5,0



Na podstawie 1 opinii
Pepe Jeans, Cocktail Edition, Eau De Toilette, For Men, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,42 zł
1 880,67 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani, Stronger With You, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 745,00 zł/1l
287,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 917,30 zł/1l
391,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Pepe Jeans, Cocktail Edition, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
2 994,00 zł/1l
89,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Christian Dior, Dior Homme, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
4 565,00 zł/1l
456,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce & Gabbana, The One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 197,80 zł/1l
229,90 zł
-10,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,78 zł
Sprzedawca: Glampact

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

S. Oliver, For Her, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
2 409,67 zł/1l
72,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin, L'Homme Sport, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 291,50 zł/1l
133,45 zł
-4,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 530,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Christian Dior, Homme Sport, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
4 699,60 zł/1l
587,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

J' Fenzi Men Lasstore enessence eau de parfum - woda perfumowana 100 ml
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Blauer, Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 470,20 zł/1l
73,51 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 411,00 zł/1l
141,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cartier, Pasha de Cartier Edition Noire, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
4 269,00 zł/1l
213,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 40 ml
1 375,75 zł/1l
55,03 zł
Sprzedawca: MANADA

Iceberg, Eau de Iceberg 74 Amber, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
62,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Iceberg, Eau de Iceberg 74, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
736,70 zł/1l
73,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cocktail Edition For Him to woda toaletowa od marki /Pepe Jeans. Aromatyczno-drzewna kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Świeży zapach idealny do noszenia w letnie dni. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: grejpfrut, imbir
Nuta serca: yuzu, kardamon
Nuta bazy: nuty drzewne
Woda toaletowa Pepe Jeans Cocktail Edition
Te pyszne perfumy od Pepe Jeans mają świeżą kompozycję, która sprawia, że jest to idealny zapach na letnie dni. Cytrusowy zapach został uchwycony w kształcie shakera do koktajli. Niebieskie i zielone odcienie oddają ideę palmy. Zapach czuje się jak lato i pachnie jak lato. Zapach harmonizuje cytrusy w genialnej, nieoczekiwanej mieszance yuzu, wzmocnionej przedawkowaniem zimnych przypraw i kardamonu. Ten mrożony koktajl otwiera się pikantnymi nutami grejpfruta i imbiru i celebruje intensywność suchego drewna.
Specyfikacja:
Kolor: przezroczysty
Kolor opakowania: zielony, niebieski
Płeć: męska
Materiały opakowania: szkło, karton
Zawartość: 30 ml
Zapach: cytrusowy
Nuty zapachowe:
Nuty górne: Olejek yuzu, olejek grejpfrutowy, liść fiołka
Nuty serca: Olejek kardamonowy, olejek imbirowy z Indii, olejek tymiankowy
Nuty bazy: Olejek z drzewa cedrowego, mech, suche drewno
Skład:
80% alkohol, 10% esencja, 10% woda
Kolor : Przezroczysty
Zawartość w ml : 30
Język opakowania : angielski
Płeć : Męski
Rodzaj zapachu : cytrusowy
Cocktail Edition For Him to cytrusowo-korzenny zapach dla mężczyzn. Otwarcie oczaruje Cię nieoczekiwanym yuzu połączonym z kardamonem. Serce otwiera się musującymi nutami grejpfruta i imbiru, które podkreślają bogactwo nut drzewnych w bazie. Zapach został wprowadzony na rynek w 2019 roku.
Pepe Jeans, Cocktail Edition, Eau De Toilette, For Men, 30 ml
Woda toaletowa marki Pepe Jeans została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Pepe Jeans, Cocktail Edition, woda toaletowa dla mężczyzn, 30 ml
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, WODA (AQUA), ZAPACH (PARFUM), LIMONEN, LINALOL, BHT, JONON ALFA-IZOMETYLU, CYTRAL, GERANIOL, EDTA DISODOWA, 2-OKTYNIAN METYLU
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8436581943900
- Numer producenta
- 64896270
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, WODA (AQUA), ZAPACH (PARFUM), LIMONEN, LINALOL, BHT, JONON ALFA-IZOMETYLU, CYTRAL, GERANIOL, EDTA DISODOWA, 2-OKTYNIAN METYLU
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8436581943900
- Numer producenta
- 64896270
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Pepe Jeans London Cocktail Edition For Him EDT 100 ml M
928,00 zł/1l
92,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pepe Jeans London Calling Him Epv 100ml
1 035,00 zł/1l
103,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Select Night Woda perfumowana, 100 ml
1 679,50 zł/1l
167,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Sun Kissed Aromatix czyste perfumy unisex 100 ml
1 999,00 zł/1l
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Victor Silvestre woda toaletowa spray 100ml
1 711,10 zł/1l
171,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Khadlaj Island woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zirh Ikon Oud Woda toaletowa, 125ml
1 105,68 zł/1l
138,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Safari Breeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 817,50 zł/1l
181,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
1 767,00 zł/1l
176,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Pinnace EDP 100 ml W
1 330,00 zł/1l
133,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Daniel Hechter Couture Sport Edp Spray
713,70 zł/1l
71,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Zenith Tobacco EDP 100ml
1 564,50 zł/1l
156,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Moustache woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
1 610 799 943,02 zł/1l
120,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Givenchy Gentleman Society, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Jagody jałowca, Narcyz, Drzewo sandałowe, Orris, Wetiwer, Tytoń, Wanilia
3 709,10 zł/1l
370,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

French Avenue Miraj Absolu woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 999,90 zł/1l
199,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Khadlaj Caffé Latte czyste perfumy unisex 100 ml
1 025,10 zł/1l
102,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Montana Parfum de Peau edt 100ml
1 767,00 zł/1l
176,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Atlantis czyste perfumy unisex 100 ml
1 555,00 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 210,50 zł/1l
121,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Gentleman Society, Mężczyźni, 60 ml, Perfumy w płynie, Szałwia muszkatołowa, Jagody jałowca, Gałka muszkatołowa, Narcyz, Orris, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tytoń, Wanilia
4 800,50 zł/1l
288,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny stosunek ceny do jakości
Zawartość 0,1 l
Świetne opakowanie i produkt zgodny z zamówieniem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l