3,7



Na podstawie 7 opinii
Waga:
125 g- 280 gPokaż dostępne warianty
- 125 g
Liczba sztuk:
- 1
- 5Pokaż dostępne warianty
STORCK 3816376000 merci Petits - Kolekcja czekolad, 125 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,85 zł
126,80 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück124,81 zł/1kg
174,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Biała czekolada dubajska z malinami 140 g333,27 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
114,40 zł/1kg
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
107,59 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

merci® 640717 merci® Petits Pralinen 200 g
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4032.3, 112 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 557 kcal, 2324 kJ
387,68 zł/1kg
43,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
527,85 zł/1kg
68,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Indywidualnie pakowane czekoladki Storck Merci Petits z kremem kawowym 125 g
114,40 zł/1kg
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter Sport Original, Czekolada mleczna, 176 g, Karmel, Orzech laskowy, 1 szt., Cocoa, Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, Pszenica, 2436 kJ
152,90 zł/1kg
32,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
152,90 zł/1kg
32,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Baileys Irlandzka czekolada truflowa słony karmel 90g
256,00 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CZEKOLADA GORZKA Z CHILI100 g - VIVANI
143,40 zł/1kg
14,34 zł
Sprzedawca: BioCare

Milka Czekolada Mleczna Triolade 280 G
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Czekolada Mleczna 250 G
102,40 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
merci Petits dla małych czekoladowych chwil. merci Petits to małe, indywidualnie pakowane czekoladki w różnych pysznych smakach od merci. Dla tej wyjątkowej małej czekoladowej chwili dla każdego smaku. Kolorowa różnorodność merci Petits przynosi jeszcze więcej radości wszystkim fanom czekolady. Indywidualnie pakowane kawałek po kawałku, małe, delikatne czekoladki od merci oferują jeszcze bardziej zróżnicowane chwile przyjemności. Dzięki kremowi kawowemu, delikatnemu pełnemu mleku, pralinom, migdałom, ciemnemu pełnemu mleku, białemu chrupkowi i nugatowemu chrupkowi, Chocolate Collection oferuje kolorową mieszankę najlepszych czekoladek, z czymś na każdy gust. Opakowanie 125 g.
Opis produktu: CzekoladaDesign
: merci Petits
Zawartość opakowania: 125 g
:
:
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
AUGUST STORCK KG
Waldstr. 27, D-13403 Berlin
Nazwa żywności
Mieszanka nie nadziewanych i nadziewanych specjałów czekoladowych.
Lista składników
Składniki: Cukier, masło kakaowe, CAŁY MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, CAŁY MLEKO W PROSZKU, posiekane ALMONDS (4,4%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), SKIMMED MLEKO W PROSZKU, CUKIER MLECZNY, zmielone HAZELNUTS (1,8%).MLEKO W PROSZKU, CZYSTY TŁUSZCZ Z MASŁA, MĄKA PSZENNA, dekstroza, mąka ryżowa, emulgator - lecytyny (SOJA), kawa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, BIAŁKO PSZENNE, sól, aromaty, SŁÓD PSZENNY. MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ ORZESZKI ZIEMNE I INNE ORZECHY.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Chronić przed ciepłem!
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 2391,00
Wartość kaloryczna w kcal 574,00
Tłuszcz w g 37,70
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 21,30
Węglowodany w g 48,90
Węglowodany, w tym cukier w g 46,80
Białko w g 8,40
Sól w g 0,24
Dalsze obowiązkowe informacje dla niektórych rodzajów lub klas żywności
Kakao: minimum 32% w porcji delikatnej czekolady mlecznej, kakao: minimum 32% w porcji czekolady śmietankowej, kakao: minimum 45% w porcji delikatnej czekolady mlecznej.
Zawarte alergeny
Zboża zawierające gluten i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne rodzaje orzechów, pistacje i orzechy. Orzechy, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; pszenica i produkty pochodne; migdały (Amygdalus communis L.) i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości ... zawiera
Orzeszki ziemne i produkty pochodne; orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne
Składniki
Składniki: Cukier, masło kakaowe, WHOLE MILK POWDER, masa kakaowa, WHEY POWDER, posiekane ALMONDS (4,4%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), SKIMMED MILK POWDER, MILK SUGAR, mielone HAZELNUTS (1,8%), MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, MĄKA PSZENNA, dekstroza, mąka ryżowa, emulgator - lecytyny (SOJA), kawa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, BIAŁKO PSZENNE, sól, aromaty, SŁÓD PSZENNY. WSZYSTKIE SMAKI MOGĄ RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ ORZECHY LASKOWE, MIGDAŁY, ORZESZKI ZIEMNE, INNE ORZECHY I PSZENICĘ.
Wartości odżywcze na 100 g:
Wartość kaloryczna: 574,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 391,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 37,70 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 21,30 Węglowodany: 48,90 Węglowodany, w tym cukier: 46,80 Białko: 8,40 Sól: 0,24
Opis handlowy:
Mieszanka specjałów czekoladowych bez nadzienia i z nadzieniem.
Instrukcje przechowywania i użytkowania:
Chronić przed ciepłem
Informacje dla alergików:
Zawiera: Mleko i produkty mleczne (łącznie z laktozą), Orzechy i produkty z orzechów, Orzeszki ziemne i produkty z orzeszków ziemnych, Inne zboża zawierające gluten lub jego hybrydyzowane odmiany, Soję i produkty z soi, Migdały i produkty z migdałów, Orzechy nerkowca i produkty z orzechów nerkowca, Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych, Orzechy pekan i produkty z orzechów pekan, Orzechy Queensland i produkty z orzechów Queensland, Orzechy brazylijskie i produkty z orzechów brazylijskich, Pistacje i produkty z pistacji, Orzechy włoskie i produkty z orzechów włoskich, Pszenica i produkty z pszenicy (zboża zawierające gluten)
Zastrzeżenie
Opakowanie produktu i powiązane dokumenty mogą zawierać informacje, które wykraczają poza i/lub różnią się od informacji podanych na naszej stronie internetowej. Dlatego zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na informacjach wyświetlanych na naszej stronie internetowej, ale zawsze uważnie czytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje dołączone do towarów przed ich użyciem.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, CAŁE MLEKO W PROSZKU, posiekane migdały (4,4%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, CUKIER MLECZNY, zmielone orzechy laskowe (1,8%),8%), BUTTER MILK POWDER, BUTTER OIL, WHEAT FLOUR, dekstroza, mąka ryżowa, emulgator lecytyny (SOYA), kawa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, WHEAT WHITE, sól, aromaty, WHEAT MALT.#MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ ORZESZKI ZIEMNE, INNE ORZECHY I JAJA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja żywieniowa na 100g/100ml Energia 574.00 kcal, 2,392.00 kj Tłuszcz 37.80g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21.20g Węglowodany 49.00g w tym cukier 46.90g Białko 8.20g Sól 0.23g
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Nazwa handlowa
- Mieszanka czekoladowych specjałów bez nadzienia i z nadzieniem.
- Producent
- Numer producenta
- 640502
- EAN
- 4014400925395
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, CAŁE MLEKO W PROSZKU, posiekane migdały (4,4%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, CUKIER MLECZNY, zmielone orzechy laskowe (1,8%),8%), BUTTER MILK POWDER, BUTTER OIL, WHEAT FLOUR, dekstroza, mąka ryżowa, emulgator lecytyny (SOYA), kawa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, WHEAT WHITE, sól, aromaty, WHEAT MALT.#MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ ORZESZKI ZIEMNE, INNE ORZECHY I JAJA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja żywieniowa na 100g/100ml Energia 574.00 kcal, 2,392.00 kj Tłuszcz 37.80g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21.20g Węglowodany 49.00g w tym cukier 46.90g Białko 8.20g Sól 0.23g
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Nazwa handlowa
- Mieszanka czekoladowych specjałów bez nadzienia i z nadzieniem.
- Producent
- Numer producenta
- 640502
- EAN
- 4014400925395
Pasuje również do tego

merci® 640533 merci® Petits Pralinen 125 g
162,88 zł/1kg
20,36 zł
Sprzedawca: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

STORCK 1.4032.3, 112 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 557 kcal, 2324 kJ
387,68 zł/1kg
43,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
107,59 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
527,85 zł/1kg
68,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
118,59 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka Czekolada Mleczna 100 G
82,30 zł/1kg
8,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO COLLECTION, praliny 172g
342,03 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

merci® 114706 merci® Finest Selection Duża Różnorodność Czekoladek 675 g
116,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
80,56 zł/1kg
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
126,00 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
126,00 zł/1kg
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO

merci® 640717 merci® Petits Pralinen 200 g
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dziękuję Praline lovelies White 179019-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 57% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
57%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
14%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu pyszne!!!
Waga 0,125 kg
Niestety są dostępne tylko w "Chrunch" w Kauflandzie. Zamówione 3 dni temu, dotarły dzisiaj....
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobrze
Waga 0,28 kg
smakują tak samo jak te kupione w sklepie ;))
Oceniono dnia 17 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze chętnie wracam
Waga 0,28 kg
Jak zawsze, produkt jest w porządku, wysyłka jest szybka i dobra.
Oceniono dnia 25 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,28 kg
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,28 kg
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,125 kg
Oceniono dnia 14 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,125 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg