4,9



Na podstawie 16 opinii
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
1h 11m 54s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686726013, Olej palmowy, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
202,64 zł/1kg
50,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
93,29 zł/1kg
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10002077 HARIBO Goldbären Minis Fruchtgummi 250,0 g
194,84 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft z 25% soku owocowego 220g
230,27 zł/1kg
50,66 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
72,54 zł/1kg
72,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Gold Bears 100 mini torebek w praktycznej puszce do przechowywania 980 g
Haribo Gold Bears to jedne z najbardziej znanych i popularnych słodyczy na świecie - a dzięki tym 100 indywidualnie zapakowanym mini torebkom owocowy przysmak jest teraz jeszcze bardziej praktyczny. Torebki o pojemności 980 g idealnie nadają się do rozdawania , wręczania jako prezenty lub jako higieniczna porcja w podróży.
Dlaczego Haribo Gold Bears w puszce do przechowywania?
Ponieważ są czyste, bezpieczne i uniwersalne. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjęcia urodzinowe dla dzieci, imprezy, biura, targi czy drobny upominek - poręczne saszetki gwarantują świeżość, porządek i oryginalny smak Haribo, który wszyscy znają i kochają.
Szczegóły produktu w skrócie
100 mini saszetek Haribo Gold Bears, każda o wadze ok. 9,8 g
Wygodnie zapakowane w puszkę do przechowywania (o łącznej wadze 980 g)
Oryginalne gumy owocowe Haribo - 6 owocowych smaków
Idealne do dzielenia się, rozdawania i porcjowania
Higieniczne, trwałe i wszechstronne w użyciu
Dla kogo przeznaczona jest puszka do przechowywania?
Dla rodziców, nauczycieli, organizatorów imprez, firm, gabinetów i sprzedawców detalicznych, którzy szukają dobrze znanych, wysokiej jakości i łatwych do porcjowania słodyczy. Idealnie nadają się również do recepcji, torebek z prezentami, upominków lub pudełek na lunch.
Najlepsze zastosowania
Niezależnie od tego, czy chodzi o słodkie powitanie w biurze, pamiątki na przyjęciach, jedzenie na konferencjach, rzucanie materiałami czy szybkie porcjowanie w życiu codziennym - dzięki mini torebkom Haribo Gold Bears zawsze jesteś dobrze przygotowany.
teraz Haribo Gold Bears - klasyczne porcje z systemem
Zamów teraz i ciesz się kultową gumą owocową w higieniczny i praktyczny sposób!
puszkę do przechowywania Haribo Gold Bears ze 100 mini torebkami - idealną na każdą imprezę i na każdy dzień!
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Numer 1 na półkach cukierniczych! Pokolenia je uwielbiają i dorastały z nimi. HARIBO GOLDBÄREN są produktem odnoszącym sukcesy od ponad 90 lat w pysznych owocowych smakach, takich jak truskawka, cytryna, malina, soczysta pomarańcza, ananas i jabłko w formacie mini.
O
pis produktu: Gumy owocoweWzór
: Złote misieZawartość opakowania
: 100 torebek
:
:Złote Misie Haribo - klasyka par excellence! 100 mini torebek w kształcie niedźwiadków to idealne rozwiązanie do rozdawania na przyjęciach i w podróży. Oryginały są kochane i uwielbiane od ponad 80 lat. Starannie dobrane składniki bez sztucznych barwników i unikalna receptura sprawiają, że Gold Bears to wyjątkowy przysmak. Małe kawałki gumy owocowej dostępne są w smakach: truskawkowym (czerwonym), jabłkowym (zielonym), cytrynowym (żółtym), pomarańczowym (pomarańczowym), ananasowym (białym) i malinowym (czerwonym).
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; sok owocowy z koncentratu soku owocowego: jabłkowy, truskawkowy, malinowy, pomarańczowy, cytrynowy, ananasowy; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: Krokosz barwierski, spirulina, jabłko, czarny bez, pomarańcza, czarna porzeczka, kiwi, cytryna, aronia, mango, passiflora, winogrono; aromat; ekstrakt z czarnego bzu; substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. | |
| Informacje o wartościach odżywczych (na 100 g) | |
| Energia: | 1459 kJ / 343 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,1 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| w tym cukier: | 46 g |
| Białko: | 6,9 g |
| Sól: | 0,07 g |
Mini torebki Goldbears, PG=100 torebek
| Zawartość: | 980g |
Żelki Goldbaren mini 100szt 1kg - Haribo Odkryj małe królestwo słodkości z naszym nowym produktem – Żelkami Goldbaren Mini od Haribo. Wygodne opakowanie o wadze 1 kg zawiera aż 100 sztuk pysznych, kolorowych żelków w miniaturowych kształtach złotych misiów, które rozbudzą Twoje zmysły i zapewnią przyjemność każdemu, kto po nie sięgnie. Doskonała propozycja zarówno na imprezy, jak i do codziennego delektowania się ulubionymi smakami. Żelki są wytwarzane z najwyższej jakości składników, co gwarantuje ich wyjątkowy smak i konsystencję. Idealnie nadają się do dzielenia z bliskimi, jako słodka przekąska w ciągu dnia lub jako element dekoracyjny dla Twoich kreatywnych wypieków. Spraw radość sobie i innym dzięki Żelkom Goldbaren Mini od kultowej marki Haribo. Skład: Składniki: syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; sok owocowy z koncentratu: jabłko, truskawka, malina, pomarańcza, cytryna, ananas; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, czarny bez, pomarańcza, czarna porzeczka, kiwi, cytryna, aronia, mango, marakuja, winogrono; aromat; ekstrakt z czarnego bzu; środki glazurujące: biały i żółty wosk pszczeli, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości mleka i pszenicy. Masa netto: 1kg Wartość energetyczna: 1459 kJ / 343 kcal Łączna zawartość tłuszczu: < 0,5 g w tym tłuszczy nasyconych: 0,1 g Łączna zawartość Węglowodanów: 77 g w tym cukry: 46 g Białko: 6,9 g Sól: 0,07 g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Oryginalne Gold Bears: świeże, owocowe i bardzo dobre.
