4,8



Na podstawie 64 opinii
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
488,00 zł
2 440,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21Rabat 4% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118Rabat 2% od 2 szt.




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16Rabat 4% od 2 szt.





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18Rabat 3% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10






4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13Rabat 5% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(310)Liczba wystawionych ocen: 310




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(248)Liczba wystawionych ocen: 248Rabat 4% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72

Więcej informacji o reklamie
Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń2 817,80 zł/1l
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 200ml363,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml1 084,85 zł/1l
216,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml6 560,80 zł/1l
336,56 zł
-8,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
328,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 50ml
2 496,00 zł/1l
124,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trussardi Uomo The Red woda toaletowa spray 30 ml
11 651,33 zł/1l
349,54 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Trussardi Black Extreme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Morski, Irys, Śliwkowy, Skóra, Paczula, Wetiwer, Drewniany
1 687,00 zł/1l
168,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trussardi Donna, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Melon, Yuzu, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drzewo cedrowe, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
2 649,40 zł/1l
132,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Trussardi Blue Land woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
11 418,00 zł/1l
570,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Trussardi My Land, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Skóra, Mandarynka, Drewniany
1 763,20 zł/1l
176,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Trussardi Uomo The Red woda toaletowa 50ml
11 638,00 zł/1l
581,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 30 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
5 511,33 zł/1l
165,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Missoni Wave, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Mandarynka, Morski, Szałwia muszkatołowa, Rozmaryn, Lawenda, Mech dębowy, Orchidea, Wetiwer, Paczula
2 976,80 zł/1l
148,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Jean Paul Gaultier Le Male Pride Edition 2024 EDT 125 ml M
2 757,68 zł/1l
344,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Homme Neon Edition woda toaletowa spray 125ml
968,24 zł/1l
121,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 395,70 zł/1l
139,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
3 100,67 zł/1l
93,02 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trussardi Uomo to bardzo elegancki zapach dla mężczyzn, który został zaprezentowany w 2011 rynku. Zaliczany jest do grupy zapachów korzenno - drzewnych. Świeże i wyraźne tony perfum czynią je zapachem idealnym na specjalne okazje. Uomo to zapach pełen kontrastów. Z początku czuć świeżą siłę owoców w postaci soczystych cytrusów. Z nimi w pełni współgrają wyraźne przyprawy, które reprezentuje galbanum i pikantna gałka muszkatołowa. Serce perfum zamieszkuje przyjemny fiołek, eleganckie geranium i dobroczynna moc ziół. Bardzo męska kombinacja tonów chłodnego mchu, paczuli i skóry znajduje się w podstawie, która pozostawi ślad na Twojej skórze i będzie się na niej utrzymywać przez bardzo długi czas.
Nuta głowy: galbanum, gałka muszkatołowa, bergamotka, cytryna amalfi
Nuta serca: geranium, fiołek, szałwia muszkatołowa
Nuta bazy: paczula, mech dębowy, skóra
Trussardi 2011 dla mężczyzn Woda toaletowa 200 ml
Woda toaletowa w sprayu
Woda toaletowa Uomo marki Trussardi została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 200 ml.
Woda toaletowa Uomo marki Trussardi została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 200 ml wybranego zapachu.
Trussardi Parfums - Trussardi Uomo 2011 EDT 200ml Standard package. For men.
Trussardi Uomo woda toaletowa 100 mlAromatyczny, męski, nowoczesny - taki jest zapach eleganckich męskich perfum Trussardi Uomo. Nuty głowy to świeży akord cytryny, galbanum i bergamotki. W nutach serca zapach przechodzi w fiołek i geranium, tworząc silne ogólne wrażenie. Nuty bazy ujawniają nuty szałwii muszkatołowej, skóry i paczuli w finale, które nadają zapachowi odrobinę luksusu i siły, a tajemniczy czarny flakon ma mocny, klasyczny i zdecydowany efekt oraz podkreśla charakter eleganckiego męskiego zapachu. Zapach Trussardi Uomo uosabia kosmopolityczny wygląd z odrobiną ekstrawagancji i nowoczesności, która nadal oznacza ekskluzywność. Piramida zapachowa Trussardi Uomo - Nuty głowy: bergamotka, cytryna, galbanum - Nuty serca: fiołek, geranium - Nuty bazy: szałwia muszkatołowa, paczula, skóra Ten elegancki męski zapach jest również w ekskluzywnym zestawie upominkowym.
Nowy Trussardi Uomo emanuje świeżą włoską elegancją. Górne nuty zapachu zachwycają od samego początku, z włoską cytryną i bergamotką zmieszanymi z białą żywicą, aż po fiołek i geranium w centrum. Trussardi łączy klasyczne nuty z nowoczesnymi elementami, tworząc mocny, męski i współczesny zapach.
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8058045422679
- Numer producenta
- F81010
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8058045422679
- Numer producenta
- F81010
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Trussardi Uomo, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Galbanum, Cytryna, Geranium, Fioletowy, Skóra, Piżmo, Paczula
2 249,10 zł/1l
224,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Trussardi Uomo, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Galbanum, Cytryna, Geranium, Fioletowy, Skóra, Piżmo, Paczula
3 439,00 zł/1l
171,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Trussardi Black Extreme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Morski, Irys, Śliwkowy, Skóra, Paczula, Wetiwer, Drewniany
1 687,00 zł/1l
168,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 401,40 zł/1l
140,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Biurko VASAGLE Biurko komputerowe w kształcie litery L Biurko narożne z 2 półkami LWD72X
456,13 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Houseland

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
968,65 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sillar 2× filtr przedni silnika HEPA – zamiennik, kompatybilny z Dyson V11 (SV14, SV15, SV17), zastępuje 970013-02
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Braun Series 9 81747657, Głowica goląca, 1 głowic(e), Srebrny, Niemcy, 18,29 g, 16 mm
548,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Trussardi Uomo Levriero Limited Edition EDP 100ml
1 935,30 zł/1l
193,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 200ml
1 247,75 zł/1l
249,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
657,00 zł/1l
80,31 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
931,25 zł/1l
186,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
2 817,80 zł/1l
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ogrodzenie z siatki drucianej 1 m x 25 m, rozmiar oczek 19 mm
11,54 zł/1m
288,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis

Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Yuzu, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany
2 732,90 zł/1l
273,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IK-Handelsgruppe

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
3 347,67 zł/1l
100,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aramis woda toaletowa 240ml spray
1 950,63 zł/1l
468,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rewelacyjna cena za 200 ml
Zawartość 0,2 l
Uwielbiam ten zapach i kupiłem dużą butelkę (200 ml) za 52 € z wysyłką. Świetna cena, świetna jakość i super szybka wysyłka!
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zgodnie z oczekiwaniami
Zawartość 0,2 l
Produkt zgodny z oczekiwaniami, dostarczony na czas Ponownie skorzystam z tego bezpiecznego i wygodnego rynku
Oceniono dnia 20 maja 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa Trussardi Uomo
Zawartość 0,1 l
Produkt jest bardzo dobry, dlatego go zamówiłem. Cena była bardzo dobra w stosunku do konkurencji. Dostawa z DHL była bardzo dobra i szybka. Zamawiam tylko przedmioty, które są dostarczane przez DHL. Z drugiej strony DPD to totalna katastrofa!
Oceniono dnia 9 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy stosunek ceny do wydajności
Zawartość 0,2 l
Produkt w pełni spełnia moje oczekiwania i został dostarczony niewiarygodnie szybko. 10 na 10 !!!!
Oceniono dnia 14 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,2 l
Doskonale działa, dlatego zawsze kupuję ponownie Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa i świetny zapach.
Zawartość 0,2 l
Bardzo dobra nuta zapachowa, która otwiera się z czasem.
Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super ładnie pachnąca woda toaletowa
Zawartość 0,2 l
To powinien być prezent na święta, zapach jest bardzo ładny
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku, chętnie skorzystam ponownie
Zawartość 0,2 l
Korzystam z tego produktu już od kilku lat
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l