5,0



Na podstawie 1 opinii
Boucheron, Serpent Boheme, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
210,99 zł
2 344,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Perseus EDP 125 ml M7 232,80 zł/1l
904,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Haltane EDP 125 ml M8 703,20 zł/1l
1 087,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Parfum d'Empire Eau Suave EDP 50 ml W8 353,00 zł/1l
417,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Comme Des Garcons Rouge 100 ml Unisex7 150,40 zł/1l
715,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Boucheron Serpent Boheme Woda perfumowana, 30ml
3 274,67 zł/1l
98,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Boucheron Jaipur Bracelet 100ml edp
1 134,50 zł/1l
113,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron, Place Vendome, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 124,50 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron Fleurs Woda perfumowana, 100ml
2 366,20 zł/1l
236,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Boucheron Quatre Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
3 438,90 zł/1l
343,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Boucheron Quatre Iconic Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
1 673,10 zł/1l
167,31 zł
Sprzedawca: MANADA

Boucheron Iris De Syracuse Woda perfumowana, 125 ml
4 638,88 zł/1l
579,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moschino Toy Boy, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Elemi, Gałka muszkatołowa, Gruszka, Różowy pieprz, Goździk, Magnolia, Różowy, Ambra, Kaszmeran, Drzewo sandałowe, Wetiwer
3 469,80 zł/1l
173,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Boucheron Quatre En Bleu edp 100ml
2 145,00 zł/1l
214,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Boucheron Serpent Boheme Edp 4,5ml
5 820,00 zł/1l
26,19 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 099,40 zł/1l
104,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Histoires de Parfums - 1804 for Women EDP 60ml
4 088,33 zł/1l
245,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 60 ml
2 594,17 zł/1l
155,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Parfums de Marly Meliora EDP 75 ml W
11 986,67 zł/1l
933,75 zł
-34,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade EDP 120 ml M
4 853,25 zł/1l
582,39 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 667,75 zł/1l
106,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Serpent Boheme to zmysłowy zapach, w którym Anne Flipo przenosi wolność ruchu, myśli i mentalnej kreatywności. /Perfumy ucieleśniają wizerunek wolnej duchowo kobiety. Kompozycja zapachowa ma szyprowo-kwiatowy aromat oparty na nutach róży, białego piżma, drzewa sandałowego i paczuli.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: mandarynka, czarna porzeczka
Nuta serca: róża turecka, jaśmin wielkolistny, róża pustynna
Nuta bazy: białe piżmo, paczula, labdanum, drzewo sandałowe
png BOUCHERON Serpent Boheme EDP 90ml Boucheron 3386460114318
Producent: Boucheron
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 90ml
Boucheron Serpent Boheme to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet.
Piramida zapachowa:
-nuty głowy: Mandarynka i Czarna porzeczka;
-nuty serca: Róża turecka, Jaśmin wielkolistny i Róża pustynna;
-nuty podstawy: Białe piżmo, Paczula, Labdanum i Drzewo sandałowe.
Zapach Serpent Bohème został zainspirowany kolekcją biżuterii o tej samej nazwie. Serpent Bohème radośnie ujawnia się eksplozją kwiatów, w uroczym akordzie mandarynki i czarnej porzeczki z energicznym hołdem dla ekskluzywnych, kolorowych klejnotów Boucheron. Pewny siebie kwiatowy bukiet w sercu ujawnia najwspanialsze cechy róży. Równie kultowy jaśmin Sambac dopełnia bukiet słonecznym nastrojem. W bazie białe piżmo sprawia, że kwiaty stapiają się ze skórą. Nuty labdanum pozostawiają na skórze ciepłą pieszczotę promieni słonecznych. Zapach został wprowadzony na rynek w 2020 roku.
Perfumy damskie
Serpent Boh
ème Boucheron EDP 90 mlPozwólsię zaskoczyć
wm
perfumom damskim Serpent BohèmeBoucheron EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Boucheron!
- Sztuka:
- Vaporiser
- EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: Serpent Bohème
Czarna porzeczka, mandarynka, jaśmin, róża, róża pustynna, labdanum, paczula, piżmo, drzewo sandałowe
Pozwól, aby w Parfum Serpent Bohème Boucheron EDP zaskoczyły Cię i wzmocniły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Boucheron!
- Typ:
- Vaporizer
- EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Serpent Bohème
- Płeć: Dama
- Typ zapachu: EDP
- Składniki:
- Woda (Aqua)
- Salicylan benzylu
- Metoksydibenzoilometan butylu
- Citronellol
- Zapach (parfum)
- Cynamon heksylowy
- Izoeugenol
- Limonen
- Linalool
- Alkohol benzylowy
- Geraniol
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
BOUCHERON S.A.S.
26 Place Vendôme
75001 - Paris
+33442078938858
[email protected]
Boucheron, Serpent Boheme, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
Woda perfumowana Serpent Bohéme marki Boucheron została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 90 ml wybranego zapachu.
Love Story Serpent Bohème to nie tylko wyjątkowy zapach, to wspaniała historia miłosna: W noc poprzedzającą jego wyprawę w 1888 roku, Frédéric Boucheron podarował swojej żonie prawdziwie symboliczny prezent: naszyjnik z wężem jako jego amulet. nieobecny. Zainspirowany tym naszyjnikiem, Boucheron stworzył kompletną kolekcję biżuterii o nazwie "Serpent Bohème" w 1968 roku. Zapach o tej samej nazwie jest hołdem dla Gabrielle Boucheron i wszystkich pewnych siebie, niezależnych kobiet. Zapach otwierają aromaty świeżej, soczystej mandarynki i dojrzałej czarnej porzeczki. Nuty delikatnej malwy, tureckiej róży i słodko-cierpkiego arabskiego jaśminu ujawniają kwiatowy zapach i wyraźnie kobiece serce. Zapach kończy się ziemistymi i drzewnymi nutami cennego drzewa sandałowego, paczuli i zmysłowości białego piżma.
Boucheron Serpent Boheme Edp Spray
Boucheron, Serpent Boheme, woda perfumowana dla kobiet, 90 ml
Boucheron Serpen Bohème woda perfumowana spray 90ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Oto lista składników perfum Boucheron Serpent Boheme: / / Kwiat pomarańczy, Róża, Mandarynka, Czarny Piżmo, Neroli, Nutka wanilii, Jaśmin, Czerwony pieprz, Pachula, Mirra, Drewno cedrowe, Lilia, Anyż, Migdał, Fiołek, Konwalia, Drzewo sandałowe, Karmel, Ylang Ylang
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460114318
- Numer producenta
- JTI-110746388
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Oto lista składników perfum Boucheron Serpent Boheme: / / Kwiat pomarańczy, Róża, Mandarynka, Czarny Piżmo, Neroli, Nutka wanilii, Jaśmin, Czerwony pieprz, Pachula, Mirra, Drewno cedrowe, Lilia, Anyż, Migdał, Fiołek, Konwalia, Drzewo sandałowe, Karmel, Ylang Ylang
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460114318
- Numer producenta
- JTI-110746388
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Boucheron, Serpent Boheme, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
1 908,00 zł/1l
95,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 324,00 zł/1l
132,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron Jaipur Bracelet 100ml edp
1 134,50 zł/1l
113,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron Quatre Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
3 438,90 zł/1l
343,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Boucheron Serpent Boheme Woda perfumowana, 30ml
3 274,67 zł/1l
98,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 604,00 zł/1l
160,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Boucheron, Place Vendome, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 124,50 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron Fleurs Woda perfumowana, 100ml
2 366,20 zł/1l
236,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 182,39 zł/1l
146,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Boucheron - Boucheron pour Homme EDP 100ml
1 419,00 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Boucheron Quatre Iconic Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
1 673,10 zł/1l
167,31 zł
Sprzedawca: MANADA

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Boucheron Quatre Iconic Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 994,00 zł/1l
113,30 zł
-13,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 032,00 zł/1l
103,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron Quatre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
2 869,60 zł/1l
143,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 301,83 zł/1l
198,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,09 l
Super zadowolony Produkt zgodny z opisem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE