4,7



Na podstawie 14 opinii
Długość:
25 m- 5 mPokaż dostępne warianty
- 10 mPokaż dostępne warianty
- 15 mPokaż dostępne warianty
- 20 mPokaż dostępne warianty
- 25 m
Waga:
32000 g- 7500 gPokaż dostępne warianty
- 9000 gPokaż dostępne warianty
- 15000 gPokaż dostępne warianty
- 26000 gPokaż dostępne warianty
- 27000 gPokaż dostępne warianty
- 32000 g
Zawartość:
5 l- 1 lPokaż dostępne warianty
- 2 lPokaż dostępne warianty
- 5 l
Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 25kg Taśma uszczelniająca 25mb Środek Gruntujący 5L Łazienka Prysznic Level+ SET327
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
419,99 zł
84,00 zł / 1l
+ 40,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 7kg Taśma uszczelniająca 5mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET302
26,00 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 10mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET330
112,80 zł/1l
225,59 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie na zewnątrz do wewnątrz LEVEL+09 Hydroizolacja balkonu łazienki 40 KG elastyczna izolacja
16,21 zł/1l
486,40 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET71
150,00 zł/1l
299,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Hydroizolacja Zestaw Folia w płynie 7kg Grunt na płytki 1,5kg Taśma 5mb Level+ SET333
138,88 zł/1l
138,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 12kg Taśma 10mb Grunt 5L Mankiety Level+ SET547
61,11 zł/1l
305,55 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 25Kg elastyczna izolacja L+08
11,60 zł/1l
232,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 20Kg elastyczna izolacja L+08
9,40 zł/1kg
188,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 12kg Taśma uszczelniająca 5mb Łazienka Prysznic Level+ SET309
22,22 zł/1l
177,77 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 7kg Taśma uszczelniająca 5mb Grunt 1L Level+ SET03
110,10 zł/1l
110,10 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 9,5kg Taśma uszczelniająca 15mb Grunt 2L Level+ SET104
116,67 zł/1l
233,33 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 5mb Mata 2mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET310
42,44 zł/1l
212,21 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 7kg Taśma 5mb Grunt 1L Prysznic Level+ SET545
136,96 zł/1l
136,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 5mb Mata 1mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET314
40,00 zł/1l
199,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 7kg Taśma 5mb HALBAU SETH12
24,20 zł/1m
120,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 7kg Taśma 5mb Level+ SET546
24,44 zł/1l
122,22 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 12kg Taśma 10mb Grunt 5L Mankiety Narozniki Level+ SET543
57,78 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 4kg Taśma 5mb HALBAU SETH02
17,64 zł/1m
88,19 zł
Sprzedawca: Izosklep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PROFESJONALNY ZESTAW DO HYDROIZOLACJI Z FOLIĄ W PŁYNIE L+ SET327
Profesjonalny zestaw do uszczelniania łazienek, kabin prysznicowych, wanien, brodzików, toalet, pralni oraz innych miejsc wewnątrz pomieszczeń narażonych stałe oddziaływanie wody oraz wilgoci
ZESTAW ZAWIERA:
• Folia w płynie L+08 – 25 kg • Środek gruntujący L+03 – 5 l • Taśma uszczelniająca L+B01 – 25 mb • Narożnik uszczelniający wewnętrzny L+B01 – 4 szt. • Narożnik uszczelniający wewnętrzny L+B01 – 2 szt. • Mankiet uszczelniający L+B01 SE 120x120mm – 4 szt.PŁYNNA FOLIA USZCZELNIAJĄCA DO WNĘTRZ FLÜSSIGFOLIE IN 1K L+08
Jednoskładnikowa, polimerowa, uszczelniająca membrana w płynie do wewnątrz pomieszczeń
CECHY PRODUKTU
• GOTOWA DO UŻYCIA • NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE • NA ŚCIANY I PODŁOGI • BARDZO DOBRA PRZYCZEPNOŚĆ KLEJÓW • TRWALE ELASTYCZNA MEMBRANA • WODOSZCZELNA I WODOODPORNAZASTOSOWANIE
