3,5



Na podstawie 2 opinii
Cuba Original Cuba Black Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,70 zł
156,75 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml5 306,30 zł/1l
530,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Paco Rabanne Invictus: woda toaletowa 100 ml, dezodorant 150 ml, woda toaletowa 10 ml481,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermes H24 Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 12.5ml2 637,69 zł/1l
296,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dsquared² Red Wood 30 ml Zestaw EdT i balsam do ciała169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cuba Gold zestaw upominkowy 4-częściowy z drewnianym wiaderkiem Woda toaletowa dla mężczyzn EdT 100ml + EdT 35ml - Woda po goleniu 100ml - Spray do ciała 200ml
148,65 zł/1l
79,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Gold EDT 100 ml, żel po goleniu Cuba Gold 100 ml, żel pod prysznic Cuba Gold 200 ml i Cuba Gold EDT 35 ml 100ml
629,10 zł/1l
62,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Original Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
513,70 zł/1l
51,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Men Prestige Black Woda toaletowa, 90ml + ASL 100ml + SHOWER GEL 200ml
510,11 zł/1l
45,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Quad Zestaw Wody toaletowe Gold & Royal & Winner & Shadow, 4x35ml
336,79 zł/1l
47,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cuba Original Cuba Gold Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 35ml + Woda toaletowa, 15ml
296,90 zł/1l
46,02 zł
Sprzedawca: VISO

Cuba - Heartbreaker SET EDP 100ml + deospray 200ml + body spray 200ml + EDP 35ml 100ml
622,20 zł/1l
62,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100 ml + Woda toaletowa 35 ml + dezodorant spray 200 ml + woda po goleniu 100 ml
66,71 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - Cuba Gold SET EDT 100 ml and EDT 35 ml 100ml
274,07 zł/1l
37,00 zł
Sprzedawca: MANADA

VICTOR - ORIGINAL woda toaletowa 100ml
1 111,10 zł/1l
111,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Dsquared2 Red Wood Pour Femme Zestaw Woda toaletowa 100ml + balsam do ciała 150ml
2 451,70 zł/1l
245,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda toaletowa 200ml + Dezodorant w sztyfcie 75ml
1 290,22 zł/1l
354,81 zł
Sprzedawca: VISO

Dylan Turquoise Pour Femme zestaw woda toaletowa spray 50ml + żel do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml
1 239,47 zł/1l
185,92 zł
Sprzedawca: FragTrade

The One Woman zestaw woda perfumowana spray 75ml + balsam do ciała 50ml + woda perfumowana spray 10ml
98 303,33 zł/1l
317,62 zł
-22,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss The Scent For Man Zestaw Woda toaletowa 50ml + Dezodorant w sprayu 150ml
5 045,60 zł/1l
252,28 zł
Sprzedawca: VISO

Versace Eros Flame Woda perfumowana spray 100ml Zestaw 3 szt
3 865,00 zł/1l
386,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Cuba Black zestaw woda toaletowa spray 100ml + dezodorant spray 200ml + woda po goleniu 100ml Cuba Original 5425017736592
Zestaw męskich kosmetyków Cuba Black od cenionej marki Cuba Original. Zawiera: wodę toaletową o pojemności 100ml, dezodorant w sprayu o pojemności 200ml oraz wodę po goleniu o pojemności 100ml.
Esencja Cuba Black to aromatyczny i wyrafinowany zapach dla mężczyzn. Uwodzicielski i zmysłowy o intensywnym aromacie drewna. Połączenie mocnych nut zapachowych przypraw z owocami, to niezwykła mieszanka zamknięta w oryginalnym opakowaniu.
Nuty zapachowe:
Nuta bazy: kminek, irys, lawenda, szałwia muszkatołowa, bazylia, anyż, bergamotka, cytryna
Nuta bazy: drzewo sandałowe, jagody jałowca, paczula, wetyweria, cedr, kardamon
Nuta bazy: skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy
Cuba Black to cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn o niepowtarzalnym zapachu w oryginalnym flakonie w kształcie cygara. W otwarciu wyczuwalne są cytrusy z bergamotką, serce należy do kwiatu jaśminu, a zapach kończą nuty drzewne. W zestawie znajduje się dezodorant w sprayu, który daje uczucie świeżości i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami oraz woda po goleniu, która koi podrażnioną skórę i pozostawia ją miękką i pachnącą.
Idealny prezent na każdą okazję
Zestaw składa się z:
Woda toaletowa 100 ml
Woda po goleniu 100 ml
Dezodorant 200 ml
Dezodorant 200 ml
Woda toaletowa Cuba Black 100 ml
- Model
- Black
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- Woody
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Cuba Original Cuba Black Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
- Producent
- NEW BRAND PERFUMES
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 5425017736592
- Model
- Black
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- Woody
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Cuba Original Cuba Black Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
- Producent
- NEW BRAND PERFUMES
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 5425017736592
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BRUBAKER Zestaw kosmetyków pod prysznic i do kąpieli Aloe Vera - 5-częściowy zestaw upominkowy dla kobiet - Zestaw kosmetyków dla kobiet
140,47 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Cuba Gold zestaw upominkowy 4-częściowy z drewnianym wiaderkiem Woda toaletowa dla mężczyzn EdT 100ml + EdT 35ml - Woda po goleniu 100ml - Spray do ciała 200ml
148,65 zł/1l
79,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Gold EDT 100 ml, żel po goleniu Cuba Gold 100 ml, żel pod prysznic Cuba Gold 200 ml i Cuba Gold EDT 35 ml 100ml
629,10 zł/1l
62,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Original Cuba Royal Zestaw Woda toaletowa 100ml + Dezodorant 200ml + Woda po goleniu 100ml
513,70 zł/1l
51,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Original Cuba Gold Must Have Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 35 ml + Dezodorant, 200 ml + Żel pod prysznic, 200 ml + Woda po goleniu, 100 ml
703,20 zł/1l
70,32 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cuba Original Cuba Black Zestaw Woda toaletowa 100 ml + Woda toaletowa 35 ml + żel pod prysznic 200 ml + woda po goleniu spray 100 ml
599,40 zł/1l
59,94 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Cuba Original Cuba Quad Zestaw Wody toaletowe Gold & Royal & Winner & Shadow, 4x35ml
336,79 zł/1l
47,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba - Cuba Classic Gift Set Cuba Gold EDT 35 ml, Cuba Orange EDT 35 ml, Cuba Red EDT 35 ml, Cuba Blue EDT 35 ml 140ml
659,64 zł/1l
92,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Cuba Men Prestige Black Woda toaletowa, 90ml + ASL 100ml + SHOWER GEL 200ml
510,11 zł/1l
45,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Royal Must Have Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 35ml + Dezodorant 200ml + żel pod prysznic 200ml + Woda po goleniu 100ml
121,65 zł/1l
77,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Cuba Original Cuba Gold Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 35ml + Woda toaletowa, 15ml
296,90 zł/1l
46,02 zł
Sprzedawca: VISO

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
755,01 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Morelenet

Blackview Tab 60 Pro Tablet Android 15, 12GB RAM + 128GB ROM/2TB TF, Tablet 10 Zoll z Widevine L1, Unisoc T606 Octa-core Gaming Tablet, Dual 4G SIM
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Cuba - Cuba Prestige Collection Gift Set 140ml
388,50 zł/1l
54,39 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 10 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 918,00 zł/1l

FM Federico Mahora Utique Gold Perfumy Unisex - 100ml
562,41 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 624,10 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Zestawy Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
564,70 zł
Sprzedawca: pttonline
5 647,00 zł/1l

Moschino Cheap & Chic I Love Love Giftset Edt Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 002,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 056,40 zł/1l