4,4



Na podstawie 24 opinii
Intensywnie pielęgnujące mleczko do ciała Cocoa Radiant 400 - Vaseline
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,27 zł
53,17 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml899,05 zł/1kg
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond74,98 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Givenchy L'interdit Mleczko do ciała 200ml1 020,20 zł/1l
204,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml153,96 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Vaseline Cocoa Nawilżający balsam do ciała 600 ml
91,80 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Vaseline Essential Healing Balsam do ciala, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,67 zł/1l
18,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lotion, Balsam, Unisex, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, Wzmacniający, 400 ml, Gliceryna, Glicerol, Butelka
32,25 zł/1l
16,33 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wazelinowy balsam do ciała - 600 ml - Intensywna pielęgnacja - Wzbogacony żelem wazelinowym - Ekstrakt z owsa
36,22 zł/1l
21,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CeraVe Moisturising Lotion 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Uniwersalne, 400 ml, Masło shea
110,17 zł/1l
44,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 1000 ml
11,85 zł/100ml
118,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
359,80 zł/1l
77,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
145,42 zł/1kg
77,07 zł
Sprzedawca: Katomix

Topicrem Mela Unifying Ultra-Moisturizing Milk SPF 15+ 500 ml
53,59 zł/100ml
267,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea Cocoa Butter Balsam do ciała, 625 ml
45,70 zł/1kg
33,95 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,99 zł
Sprzedawca: Metler

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
69,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korean Kwailnara Mleczko truskawkowe do ciała K-Beauty 560 g
199,54 zł/1l
111,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Treaclemoon Brazilian Love, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, 250 ml, Olej kokosowy, Olej makadamia, Butelka
150,76 zł/1l
37,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vaseline Balsam do ciała 400ml. Cocoa Radiant
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 8712561483162
- Numer producenta
- TOVAS513B
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 8712561483162
- Numer producenta
- TOVAS513B
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil, Olej, Nawilżający, Zmiękczający, Skóra sucha, Szorstka skóra, 250 ml, Olej kokosowy, Butelka
270,76 zł/1l
67,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Skin Therapy, Kremowy, Unisex, Matujący, Zmiękczający, Leczenie, Skóra sucha, Szorstka skóra, 400 ml, Buteleczka z pompką
11,42 zł/100ml
45,68 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wazelinowy balsam do ciała - 600 ml - Intensywna pielęgnacja - Wzbogacony żelem wazelinowym - Ekstrakt z owsa
36,22 zł/1l
21,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Carroten Gold Tanning Gel - przyspieszacz opalania z mieniącymi się perełkami - żel opalający Carotten do szybkiej opalenizny, 150 ml
646,20 zł/1l
96,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond
74,98 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
13%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ocena
Wypróbowany produkt przez 4 tygodnie, dobrze nawilża skórę i do tego bardzo ładnie pachnie
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Wspaniały zapach. Szybko się wchłania.
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wilgotność bardzo dobra
Bardzo dobry
Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Wszystko na szczycie znów cieszy
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l