4,9



Na podstawie 59 opinii
SENSEO Podkładki typu Cappuccino Caramel Senseopads 40 napojów do kawy Softpads
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
258,33 zł
561,59 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji391,45 zł/1kg
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk243,05 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka
325,18 zł/1kg
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ
264,50 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki z kawą Cappuccino 4061918 8szt
405,00 zł/1kg
37,26 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

SENSEO Pads Good Morning Strong XL Senseopads 100 drinków
215,83 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji
363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo Wanilia
128,41 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
138,11 zł/1kg
66,89 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Delikatna, pełna kawa z nutą karmelu i przepyszną, kremową pianką mleczną. Idealna do ekspresu Senseo na kapsułki.
Najważniejsze cechy:
- Delikatna, pełna kawa z nutą karmelu i pysznej, kremowej pianki mlecznej.
- Jedna z 16 specjalnych mieszanek kawy i mleka SENSEO
- Idealna do wszystkich ekspresów Senseo na kapsułki
Szczegóły:
- Aromatyzowany, słodzony napój w proszku z rozpuszczalną kawą ziarnistą i zamiennikiem mleka (z odtłuszczonym mlekiem w proszku) w kapsułkach
- Składniki: MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU, cukier, tłuszcz kokosowy (całkowicie utwardzony), syrop glukozowy, kawa rozpuszczalna (7%), aromat, stabilizator (E340, E452), sól, BIAŁKO MLECZNE, substancje przeciwzbrylające (E341, E550), emulgator (E481)
- Alergeny: odtłuszczone mleko w proszku, białko mleka
- 8 saszetek kawy w opakowaniu, 5 opakowań = 40 napojów
- 5 x 92 g w opakowaniu = łącznie 460 g
Zawartość opakowania:
- 5 x kapsułki SENSEO typu Cappuccino Caramel po 8 napojów
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU, cukier, tłuszcz kokosowy (całkowicie utwardzony), syrop glukozowy, kawa rozpuszczalna (7%), aromat, stabilizatory (E340, E452), sól, BIAŁKO MLECZNE, substancje przeciwzbrylające (E341, E550), emulgator (E481)
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany, słodzony napój w proszku z rozpuszczalną kawą ziarnistą i substytutem śmietanki do kawy (z odtłuszczonym mlekiem w proszku) w saszetkach
- Producent
- Senseo
- Zakres dostawy
- 5
- Liczba sztuk
- 40
- Numer producenta
- 4090122_5x
- EAN
- 8711000455807
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU, cukier, tłuszcz kokosowy (całkowicie utwardzony), syrop glukozowy, kawa rozpuszczalna (7%), aromat, stabilizatory (E340, E452), sól, BIAŁKO MLECZNE, substancje przeciwzbrylające (E341, E550), emulgator (E481)
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany, słodzony napój w proszku z rozpuszczalną kawą ziarnistą i substytutem śmietanki do kawy (z odtłuszczonym mlekiem w proszku) w saszetkach
- Producent
- Senseo
- Zakres dostawy
- 5
- Liczba sztuk
- 40
- Numer producenta
- 4090122_5x
- EAN
- 8711000455807
Pasuje również do tego

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO Pads typu Cappuccino Baileys Senseopads 40 padów do napojów kawowych softpads
443 782,60 zł/1kg
204,14 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO kapsułki typu Cappuccino Choco Senseopads 40 kapsułek z kawą do napojów Softpads Milk
358,48 zł/1kg
164,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka
325,18 zł/1kg
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji
363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów
468,95 zł/1kg
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CSA240/60, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
587,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Philips Senseo CSA260/50, Ekspres do kawy na strączki, 1,2 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Szary
639,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Green_Country

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ
264,50 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo HD6553/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Szary
544,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CSA210/60, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
424,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
138,11 zł/1kg
66,89 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,58 zł
Sprzedawca: Green_Country

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Ekspres do kawy Philips Senseo HD 6553/80 Original, kolor czerwony
892,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

Padbuddy - System przechowywania kapsułek z kawą - Uchwyt na kapsułki z kawą - Kosz na śmieci - Odpowiedni do Senseo i innych kapsułek z kawą - Czarny
105,03 zł
Sprzedawca: Gadgetpoint

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasjonat cappuccino
Jestem z niego bardzo zadowolony, smakuje bardzo dobrze i lubię też duże opakowania, które zapewniają dłuższą przyjemność.
Oceniono dnia 21 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cappuccino pyszne
Piję cappuccino od lat, 20 lat ciężarówką do Włoch. Dla mnie nie ma nic lepszego.
Oceniono dnia 28 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa była bardzo szybka
Jestem bardzo zadowolony z produktu, a dostawa była bardzo szybka.
Oceniono dnia 4 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podkładki Senseo
Wszystko jest w porządku Szybka dostawa Brak reklamacji
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Szybka dostawa, produkt znany, korzystny, zawsze zamawiam tam ponownie
Oceniono dnia 20 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Senseo Cappuccino.
Uwielbiam ten napój, zamówienie i dostawa są bardzo dobre, a te opakowania do przechowywania są świetne.
Oceniono dnia 28 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podoba mi się
Przedmiot zgodny z opisem super szybka dostawa wszystko na topie
Oceniono dnia 11 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
xxx
nie było trudne, przedmiot zakupiony, zapłacony, dostarczony.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
197,59 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
187,61 zł/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
209,90 zł/1kg

SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
391,45 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
183,38 zł/1kg

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
176,76 zł/1kg

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
243,05 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
264,50 zł/1kg

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
468,95 zł/1kg

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
325,18 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
363,48 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,51 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg