Braun Face FS1000, 1 głowic(e), Biały, Bateria, AA, Alkaliczny, 97 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

176,22 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Golarki elektryczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Miniaturowy, przenośny elektryczny golarka z szczoteczką do czyszczenia i kablem USB (6,5 x 4,6 cm), Golarki, Golarki elektryczne - RAZOMATIC
Miniaturowy, przenośny elektryczny golarka z szczoteczką do czyszczenia i kablem USB (6,5 x 4,6 cm), Golarki, Golarki elektryczne - RAZOMATIC
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
54,00 zł
-5%
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Depilator VITALmaxx Perfect Finish 1,5 V w kolorze białym
Depilator VITALmaxx Perfect Finish 1,5 V w kolorze białym
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Golarka Braun 61-N1200s Series 6
Golarka Braun 61-N1200s Series 6
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
552,65 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Braun Rasierer Serie 5 51 M 1200 s         302591
Braun Rasierer Serie 5 51 M 1200 s         302591
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
517,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil 81653271, Golarka foliowa, 3 głowic(e), Niebieski, 1 scheerblad, Bezprzewodowy, AA
Braun Silk-épil 81653271, Golarka foliowa, 3 głowic(e), Niebieski, 1 scheerblad, Bezprzewodowy, AA
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
215,45 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Adler | Lady Shaver | Ad 2941 | Czas Pracy (Maks.) Nie Dotyczy Min | Wet &Amp; Dry | Aaa | Biały
Adler | Lady Shaver | Ad 2941 | Czas Pracy (Maks.) Nie Dotyczy Min | Wet &Amp; Dry | Aaa | Biały
49,09 zł
Sprzedawca: SevenKraft
Zdjęcie produktu dla Finishing Touch Flawless Face, akumulatorowa golarka damska z hipoalergiczną głowicą golącą, z 2 wymiennymi nasadkami, biała
Finishing Touch Flawless Face, akumulatorowa golarka damska z hipoalergiczną głowicą golącą, z 2 wymiennymi nasadkami, biała
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
280,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Braun BS1000, Biały, Cylidner, Bateria, AA, Alkaliczny, Chiny
Braun BS1000, Biały, Cylidner, Bateria, AA, Alkaliczny, Chiny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips SatinShave Essential HP6341/00, 1 głowic(e), Różowy, Biały, Bezprzewodowy, AA, 2 x 1.5 V, 106 mm
Philips SatinShave Essential HP6341/00, 1 głowic(e), Różowy, Biały, Bezprzewodowy, AA, 2 x 1.5 V, 106 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
155,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Remington XR1500, Bateria, Czarny
Remington XR1500, Bateria, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 119
161,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Depilator VITALmaxx "Perfect Shave" - usuwanie owłosienia bez zaczerwienienia i bólu
Depilator VITALmaxx "Perfect Shave" - usuwanie owłosienia bez zaczerwienienia i bólu
545,00 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Remington WSF 5060, Fioletowy, Biały, Bezprzewodowy, AAA, 160 mm, 92 mm, 205 mm
Remington WSF 5060, Fioletowy, Biały, Bezprzewodowy, AAA, 160 mm, 92 mm, 205 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
107,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 81702941, Golarka foliowa, Czarny, Przyciski, LED, Ładowanie, Zasilanie, AC/Bateria
Braun Series 3 81702941, Golarka foliowa, Czarny, Przyciski, LED, Ładowanie, Zasilanie, AC/Bateria
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
754,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Maszynka do golenia Alpina Depilator 4w1 pachy bikini brwi nos GOLARKA
Maszynka do golenia Alpina Depilator 4w1 pachy bikini brwi nos GOLARKA
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
199,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil 5 LS5100, Golarka rotacyjna, Różowy, Bateria, 225 mm, 155 mm, 60 mm
Braun Silk-épil 5 LS5100, Golarka rotacyjna, Różowy, Bateria, 225 mm, 155 mm, 60 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
229,42 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
861,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
160,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Adler AD 2923, Golarka foliowa, Czarny, Wysuwany, Bateria, Wbudowana bateria, 45 min
Adler AD 2923, Golarka foliowa, Czarny, Wysuwany, Bateria, Wbudowana bateria, 45 min
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
51,00 zł
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Philips HH1601/01, Głowa, Biały, Bateria
Philips HH1601/01, Głowa, Biały, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 046,68 zł
-33,94 zł
1 012,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil FG 1100, Srebrny, Biały, Depilacja, Precyzja, AAA, Alkaliczny, 1.5 V, 120 min
Braun Silk-épil FG 1100, Srebrny, Biały, Depilacja, Precyzja, AAA, Alkaliczny, 1.5 V, 120 min
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
208,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu


Braun FS1000 Face Mini


Depilator IPL, pierwszy inteligentny system IPL. Ekskluzywna bezpłatna aplikacja. Wbudowana ochrona skóry. 2 tryby dla skóry wrażliwej.


Pierwszy na świecie inteligentny system IPL z inteligentną reakcją, która uczy się i dostosowuje do skóry użytkownika. Najlepsze rezultaty po prostu i bez wątpienia: jedyne urządzenie IPL z informacją zwrotną w czasie rzeczywistym i inteligentnym wykrywaniem podłączonej głowicy. To jak posiadanie własnej kosmetyczki w domu. Zawsze bezpiecznie: wbudowana ochrona skóry i filtr UV zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i optymalne rezultaty. Jedyne urządzenie IPL, które automatycznie dostosowuje każdy błysk do odcienia skóry. Delikatny dla skóry: wygodny i praktycznie bezbolesny nawet w obszarach wrażliwych. Do użytku od stóp do głów: dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom do twarzy i ciała można go używać na nogach, ramionach, klatce piersiowej, plecach, twarzy, pod pachami, a nawet w miejscach intymnych. Twój osobisty plan depilacji: nasz inteligentny kalendarz automatycznie dostosowuje się do Twojego intensywnego trybu życia. Zabierz go ze sobą wszędzie! Ekskluzywne etui premium ułatwiające pakowanie podczas podróży i bezpieczne przechowywanie: przechowuj urządzenie IPL i wszystkie nasadki w jednym miejscu.

Ekskluzywna bezpłatna aplikacja
Inteligentny system Skin i-expert z informacją zwrotną uczy się, czego chcesz i dostosowuje depilację do Twojej skóry. Bezpłatna połączona aplikacja poprowadzi Cię w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że zawsze postępujesz właściwie.

Precyzyjna i dokładna depilacja od stóp do głów
To urządzenie IPL ma precyzyjne nasadki do mniejszych wrażliwych obszarów, takich jak twarz i okolice intymne (w tym wzgórek łonowy, wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze i okolice odbytu) oraz standardową głowicę do pach, nóg i innych dużych części ciała.

Gładka skóra nawet we wrażliwych miejscach
Po naciśnięciu przycisku, 2 tryby wrażliwej skóry dostosowują intensywność światła, aby utrzymać gładką skórę przez długi czas, nawet we wrażliwych i delikatnych miejscach. Łatwy w użyciu, idealny dla początkujących użytkowników.

Wbudowana ochrona skóry
Odcień skóry różni się w różnych częściach ciała, dlatego czujnik skóry (z filtrem UV) skanuje skórę 80 razy na sekundę, aby wykryć nawet najmniejsze różnice w odcieniu skóry. To automatycznie dostosowuje siłę każdego błysku do różnych obszarów ciała. Zapewnia to idealnie zrównoważoną wydajność, zapewniając długotrwałe, bezpieczne i łatwe rezultaty do użytku domowego.

IPL z przewodem
W przeciwieństwie do bezprzewodowych urządzeń IPL, IPL Skin i-expert z przewodem zawsze maksymalizuje moc i szybkość błysków, z mocą do 6 J/cm² i szybkimi błyskami co 0,5 sekundy. Ten płynny strumień szybkich błysków zapewnia płynny ruch ślizgowy i minimalizuje pomijanie niektórych miejsc.



