Burberry My Burberry Blush edp 90ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

280,50 zł

3 116,67 zł / 1l

+ 16,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
13 200,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline
Zdjęcie produktu dla CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EDP 150ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EDP 150ml
4 350,67 zł/1l
652,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla VERSET Ceix for Him edp 100ml
VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
7 456,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
372,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
4 159,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
207,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 004,44 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
270,40 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Burberry Goddess, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
Burberry Goddess, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
7 436,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
223,08 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Burberry My Blush, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
Burberry My Blush, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 088,00 zł/1l
204,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 036,22 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
301,42 zł
-28,16 zł
273,26 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 441,80 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
444,18 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Burberry Her London Dream Woda perfumowana, 50 ml
Burberry Her London Dream Woda perfumowana, 50 ml
5 070,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
253,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Burberry Weekend, Kobiety, 100 ml, Spray, 1 szt.
Burberry Weekend, Kobiety, 100 ml, Spray, 1 szt.
2 122,40 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
212,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Burberry My, Kobiety, 50 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
Burberry My, Kobiety, 50 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
4 052,60 zł/1l
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
225,50 zł
-22,87 zł
202,63 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla BURBERRY My Burberry Black EDP 50ml
BURBERRY My Burberry Black EDP 50ml
4 688,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
234,42 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
4 498,44 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
404,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Burberry My Blush, Kobiety, 90 ml, Spray, Francja, 1 szt.
Burberry My Blush, Kobiety, 90 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 064,89 zł/1l
365,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Burberry My, Kobiety, 30 ml, Spray, Francja, 1 szt.
Burberry My, Kobiety, 30 ml, Spray, Francja, 1 szt.
5 107,67 zł/1l
153,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Burberry Brit, Kobiety, 100 ml, Spray, Francja
Burberry Brit, Kobiety, 100 ml, Spray, Francja
2 471,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
247,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Perfumy damskie My Burberry Burberry EDP 90 ml
Perfumy damskie My Burberry Burberry EDP 90 ml
3 260,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
311,34 zł
-17,89 zł
293,45 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

jpg Burberry My Burberry Blush edp 90ml Burberry 3614229829044

Producent: BURBERRY 
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 90ml

 

My Burberry Blush to woda perfumowana od Burberry. Świeży, dodający energii zapach na bazie kwiatów z 2017 roku. Twórcą kompozycji jest Francis Kurkdjian.


Nuty zapachowe:
Nuta głowy: granat, cytryna
Nuta serca: zielone jabłko, płatki róży, geranium
Nuta bazy: wisteria, jaśmin



Dámská parfémová voda
citron,granátové jablko
růže,jablko,geranium
jasmín,vistárie



My Burberry Blush to woda perfumowana dla kobiet, która została wydana w 2017 roku. Ten kwiatowy zapach został skomponowany przez perfumiarza Francisa Kurkdjiana. My Burberry Blush ma nuty głowy cytryny i granatu. Nutami serca tego zapachu są płatki róży, geranium i zielone jabłko. Nuty bazy to wisteria i jaśmin. Pięknie prezentuje się w kolekcji perfum każdej kobiety. Świeże, korzenne, owocowe i kwiatowe akordy główne



Pozwól, aby w Parfum Burberry My Burberry Blush EDP 90 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Burberry!



  • Składniki:
    • Salicylan etyloheksylu
    • Eugenol
    • Substancja zapachowa (parfum)
    • Hexyl cinnamal
    • Hydroxycitronellal
    • Limonen
    • Linalool
    • Cytral
    • Alkohol benzylowy
    • Benzoesan benzylu
    • Geraniol
    • Alkohol denat (alkohol etylowy)
    • Metoksycynamonian etyloheksylu
    • Citronellol
    • Metoksydibenzoilometan butylu
    • Woda (Aqua)
    • Jonon alfa-izometylu
    • Benzofenon-3
    • Salicylan benzylu
    • Bht
    • Cynamal
  • Pojemność: 90 ml
  • Właściwości: Waporyzator
  • Nazwa zapachu: My Burberry Blush
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Płeć:
    • Kobieta
    • Mężczyźni
  • Rodzaj zapachu: EDP
Od 163,34 / 100ml

Informacje o ogólnych przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Burberry Limited
Horseferry House, Horseferry Road, Londres, SW1P 2AW
SW1P 2AW - Londres
+4402034021444
[email protected]



Woda perfumowana My Burberry Blush marki Burberry została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 90 ml.

My Burberry Blush to kwiatowe i namiętne perfumy marki Burberry. Zainspirowane świtem, w pierwszym świetle dnia, w delikatnej i czułej kobiecie spacerującej po ogrodzie pełnym kwiatów, pełnym romantycznych aromatów. Jasne i żywe kolory są pierwszym doznaniem, które nas atakuje. Przekształcają się one w eksplozję prawdziwie ekscytujących akordów kwiatowych. My Burberry Blush marki Burberry należy do rodziny zapachów kwiatowych i został stworzony przez mistrza perfumiarstwa Francisa Kurkdjana. Otwiera się uderzającymi i żywymi nutami cytryny i granatu. W sercu płatki róży, zielone jabłko i geranium zapewniają delikatny akcent, a jednocześnie są zabawne i harmonijne. W tle jaśmin i glicyna ujawniają nutę absolutnej i nieodpartej kobiecości.

Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
Model
My Burberry Blush
Waga
0.12 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
90 ml
Składniki
NIE DOTYCZY
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3614229829044
Numer producenta
D4ZJVJTCQ7

Model
My Burberry Blush
Waga
0.12 kg
Rodzaj zapachu
kwiatowy
Zawartość
90 ml
Składniki
NIE DOTYCZY
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3614229829044
Numer producenta
D4ZJVJTCQ7
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 004,44 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
270,40 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Burberry  My Burberry Blush EDP 50ml
Burberry My Burberry Blush EDP 50ml
4 179,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
208,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 355,78 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
212,02 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 036,22 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
301,42 zł
-28,16 zł
273,26 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Reyna edp 100ml
Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 365
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 656,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
149,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moschino Toy 2, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Magnolia, Mandarynka, Jaśmin, Piwonia, Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
Moschino Toy 2, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Magnolia, Mandarynka, Jaśmin, Piwonia, Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
2 385,80 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
238,58 zł
Sprzedawca: somnia24
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 200ml
Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 200ml
1 946,05 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
389,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Versace, Bright Crystal, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
Versace, Bright Crystal, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
2 737,11 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
246,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Zdjęcie produktu dla Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
4 098,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
307,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 120
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Rabanne Pure XS For Her, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 szt.
Rabanne Pure XS For Her, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 szt.
4 519,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
361,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Tribesigns stolik konsola, industrialny stolik do przedpokoju, 110 cm stolik wejściowy wąski stolik sofa stolik boczny łatwy montaż, brązowy
Tribesigns stolik konsola, industrialny stolik do przedpokoju, 110 cm stolik wejściowy wąski stolik sofa stolik boczny łatwy montaż, brązowy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
356,99 zł
20zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns
Zdjęcie produktu dla Maison Maïssa Symphonie D'Amour Elixir woda perfumowana 100 ml
Maison Maïssa Symphonie D'Amour Elixir woda perfumowana 100 ml
3 888,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
388,84 zł
Sprzedawca: etparadisecom
Zdjęcie produktu dla Burberry My Burberry Blush Woda perfumowana, 30 ml
Burberry My Burberry Blush Woda perfumowana, 30 ml
4 611,67 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
138,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
853,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
85,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla PARIS CORNER Taskeen Lactea Divina EDP 100ml
PARIS CORNER Taskeen Lactea Divina EDP 100ml
688,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
68,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
2 598,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 105
194,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
6 716,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
671,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny zapach
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l