Płyta szklano-ceramiczna AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 strefy, strefa podwójna i strefa pieczenia
550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Vichy Homme dezodorant 72H Extreme-Control Anti Perspirant 2 x 50 ml
889,50 zł/1l
88,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zestaw 2 stolików kawowych Merax z marmurowym wzorem i metalową ramą, stolik kawowy, 65x45cm+45x39,5cm, czarny/biały
477,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Przenośny laktator, wolnostojący laktator elektryczny do karmienia piersią, 4 tryby, 12 poziomów ssania, cichy, zintegrowany akumulator z pojemnikiem na mleko 180 ml
201,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Mexx Life is Now for Him Woda toaletowa, 50ml
197,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 946,40 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,70 zł/1l

Arm & Hammer - Bezzapachowy Dezodorant w Sztyfcie 71g - Essentials Unscented - Bez Aluminium
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
309,72 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l