Najważniejsze informacje w skrócie

  • Dzięki niej przycinasz, stylizujesz i golisz włosy dowolnej długości bez wysiłku.
  • Innowacyjne ostrze 360° idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, ułatwiając golenie.
  • Ciesz się goleniem bez podrażnień dzięki systemowi podwójnej ochrony.
  • Używaj maszynki na mokro lub na sucho, nawet pod prysznicem, dla maksymalnego komfortu.
  • Dzięki 3 wymiennym nasadkom (1, 3, 5 mm) precyzyjnie przytniesz zarost.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP2724/23 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

154,99 zł

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Golarki elektryczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
249,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Philips SHAVER 1000 Golarka Seria 1000 S1142/00 Golarka elektryczna do golenia na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Szary, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
Philips SHAVER 1000 Golarka Seria 1000 S1142/00 Golarka elektryczna do golenia na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Szary, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
128,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Maszynka do GOLENIA Goarka TURYSTYCZNA USB Podwójna MOCNA Wodoszczelna
Maszynka do GOLENIA Goarka TURYSTYCZNA USB Podwójna MOCNA Wodoszczelna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,98 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade QP2724/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria/USB, Wbudowana bateria, 45 min, 8 h
Philips Norelco OneBlade QP2724/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria/USB, Wbudowana bateria, 45 min, 8 h
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
109,00 zł
Sprzedawca: KTD-Slovakia
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria, 45 min, 8 h, 0,5 W
Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria, 45 min, 8 h, 0,5 W
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
226,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade OneBlade QP1424/10 Face, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Bateria, 30 min, 8 h, 0,5 W
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP1424/10 Face, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Bateria, 30 min, 8 h, 0,5 W
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
102,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15 Twarz + Ciało, Zmywalny, Bateria, Czarny, Limonka
Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15 Twarz + Ciało, Zmywalny, Bateria, Czarny, Limonka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
207,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips OneBlade 360 QP2734/23 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
Philips OneBlade 360 QP2734/23 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
140,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil 81653271, Golarka foliowa, 3 głowic(e), Niebieski, 1 scheerblad, Bezprzewodowy, AA
Braun Silk-épil 81653271, Golarka foliowa, 3 głowic(e), Niebieski, 1 scheerblad, Bezprzewodowy, AA
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
215,45 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Philips OneBlade 360 QP2834/23 Twarz + Ciało, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
Philips OneBlade 360 QP2834/23 Twarz + Ciało, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
189,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
160,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips OneBlade 360 QP2734/20 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
Philips OneBlade 360 QP2734/20 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
413,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade OneBlade QP1924/22 Intimate, Wbudowana bateria, Mokry & Suchy, Biały
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP1924/22 Intimate, Wbudowana bateria, Mokry & Suchy, Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
342,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade QP2824/31, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria/USB
Philips Norelco OneBlade QP2824/31, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria/USB
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
289,80 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade OneBlade QP2724/20 Twarz, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Original Blade, QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, Bateria, Wbudowana bateria
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP2724/20 Twarz, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Original Blade, QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, Bateria, Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
144,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Philips OneBlade 360 QP2734/31 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
Philips OneBlade 360 QP2734/31 Twarz, Golarka foliowa, Ciemnoszary, Limonka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 lat(a), Bateria
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
223,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Golarka Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15 + etui + stojak Oneblade PRO
Golarka Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15 + etui + stojak Oneblade PRO
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
283,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Adler | Lady Shaver | Ad 2941 | Czas Pracy (Maks.) Nie Dotyczy Min | Wet &Amp; Dry | Aaa | Biały
Adler | Lady Shaver | Ad 2941 | Czas Pracy (Maks.) Nie Dotyczy Min | Wet &Amp; Dry | Aaa | Biały
49,09 zł
Sprzedawca: SevenKraft

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

GOLARKA PHILIPS ONEBLADE 360 QP 2724/23


Odkryj rewolucyjną technologię golenia, która zmienia codzienną pielęgnację zarostu. Philips OneBlade 360 QP 2724/23 to wszechstronne urządzenie stworzone dla nowoczesnych mężczyzn, którzy cenią sobie precyzję, komfort i efektywność. Ta zaawansowana golarka elektryczna łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych maszynek z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi marki Philips.


Golarka Philips OneBlade 360 wyróżnia się opatentowaną technologią Contour-following, która pozwala głowicy precyzyjnie dopasować się do każdego konturu twarzy i szyi. Dzięki temu możesz cieszyć się niezwykle gładkim goleniem bez podrażnień, nawet w trudno ch miejscach. System Dual protection gwarantuje ochronę skóry podczas całego procesu golenia, minimalizując ryzyko zacięć i zaczerwienień.


Urządzenie wyposażone jest w unikalną technologię 360 Blade, która zapewnia niezwykłą ostrość ostrza przez długi czas użytkowania. Wymienna głowica (modele QP210, QP220, QP230, QP410, QP420, QP610, QP620) wystarcza na około 4 miesiące intensywnego użytkowania, co czyni tę golarkę niezwykle ekonomicznym wyborem. W zestawie znajdziesz aż 3 nasadki grzebieniowe o długościach 1 mm, 3 mm i 5 mm, które umożliwiają precyzyjne przycinanie zarostu do pożądanej długości.


Jedną z największych zalet Philips OneBlade 360 jest możliwość pracy na mokro i sucho. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, co pozwala na używanie go pod prysznicem z pianką lub żelem do golenia, lub klasycznie na sucho. Czas pracy wynoszący 45 minut na jednym ładowaniu zapewnia pełną swobodę użytkowania bez konieczności ciągłego szukania gniazdka elektrycznego.


Golarka waży zaledwie 141,8 g, co sprawia, że jest niezwykle poręczna i wygodna w trzymaniu. Kompaktowe wymiary (200 x 100 x 37 mm) umożliwiają łatwe przechowywanie i zabieranie jej w podróż. Wbudowany akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) o napięciu 5 V ładuje się w 8 godzin, a wskaźnik ładowania informuje o stanie baterii.


Philips OneBlade 360 QP 2724/23 to nie tylko golarka, ale kompletny zestaw do stylizacji zarostu. W zestawie znajdują się: urządzenie główne, 3 nasadki grzebieniowe, osłona zabezpieczająca, zaślepki oraz przewód zasilający. Elegancka obudowa w kolorze ciemnoszarym z limonkowymi akcentami nadaje urządzeniu nowoczesny, sportowy charakter.


  • Technologia 360 Blade — precyzyjne ostrze dopasowujące się do kształtu twarzy
  • Technologia Contour-following — głowica podąża za każdym konturem
  • System Dual protection — podwójna ochrona skóry przed podrażnieniami
  • Praca na mokro i sucho — wszechstronność użytkowania w każdych warunkach
  • 3 nasadki grzebieniowe — 1 mm, 3 mm, 5 mm do różnych długości zarostu
  • Czas pracy 45 min — długi czas pracy bez ładowania
  • Wodoodporność IPX — łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą
  • Waga 141,8 g — lekka i poręczna konstrukcja


Marka Philips od ponad 100 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania dla domu, oferując produkty najwyższej jakości. Golarka OneBlade 360 QP 2724/23 objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, co świadczy o pewności producenta co do trwałości i niezawodności urządzenia. To idealny wybór dla mężczyzn, którzy szukają profesjonalnego narzędzia do codziennej pielęgnacji zarostu w domowym zaciszu.

CARUNO-2026-07-26-19:43:51

Przycinanie, stylizacja i golenie dowolnej długości włosów bez wysiłku
Tnie włosy, a nie skórę
Nowa golarka OneBlade 360 bez wysiłku przycina, goli i stylizuje włosy dowolnej długości. Golenie i przycinanie nawet trudno ch miejsc w mniejszej liczbie* pociągnięć. Koniec z wieloma czynnościami i urządzeniami - OneBlade robi to wszystko samodzielnie.

  • Ładowanie USB-A
  • Łatwe przycinanie
  • Ostrze, które nie tępi się łatwo
  • Na mokro i na sucho
  • Dwustronne ostrze
  • Długotrwała bateria
  • Golenie
  • Innowacyjne ostrze 360 stopni
  • Stylizacja
  • Unikalna technologia OneBlade

Ogólne
System golący
Skrobak do folii
Kolor produktu
Szary, Limonkowy
Wymienna głowica goląca Model
QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420
Źródło zasilania
Akumulator
Akumulator/technologia akumulatora
Akumulator niklowo-wodorkowy (NiMH)
Typ akumulatora/baterii
Akumulator zintegrowany
Szerokość akumulatora
100 mm
Głębokość
37 mm
Wysokość
200 mm
Waga opakowania
180,8 g
Rodzaj opakowania
Pudełko
Ilość w opakowaniu
1 sztuka
Dodatkowe grzebienie
Broda