Płynna folia hydroizolacyjna przeznaczona jest do powierzchniowego bezspoinowego uszczelnienia podłoży o dużej intensywności zawilgocenia (kuchnie, łazienki, toalety, pralnie, kabiny prysznicowe) przed układaniem okładzin ceramicznych. Nadaje się do wykonywania elastycznych powłok przeciwwilgociowych i przeciwwodnych w systemach ogrzewania podłogowego. Produkt przeznaczony jest na podłoża betonowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, tynki gipsowe, bloczki gipsowe, płyty cementowe, gipsowo-kartonowe, gipsowo włóknowe i cementowo włóknowe, jastrychy. Po wyschnięciu tworzy bardzo elastyczną, odporną na zawilgocenia i wodę powłokę. Gotowa powłoka zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym działaniem olejów, smarów, grzybów, pleśni oraz wszelkich chemikaliów i detergentów stosowanych na co dzień w gospodarstwie domowym. Można stosować na powierzchnie pionowe oraz poziome, wewnątrz pomieszczeń. Po wyschnięciu tworzy szorstką powłokę, która została tak zaprojektowana aby była idealnym podłożem pod cementowe, dyspersyjne oraz epoksydowe kleje do okładzin ceramicznych. Folia w płynie nie może stanowić ostatecznego wykończenia powierzchni. Produkt nie zawiera koalescentów oraz rozpuszczalników i nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne.DANE TECHNICZNE
• BARWA - Szara • KONSYSTENCJA - Gęsta pasta • pH - 8,0 – 9,0 • LICZBA WARSTW - 1-4 (minimum 2) • ZUŻYCIE - od 0,80kg/m² do 1,40kg/m² • MINIMALNA GRUBOŚĆ POWŁOKI - 1 mm • ZDOLNOŚĆ KRYCIA RYS - do 1 mm • TEMPERATURA POWIETRZA I PODŁOŻA PODCZAS NAKŁADANIA - od +5°C do +25°C • CZAS WYSYCHANIA POJEDYNCZEJ WARSTWY - od 6 do 24 godzin • CAŁKOWITY CZAS UTWARDZENIA WYKONANEJ POWŁOKI - Minimum 7 dni • MOCOWANIE OKŁADZIN CERAMICZNYCH - Nie wcześniej niż 24 godziny po utwardzeniu • METODA NAKŁADANIA - Pędzel, wałek, paca stalowa, natrysk • NORMA - 1504-2 • CZAS PRZYDATNOŚCI - 12 miesięcy od daty produkcji • Ostateczna data przydatności produktu do użycia znajduje się na opakowaniuGRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY TIEFENGRUND LF PROFI L+03
Szybkoschnący specjalistyczny preparat gruntujący na bazie drobnocząsteczkowych żywic akrylowych
CECHY PRODUKTU
• GŁĘBOKO PENETRUJĄCY • WODOROZCIEŃCZALNY 1:1 • NIE ZAWIERA ROZPUSZCZALNIKÓW • WYRÓWNUJE CHŁONNOŚĆ PODŁOŻA • WZMACNIA PODŁOŻE • POPRAWIA PRZYCZEPNOŚĆ • POD HYDROIZOLACJE, FARBY, TYNKI, KLEJE CEMENTOWE, GIPSY, TAPETYZASTOSOWANIE
TIEFENGRUND LF PROFI +03 stosowany jest jako środek gruntujący do wzmacniania podłoża oraz zwiększenia przyczepności kolejnych nakładanych na jego powierzchnię warstw. Zaleca się stosować na stare i nowe bardzo chłonne podłoża takie jak: betony, gazobetony, tynki (cementowo-wapienne, wapienne, gipsowe), płyty (cementowe, gipsowe, gipsowo-kartonowe). Może być stosowany w ogrzewanych konstrukcjach podłogowych. Jest idealny jako podkład pod gładzie i szpachlówki gipsowe, gipsy szpachlowe, kleje oraz tynki gipsowe, pod farby, tynki cementowe, tapety, jastrychy, wylewki samopoziomujące. Można stosować pod polimerowe oraz polimerowo cementowe powłoki oraz membrany hydroizolacyjne. Pod kleje cementowe oraz dyspersyjne do płytek ceramicznych, wszelkiego rodzaju wyprawy tynkarskie akrylowe i mineralne. Produkt przeznaczony jest szczególnie jako warstwa gruntująca pod jedno i dwu komponentowe, polimerowe oraz polimerowo-cementowe powłoki – membrany hydroizolacyjne marki LEVEL PLUS. Można stosować na powierzchnie pionowe oraz poziome, wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. W przypadku podłoży o zmniejszonej chłonności można rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Produkt nie zawiera koalescentów oraz rozpuszczalników. Po wyschnięciu praktycznie nie tworzy powłoki, powoduje hydrofobizację podłoża. Produkt paroprzepuszczalny. Nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne.DANE TECHNICZNE
• BARWA - Niebieska • KONSYSTENCJA - Ciecz • pH - 8,0 – 9,0 • LICZBA WARSTW - 1-3 • ZUŻYCIE - od 0,05 kg/m² do 0,20 kg/m² • TEMPERATURA POWIETRZA I PODŁOŻA PODCZAS NAKŁADANIA - od +5°C do +25°C • CZAS SCHNIĘCIA - od 15 minut do 2 godzin • METODA NAKŁADANIA - Pędzel, wałek, natrysk • CZAS PRZYDATNOŚCI - 12 miesięcy od daty produkcji • Ostateczna data przydatności produktu do użycia znajduje się na opakowaniuTAŚMA USZCZELNIAJĄCA DO HYDROIZOLACJI PL2ECO DICHTBAND 120/70 L+B01
Termoplastyczny elastomer 100%
CECHY PRODUKTU
• WODOSZCZELNA • MROZOODPORNA • BARDZO ELASTYCZNA • ODPORNA NA ZRYWANIE • ODPORNA NA GRZYBY I PLEŚNIE • ŁATWO SIĘ ROZPRĘŻA • DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ DO HYDROIZOLACJI • NA OGRZEWANIE PODŁOGOWEZASTOSOWANIE
Taśma L+B01 przeznaczona jest do uszczelnienia wszelkich połączeń ścian z podłogą, narożników (styków) ścian na powierzchniach pionowych lub ścian i podłóg na powierzchniach poziomych w podpłytkowych systemach uszczelnień. Polecana jest również do uszczelniania przejść dylatacyjnych (dylatacje obwodowe, montażowe, strefowe, kontrolne) na powierzchniach poziomych, pionowych, jak i na ich styku wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, w pomieszczeniach narażonych na czasowe lub stałe oddziaływanie wilgoci i wody. Taśmę można stosować w miejscach takich jak: łazienki, prysznice, kuchnie, pralnie, baseny, sauny, fontanny, piwnice, oraz do hydroizolacji na balkonach i na tarasach. Taśma przeznaczona jest do stosowania w połączeniu z wszystkimi płynnymi polimerowymi oraz polimerowo cementowymi masami uszczelniającymi marki LEVEL+®. Nie stosować taśmy do dylatacji konstrukcyjnych.NAROŻNIKI USZCZELNIAJĄCE WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY PL2ECO DICHTECKE L+B01
Termoplastyczny elastomer 100%
CECHY PRODUKTU
• WODOSZCZELNY • MROZOODPORNY • BARDZO ELASTYCZNY • ODPORNY NA ZRYWANIE • ODPORNY NA GRZYBY I PLEŚNIE • DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ DO HYDROIZOLACJI • NA OGRZEWANIE PODŁOGOWEZASTOSOWANIE
Narożniki wewnętrzny oraz zewnętrzny L+B01 przeznaczone są do uszczelnienia wszelkich połączeń ścian z podłogą, narożników (styków) ścian na powierzchniach pionowych lub ścian i podłóg na powierzchniach poziomych w podpłytkowych systemach uszczelnień. Narożniki można stosować w miejscach takich jak: łazienki, prysznice, kuchnie, pralnie, baseny, sauny, fontanny, piwnice, oraz do hydroizolacji na balkonach i na tarasach. Do stosowania w połączeniu z wszystkimi płynnymi polimerowymi oraz polimerowo cementowymi masami uszczelniającymi marki LEVEL+®.MANKIET USZCZELNIAJĄCY ZE STREFĄ ELASTYCZNĄ PL2ECO DICHTMANCHETTE L+B01 SE
Mankiet ścienny 120mm / Ø16
CECHY PRODUKTU
• TERMOPLASTYCZNY ELASTOMER 100% • WODOSZCZELNY • MROZOODPORNY • BARDZO ELASTYCZNY • ODPORNY NA ZRYWANIE • ODPORNY NA GRZYBY I PLEŚNIE • DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ DO HYDROIZOLACJI • NA OGRZEWANIE PODŁOGOWEZASTOSOWANIE
Mankiet uszczelniający L+B01 SE przeznaczony jest do uszczelnienia wszelkiego rodzaju otworów wokół przejść rur instalacyjnych przez ściany i posadzki. Mankiety można stosować w miejscach montażu wyposażenia basenowego, słupków balustrad oraz do uszczelniania wpustów podłogowych oraz przejść rur sanitarnych przez ściany i posadzki w podpłytkowych systemach uszczelnień. Mankiet uszczelniający można stosować w miejscach takich jak: łazienki, prysznice, kuchnie, pralnie, baseny, sauny, fontanny, piwnice, oraz do hydroizolacji na balkonach i na tarasach. Do stosowania w połączeniu z wszystkimi płynnymi polimerowymi oraz polimerowo cementowymi masami uszczelniającymi marki LEVEL+®.INSTRUKCJA MONTAŻU AKCESORIÓW USZCZELNIAJACYCH Z GRUPY PL2ECO L+B01
Montaż rozpoczynamy od narożników oraz mankietów uszczelniających ściennych lub podłogowych. Po ich wstępnym ustawieniu odmierzamy dalsze proste odcinki taśmy pamiętając o doliczeniu zakładów o długości minimum 40 mm na połączeniach taśm oraz taśm z narożnikami lub mankietami. Na powierzchni przeznaczonej do montażu taśm układamy cienką warstwę masy hydroizolacyjnej marki LEVEL+®, na którą układamy narożniki i proste odcinki taśmy, dbając o ich równe ustawienie. Po ułożeniu taśmy dociskamy ją od góry miękkim wałkiem, szpachelką lub kielnią do podłoża i dodatkowo szpachlujemy masą uszczelniającą od góry. Należy pamiętać o dokładnym połączeniu (za pomocą masy uszczelniającej) taśm między sobą oraz taśm z narożnikami. UWAGA: Wklejając taśmy i narożniki, należy zadbać o to, aby nie pokrywać masą uszczelniającą środkowej części (około 20 mm) taśmy oraz tej samej szerokości podłoża pod nią. Tak zamontowaną taśmę szpachlujemy masą hydroizolacyjną LEVEL+® po obu stronach, w minimum dwóch warstwach, pozostawiając niezaszpachlowaną środkową część taśmy (minimum 20 mm). Uszczelniając przejścia dylatacyjne z użyciem wypełnienia w postaci sznurów dylatacyjnych, należy użyć sznura o odpowiedniej średnicy, który będzie szczelnie wypełniać całą szczelinę dylatacyjną i idealnie dociskać taśmę do ścian wewnątrz. UWAGA! Montując taśmy i narożniki bezwzględnie zabrania się używania ostrych narzędzi. Dalsze prace budowlane należy prowadzić po wyschnięciu masy uszczelniającej.DANE TECHNICZNE PL2ECO L+B01
• BARWA - Niebieska • MATERIAŁ NOŚNY - Włóknina polipropylenowa PP • STREFA USZCZELNIENIA – RDZEŃ - Termoplastyczny elastomer TPE • SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA - 120mm • STREFA ROZCIĄGLIWA USZCZELNIAJĄCA (ELASTOMER) - 70mm • SZEROKOŚĆ STREFY EKSPANSJI (WŁÓKNINA PP) - 20mm • TEMPERATURA POWIETRZA I PODŁOŻA PODCZAS MONTAŻU - od +5°C do +25°C • GRUBOŚĆ CAŁKOWITA – około 0,50mm +/- 0,1mm • WYDŁUŻENIE WZDŁUŻNE - 36% • WYDŁUŻENIE PO SZEROKOŚCI - 87% • ODPORNOŚĆ NA TEMPERATURĘ - od -30°C do + 90°C • CIŚNIENIE ROZRYWAJĄCE - 1,50bar • TEMPERATURA POWIETRZA I PODŁOŻA PODCZAS MONTAŻU - od +5°C do +25°CPRZECHOWYWANIE I TRANSPORT
Produkty należy chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych, przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Produkty są wrażliwe na temperatury ujemne. Przewozić i przechowywać w oryginalnie zamkniętych opakowaniach, w suchych warunkach w temperaturze powyżej +5°C.UWAGI
Prace prowadzić zgodnie z warunkami technicznymi, instrukcją producenta, normami i właściwymi przepisami bezpieczeństwa pracy. Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temperatury 25°C ± 2°C i wilgotności względnej 55-60%. W innych warunkach czasy schnięcia lub wiązania oraz aplikacja i montaż mogą ulec zmianie. Produkty chronić przed dziećmi. W razie zabrudzenia oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu. Przed użyciem zapoznać się ze szczegółowymi warunkami stosowania produktu. UWAGA: Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć porady producenta.- Długość
- 25 m
- Waga
- 32000 g
- Zawartość
- 5 l
- Model
- SET327
- EAN
- 4251659204417
- Numer producenta
- SET327
- Producent
- Hangato GmbH
- Długość
- 25 m
- Waga
- 32000 g
- Zawartość
- 5 l
- Model
- SET327
- EAN
- 4251659204417
- Numer producenta
- SET327
- Producent
- Hangato GmbH
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
302 + P361 + P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Umyć dużą ilością wody.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET341
150,00 zł/1l
299,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Bettizia 50 m² siatka zbrojeniowa, siatka tynkarska (1 m x 50 m), 160 g/m², siatka tynkarska, siatka kratowa, siatka z włókna szklanego, 4 mm x 4 mm, włókno szklane, fasada, biała
193,46 zł
-13,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 15mb Grunt 5L Mata 1mb Level+ SET39
68,08 zł/1l
340,40 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Taśma B04-20mb, Narożniki-6szt, Mankiety 3szt, LEVEL+ SETB3
133,33 zł/1kg
133,33 zł
Sprzedawca: Izosklep

Szablon do wiercenia otworów w płytkach Szablon do montażu spłuczki podtynkowej Geberit
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

EMKE odpływ liniowy 70 cm stal nierdzewna syfon podłogowy z blokadą zapachów sitko do włosów bardzo płaski odpływ liniowy kompletny zestaw
248,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

UISEBRT 20 X 5W LED spot reflektor wpuszczany zestaw reflektorów wpuszczanych lampa sufitowa Ultraslim reflektor 230V chłodny biały IP21
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: BojiaHome

Folia w płynie na zewnątrz do wewnątrz LEVEL+09 Hydroizolacja balkonu łazienki 40 KG elastyczna izolacja
16,21 zł/1l
486,40 zł
Sprzedawca: Izosklep

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Tajima Cuttermesser Cutter, Teppichmesser 18mm Klinge, Schieber, Finne - DFC560W
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

EMKE odpływ liniowy 60 cm ze stali nierdzewnej, odpływy liniowe, syfon z blokadą zapachów, sitko do włosów, bardzo płaski odpływ liniowy w komplecie
251,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET321
130,00 zł/1l
259,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Scyzoryk CAMLITE™, Camillus
231,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Taśma uszczelniająca do hydroizolacji PL2 ECO 120/70 DICHTBAND B01 Level+ - 50m
86,13 zł/1kg
172,26 zł
Sprzedawca: Izosklep

Regał do dużych obciążeń AREBOS 200x90x60 cm | 875 kg | 5 półek MDF | system wtykowy
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Tajima Ersatzklingen (Klingen, Cutter), 18 mm Klinge ü 50 Stk. LCB50RB50H
174,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 7kg Taśma uszczelniająca 5mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET302
26,00 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 5L Mata 2mb Level+ SET45
77,78 zł/1l
388,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 5mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET329
89,90 zł/1l
179,79 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 2L Mata 2mb Level+ SET41
146,67 zł/1l
293,33 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 10mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET330
112,80 zł/1l
225,59 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Taśma B04-15mb, B05-4m, Mata-2m, Narożniki-3szt, Mankiety 3szt, LEVEL+ SETB2
118,51 zł/1kg
177,77 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 12kg Taśma uszczelniająca 10mb Grunt 2L Mata 2mb Level+ SET42
122,22 zł/1l
244,44 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 7kg Taśma uszczelniająca 5mb Grunt 1L Mata 2mb Level+ SET40
199,99 zł/1l
199,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i dobrze zapakowane – z przyjemnością skorzystam ponownie
Waga 26 kgZawartość 5 l
Idealnie pasuje do mojej łazienki
Oceniono dnia 11 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysokiej jakości materiał wysłany tanio i szybko dziękuję z całego serca pozdrawiam bendfeld
Waga 32 kgZawartość 5 l
Szybka wysyłka i wysoka jakość produktów
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 27 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 32 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 26 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 26 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 27 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 15 kgZawartość 2 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg