Leibniz 40570 Keksriegel "PiCK UP! minis", Vorteilsbox

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

212,22 zł

200,21 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Savoiardi Vicenzovo 300 g
Biszkopty Savoiardi Vicenzovo 300 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mini ciasteczka 110g
Mini ciasteczka 110g
112,27 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
46,36 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
57,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
174,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
185,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 28280 PiCK UP! Batonik czekoladowy „Choco”, opakowanie zbiorcze
PiCK UP! 28280 PiCK UP! Batonik czekoladowy „Choco”, opakowanie zbiorcze
534,93 zł/1kg
74,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Pick Up Original herbatniki maślane z nadzieniem z mlecznej czekolady 28 g
Pick Up Original herbatniki maślane z nadzieniem z mlecznej czekolady 28 g
138,21 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
592,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40140 Waffeletten - ca. 150 Portionen à 5 g
Bahlsen 40140 Waffeletten - ca. 150 Portionen à 5 g
181,30 zł/1kg
137,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Herbatniki Nutella (28 x 41 g)
Herbatniki Nutella (28 x 41 g)
69,72 zł/1kg
80,82 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
438,28 zł/1kg
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
162,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,94 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
177,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,52 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
79,28 zł/1kg
24,81 zł
-20%
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
71,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

PiCK UP! Minis Mix – czekolada i mleko, opakowanie 2-smakowe, 100 sztuk, 1060g

Podwójna różnorodność dla podwójnej przyjemności

  • Mieszanka PiCK UP! Minis Choco & Milk zapewniająca różnorodne i chrupiące doznania.
  • Dwa chrupiące ciasteczka maślane wypełnione delikatną czekoladą lub kremowym nadzieniem mlecznym.
  • Idealne jako słodka przekąska w podróży, w biurze lub jako mała nagroda.

Idealne na każdą okazję

  • 100 mini-ciasteczek w praktycznym opakowaniu zbiorczym (1,060 g).
  • Idealne dla rodzin, biur, imprez lub do dzielenia się z przyjaciółmi.
  • Wyprodukowane według sprawdzonej tradycji firmy Leibniz z naturalnych składników.

Nieodparta kombinacja chrupkości

  • Chrupiące ciasteczko maślane w połączeniu z idealnie dopasowanymi nadzieniami czekoladowymi i mlecznymi.
  • Zrównoważona kompozycja słodyczy, chrupkości i delikatnej kremowości.
  • Smak w sprawdzonej jakości Leibniz – od ponad 100 lat.

Leibniz PiCK UP! Minis Mix – podwójne smaki, podwójna przyjemność, nieodparta chrupkość!

BAHLSEN GmbH & Co. KG
Podbielskistraße 11
30163 Hannover


Po co wybierać, skoro można mieć wszystko? Wiaderko Pick Up Minis Mix zawiera trzy popularne smaki w jednym praktycznym wiaderku do przechowywania:
Choco, Choco & Milk i Black & White - wszystkie w poręcznych mini batonikach po 10,6 g każdy.

Do biura, na przyjęcie urodzinowe, do kosza z przekąskami lub po prostu dla siebie (nikomu nie powiemy): Dzięki 100 pojedynczo zapakowanym mini przekąskom jest ich mnóstwo... cóż, przynajmniej na początek.

Minis w wiaderku - dla maksymalnej atmosfery!

Idealne do dozownika słodyczy w biurze, jako upominek na imprezę lub dla każdego, kto lubi iść na całość, jeśli chodzi o przekąski.

Chwyć je teraz - ponieważ 100 minis zniknie szybciej, niż zdążysz powiedzieć "Jeszcze tylko jeden!"!

Składniki:
MĄKA PSZENNA, cukier, masło kakaowe, olej palmowy, masa kakaowa, CAŁE MLEKO W PROSZKU, syrop glukozowy, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, OLEJ MASŁOWY, substancje spulchniające: Węglany sodu, difosforany; sól, produkt serwatkowy (MLEKO), emulgator: lecytyny; aromaty, skrobia (PSZENNA), mielone ORZECHY JAŁOWE, zakwaszacz: kwas cytrynowy. Może zawierać: JAJKA.

Wartości odżywcze na 100 g:
Kaloryczność: 2133 kJ / 510 kcal
Tłuszcz: 25 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 14 g
Węglowodany: 63 g
- w tym cukier: 36 g
Białko: 6,6 g
Sól: 0,48 g

Producent:
Bahlsen GmbH & Co. KG
Podbielskistr. 11, 30163 Hannover
Tel: +49 (0)511-9600 : [email protected]

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem. Czekolada lubi cień i chłód - nie należy więc zostawiać jej na parapecie w środku lata ani obok ekspresu do kawy. Idealna temperatura to 15-20°C.
I tak, wiaderko jest solidne - ale niestety nie jest przenośnym urządzeniem klimatyzacyjnym.

Prosimy o zwrócenie uwagi na datę przydatności do spożycia podaną na opakowaniu.
Prosimy również o sprawdzenie informacji podanych na opakowaniu. Tylko one są wiążące.
Uwaga: Ilustracja może różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.



PiCK UP! minis– ideal für jeden Anlass.

LMIV-Produkt: Ja



Mieszanka dwóch popularnych smaków: Choco i Choco & Milk w formacie mini.

Instrukcje przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem.

Zawartość: 1,06 kg

Producent / Wyprodukowano dla:
BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163 Hanower, Niemcy



PICK UP! minis MIX: Klasyk w mini formacieKlasyczne ciastka PICK UP, które pamiętamy z czasów babci, mogą pochwalić się już 125-letnią historią sukcesu. Z biegiem czasu: z wersją batonową w podróży lub pomiędzy - PICK UP! minis MIX - Bahlsen zapewnia słodkie chwile.Choko czy Choko i Mleko? nie musisz decydować, ponieważ oba smaki są reprezentowane w pudełku. Wystarczy wziąć po jednym z każdego smaku. W małym formacie i indywidualnie zapakowane, PICK UP! minis MIX są również oryginalnym poczęstunkiem do kawy dla Twoich gości i klientów.Pudełko Advantage ze 100 batonikamiNawet podczas podróży służbowych, PICK UP! minis MIX są słodką przekąską, która zawsze wprawi Cię w dobry nastrój. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 2133/510 kJ/kcalTłuszcz 25,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 14,0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -Węglowodany 63,0 gw tym cukry 36,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -Błonnik -Białko 6,6 gSól 0,48 gWitaminy i minerały -
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), masło kakaowe, miazga kakaowa, MLEKO W PROSZKU (4,2%), syrop glukozowy, MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE (1,1%), MLEKO W PROSZKU, TŁUSZCZ Z MASŁA, substancje spulchniające: Węglany sodu, difosforany; sól, emulgator: lecytyny (SOJA); aromaty (MLEKO), skrobia (PSZENICA), mielone ORZECHY JAŁOWE, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; EGG POWDER.
Informacja o wartościach odżywczych
Kaloryczność: 2146kJ/513kcal, tłuszcz: 26g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 16g, węglowodany: 62g, w tym cukier: 37g, białko: 6,4g, sól: 0,5g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. żyto) i produkty pochodne
Owoce łupinowe i orzechy
Zawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.
Jaja i produkty pochodne oraz siarczyny
Zawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|orzechy laskowe|. Może zawierać inne owoce łupinowe.
Waga
1060 g
Firma spożywcza
BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
Nazwa handlowa
Baton z mlecznej czekolady (41%) w kanapce z herbatnikami
Producent
Pick Up
Liczba sztuk
100
Numer producenta
40570
EAN
4017100040573

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), masło kakaowe, miazga kakaowa, MLEKO W PROSZKU (4,2%), syrop glukozowy, MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE (1,1%), MLEKO W PROSZKU, TŁUSZCZ Z MASŁA, substancje spulchniające: Węglany sodu, difosforany; sól, emulgator: lecytyny (SOJA); aromaty (MLEKO), skrobia (PSZENICA), mielone ORZECHY JAŁOWE, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; EGG POWDER.
Informacja o wartościach odżywczych
Kaloryczność: 2146kJ/513kcal, tłuszcz: 26g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 16g, węglowodany: 62g, w tym cukier: 37g, białko: 6,4g, sól: 0,5g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. żyto) i produkty pochodne
Owoce łupinowe i orzechy
Zawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.
Jaja i produkty pochodne oraz siarczyny
Zawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|orzechy laskowe|. Może zawierać inne owoce łupinowe.
Waga
1060 g
Firma spożywcza
BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
Nazwa handlowa
Baton z mlecznej czekolady (41%) w kanapce z herbatnikami
Producent
Pick Up
Liczba sztuk
100
Numer producenta
40570
EAN
4017100040573
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
174,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
185,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
93,29 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
183,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
58,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
775,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól do posypywania 25 kg
Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito
Zdjęcie produktu dla Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 28280 PiCK UP! Batonik czekoladowy „Choco”, opakowanie zbiorcze
PiCK UP! 28280 PiCK UP! Batonik czekoladowy „Choco”, opakowanie zbiorcze
534,93 zł/1kg
74,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
69,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 255
941,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2873
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HISENSE 50E78HQ 4K Smart-TV, HDR QLED 4K UHD VIDAA Ultra HD 3840×2160, 50 Zoll
HISENSE 50E78HQ 4K Smart-TV, HDR QLED 4K UHD VIDAA Ultra HD 3840×2160, 50 Zoll
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 147
9 528,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Pick Up Original herbatniki maślane z nadzieniem z mlecznej czekolady 28 g
Pick Up Original herbatniki maślane z nadzieniem z mlecznej czekolady 28 g
138,21 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
592,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
165,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg