5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Cuba Original Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,38 zł
513,80 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Paco Rabanne Invictus: woda toaletowa 100 ml, dezodorant 150 ml, woda toaletowa 10 ml481,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace - Zestaw upominkowy Eros 50 ml EDT, żel pod prysznic i balsam po goleniu Eros 50 ml 50ml5 248,00 zł/1l
262,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Zestaw Boss Alive Edp 50ml Body 75ml@121 664,99 zł/1l
243,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Arabiyat Prestige Bedour woda perfumowana spray 100 ml1 422,20 zł/1l
142,22 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Gold EDT 100 ml, żel po goleniu Cuba Gold 100 ml, żel pod prysznic Cuba Gold 200 ml i Cuba Gold EDT 35 ml 100ml
629,30 zł/1l
62,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Gold zestaw upominkowy 4-częściowy z drewnianym wiaderkiem Woda toaletowa dla mężczyzn EdT 100ml + EdT 35ml - Woda po goleniu 100ml - Spray do ciała 200ml
148,65 zł/1l
79,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Gold Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 35ml + Woda toaletowa, 15ml
296,90 zł/1l
46,02 zł
Sprzedawca: VISO

Cuba - Cuba Classic Gift Set Cuba Gold EDT 35 ml, Cuba Orange EDT 35 ml, Cuba Red EDT 35 ml, Cuba Blue EDT 35 ml 140ml
659,79 zł/1l
92,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Cuba Original Cuba Black Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
156,75 zł/1l
62,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - Cuba Gold SET EDT 100 ml and EDT 35 ml 100ml
274,07 zł/1l
37,00 zł
Sprzedawca: MANADA

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Boss Bottled EDT 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
102 800,00 zł/1l
308,40 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

La Rive Extreme Story Zestaw Woda toaletowa 75ml + Żel 100ml
377,66 zł/1l
66,09 zł
Sprzedawca: VISO

Cuba Original Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100 ml + Woda toaletowa 35 ml + dezodorant spray 200 ml + woda po goleniu 100 ml
66,71 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Men Prestige Black Woda toaletowa, 90ml + ASL 100ml + SHOWER GEL 200ml
510,11 zł/1l
45,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - Heartbreaker SET EDP 100ml + deospray 200ml + body spray 200ml + EDP 35ml 100ml
622,20 zł/1l
62,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Boss Bottled EDT 100 ml + DEO ve spreji 150 ml + SG 100 ml M
301,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cuba Jungle Tiger Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 35ml + Woda perfumowana 20ml
658,13 zł/1l
102,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw upominkowy Sean John Unforgivable 125ml EDT + 100ml balsam po goleniu + 100ml żel pod prysznic
1 828,62 zł/1l
594,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hugo Boss Boss The Scent For Him EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml (dla mężczyzn)
3 723,55 zł/1l
409,59 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw zapachowy Cuba Royal od marki Cuba Original. Zawiera wodę toaletową 100ml, dezodorant w sprayu 200ml oraz wodę po goleniu 100ml. /
Cuba Royal to kompozycja dla mężczyzn, łącząca drzewne aromaty z ciepłymi przyprawami. Mandarynka, świeża mięta pieprzowa, uwodzicielski cynamon... To tylko niektóre z zaskakujących nut tego wyjątkowego zapachu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwona mandarynka, grejpfrut, mięta
Nuta serca: cynamon, nuty przyprawowe, róża
Nuta bazy: ambra, skóra, nuty drzewne
Pánská dárková sada EDT
ZESTAW ZAWIERA: woda toaletowa 100 ml + dezodorant 200 ml + woda po goleniu 100 ml
Cuba Royal.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
Zestaw prezentowy dla mężczyzn w składzie:
- woda perfumowana 100ml
- dezodorant perfuowany w sprayu 200ml
- woda po goleniu 100ml
- Model
- Royal
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- Orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Skład: cytryna, mięta, kardamon, cedr, bergamotka, paczula, goździk, wanilia, jałowiec, nutka cynamonu, kwiat pomarańczy, szafran, drzewo sandałowe, wetiwer, lukrecja, ambra szara, biała fasola, paczuli, drzewo cedrowe, irys.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425017737131
- Numer producenta
- JTI-110729837
- Model
- Royal
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- Orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Skład: cytryna, mięta, kardamon, cedr, bergamotka, paczula, goździk, wanilia, jałowiec, nutka cynamonu, kwiat pomarańczy, szafran, drzewo sandałowe, wetiwer, lukrecja, ambra szara, biała fasola, paczuli, drzewo cedrowe, irys.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425017737131
- Numer producenta
- JTI-110729837
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Cuba Original Cuba Gold Must Have Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 35 ml + Dezodorant, 200 ml + Żel pod prysznic, 200 ml + Woda po goleniu, 100 ml
725,00 zł/1l
72,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cuba Original Cuba Magnum Gold Woda toaletowa, 130ml
292,31 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Fragluxe Cuba Gold, Mężczyźni, 100 ml, Spray
522,30 zł/1l
52,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
1 004,88 zł
Sprzedawca: Di-Life

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Cuba Gold zestaw upominkowy 4-częściowy z drewnianym wiaderkiem Woda toaletowa dla mężczyzn EdT 100ml + EdT 35ml - Woda po goleniu 100ml - Spray do ciała 200ml
148,65 zł/1l
79,53 zł
Sprzedawca: MANADA

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Cuba - Heartbreaker SET EDP 100ml + deospray 200ml + body spray 200ml + EDP 35ml 100ml
622,20 zł/1l
62,22 zł
Sprzedawca: MANADA

VASAGLE Komoda z półkami i szufladą, 70 x 30 x 80 cm
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Gold EDT 100 ml, żel po goleniu Cuba Gold 100 ml, żel pod prysznic Cuba Gold 200 ml i Cuba Gold EDT 35 ml 100ml
629,30 zł/1l
62,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kołdra 220 x 240 cm – zimowa kołdra pikowana, oddychająca – kołdra nadająca się do prania – odpowiednia dla alergików – niemiecka jakość
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics o zapachu kokosa i truskawki - 10-częściowy zestaw upominkowy w zabytkowej wannie
127,35 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

120 kolorowych markerów do graffiti, markerów tłustych, markerów dwustronnych, markerów alkoholowych
163,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Roleta zaciemniająca bez wiercenia 100 x 150 cm, biała – roleta termiczna z uchwytami zaciskowymi, 100% zaciemnienie, ochrona przed upałem i zimnem, roleta okienna z napędem łańcuszkowym
81,42 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Cuba - Cuba Classic Gift Set Cuba Gold EDT 35 ml, Cuba Orange EDT 35 ml, Cuba Red EDT 35 ml, Cuba Blue EDT 35 ml 140ml
659,79 zł/1l
92,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

FCH – cyfrowe pianino elektryczne z 88 klawiszami, mechanizmem młoteczkowym i 128 rytmami, białe
1 170,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 15ml + Żel 200ml + Woda po goleniu 100ml
229,62 zł/1l
72,33 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Original Cuba Royal Must Have Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 35ml + Dezodorant 200ml + żel pod prysznic 200ml + Woda po goleniu 100ml
121,70 zł/1l
77,28 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Rive Extreme Story Zestaw Woda toaletowa 75ml + Żel 100ml
377,66 zł/1l
66,09 zł
Sprzedawca: VISO

Cuba - Cuba Prestige Collection Gift Set 140ml
388,50 zł/1l
54,39 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Must Have Gold EDT 100 ml, EDT 35 ml, żel po goleniu 100 ml, żel pod prysznic 200 ml i deospray 200 ml
691,50 zł/1l
70,88 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,15 zł
Sprzedawca: MANADA

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 919,33 zł/1l

FM Federico Mahora Utique Gold Perfumy Unisex - 100ml
562,41 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 624,10 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Zestawy Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
564,70 zł
Sprzedawca: pttonline
5 647,00 zł/1l

Moschino Cheap & Chic I Love Love Giftset Edt Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 003,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 062,00 zł/1l