Źródło energii
Źródło energii
Akumulator
Akumulator
Tak
Akumulator/technologia akumulatora
Wodorek niklowo-metalowy (NiMH)
Typ akumulatora/baterii
Zintegrowany akumulator
Czas pracy
45 min
Czas ładowania
8 h
Czas golenia
45 min
Pobór mocy (maks.)
0,5 W
Akumulator/napięcie akumulatora
5 V
Cechy
System golący
Skrobak do folii
Trymer
Tak
Liczba głowic golących/ostrzy
1
Kolor produktu
Szary, Limonkowy
Nadaje się do prania
Tak
Na mokro i sucho
Tak
Regulowana długość cięcia
Tak
Wymienna głowica goląca Model
QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420
Zakres dostawy
Ilość w opakowaniu
1 sztuka
Kabel sieciowy w zestawie
Tak
Nasadka ochronna
Tak
Dodatkowe grzebienie
Broda
Waga i wymiary
Szerokość
100 mm
Głębokość
37 mm
Wysokość
200 mm
Waga
141,8 g
Dane opakowania
Waga opakowania
180,8 g
Rodzaj opakowania
Pudełko


Philips | Golarka elektryczna - OneBlade 360 QP2724/23 - Czarna - Precyzyjna, wszechstronna, delikatna dla skóry


  • Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23 to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie precyzyjne i wszechstronne golenie.

Technologia, która inspiruje
  • Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23 oferuje innowacyjną technologię OneBlade, opracowaną specjalnie z myślą o stylizacji zarostu i włosów na twarzy. Dzięki ruchomej głowicy 360° golarka idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając wygodne i dokładne golenie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chcesz golić, przycinać czy stylizować - ta golarka zawsze zapewnia doskonałe rezultaty.

Szczegóły i specyfikacje produktu
  • Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23 to wszechstronne urządzenie, które zapewnia swobodę dostosowania golenia do własnych potrzeb. Oto najważniejsze dane techniczne w skrócie:
  • Kolor: Czarny
  • Bateria: Bateria litowo-jonowa zapewniająca do 60 minut bezprzewodowej pracy po pełnym naładowaniu
  • Tryby pracy: Nadaje się do użytku na suchej i mokrej skórze
  • W zestawie: 3 nasadki do dostosowywania długości zarostu
  • Wodoodporność: łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą

Łatwość użytkowania i wygoda
  • Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23 jest nie tylko wydajna, ale także przyjazna dla użytkownika. Lekka i ergonomiczna konstrukcja ułatwia użytkowanie, niezależnie od tego, czy golisz się w domu, czy w pośpiechu. Wodoodporna konstrukcja oznacza, że z urządzenia można korzystać również pod prysznicem lub łączyć je z pianką i żelem do golenia, dzięki czemu golenie jest jeszcze bardziej komfortowe. Czyszczenie pod bieżącą wodą jest również nieskomplikowane i zapewnia higieniczną czystość.

Zalety produktu:
  • Precyzja i kontrola: Dzięki regulowanym nasadkom i technologii 360° możesz dostosować stylizację zarostu dokładnie do swoich potrzeb.
  • Wygoda: Ergonomiczna konstrukcja i możliwość używania urządzenia zarówno na mokrej, jak i suchej skórze zapewniają maksymalny komfort.
  • Oszczędność czasu: Szybkie i skuteczne golenie bez ryzyka podrażnienia skóry.
  • Wszechstronność: Jedno urządzenie do wszystkich potrzeb - golenia, przycinania lub modelowania.
  • Delikatność dla skóry: Specjalnie zaprojektowane ostrza minimalizują podrażnienia skóry i zapewniają komfortowe golenie.

Najlepsze korzyści z używania produktu
  • Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23 to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którym zależy na precyzyjnym, wszechstronnym i przyjaznym dla skóry goleniu. Łączy w sobie najnowszą technologię z łatwością użytkowania, dzięki czemu zawsze będziesz wyglądać na zadbanego i wypielęgnowanego. Ciesz się swobodą dostosowywania wyglądu, jednocześnie pielęgnując i chroniąc skórę.


System golący:
Golarka foliowa
Przycinarka:
Tak
Liczba końcówek/ostrzy:
1
Kolor produktu:
Ciemnoszary, Limonka
Zmywalny:
Tak
System technik golenia:
Contour-following technology, Dual protection system
Mokry & Suchy:
Tak
Dopasowuje się do kształtu twarzy:
Tak
Regulowana długość cięcia:
Tak
Wymienna głowica:
Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420
Czas użytkowania końcówki do golenia głowy:
0,33 lat(a)
Źródło zasilania:
Bateria
Ładowanie akumulatora:
Tak
Rodzaj baterii:
Wbudowana bateria
Czas pracy:
45 min
Czas ładowania:
8 h
Prąd ładowania:
1 A
Czas golenia:
45 min
Maksymalne zużycie mocy:
1 W
Napięcie baterii:
5 V
Szerokość produktu:
100 mm
Głębokość produktu:
37 mm
Wysokość produktu:
200 mm
Waga produktu:
141,8 g
Waga wraz z opakowaniem:
180,8 g
Rodzaj opakowania:
Pudełko
Ilość na paczkę:
1 szt.
Przewód zasilający dołączony:
Tak
Nasadka zabezpieczająca:
Tak
Zaślepki:
Tak
Nasadka grzebieniowa:
Broda
2 lat(a)
Technologia baterii:
Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Typ nasadki grzebieniowej:
3 stubble combs (1, 3, 5 mm)


Przycinaj, stylizuj i gól włosy dowolnej długości bez wysiłku
Przycina włosy, nie podrażnia skóry
Maszynka OneBlade 360 przycina, stylizuje i dużo łatwiej goli włosy dowolnej długości. Dzięki niej z łatwością, wykonując mniejszą liczbę ruchów*, ogolisz i przytniesz włosy w nawet najtrudniej ch miejscach. Zapomnij o wieloetapowym goleniu i konieczności używania wielu narzędzi. Wystarczy OneBlade.

Cechy



  • Modele zamienne głowic golących: QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420
  • Golenie na sucho i na mokro: Tak
  • System golenia: Golarka foliowa
  • Trymer: Tak
  • Kolor produktu: Szary, Limonkowy
  • Możliwość prania: Tak
  • Liczba głowic golących/ostrzy: 1
  • Regulowana długość cięcia: Tak

Zasilanie



  • Czas golenia: 45 min
  • Typ akumulatora: Wbudowany akumulator
  • Źródło zasilania: Akumulator
  • Pobór mocy (maks.): 0,5 W
  • Możliwość ładowania: Tak
  • Napięcie akumulatora: 5 V
  • Czas ładowania: 8 h
  • Technologia baterii: wodorek niklowo-metalowy (NiMH)
  • Czas pracy: 45 min

Waga i wymiary



  • Waga: 141,8 g
  • Wysokość: 200 mm
  • Szerokość: 100 mm
  • Głębokość: 37 mm

Szczegóły dotyczące opakowania



  • Waga opakowania: 180,8 g
  • Typ opakowania: pudełko

Zawartość opakowania



  • Grzebienie do brody: do brody
  • Ilość w opakowaniu: 1 szt
  • Osłona ochronna: tak
  • Dołączony przewód zasilający: Tak



Maszynka do golenia Philips OneBlade 360 QP2724/23 1 szt.

Philips OneBlade 360 QP2724/23 to nowoczesna maszynka, która umożliwia przycinanie, stylizowanie i golenie włosów dowolnej długości. Dzięki innowacyjnej technologii OneBlade, urządzenie jest idealne do łatwego golenia w trudno ch miejscach, zapewniając precyzję oraz komfort. Dzięki wymiennym nasadkom (1, 3 i 5 mm) i ostrzu 360, maszynka umożliwia tworzenie wyrazistych linii i precyzyjnych krawędzi, minimalizując liczbę ruchów.

Zalecenia

  • Do golenia, przycinania i modelowania zarostu
  • Idealna dla osób szukających precyzyjnego i wygodnego narzędzia do stylizacji
  • Odpowiednia do każdej długości zarostu
  • Może być używana na sucho i na mokro

Kluczowe cechy

  • Ostrze 360 – dostosowuje się do konturów twarzy, umożliwiając łatwiejsze golenie
  • Wymienne nasadki (1, 3, 5 mm) – do precyzyjnego przycinania zarostu
  • Wodoodporność – umożliwia użytkowanie pod prysznicem
  • Wydajny akumulator – zapewnia długotrwałą pracę
  • Innowacyjne ostrze – nie stępi się szybko, zapewniając długotrwałe użytkowanie

Specjalne właściwości

  • Technologia OneBlade pozwala na wygodne i precyzyjne golenie bez podrażnień
  • Ergonomiczny design – łatwa obsługa i precyzyjne manewrowanie maszynką
  • Ostrze wysokiej trwałości – zachowuje ostrość przez długi czas, nie wymagając częstej wymiany

Efekt

  • Równomiernie przycięty zarost o wyraźnych krawędziach
  • Gładka skóra bez podrażnień i zaczerwienień
  • Profesjonalny efekt stylizacji przy minimalnym wysiłku i liczbie ruchów




  • Produkt podłączany: Tak
  • Typ wtyczki: Wtyczka UE
  • Typ: Golarka
  • Szerokość: 10 cm
  • Cechy:
    • Możliwość mycia
    • Akumulator litowy
    • Na mokro i na sucho
  • Źródło zasilania:
    • Akumulator
    • Bateria
  • Liczba sztuk: 1 sztuka
  • Typ baterii:
    • Zintegrowany
    • Akumulator
  • Napięcie: 5 V
  • Materiał: wodorek niklowo-metalowy (Ni-MH)
  • W zestawie:
    • Kabel zasilający
    • Pokrywa ochronna
  • Przybliżony czas ładowania: 8 godzin
  • Trymer: Tak
  • Przybliżony zasięg: 45 minut


Bezproblemowe przycinanie, stylizacja i golenie dowolnej długości włosów Tnie włosy, a nie skórę Nowa golarka OneBlade 360 bez wysiłku przycina, goli i stylizuje włosy dowolnej długości. Golenie i przycinanie nawet trudno ch miejsc w mniejszej liczbie* pociągnięć. Koniec z wieloma czynnościami i urządzeniami - OneBlade robi wszystko sama. Główne cechy System golenia Foliowa skrobaczka Trymer Tak Liczba głowic golących/ostrzy 1 Kolor produktu Szary, Limonkowy Można myć Tak Na mokro i sucho Tak Regulowana długość strzyżenia Tak Wymienna głowica goląca Model QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420 Energia Źródło energii Akumulator Tak Technologia akumulatora/akumulator niklowo-wodorkowy (NiMH) Typ akumulatora/akumulator zintegrowany Czas pracy 45 min Czas ładowania 8 h Czas golenia 45 min Zużycie energii (maks.) 0 W) 0,5 W Napięcie akumulatora/baterii 5 V Masa i wymiary Szerokość 100 mm Głębokość 37 mm Wysokość 200 mm Masa 141,8 g Dane opakowania Masa opakowania 180,8 g Rodzaj opakowania Pudełko Zakres dostawy Ilość w opakowaniu 1 sztuka(i) Dołączony przewód zasilający Tak Nasadka ochronna Tak Dodatkowe grzebienie Broda

Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP2724/23 Cara. System golenia: Maszynka do golenia na żyletki, Kolor produktu: Szary, Limonkowy, Zamiennik głowicy: QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420. Źródło zasilania de: Bateria, technologia baterii pl: Niklowo-wodorkowy (NiMH), Typ akumulatora pl: Wbudowany akumulator. Szerokość: 100 mm, Głębokość: 37 mm, Wysokość: 200 mm. Waga opakowania: 180,8 g, Typ opakowania de: Pudełko kartonowe. Wielkość opakowania: 1 sztuka, Akcesoria: Broda

Co sprawia, że ten produkt jest wyjątkowy <!-- Golenie
Kompatybilny z urządzeniami producentów
Philips
Kolor
Przezroczysty
Model
Philips OneBlade 360 QP2724/23
Wodoodporność
Tak
Waga
0.142 kg
Napięcie
5 V
Zawiera baterie
Tak
Liczba nasadek
1
Rodzaj golarki
Golarka foliowa
Producent
Zakres dostawy
Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23, 3 nasadki grzebieniowe, ładowarka, instrukcja obsługi
Moc
0.5 W
Liczba sztuk
10
Liczba elementów golących
5
Cechy szczególne
Aquatec (Wet Dry), OneBlade
Cięcia na minutę
12000
Grupy docelowe
Mężczyźni
Możliwość golenia na mokro
Tak
EAN
8720689029094
Numer producenta
QP2724/23

Kompatybilny z urządzeniami producentów
Philips
Kolor
Przezroczysty
Model
Philips OneBlade 360 QP2724/23
Wodoodporność
Tak
Waga
0.142 kg
Napięcie
5 V
Zawiera baterie
Tak
Liczba nasadek
1
Rodzaj golarki
Golarka foliowa
Producent
Zakres dostawy
Golarka Philips OneBlade 360 QP2724/23, 3 nasadki grzebieniowe, ładowarka, instrukcja obsługi
Moc
0.5 W
Liczba sztuk
10
Liczba elementów golących
5
Cechy szczególne
Aquatec (Wet Dry), OneBlade
Cięcia na minutę
12000
Grupy docelowe
Mężczyźni
Możliwość golenia na mokro
Tak
EAN
8720689029094
Numer producenta
QP2724/23
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade QP2724/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria/USB, Wbudowana bateria, 45 min, 8 h
Philips Norelco OneBlade QP2724/10, Golarka foliowa, Szary, Limonka, Bateria/USB, Wbudowana bateria, 45 min, 8 h
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
109,00 zł
Sprzedawca: KTD-Slovakia
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP430/50 3 x Wymienne ostrze OneBlade 360, Żyletka, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP430/50 3 x Wymienne ostrze OneBlade 360, Żyletka, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
2 628,60 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
131,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Philips Norelco OneBlade OneBlade QP230/50 Wymienne ostrze, Żyletka, 3 głowic(e), Czarny, Limonka, Stal nierdzewna, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP230/50 Wymienne ostrze, Żyletka, 3 głowic(e), Czarny, Limonka, Stal nierdzewna, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
148,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Golarka męska Philips OneBlade 360 QP2724/23 czarno-zielona, 3 w 1, etui podróżne, 3 grzebienie 1 mm 3 mm 5 mm, ładowarka USB, wodoodporna, do modelowania zarostu
Golarka męska Philips OneBlade 360 QP2724/23 czarno-zielona, 3 w 1, etui podróżne, 3 grzebienie 1 mm 3 mm 5 mm, ładowarka USB, wodoodporna, do modelowania zarostu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 525
143,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 308
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1405
46,96 zł
Sprzedawca: Mobileking
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 971
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Wiltec bateria prysznicowa z kwadratową deszczownicą System prysznicowy z główką prysznicową Kompletny zestaw do montażu ściennego
Wiltec bateria prysznicowa z kwadratową deszczownicą System prysznicowy z główką prysznicową Kompletny zestaw do montażu ściennego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
222,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
98,34 zł
-6,16 zł
92,18 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 698
280,99 zł
-70,25 zł
210,74 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL
Zdjęcie produktu dla Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 315
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Tablica magnetyczna 60x45 cm z 3 magnesami, gąbką i ramą aluminiową. Tablica Memoboard. Tablica magnetyczna, tablica korkowa, magnetyczna tablica ścienna Retoo
Tablica magnetyczna 60x45 cm z 3 magnesami, gąbką i ramą aluminiową. Tablica Memoboard. Tablica magnetyczna, tablica korkowa, magnetyczna tablica ścienna Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
21,49 zł
-7%
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 543
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel
Zdjęcie produktu dla Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
31,50 zł/1m
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 258
63,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 740
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 160 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
Wodoodporny ochraniacz na materac 160 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 959
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 208
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 272
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 216
163,35 zł
Sprzedawca: EVELATUS
Zdjęcie produktu dla 2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
552,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 867
110,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 50 opinii
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny produkt
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Starannie zapakowane
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Warto polecić
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mój mąż jest zadowolony, bo zwykłą maszynką do golenia zawsze się skaleczył i długo krwawił.
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jak zwykle szybka dostawa!
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
W porządku, wszystko w porządku
Oceniono dnia 27 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
WSZYSTKO TAM!!!!
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Na górze
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 313,97 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
495,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
1 625,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
209,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
386,14 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
66,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
298,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
249,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
52,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,80 zł
Sprzedawca: KOKA
Zdjęcie produktu dla Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
29,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,27 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
276,50 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Wahl 1400, 230 V, 520 g
Wahl 1400, 230 V, 520 g
266,07 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
511,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Zdjęcie produktu dla Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire  ZCB140
Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire ZCB140
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
215,84 zł
Sprzedawca: PG-Service