4,7



Na podstawie 12 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Zawartość:
50 ml- 30 ml
- 50 ml
BURBERRY My Burberry Black EDP 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
240,90 zł
4 818,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
M.Micallef - RedColorado EDP 100ml5 395,00 zł/1l
539,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Loewe 001 Woman EDT 50 ml W9 065,60 zł/1l
453,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Perfumy Gucci Bloom 100ml4 025,50 zł/1l
402,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Burberry Hero Woda perfumowana,150ml2 886,73 zł/1l
433,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 381,11 zł/1l
304,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
4 588,11 zł/1l
412,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry My Burberry Blush EDP 50ml
4 170,00 zł/1l
208,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Black Perfume, Kobiety, Letnie, 30 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula
11 726,67 zł/1l
351,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Mr., Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Francja
2 101,80 zł/1l
210,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 005,56 zł/1l
270,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry Brit For Her woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 047,50 zł/1l
204,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
4 146,20 zł/1l
207,31 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry - Mr. Burberry Eau de Parfum EDP 150ml
1 998,87 zł/1l
321,45 zł
-21,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,83 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Burberry My Blush, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 095,40 zł/1l
204,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry, Touch, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 763,40 zł/1l
138,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Burberry Mr. Burberry EDP 50 ml M
2 700,60 zł/1l
135,03 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Touch, Kobiety, 100 ml, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Różowy, Blackcurrant,Orange,Rose, Jaśmin, Lilia, Tuberoza, Cedr, Wanilia
2 688,80 zł/1l
268,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Burberry Her London Dream Woda perfumowana, 100ml
3 471,30 zł/1l
347,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png BURBERRY My Burberry Black EDP 50ml Burberry 3614229828993
Producent: Burberry
Pojemność: 50ml
Rodzaj: Woda perfumowana
Marka Burberry prezentuje nową, wieczorową, intensywniejszą i bardziej zmysłową odsłonę zapachu – ikony My Burberry – My Burberry Black. Kompozycja powstała z inspiracji czarnym trenczem z linii Burberry Heritage. Woda perfumowana My Burberry Black nawiązuje ponownie do zapachu brytyjskiego ogrodu, jednak tym razem jest to ogród po burzy, ulewnym deszczu pobudzającym do życia kwiaty będące źródłem ciepłych i uzależniających akordów. Flakon skrywa w sobie zmysłowość dotyku czarnego trencza na skórze.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: kwiat jaśminu
-nuty serca: kandyzowana róża i nektar z brzoskwini
-nuty bazy: paczuli, ambra
Woda perfumowana My Burberry Black od marki Burberry to kompozycja powstała z połączenia orientalno-kwiatowej nuty zapachowej. Idealnie połączenie dla kobiety kochającej życie, odważnej i pewnej siebie. Zapach jest intensywny, trwały i bardzo energetyczny, dzięki czemu każda z nas poczuję się wyjątkowo i bardzo zmysłowo.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jaśmin
Nuta serca: brzoskwinia, róża
Nuta bazy: bursztyn, paczula
Burberry Burberry My Burberry Black woda perfumowana 50 ml spray
Czyste perfumy My Burberry Black marki Burberry zostały stworzone wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
Czyste perfumy My Burberry Black marki Burberry została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
My Burberry Black od Burberry to orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa dla kobiet, która została wprowadzona na rynek w 2016 roku. Ten elegancki i intensywny zapach został stworzony przez renomowanego perfumiarza, Francisa Kurkdjiana. My Burberry Black jest znana ze swojej głębokiej i zmysłowej kompozycji, która pozostawia niezapomniane wrażenie. Zapach rozpoczyna się intensywną i urzekającą nutą jaśminu, która nadaje mu elegancji i zmysłowości. Nutami serca są słodka brzoskwinia i róża, które tworzą romantyczne i kobiece serce kompozycji. Bazę zapachu tworzą zmysłowa ambra i paczula, które zapewniają długotrwałe i wyrafinowane wykończenie. My Burberry Black to idealny wybór dla kobiet, które poszukują wyrazistego i luksusowego zapachu na wieczorne okazje lub specjalne wydarzenia.
Damski zapach z głównymi akordami bursztynu, paczuli i róży. My Burberry Black Eau de Parfum można opisać jako orientalny i kwiatowy. Słodka, duszna i ciepła woda perfumowana. Zapach, który został wydany w 2016 roku, skomponował Francis Kurkdjian. Nuty głowy: jaśmin Nuty serca: Róża i brzoskwinia. Nuty bazy: Paczula i bursztyn. flakon ma uroczą małą kokardkę. Piękny w kolekcji perfum! Prawdziwy must-have, jeśli lubisz orientalne i ciepłe zapachy.
My Burberry Black marki Burberry to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Określane jako wieczorowa, intensywniejsza i bardziej zmysłowa, niż ich pierwotna wersja. Wspaniałe, zmysłowe, intrygujące, niesamowicie kobiece - takie właśnie są perfumy Burberry My Burberry Black. Idealne na sezon jesienno-zimowy. Zapach wydany w 2016 roku.
- Model
- My Burberry Black
- Waga
- 0.08 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614229828993
- Numer producenta
- 91930
- Model
- My Burberry Black
- Waga
- 0.08 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614229828993
- Numer producenta
- 91930
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 381,11 zł/1l
304,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Yves Saint Laurent Black Opium Woda perfumowana, 30ml
8 880,00 zł/1l
266,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 005,56 zł/1l
270,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
975,71 zł/1l
102,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 149,00 zł/1l
614,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Giorgio Armani Si Passione 100ml edp
1 948,00 zł/1l
242,46 zł
-47,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
194,80 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 550,60 zł/1l
255,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 319,70 zł/1l
131,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Versace, Crystal Noir, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
4 985,20 zł/1l
249,26 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 392,00 zł/1l
215,28 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Rumba woda toaletowa dla kobiet 100 ml
797,00 zł/1l
79,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Burberry My Burberry Blush EDP 50ml
4 170,00 zł/1l
208,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
4 146,20 zł/1l
207,31 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cartier La Panthere Woda toaletowa, 50 ml
7 218,80 zł/1l
360,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 0,05 l
Produkt zgodny z oczekiwaniami!
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość ma uczciwą cenę
Zawartość 0,05 l
Niedrogi i dobry.
Oceniono dnia 28 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,05 l
Dobry
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 9 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l