Opis techniczny:

  • Braun Siedziba: Braun GmbH. Frankfurter Str. 145, 61476 Kronberg im Taunus, Niemcy, : [email protected]
  • Kolor: Biały
  • EAN: 4210201313908
  • Waga (kg): 200 g





Zawartość opakowania:
Skin i-expert
Głowica Precision
Golarka Venus Extra Smooth
Transformator wraz z przewodem zasilającym
Etui





Odkryj Braun Face FS1000, elektryczny depilatordo twarzy, który zrewolucjonizuje Twoją rutynę kosmetyczną. To innowacyjne urządzenie Braun zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o delikatnej skórze kobiecej twarzy, oferując szybkie i skuteczne rozwiązanie do usuwania niechcianego owłosienia.

FS1000 wyróżnia się precyzją i delikatnością. Wyposażony w pojedynczą głowicę golącą, ten elektryczny depilator do twarzy usuwa nawet najdrobniejsze włoski, pozostawiając skórę gładką i gotową na makijaż. Zintegrowana technologia Smartlight podświetla nawet najdrobniejsze włoski, zapewniając nieskazitelną depilację.

Oto kilka kluczowych cech depilatora Braun Face FS1000:

  • Kompaktowa i lekka konstrukcja, idealna do użytku w podróży
  • Zasilanie akumulatorowe dla maksymalnej wygody
  • Zintegrowana lampka Smartlight zapewniająca optymalną widoczność
  • Odpowiedni do wąsów, brody i policzków
  • W zestawie nasadka ochronna i szczoteczka do czyszczenia

Biały depilator Braun został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji idealnie leży w dłoni, umożliwiając precyzyjną depilację nawet w trudno ch miejscach. Jego wszechstronność sprawia, że jest idealny do codziennego użytku lub do szybkich poprawek przed specjalną okazją.

Depilacja elektryczna za pomocą Braun Face FS1000 jest delikatna dla skóry, ale skuteczna w usuwaniu włosków. Urządzenie to jest szczególnie odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze lub szukających mniej inwazyjnej alternatywy dla tradycyjnych metod usuwania owłosienia.

Zasilanie bateryjne (jedna bateria AA w zestawie) zapewnia maksymalną swobodę ruchów, umożliwiając korzystanie z depilatora do twarzy Braun gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, zawsze będziesz mieć rozwiązanie dla gładkiej, zadbanej skóry na wyciągnięcie ręki.

W BestDigit rozumiemy, jak ważna jest nieskazitelna skóra. Dlatego wybraliśmy Braun Face FS1000 jako idealne rozwiązanie do usuwania owłosienia z twarzy u kobiet. Jego skuteczność, w połączeniu z delikatnością dla skóry, sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, która chce szybkiej i bezstresowej rutyny pielęgnacyjnej.

Nie pozwól, by niechciane włoski zepsuły Twój wygląd. Wybierz Braun Face FS1000 i ciesz się gładką, promienną skórą każdego dnia. teraz w BestDigit i odkryj, jak technologia Braun może uprościć Twoją rutynę pielęgnacyjną!



Elegancko zaprojektowany elektryczny depilator do twarzy dla kobiet w dyskretnym rozmiarze umożliwia szybką i delikatną depilację. Depilator Braun mini usuwa włoski blisko powierzchni skóry, pozostawiając twarz gładką, równą i wolną od małych włosków. Szybka i delikatna depilacja: bez względu na czas i miejsce.

  • Gładka skóra: precyzyjnie goli włoski blisko powierzchni skóry, ułatwiając nakładanie makijażu
  • Delikatny i szybki: do skutecznej i delikatnej depilacji twarzy dla kobiet
  • Prosta i kompaktowa: dzięki dyskretnemu rozmiarowi golarkę można mieć zawsze przy sobie - do skutecznej depilacji twarzy w dowolnym miejscu i czasie
  • Dokładne golenie: Zintegrowane inteligentne światło sprawia, że wszystkie włoski są widoczne - dla precyzyjnego usuwania owłosienia
  • Wszechstronne zastosowanie: Ta golarka do twarzy dla kobiet może być również używana w trudno ch miejscach na twarzy
  • Chcesz oddać do recyklingu swoje urządzenia elektryczne i elektroniczne? Dowiedz się więcej


Precyzyjny trymer:
Nie
Końcówka do depilacji twarzy:
Tak
Depilacja zimnem (lodowa):
Nie
Liczba głowic w golarce:
1 głowic(e)
Przycinarka:
Nie
Kolor produktu:
Biały
Wymienne głowice golarki:
Nie
Mokry & Suchy:
Nie
Nasadka zabezpieczająca:
Tak
Wbudowane światło:
Tak
Prędkości:
1
Ładowanie akumulatora:
Nie
Źródło zasilania:
Bateria
Rodzaj baterii:
AA
Technologia baterii:
Alkaliczny
Liczba baterii:
1
Waga produktu:
97 g
Głębokość opakowania:
200 mm
Wysokość opakowania:
190 mm
Waga wraz z opakowaniem:
620 g
Rodzaj opakowania:
Box
Ilość na paczkę:
1 szt.
Szczoteczka do czyszczenia:
Tak
Kraj pochodzenia:
Chiny
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
304 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
470 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
248 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):
5,29 kg
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
24 szt.
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną):
4 szt.
Wielkość wewnętrzna paczki:
6 szt.


Kolor produktu:
Biały
2 lat(a)
Ilość na paczkę:
1 szt.


BRAUN Face Mini Hair Remover FS1000 Akku/Netz ws 100 Jahre (313908)



Jeśli szukasz idealnego produktu do higieny intymnej, depilator elektryczny Braun FS1000 White jest właśnie tym, czego potrzebujesz!


  • Kolor: biały

Braun FS1000. Kolor produktu: Biały, Kraj pochodzenia: Chiny. Źródło zasilania: Akumulator, Typ akumulatora/baterii: AA, Technologia baterii: Alkaliczna. Waga: 97 g, Głębokość opakowania: 100 mm, Wysokość opakowania: 190 mm. Szerokość opakowania transportowego: 30,4 cm, Długość opakowania głównego (zewnętrznego): 47 cm, Wysokość opakowania transportowego: 24,8 cm


  • Kolor produktu: biały
  • Kraj pochodzenia: Chiny
  • Możliwość wielokrotnego ładowania: Nie
  • Źródło energii: Akumulator
  • Typ akumulatora/baterii: AA
  • Technologia baterii: Alkaliczna
  • Liczba obsługiwanych baterii: 1
  • Waga: 97 g
  • Głębokość opakowania: 100 mm
  • Wysokość opakowania: 190 mm
  • Waga opakowania: 174,97 g
  • Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
  • Rodzaj opakowania: pudełko
  • Zakres dostawy: 6
  • Szczotka do czyszczenia: Tak
  • Szerokość pudełka transportowego: 30,4 cm
  • Długość pudełka transportowego: 47 cm
  • Wysokość pudełka transportowego: 24,8 cm
  • Waga opakowania transportowego: 5,29 kg
  • Ilość w opakowaniu transportowym: 24 sztuki
  • Ilość w opakowaniu transportowym: 4 sztuki
  • Trymer precyzyjny: Nie
  • Trymer do twarzy: Tak
  • Depilacja lodem: Nie
  • Liczba głowic golących: 1 głowica/głowice
  • Trymer: Nie
  • Wymienne głowice golące: Nie
  • Nasadka ochronna: Tak
  • Wbudowane światło: Tak
  • Wet & Dry: Nie
  • Liczba prędkości: 1
.

Elegancko zaprojektowany Braun Face Mini Epilator FS1000 jest odpowiedni dla kobiet w kompaktowym rozmiarze do szybkiego i delikatnego usuwania włosów. Usuwa włosy blisko powierzchni skóry, zapewniając gładką, równą twarz bez drobnych włosków. Opakowanie zawiera: 1x minidepilator, 1x białą nasadkę, 1x szczoteczkę do czyszczenia i 1x baterie AA.

Szybka, precyzyjna i delikatna depilacja
Zintegrowana inteligentna lampka sprawia, że wszystkie włoski są widoczne
Delikatny rozmiar
Wielofunkcyjne zastosowanie
Nadaje się również do trudno ch obszarów twarzy



Cechy



  • Kolor produktu:BiałyLiczba
  • prędkości:
  • 1Pokrywa
  • ochronna
  • :TakTrymer
  • :NieWbudowana
  • lampka:TakTrymer do
  • twarzy:TakBezwymiennych głowic
  • Kształt głowicy:1 głowica(y)
  • Wet & Dry:NieDepilacja
  • lodem
  • :NieTrymer
  • lodowy
  • :Nie

Wydajność



  • Technologia baterii:Alkaliczna
  • Źródło zasilania:Bateria
  • Typ baterii:AA
  • Liczba obsługiwanych baterii:1
  • Akumulator:Nie

Waga i wymiary



  • Waga:97 g

Szczegóły opakowania



  • Głębokość
    • opakowania:100mm Waga opakowania
    • :174.
    • 97g
    • Typ
    • opakowania:Pudełko
  • Wysokość opakowania:390> Zawartość opakowania:390

    • Szczoteczka do czyszczenia:Tak



Cechy



  • Płeć:Unisex
  • Typ:Podgrzewana wkładka
  • Główny kolor produktu:Czarny
  • Etap życia konsumenta:Wszystkie
  • Sezon:Zima

Dane opakowania



  • Głębokość opakowania:70 mm
  • Waga opakowania:220 g
  • Wysokość opakowania:330 mm
  • Szerokość opakowania:140 mm

Materiał opakowania



  • Kraj pochodzenia materiału:CHN
  • Opis materiału (nazwa, %):Poliester 100%




Producer - Braun

  • Package features / Gross depth (mm): 60.00 mm
  • Package features / Gross height (mm): 150.00 mm
  • Package features / Gross width (mm): 60.00 mm
  • Package features / Packing quantity: 1.00 szt.
  • Package features / Paper/Pasteboard: 97.50 g
  • Package features / PET: 0.70 g
  • Package features / Plastic (No PET): 1.80 g
  • Package features / Tare weight (kg): 0.10 kg
  • Package features / Volume (m3): 0.00 m³
  • Package features / Embeeded battery: Yes
  • Package features / WEEE tax: No
  • Package features / Palette Qty: 1600 szt.
  • Package features / TI weight (kg): 0.005 kg
  • Package features / Composition of battery: CL127:KT:2016-12-09
  • Package features / Classification of battery: CL126:NE:2016-12-09
  • Package features / Type of battery: Accumulator
  • Technical details / Gross weight: 0.20 kg
  • Technical details / Net weight: 0.10 kg
  • Technical details / Producer: Braun
  • Technical details / Producer product name: FS1000
  • Technical details / Producer product family: Face Mini Hair Remover
  • Pozostałe właściwości / Model: Face hair remover
  • Pozostałe właściwości / Ładowanie akumulatora: No
  • Design / kolor: White
  • Zawartość opakowania / Szczoteczka do czyszczenia: Yes
  • Zawartość opakowania / Baza w zestawie: No
  • Zarządzanie energią / Technologia baterii: AA type
  • Zarządzanie energią / Czas ładowania: - godz
  • Zarządzanie energią / Czas pracy: - min
  • Wskazywanie / Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: No
  • : 24 miesiąc


Depilator do twarzy Mini FS1000 delikatnie i wygodnie usuwa zarost - w domu lub w podróży.





EBPP800, ZNW+

Urządzenie do usuwania owłosienia Braun Face Mini Hair Remover FS1000

  • Gładka skóra
  • Delikatny i szybki
  • Prosty i kompaktowy
  • Dokładne golenie
  • Wszechstronne zastosowanie


  • Produkty fabrycznie zapieczętowane
  • Błyskawiczna za pośrednictwem DHL
  • wystawiona na Państwa nazwisko


DepilatorBraun Face Mini FS1000 szybko i bezboleśnie pozbywa się niechcianego zarostu. Dzięki podświetleniu Smartlight żaden włosek nie umknie Twojej uwadze. Obrotowa głowica urządzenia dostosowuje się do krzywizn twarzy, umożliwiając depilację nawet trudno ch miejsc.

Główne cechy
  • Obrotowy system golenia
  • Ostrze ochronne chroni przed skaleczeniem
  • Goli włosy blisko skóry
  • Umożliwia lepsze nakładanie makijażu
  • Działa na jedną baterię AA
  • Łatwa do spakowania do torebki dzięki niewielkim rozmiarom
Zawartość opakowania
  • 1× depilator Braun Face Mini FS1000
  • 1 × bateria AA


Technical details:
Producer - Braun



Główne cechy Wzornictwo Kolor produktu Biały Kraj pochodzenia Chiny Zasilanie akumulatorowe Nie Źródło energii Akumulator/ bateria Typ baterii AA Technologia baterii Alkaliczne Liczba obsługiwanych baterii 1 Waga i wymiary Waga 97 g Głębokość opakowania 100 mm Wysokość opakowania 190 mm Waga opakowania 174,97 g Ilość w opakowaniu 1 szt. Typ opakowania Pudełko Dane opakowania Zakres dostawy 6 Zakres dostawy Szczoteczka do czyszczenia Tak Dane logistyczne Szerokość pudełka transportowego 30,4 cm Długość pudełka 47 cm Wysokość pudełka 24,8 cm Waga pudełka 5,29 kg Ilość w pudełku 24 sztuki Ilość w pudełku 4 sztuki Dane techniczne Trymer precyzyjny Nie Trymer do twarzy Tak Depilacja na lodzie Nie Liczba głowic golących 1 Głowica/głowice Trymer Nie Wymienne głowice golące Nie Nasadka ochronna Tak Wbudowane oświetlenie Tak Wet & dry Nie Liczba prędkości 1

Braun Face FS1000. Kolor produktu: Biały, Kraj pochodzenia: Chiny. Źródło zasilania: Akumulator, Typ akumulatora/baterii: AA, Technologia baterii: Alkaliczna. Waga: 97 g, Głębokość opakowania: 100 mm, Wysokość opakowania: 190 mm. Zakres dostawy: 6 sztuk. Szerokość kartonu wysyłkowego: 304 mm, Długość kartonu wysyłkowego: 470 mm, Wysokość kartonu wysyłkowego: 248 mm

Minidepilator do twarzy Braun to idealne narzędzie do delikatnej i skutecznej depilacji okolic twarzy. Dzięki kompaktowym rozmiarom i zasilaniu bateryjnemu doskonale sprawdza się w podróży. Precyzyjna technologia cięcia usuwa niechciane owłosienie łatwo i bezboleśnie. Depilator został opracowany specjalnie z myślą o wrażliwej skórze twarzy kobiet i zapewnia długotrwałą gładkość skóry. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i łatwej obsłudze mini depilator do twarzy Braun jest niezbędnym elementem rutynowej pielęgnacji każdej kobiety. Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi. Nie nadaje się do stosowania na skórze głowy i wokół oczu. Baterie nie są dołączone.

Braun Face FS1000 - Depilator do twarzy - bezprzewodowy - biały
Kompatybilny z urządzeniami producentów
Braun
Kolor
Biały
Model
FS1000
Wodoodporność
Nie
Waga
0.097 kg
Zawiera baterie
Tak
Składniki
Dodatek dla urody i zdrowia
Liczba nasadek
1
Rodzaj golarki
Golarka rotacyjna (głowicowa)
Oświetlenie zintegrowane
Tak
Producent
Moc
12000 W
Liczba sztuk
1
Liczba elementów golących
1
Poziomy prędkości
1
Grupy docelowe
Kobiety
Możliwość golenia na mokro
Nie
EAN
4210201313908
4210201313915
Numer producenta
81722463

Kompatybilny z urządzeniami producentów
Braun
Kolor
Biały
Model
FS1000
Wodoodporność
Nie
Waga
0.097 kg
Zawiera baterie
Tak
Składniki
Dodatek dla urody i zdrowia
Liczba nasadek
1
Rodzaj golarki
Golarka rotacyjna (głowicowa)
Oświetlenie zintegrowane
Tak
Producent
Moc
12000 W
Liczba sztuk
1
Liczba elementów golących
1
Poziomy prędkości
1
Grupy docelowe
Kobiety
Możliwość golenia na mokro
Nie
EAN
4210201313908
4210201313915
Numer producenta
81722463
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Finishing Touch Flawless Face, akumulatorowa golarka damska z hipoalergiczną głowicą golącą, z 2 wymiennymi nasadkami, biała
Finishing Touch Flawless Face, akumulatorowa golarka damska z hipoalergiczną głowicą golącą, z 2 wymiennymi nasadkami, biała
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
280,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Depilator VITALmaxx "Perfect Shave" - usuwanie owłosienia bez zaczerwienienia i bólu
Depilator VITALmaxx "Perfect Shave" - usuwanie owłosienia bez zaczerwienienia i bólu
545,00 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Braun BS1000, Biały, Cylidner, Bateria, AA, Alkaliczny, Chiny
Braun BS1000, Biały, Cylidner, Bateria, AA, Alkaliczny, Chiny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Wspornik rzepki Push med uniwersalny szary/auberg. 1 szt
Wspornik rzepki Push med uniwersalny szary/auberg. 1 szt
138,05 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla ZMH Lampa Stołowa LED Ściemniana Bateryjnie Dymna Szara Lampa Nocna Lampa Stołowa Nowoczesna Do Sypialni Salonu Biura
ZMH Lampa Stołowa LED Ściemniana Bateryjnie Dymna Szara Lampa Nocna Lampa Stołowa Nowoczesna Do Sypialni Salonu Biura
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
168,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla 2 sztuki Sportowa orteza stawu kolanowego Orteza stawu kolanowego Ochrona stawu kolanowego Fitness Nakolannik szary L
2 sztuki Sportowa orteza stawu kolanowego Orteza stawu kolanowego Ochrona stawu kolanowego Fitness Nakolannik szary L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 119
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Vileda Clothes Drying Rack Universal Ultimate
Vileda Clothes Drying Rack Universal Ultimate
6,29 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
119,54 zł
-6,30 zł
113,24 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
446,13 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
133,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla 3-częściowa uszczelka drzwiowa uszczelka podłogowa drzwi izolacja drzwi stoper wiatru, kolor: czarny
3-częściowa uszczelka drzwiowa uszczelka podłogowa drzwi izolacja drzwi stoper wiatru, kolor: czarny
916,24 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
85,21 zł
Sprzedawca: Koenig-Design
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Swiffer 5410076291076, Niebieski
Swiffer 5410076291076, Niebieski
66,28 zł/1m²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
53,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonasrath
Zdjęcie produktu dla Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 216
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi
Zdjęcie produktu dla Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 816
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
A glass electric kettle with colored lights illuminating the water, surrounded by smaller images of the kettle in different colors and a sprig of green leaves.
Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 445
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 183
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 240
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil 9 81688635, Biały, Złoto, 40 pęset(y), Pacha, Bikini, Przednia część ud, Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion, Golenie, LED, 0,5 mm
Braun Silk-épil 9 81688635, Biały, Złoto, 40 pęset(y), Pacha, Bikini, Przednia część ud, Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion, Golenie, LED, 0,5 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 171
1 617,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RUSSELL HOBBS ekspres do kawy 10T. 1100W 1,25L szklany dzbanek stal nierdzewna-czarny 24010-56 ADVENTURE
RUSSELL HOBBS ekspres do kawy 10T. 1100W 1,25L szklany dzbanek stal nierdzewna-czarny 24010-56 ADVENTURE
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 17 opinii
Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny dla wrażliwej skóry (ale drogi!)
Oceniono dnia 29 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mini depilator do twarzy od Braun
Oceniono dnia 30 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobra mała rzecz
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
*****
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny!
Oceniono dnia 12 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zmywacz do włosów
Oceniono dnia 22 kwietnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko OK
Oceniono dnia 29 czerwca 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
super urządzenie
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 313,97 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
495,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
1 625,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
209,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
386,14 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
66,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
298,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
249,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
52,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,80 zł
Sprzedawca: KOKA
Zdjęcie produktu dla Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
29,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,27 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
276,50 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Wahl 1400, 230 V, 520 g
Wahl 1400, 230 V, 520 g
266,07 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
511,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Zdjęcie produktu dla Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire  ZCB140
Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire ZCB140
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
215,84 zł
Sprzedawca: PG-Service