5,0



Na podstawie 2 opinii
Caron Pour Un Homme De Caron woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
286,25 zł
3 816,67 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 648,20 zł/1l
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml4 921,30 zł/1l
492,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 Eau de Toilette – wkład 200 ml2 620,25 zł/1l
524,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Caron Pour un Homme de Caron EDT 125 ml M
3 396,64 zł/1l
424,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Caron Pour Un Home, Mężczyźni, 125 ml
3 380,48 zł/1l
422,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caron Yatagan, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Patchouli, Wood, Musk, Spray
1 982,80 zł/1l
247,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caron Pour Un Homme De Caron Le Matin Vivifante woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
5 059,20 zł/1l
632,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Rochas Eau de Rochas woda toaletowa dla kobiet 100 ml
2 259,50 zł/1l
225,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Annayake Undo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
347,40 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Rochas Eau De Rochas Homme Woda toaletowa, 100 ml
2 348,40 zł/1l
234,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Urlic de Varens, woda toaletowa dla mężczyzn, 60 ml
446,83 zł/1l
26,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Diptyque L'Eau de Neroli Woda toaletowa, 100 ml
7 351,10 zł/1l
735,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

J' Fenzi Men Lasstore enessence eau de parfum - woda perfumowana 100 ml
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Dolce & Gabbana L'Imperatrice Pour Femme Edt Spray
3 800,00 zł/1l
190,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 281,30 zł/1l
128,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caron Aimez Moi Comme Je Suis woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
4 286,40 zł/1l
321,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Annick Goutal Eau De Monsieur woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
3 827,30 zł/1l
382,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Caron Pour Un Homme woda toaletowa spray 75 ml für Unisex
Woda toaletowa Pour Un Homme De Caron marki Caron została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
Woda toaletowa Caron Paris Pour un Homme de Caron 75 ml to korzenny, świeży zapach dla klasycznie eleganckiego mężczyzny. Zmysłowy zapach jest pełen czystej nostalgii i pozwala zawsze wyglądać pewnie i beztrosko. Kwiatowa nuta esencji lawendy łączy się z kremową słodyczą wanilii oraz ciepłymi akordami bursztynu i piżma. Ten męski zapach inspiruje swoją niezrównaną prezencją i jest idealny na każdą okazję i na każdy dzień.
Caron Pour Un Homme De Caron Edt Spray
- Wymiary
- 75 ml
- Model
- Pour un Homme de Caron
- Waga
- 0.237 kg
- Rodzaj zapachu
- Aromatyczny
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA/AQUA, KOMPOZYCJA WĄCHOWA/PARFUM, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCYNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, KUMARYNA, BENZYLO BENZOANIAN, GERANIOL, LIMONEN, BENZYLO CINAMIAN, CITRONELOL, CI 19140, CI 42090.
- Producent
- Caron
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3387952003752
- Numer producenta
- 2028860
- Wymiary
- 75 ml
- Model
- Pour un Homme de Caron
- Waga
- 0.237 kg
- Rodzaj zapachu
- Aromatyczny
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA/AQUA, KOMPOZYCJA WĄCHOWA/PARFUM, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCYNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, KUMARYNA, BENZYLO BENZOANIAN, GERANIOL, LIMONEN, BENZYLO CINAMIAN, CITRONELOL, CI 19140, CI 42090.
- Producent
- Caron
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3387952003752
- Numer producenta
- 2028860
Pasuje również do tego

Caron Pour Un Homme De Caron woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
2 700,55 zł/1l
540,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caron Pour un Homme de Caron EDT 125 ml M
3 396,64 zł/1l
424,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Caron Pour Un Home, Mężczyźni, 125 ml
3 380,48 zł/1l
422,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caron Pour Un Homme De Caron Parfum Spray 75ml
5 183,47 zł/1l
388,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caron Yatagan, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Patchouli, Wood, Musk, Spray
1 982,80 zł/1l
247,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caron Pour Un Homme From Caron Balsam po goleniu 125ml
2 161,20 zł/1l
270,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 291,95 zł/1l
258,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jaguar Mezczyznizegarek J861/4
1 659,63 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 397,30 zł/1l
139,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
928,00 zł/1l
92,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique E12201, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Mandarynka, Rozmaryn, Jaśmin, Orris, Bursztyn, Mech dębowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 748,00 zł/1l
218,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Edt Spray 125ml/Żel pod prysznic 75ml/Le Matin Travel Spray 5ml/Le Soir Travel Spray 5ml Zestaw upominkowy Caron Pour Un Homme De Caron
1 541,48 zł/1l
323,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony!!
Zawartość 0,075 l
Wszystko poszło idealnie i jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Używamy tego od lat… to po prostu nasze osobiste upodobanie
Zawartość 0,075 l
Najlepsze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l