5,0



Na podstawie 7 opinii
Guess GW0320L2 Zegarek damski Moonlight Multifunction w kolorze zotym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1140,30 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Zegarki na rękę i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zegarek Guess GW0549L2 złoty699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Więcej informacji o reklamie
GUESS GW0022L2, Wodoodporny, Kwarc669,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Więcej informacji o reklamie
Guess zegarek damski SHIMMER GW0408L2482,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Guess - Zegarek na rękę - Damski - REVEAL GW0302L2
997,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess - Zegarek na rękę - Damski - COSMO - GW0033L2
749,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schmuck-und-Uhren

Zegarek damski Guess W1156L2 złoty
702,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Zegarki na rękę GW0464L2
600,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Zegarek damski Guess GW0001L2 CYRKONIE złoty
785,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zegarek Guess GW0464L4 CYRKONIE wielokolorowy
899,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WatchTime

GUESS GW0044L1, Wodoodporny, Kwarc
828,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WatchTime

Guess zegarek damski GALA GW0401L2
674,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess Kobietyzegarek W1160L1
691,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WatchTime

Zegarek Armani AR1907
515,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Zegarek męski Guess W0799G2 CYRKONIE złoty
892,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess - GW0302L1 - Zegarek na rękę - Damski - Kwarcowy - Reveal
876,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess Quattro Clear GW0300L2 Damenuhr
695,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Moonlight GW0257L2 Damenuhr
549,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess Sol GW0483L1 Damenuhr
718,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zegarek Guess GW0605L2 złoty
489,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Guess Kobiety GW0410L2
1 237,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
wspaniały zegarek damski, precyzyjny mechanizm kwarcowy, analogowy wyświetlacz daty i dnia tygodnia, wyświetlacz 24-godzinny, tarcza w kolorze złotym ozdobiona błyszczącymi kropkami, świecące wskazówki, błyszczące cyfry rzymskie i indeksy, centralny wyświetlacz sekund, polerowana koperta ze stali nierdzewnej, pozłacana, bezel i mocowanie paska ozdobione błyszczącymi kryształkami, karbowana koronka z bocznym zabezpieczeniem, odporne na zarysowania szkiełko mineralne, polerowany pasek ze stali nierdzewnej, pozłacany, bezpieczne składane zapięcie z logo, wodoodporność do 3 barów, szerokość (bez koronki) 36 mm, wysokość 11 mm
Zegarek damski Guess Moonlight GW0320L2 Multifunction
- Koperta ze stali szlachetnej, powłoka w kolorze złota, polerowana
- Bransoleta ze stali szlachetnej, powłoka w kolorze złota, polerowana, składane zapięcie
- Mechanizm kwarcowy, zasilany baterią
- Wskazanie dnia tygodnia, datownik, wskazanie 24-godzinne
- Wodoodporność
- Koperta, bransoleta i tarcza wysadzane kamieniami
- Kolor tarczy złoty
- Szerokość koperty ok. 36 mm
- Wysokość koperty ok. 10 mm
Dostarczany z pudełkiem i kartą informacyjną. Ze względów środowiskowych instrukcje obsługi i dalsze informacje są dostępne wyłącznie na stronie internetowej producenta!
| Producent: | Guess |
| ModelNo : | GW0320L2 |
| 209,00/td> | |
| Tarcza: | analogowa, kolor: złoty |
| Koperta: | Koperta ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, bezel z kamieniami Średnica ok. 36,0 mm (bez koronki), wysokość ok. 10,9 mm |
| Tył koperty: | Stal szlachetna z logo producenta |
| Bransoleta: | Bransoleta ze stali szlachetnej w kolorze złotym, Szerokość: ok. 1,8 cm Długość zegarka: ok. 19,0 cm Składane zapięcie |
| Wodoodporność: | Wodoodporność 3 ATM (30 m) |
| Funkcje/wskaźniki: | Mechanizm kwarcowy, utwardzane szkło mineralne, wyświetlacz godzin - minut - sekund, wyświetlacz daty, wielofunkcyjny |
| Zakres dostawy: | Dostarczany w opakowaniu Guess |
Zegarek Guess Moonlight GW0320L2 to zjawiskowy model, który będzie pięknie prezentował się na nadgarstku każdej kobiety. Złota tarcza została połączona z wysadzaną kryształkami kopertą oraz złotą bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej. O prawidłowy pomiar czasu dba precyzyjny mechanizm kwarcowy. Wodoodporność wynosi 30 metrów.
Marka: Guess
Grupa produktów: Zegarki
Grupa docelowa: Kobiety
Kolor koperty: żółte złoto
Szkło: szkło mineralne
Materiał paska: Silikon
Ø mm: 36
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor tarczy: szampański
Kolor wyświetlacza: Analogowy
Kolor bransolety: żółte złoto
Typ zegarka: Zegarek na rękę
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Typ zapięcia: Klamra
Wodoodporność: 3 ATM
- Marka: Guess
- Nazwa modelu: GW0320L2
- Typ produktu: MOONLIGHT
- Mechanizm: damski
- Kolor paska: złoty
- Kolor tarczy: złoty
- Kolor koperty zegarka: złoty
- Materiał koperty :stal nierdzewna
- elegancki damski zegarek na rękę
- koperta ze stali nierdzewnej, Ø ok. 36 mm
- bransoleta ze stali nierdzewnej
- z błyszczącymi kryształowymi kamieniami
Zegarek Guess GW0320L2 Moonlight
W Quickjewels znajdziesz wszystkie zegarki Guess, w tym ten zegarek Guess GW0320L2 Moonlight. Ten modny damski zegarek jest wykonany ze stali ze stalową bransoletą. Koperta zegarka ma okrągły kształt, złotą ramkę i złotą tarczę. Ten zegarek Guess GW0320L2 - Moonlight - zostanie w oryginalnym pudełku upominkowym Guess i na życzenie zapakowany bezpłatnie.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Guess i ten zegarek jest objęty 2-letnią gwarancją. Masz 30 dni na ocenę zegarka.
Zwrot pieniędzy, jeśli Ci się nie spodoba!
Kupuj dalej zegarki Guess
Przejdź do kategorii Męskie zegarki Guess
Przejdź do wszystkich zegarków
Zegarek dame GUESS WATCHES LADIES MOONLIGHT GW0320L2. Moda. Wodoodporność 30. Złote kolory. Okrągły kształt. Mechanizm kwarcowy. Analogowy/cyfrowy analogowy. Materiał wspornika stal nierdzewna. Materiał koperty stal nierdzewna. Zapięcie Składane zapięcie.
- Kolor
- Złoty
- Grupy docelowe
- Unisex
- Wymiary
- 36
- Mechanizm zegarowy
- Waga
- 0.103 kg
- Wyświetlacz
- Analogowy
- Producent
- EAN
- 916615240420916615240420091661524042
- Numer producenta
- GW0320L2
- Kolor
- Złoty
- Grupy docelowe
- Unisex
- Wymiary
- 36
- Mechanizm zegarowy
- Waga
- 0.103 kg
- Wyświetlacz
- Analogowy
- Producent
- EAN
- 916615240420916615240420091661524042
- Numer producenta
- GW0320L2
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

3.składana altana 3x3,3 m, parasol z moskitierą, ochrona UV 50+, podwójny dach z otworem wentylacyjnym, w zestawie torba transportowa, ciemnobrązowy
749,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Guess - Zegarek na rękę - Damski - REVEAL GW0302L2
997,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zegarek damski Guess W1156L2 złoty
702,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess - Zegarek na rękę - Damski - COSMO - GW0033L2
749,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schmuck-und-Uhren

Guess Zegarki na rękę GW0464L2
600,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
5 200,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: nbmobile

Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zegarek Hugo Boss TY198450
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore

Guess Kobietyzegarek W1117L2
675,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Zegarek męski Maserati Competizione, model R8853100026
466,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rower elektryczny, rower elektryczny trekkingowy 26 cali, rower elektryczny miejski z akumulatorem litowo-jonowym 36V 14.5Ah, zapewniający duży zasięg do 120 km. Rowery elektryczne miejskie i rowery elektryczne holenderskie
2 759,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Guess Zegarki na rękę W1274L1
540,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Green_Country

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Odnowiony
3 221,05 zł
Sprzedawca: NESATEC

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
491,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MaxiMondo

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Odkurzacz bezprzewodowy Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/do 80 min pracy na akumulatorze, z 6-warstwowym filtrem HEPA, przyjazny dla zwierząt domowych, do dywanów i twardych podłóg
539,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE

Łóżko domowe Merax 90x200 cm z zabezpieczeniem przed wypadnięciem i stelażem z listew, łóżko dziecięce dla dziewczynek i chłopców, łóżko dziecięce dla chłopców wykonane z litego drewna sosnowego, białe
908,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare
1 495,96 zł
-53,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 442,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

18AH 28 cali E-Bike Aluminium Wodoodporny 7 biegów LCD E Bike dla mężczyzn i kobiet, Rower elektryczny Rowery miejskie E-Bikes & E-Hollandräder
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny zegarek
Świetna jakość, naprawdę robi wrażenie, stosunek ceny do jakości jest doskonały – kupiłbym go ponownie bez wahania.
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny
Bardzo piękny
Oceniono dnia 9 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zegarek
Piękny zegarek w świetnej cenie
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Festina Chronograf Special Edition Black



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 961,30 zł
Sprzedawca: Loxorio

Smartwatch Kuromi z Bluetooth 12 funkcji i aplikacja KU00013
180,77 zł
Sprzedawca: MATFEL

Festina Chronograf Chrono Swiss Made Green



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 341,55 zł
Sprzedawca: Loxorio

Casio G-Shock GA-2100SKE-7AER, Wodoodporny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
304,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Invicta Specialty 28714 Zegarek męski - Mechanizm automatyczny - Stal nierdzewna z brązową tarczą - 52 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 175,00 zł
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU

Zegarek męski G-SHOCK GA-700-1BER czarny sportowy wstrząsoodporne



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
420,00 zł
Sprzedawca: SWISS-boutique

Invicta Coalition Forces 49754 Zegarek męski - Mechanizm kwarcowy - Stal nierdzewna z czarną tarczą - 52 mm
957,00 zł
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU

Timberland Chronograf Henniker Beige



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
764,95 zł
Sprzedawca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
815,26 zł
Sprzedawca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
800,72 zł
Sprzedawca: Loxorio

Zegarek Hugo Boss TY195520



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
628,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Zegarek męski G-SHOCK GAW-100B-1AER czarny sportowy wstrząsoodporne



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
674,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Zegarek męski Casio GA-100-1A1ER G-Shock



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52
350,00 zł
Sprzedawca: SWISS-boutique

Zegarek Casio G-Shock AWG-M100B-1AER 20BAR



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
559,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

CASIO Baby-G BA-110-7A1ER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
649,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Casio - LA670WEGS-9AEF - Zegarek na rękę - Uni - Kwarcowy - Kolekcja Retro
329,00 zł
Sprzedawca: SWISS-boutique

Invicta Bolt 49815 Zegarek męski - Mechanizm kwarcowy - Stal nierdzewna ze złotą tarczą - 52 mm
651,00 zł
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
678,62 zł
Sprzedawca: Loxorio

Festina Chronograf TIMELESS CHRONOGRAPH Silver



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
650,86 zł
Sprzedawca: Loxorio

Invicta VINTAGE Pro Diver 34337 Zegarek męski - Mechanizm automatyczny - Stal nierdzewna z czarną tarczą - 40 mm
564,00 zł
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU