5,0



Na podstawie 1 opinii
Joico JoiFULL Volumizing Szampon nadający włosom objętości, 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
121,33 zł
121,33 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 3% od 2 szt.





3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9


Więcej informacji o reklamie
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Numero Restrukturyzujący szampon z owsem, 1000ml61,08 zł/1l
61,08 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml157,98 zł/1l
78,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Biolage Colorlast 400ml180,25 zł/1l
72,10 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Joico Moisture Recovery Shampoo szampon odżywczy do włosów suchych 1000 ml
123,92 zł/1l
123,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo odżywczy szampon nawilżający do włosów 300 ml
159,83 zł/1l
47,95 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
163,96 zł/1l
163,96 zł
Sprzedawca: Tersorte

Joico Moisture Recovery Shampoo szampon odżywczy do włosów suchych 300 ml
188,60 zł/1l
56,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Blonde Life Brightening Shampoo szampon odżywczy do włosów blond 1000 ml
320,52 zł/1l
320,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Joico - K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo (włosy farbowane i rozjaśniane) 1000ml
140,77 zł/1l
140,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Philip B Shampoo Magnolia Flowers Weightless Volumising Shampoo - szampon nadający objętość bez obciążania
458,24 zł/1l
433,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Proyou Volumizing Szampon nadający objętość, 350ml
65,23 zł/1l
22,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico HydraSplash Szampon nawilżający do włosów, 1000ml
141,62 zł/1l
141,62 zł
Sprzedawca: Tersorte

Framesi Morphosis Szampon zagęszczający 250ml
316,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Phyto Volume Volumizing Shampoo wzmacniający szampon nadający objętość 250 ml
53 000,00 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Klorane Szampon z lnem nadający objętości, 400 ml
192,50 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

BIOXCIN Szampon do Włosów Keratyna i Argan 300ml
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Joico Odżywka Joico Innerjoi Szampon nawilżający 300ml
121,57 zł/1l
36,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico JoiFull Szampon dodający objętości 300 ml
177,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oferując 24-godzinne zwiększenie objętości i luksusową pianę, Joico JoiFULL Volumizing Shampoo spłukuje olej i brud, które obciążają cienkie pasma, zapewniając objętość, mega pełnię i połysk, a także ochronę przed wilgocią.
Korzyści
• Pełniejsze, grubsze, bardziej sprężyste włosy
• Zachowanie stylu przez 24 godziny*
• Zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią*
• Błyskawicznie dodaje blasku
• Bogata piana delikatnie, ale dokładnie oczyszcza włosy
• Dodaje natychmiastowej, lekkiej gęstości
* Podczas stosowania JoiFULL Volumizing Shampoo, Conditioner i Styler jako zestawu
Kluczowe składniki
• Białko ryżowe, bogate w aminokwasy, pomaga wzmocnić i pogrubić włosy, zapewniając jednocześnie pełniejsze uczucie i widoczne uniesienie cienkich, wiotkich włosów.
• Ekstrakt z bambusa, włóknisty i bogaty w krzemionkę, pomaga budować objętość, jednocześnie wspierając grubsze, mocniejsze, bardziej błyszczące pasma.
• Kwiat lotosu, ceniony egzotyczny kwiat pełen wzmacniającego białka, magnezu i potasu, pomaga poprawić elastyczność i nadaje włosom zdrowy wygląd.
• Technologia SmartRelease zawiera potrójnie zasilane, zdrowe dla włosów składniki w niewidzialnym liposomie. Ten unikalny system dostarczania zapewnia ich ciągłe uwalnianie do włosów, chroniąc je przed powtarzającymi się uszkodzeniami spowodowanymi codzienną stylizacją i użytkowaniem.
Sposób użycia: Nałóż na mokre włosy. Spień. Dobrze spłucz.
Bogata, luksusowa pianka ze szkodliwymi składnikami. Luksusowa pianka zapewniająca luksusowe oczyszczanie. Delikatnie usuwa brud i osady, nie uszkadzając łuski włosa. Bogata, luksusowa pianka ze szkodliwymi składnikami. Luksusowa piana zapewniająca luksusowe oczyszczanie, delikatnie usuwa brud i nagromadzone zanieczyszczenia bez zwilżania łuski włosa, luksusowa piana usuwa składniki przeciwzapalne. Adently Rich Lather zapewnia luksusowe oczyszczanie. Delikatnie usuwa brud i osady, nie uszkadzając łuski włosa. Dzięki bogatej, luksusowej pianie i składnikom zapobiegającym uszkodzeniom, Decadently Rich Lather zapewnia luksusowe doznania podczas oczyszczania. Luksusowe oczyszczanie, które delikatnie usuwa brud i osady, nie uszkadzając łuski włosa.
Szampon zapewniający długotrwałą objętość i bogaty wygląd cienkich włosów. Delikatnie usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia, które obciążają włosy, nadając im uczucie lekkości i naturalnej objętości. Każde pasmo włosów jest czyste, lśniące i delikatnie odżywione.
Joico Joi Full Volumizing szampon 1000 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony Joico z kolekcji JoiFull zostały stworzone z myślą o przerzedzających się włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
- Model
- JoiFull
- Waga
- 1125 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 744695123430744695123430074469512343
- Numer producenta
- 46564
- Model
- JoiFull
- Waga
- 1125 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 744695123430744695123430074469512343
- Numer producenta
- 46564
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 1000 ml
102,20 zł/1l
102,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico - JoiFull Volumizing Conditioner 250ml
184,76 zł/1l
46,19 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico Defy Damage Sleepover Overnight Nourishing Treatment maska nawilżająca na noc do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
574,80 zł/1l
58,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,48 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico JoiFULL Volumizing Szampon nadający włosom objętości, 300 ml
188,60 zł/1l
56,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
306,00 zł/1l
76,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico Moisture Recovery Shampoo szampon odżywczy do włosów suchych 1000 ml
123,92 zł/1l
123,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico K-Pak Reconstructing Odżywka odbudowująca włosy, 1000ml
139,46 zł/1l
139,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Joico Moisture Recovery Conditioner odżywcza odżywka do włosów suchych 1000 ml
115,70 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner odżywcza odżywka do włosów farbowanych i rozjaśnianych 1000 ml
142,05 zł/1l
142,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml
121,80 zł/1l
121,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico Moisture Recovery Treatment Balm odżywczy balsam do włosów szorstkich i suchych 500 ml
255,62 zł/1l
127,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tangle Teezer The Original Mini, Dzieci, Szeroka szczotka do włosów, Różowy, Obraz, Dziewczyna, 1 szt.
46,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
163,96 zł/1l
163,96 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tangle Teezer The Wet Detangler Szczotka do włosów Raspberry Rouge
385,00 zł
-228,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
156,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Joico HydraSplash Nawilżająca odżywka do włosów, 250 ml
231,52 zł/1l
57,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo odżywczy szampon nawilżający do włosów 300 ml
159,83 zł/1l
47,95 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico - K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo (włosy farbowane i rozjaśniane) 1000ml
140,77 zł/1l
140,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon odbudowujący K-Pak (Reconstructing Shampoo), 300 ml
201,57 zł/1l
60,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 300 ml
184,17 zł/1l
55,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Joico Moisture Recovery Shampoo szampon odżywczy do włosów suchych 300 ml
188,60 zł/1l
56,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico K-Pak Reconstructing Conditioner odżywcza odżywka do włosów zniszczonych 250 ml
226,40 zł/1l
56,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Shampoo szampon odżywczy do włosów blond 300 ml
201,57 zł/1l
60,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka, nieskomplikowana dostawa
Zawartość 1 l
Znam to już od fryzjera. Ale tutaj dużo taniej!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
263,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
185,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
232,71 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l