4,8



Na podstawie 12 opinii
SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
203,24 zł
325,18 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek187,61 zł/1kg
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji391,45 zł/1kg
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo 4047046001468, Kapsułka kawy, Senseo, 10 szt.
177,20 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO Pads Good Morning Strong XL Senseopads 100 drinków
215,83 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo® Guten Morgen XL - 10 kapsułek do kawy
160,59 zł/1kg
100,37 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo GUTEN MORGEN, Podstawka pod kawę, 10 kub., UTZ, 10 szt., Torba
769,84 zł/1kg
96,23 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Podkładki typu Cappuccino Caramel Senseopads 40 napojów do kawy Softpads
561,59 zł/1kg
258,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ
264,50 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji
363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo STRONG, Podstawka pod kawę, Senseo, 16 kub., Brązowy, UTZ, 16 szt.
538,38 zł/1kg
59,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Senseo pods Good Morning XL 50 kapsułek kawy (opakowanie 5x125 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 625 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Senseo
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 4051960
- EAN
- 8711000452691
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 625 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Senseo
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 4051960
- EAN
- 8711000452691
Pasuje również do tego

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Podkładki typu Cappuccino Caramel Senseopads 40 napojów do kawy Softpads
561,59 zł/1kg
258,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Good Morning Strong XL Senseopads 100 drinków
215,83 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads typu Cappuccino Baileys Senseopads 40 padów do napojów kawowych softpads
443 782,60 zł/1kg
204,14 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO kapsułki typu Cappuccino Choco Senseopads 40 kapsułek z kawą do napojów Softpads Milk
358,48 zł/1kg
164,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ekspres do kawy Philips Senseo HD 6553/80 Original, kolor czerwony
892,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CSA210/60, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
424,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów
468,95 zł/1kg
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji
363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,30 zł
Sprzedawca: potz-tech

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Krzesło biurowe Yaheetech krzesło biurowe ergonomiczne krzesło obrotowe krzesło wykonawcze z siatką funkcja bujania czarny
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Emerio MS-125000, Prąd elektryczny, Biały, 100 W, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz, CE
252,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

6-częściowy filtr wody do ekspresu do kawy Delonghi Zamiennik filtra wody do De'Longhi DLSC002, kompatybilny z De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, serią EC
229,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Repeater 1200 AX, Wzmacniacz sieciowy, 3000 Mbit/s, Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN, Biały
472,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra okazja
Liczba sztuk 80
To był prezent i został dobrze przyjęty. Ponieważ kawa jest obecnie bardzo droga, dobrze jest otrzymywać dobre oferty. Będę teraz częściej szukać okazji na kawę.
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Liczba sztuk 1
Nienaganny towar i szybka dostawa, z przyjemnością ponownie. Top
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko
Liczba sztuk 1
Podoba mi się artykuł już znam Senseo
Oceniono dnia 20 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Strąki kawy Senseo
Liczba sztuk 80
całkiem dobre i niedrogie
Oceniono dnia 21 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Liczba sztuk 80
Bardzo dobra kawa
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 80
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 80
Oceniono dnia 7 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
197,59 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
187,61 zł/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
209,90 zł/1kg

SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
391,45 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
183,38 zł/1kg

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
176,76 zł/1kg

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
243,05 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
264,50 zł/1kg

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
468,95 zł/1kg

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
325,18 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
363,48 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,51 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg