5,0



Na podstawie 6 opinii
Producent:
Montibello- Big Buy CookingPokaż dostępne warianty
- Montibello
Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Cromatone Nº 6,64 60 g (60ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,67 zł
377,83 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 7.44 3x50ml773,27 zł/1l
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Montibello Chromatone Meteorites 60ml866,50 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Trwała koloryzacja Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6,0 (50 ml)859,80 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml933,17 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 5,61 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone C 7.7 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 7,13 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone 8.21 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 8 (50 ml)
879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarfarbe Topchic trwały kolor włosów 5NA
4 060,00 zł/1l
243,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Koloryzacja bez amoniaku Montibello Dénuée 1
412,50 zł/1l
25,63 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Metallics Montibello Cromatone Metallics Nº 10.02M (60ml)
452,83 zł/1l
27,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Haarfarbe Topchic Trwały kolor włosów Blondier Creme
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Colorance 60ml Koloryzacja włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

TOPCHIC trwała farba do włosów #5VV 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Farba bez amoniaku do włosów Montibello DENUEE 60 ml
380,83 zł/1l
22,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Special 60ml Trwała koloryzacja włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone Meteorites Blonde nr 100
452,83 zł/1l
27,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna trwała farba do wszystkich rodzajów włosów 6RB 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MontibelloCromatone K | Trwała farba do włosów - Kolor K 6.64 miedziany kasztanowy ciemny blond 60ml
Kolor K 6.64 miedziany kasztanowy ciemny blondO produkcie:Trwała farba do włosów Montibello C romatone to profesjonalny produkt najwyższej jakości. Pozwala uzyskać idealny kolor bez uszkadzania włosów podczas farbowania. Zawiera technologię SCP (Soya Color Protect) - połączenie ekstraktów z soi i drzewa Boswellia Serrata z odżywczymi molekułami, które odżywiają i chronią włosy. Kolory farb Montibello są głębokie, nasycone i trwałe, długo zachowują połysk, pigmenty są równomiernie rozprowadzone w pasmach. Substancje kondycjonujące wzmacniają, nawilżają i odżywiają włosy oraz chronią skórę głowy podczas koloryzacji. Szeroka gama odcieni z różnych palet kolorystycznych umożliwia dobranie koloru do oczekiwań klienta i koloru wyjściowego. Odcienie można ze sobą mieszać.Paleta kolorów Montibello Cromatone:- odcienie ZIMNE i NEUTRALNE - czarny, naturalny, popielaty i perłowy - odcienie CIEPŁE - złoty, czekoladowy, miedziano-czerwony, czerwono-mahoniowy - LUKSUSOWE CZERWENIE - odcienie o wysokiej intensywności - odcienie SUPER ROZJAŚNIAJĄCE - odcienie XTREM (CROMAXTREM) Różnica między odcieniami Natural i Natural Plus: Odcienie Natural Plus mają bardziej neutralne tony i zapewniają lepsze pokrycie siwych włosów, które są szczególnie trudne do koloryzacji. Różnica między odcieniami CROMAXTREM i CROMATONE LUXURY RED: Odcienie CROMATONE LUXURY REDS łączą pigmenty utleniające, które podkreślają głębię koloru i jego doskonałą trwałość dzięki technologii pZ-Complex, podczas gdy odcienie CROMAXTREM są oparte na pigmentach bezpośrednich, które podkreślają głębię koloru, ale oferują mniejszą trwałość. CROMATONE 1+1Oferuje wyjątkowe, intensywne kolory i maksymalną niezawodność dla kolorów czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z połyskującymi refleksami, charakteryzujące się niezwykłą trwałością dla kolorów złota, czekolady, miedzianej czerwieni i czerwonego mahoniu.CROMATONE LUXURY REDS 1 +1 Nowa generacja odcieni czerwieni, które są intensywne, trwałe i niezwykle modne. CROMATONESUPER BRIGHTENING SHADES 1 +2 Odcienie, które nie niszczą włosów i pozwalają na ich rozjaśnienie nawet o 5 odcieni w stosunku do początkowych kolorów odpowiadających włosom ciemny blond. CROMAXTREM1+1Bezpośrednie farby pozwalające uzyskać czyste odcienie miedzi, czerwieni i fioletu, zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. CROMAXTREM miesza się w równych częściach (1:1) z OXIBEL ACTIVATING CREAM, środkiem utleniającym w odpowiednim stężeniu i nakłada. Produkt można mieszać z farbami CROMATONE w celu wzmocnienia miedzianych, czerwonych i fioletowych odcieni. Pokrywa siwe włosy do 100%.Zawartość60 ml
- Farbę Cromatone należy mieszać z aktywatorem Oxibel w stosunku 1:1.
- Z super rozjaśniaczami w stosunku 1:2.
- Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją - znajdziesz tam wszystkie szczegóły dotyczące profesjonalnej koloryzacji włosów.
Kolor K 6.64 miedziany kasztanowy ciemny blondO produkcie:Trwała farba do włosów Montibello C romatone to profesjonalny produkt najwyższej jakości. Pozwala uzyskać idealny kolor bez uszkadzania włosów podczas farbowania. Zawiera technologię SCP (Soya Color Protect) - połączenie ekstraktów z soi i drzewa Boswellia Serrata z odżywczymi molekułami, które odżywiają i chronią włosy. Kolory farb Montibello są głębokie, nasycone i trwałe, długo zachowują połysk, pigmenty są równomiernie rozprowadzone w pasmach. Substancje kondycjonujące wzmacniają, nawilżają i odżywiają włosy oraz chronią skórę głowy podczas koloryzacji. Szeroka gama odcieni z różnych palet kolorystycznych umożliwia dobranie koloru do oczekiwań klienta i koloru wyjściowego. Odcienie można ze sobą mieszać.Paleta kolorów Montibello Cromatone:- odcienie ZIMNE i NEUTRALNE - czarny, naturalny, popielaty i perłowy - odcienie CIEPŁE - złoty, czekoladowy, miedziano-czerwony, czerwono-mahoniowy - LUKSUSOWE CZERWENIE - odcienie o wysokiej intensywności - odcienie SUPER ROZJAŚNIAJĄCE - odcienie XTREM (CROMAXTREM) Różnica między odcieniami Natural i Natural Plus: Odcienie Natural Plus mają bardziej neutralne tony i zapewniają lepsze pokrycie siwych włosów, które są szczególnie trudne do koloryzacji. Różnica między odcieniami CROMAXTREM i CROMATONE LUXURY RED: Odcienie CROMATONE LUXURY REDS łączą pigmenty utleniające, które podkreślają głębię koloru i jego doskonałą trwałość dzięki technologii pZ-Complex, podczas gdy odcienie CROMAXTREM są oparte na pigmentach bezpośrednich, które podkreślają głębię koloru, ale oferują mniejszą trwałość. CROMATONE 1+1Oferuje wyjątkowe, intensywne kolory i maksymalną niezawodność dla kolorów czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z połyskującymi refleksami, charakteryzujące się niezwykłą trwałością dla kolorów złota, czekolady, miedzianej czerwieni i czerwonego mahoniu.CROMATONE LUXURY REDS 1 +1 Nowa generacja odcieni czerwieni, które są intensywne, trwałe i niezwykle modne. CROMATONESUPER BRIGHTENING SHADES 1 +2 Odcienie, które nie niszczą włosów i pozwalają na ich rozjaśnienie nawet o 5 odcieni w stosunku do początkowych kolorów odpowiadających włosom ciemny blond. CROMAXTREM1+1Bezpośrednie farby pozwalające uzyskać czyste odcienie miedzi, czerwieni i fioletu, zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. CROMAXTREM miesza się w równych częściach (1:1) z OXIBEL ACTIVATING CREAM, środkiem utleniającym w odpowiednim stężeniu i nakłada. Produkt można mieszać z farbami CROMATONE w celu wzmocnienia miedzianych, czerwonych i fioletowych odcieni. Pokrywa siwe włosy do 100%.Zawartość60 ml
- Farbę Cromatone należy mieszać z aktywatorem Oxibel w stosunku 1:1.
- Z super rozjaśniaczami w stosunku 1:2.
- Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją - znajdziesz tam wszystkie szczegóły dotyczące profesjonalnej koloryzacji włosów.
Chcesz podkreślić swój wygląd i urodę? W takim razie Cromatone Montibello Permanent Colour Nº 6,64 (60 ml) pomoże Ci osiągnąć Twoje cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów Montibello i innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.
Kolor: Nº 6,64Pojemność: 60 ml
- Model
- 6.64
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- n/d
- Farba do włosów
- Miedziany
- Producent
- EAN
- 8429525109074
- Model
- 6.64
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- n/d
- Farba do włosów
- Miedziany
- Producent
- EAN
- 8429525109074
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Farba do włosów Montibello Cromatone 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MONTIBELLO CROMATONE FARBA DO WŁOSÓW 6.66 mocno intensywny brązowy blond
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 6,63 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 5,64 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone P 6.1 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone P 6.2 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone K 7.60 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone 6.67 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Farba do włosów Montibello Cromatone 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone K 4.60 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MONTIBELLO CROMATONE FARBA DO WŁOSÓW X88 xtream intensywny purpurowy
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone K 6.62 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 6.43 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 7,66 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Cromatone Nº 5,4 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Cocoa Collection Montibello Nº 3,62 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone K 8.62 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibel-Lo Cromatone, barwnik 6, 60 gr
602,50 zł/1l
36,15 zł
Sprzedawca: Tersorte

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Cromatone Nº 6,4 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Farba do włosów Montibello Cromatone 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone Permanent Dye 16637 Nº 7.11 Black (60 ml)
366,50 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone Re.Cover, odcień 6.62, pojemność 60 ml
112,63 zł/100ml
67,58 zł
Sprzedawca: somnia24

MONTIBELLO CROMATONE FARBA DO WŁOSÓW 5.1 popielaty jasny brąz
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 8 (50 ml)
879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Montibello Denuee 5
416,50 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Cromatone Nº 8.43 60 g (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trwała koloryzacja Cromatone Montibello Nº 6,8 (60ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone C 5.7 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i nieskomplikowana dostawa
To jest mój kolor włosów, został zamówiony z Amazon i czekałem na niego przez 4 tygodnie, a tutaj przyszedł po 3 dniach, gorąco polecam, zamówię ponownie i ponownie!!!
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
112,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,50 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,90 zł/1kg

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Montibello Chromatone Meteorites 60ml
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
866,50 zł/1l

Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
933,17 zł/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów 9.0 60 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
883,17 zł/1l