Oryginalne mini saszetki HARIBO Gold Bears: świeże, owocowe i niedźwiedziowato dobreCzasem potrzebujesz odrobiny pożywienia w codziennym stresie - czy to w interesach, czy dla przyjemności. Oryginalne gumy owocowe HARIBO GOLDBÄREN w mini saszetkach są do tego idealne. Dzięki swojemu owocowemu smakowi gumy owocowe są doskonałym dodatkiem między posiłkami. Po prostu wyrzuć za burtę inne strategie dobrego nastroju i chwyć jedną ze 100 mini torebek gum owocowych GOLDBÄREN w przezroczystej puszce. Rozkoszuj się wspomnieniami z dzieciństwa i wróć do pracy z nową energią. Lub po prostu zaserwuj legendarne gumy owocowe swoim partnerom biznesowym na następnym spotkaniu i wpraw ich w dobry nastrój! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 1459/343 kJ/kcalTłuszcz <0,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 77,0 gw tym cukry 46,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 6,9 gsól 0,07 gWitaminy i minerały -
Tablica
Te małe są naprawdę duże. Starannie dobrane składniki i receptura, która jest stale ulepszana od ponad 80 lat, nadają Złotym Misiom Haribo ich niezrównany smak. Od zawsze cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych. Te małe przysmaki w mini torebkach są dostępne w smakach truskawkowym (czerwonym), jabłkowym (zielonym), cytrynowym (żółtym), pomarańczowym (pomarańczowym), ananasowym (białym) i malinowym (czerwonym). Poczęstuj się i wprowadź do swojego domu dodatkową porcję zabawy ze Złotym Misiem.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Skład: Składniki: syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; sok owocowy z koncentratu: jabłko, truskawka, malina, pomarańcza, cytryna, ananas; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, czarny bez, pomarańcza, czarna porzeczka, kiwi, cytryna, aronia, mango, marakuja, winogrono; aromat; ekstrakt z czarnego bzu; środki glazurujące: biały i żółty wosk pszczeli, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości mleka i pszenicy. Masa netto: 1kg Wartość energetyczna: 1459 kJ / 343 kcal Łączna zawartość tłuszczu: < 0,5 g w tym tłuszczy nasyconych: 0,1 g Łączna zawartość Węglowodanów: 77 g w tym cukry: 46 g Białko: 6,9 g Sól: 0,07 g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1220 g
- Firma spożywcza
- Haribo
- Nazwa handlowa
- Żelki Goldbaren mini 100szt 1kg - Haribo
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10002070
- EAN
- 40016863011804001686301210
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Skład: Składniki: syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; sok owocowy z koncentratu: jabłko, truskawka, malina, pomarańcza, cytryna, ananas; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, czarny bez, pomarańcza, czarna porzeczka, kiwi, cytryna, aronia, mango, marakuja, winogrono; aromat; ekstrakt z czarnego bzu; środki glazurujące: biały i żółty wosk pszczeli, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości mleka i pszenicy. Masa netto: 1kg Wartość energetyczna: 1459 kJ / 343 kcal Łączna zawartość tłuszczu: < 0,5 g w tym tłuszczy nasyconych: 0,1 g Łączna zawartość Węglowodanów: 77 g w tym cukry: 46 g Białko: 6,9 g Sól: 0,07 g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1220 g
- Firma spożywcza
- Haribo
- Nazwa handlowa
- Żelki Goldbaren mini 100szt 1kg - Haribo
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10002070
- EAN
- 40016863011804001686301210
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
93,29 zł/1kg
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,22 zł/1kg
191,17 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx cukierki do żucia 50 szt.
80,51 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
508,95 zł/1kg
101,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,07 zł/1kg
71,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,65 zł/1kg
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
56,01 zł/1kg
56,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
56,50 zł/1kg
125,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku!
Haribo Gold Bears mini torebki... pyszne!
Oceniono dnia 23 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Wszystko na najwyższym poziomie... zamówione na karnawał dla dzieci
Oceniono dnia 25 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło idealnie
Wszystko poszło idealnie
Oceniono dnia 26 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dzieci są fanami Haribo
Fani Haribo mini
Oceniono dnia 28 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super smaczne
Oceniono dnia 3 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Znowu i znowu z przyjemnością
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg