4,8



Na podstawie 196 opinii
Bioblas Szampon z czarnym czosnkiem 1000ml przeciw wypadaniu włosów dla M/K bezzapachowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,32 zł
58,32 zł / 1l
+ 45,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač318,31 zł/1l
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml199,97 zł/1l
67,53 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów48,30 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Bioblas Botanic Oils Argan Oil Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn i kobiet 360 ml
138,69 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Zigavus Garlic Extra Plus Szampon do włosów 450ml Przeciw wypadaniu włosów Bezzapachowy
326,33 zł/1l
146,85 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Szampon Bioxsine do włosów przetłuszczających się - przeciw wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn.
209,10 zł/1l
62,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
336,75 zł/1l
134,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BIOXSINE Collagen & Biotin Volume Shampoo 300ml
208,40 zł/1l
62,52 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Bioblas Repairing Volumizing Shampoo Keratin & Collagen 360ml
111,25 zł/1l
40,05 zł
Sprzedawca: mk-tronic

BIOXCIN Szampon do Włosów Kolagen i Biotyna 300ml
152,43 zł/1l
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
402,60 zł/1l
106,33 zł
-5,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bioxcin Black Garlic, czarny czosnek, B11, przeciw wypadaniu włosów, 300ml
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Alpecin C1 Black 250ml
137,33 zł/1kg
40,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Sebamed Szampon przeciw wypadaniu włosów wspomaga wzrost włosów 200ml
176,15 zł/1l
35,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy przetłuszczające się, Przeciwłupieżowy, Przeciw swędzeniu, Ochrona, Zmiękczający
109,53 zł/1l
32,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bioblas Szamponz czarnym czosnkiem1000ml - przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn, bezzapachowy, testowany dermatologicznie (1000ml)
Szampon z czarnym czosnkiem Bioblas zawiera organiczny olej zapewniający mocne, żywe i zdrowo wyglądające włosy:
Zmniejsza wpływ czynników zewnętrznych na włosy
Dostarcza włosom składników odżywczych dla dłuższej żywotności
Zapobiega wypadaniu włosów.
Skuteczniejsza pielęgnacja dzięki ziołowej formule z ekstraktem z prawdziwego czosnku:
Udowodniono klinicznie, że ziołowe serum zawarte w szamponie Bioblas Czarny Czosnek odżywia skórę głowy i skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów. Testy dermatologiczne wykazały, że szampon nie powoduje podrażnień skóry i ma zrównoważone pH na głowie i ciele. Czynniki takie jak stres, złe odżywianie, wpływ środowiska i zmiany sezonowe obciążają włosy - tracą one elastyczność i wypadają. Dzięki specjalnej formule z ekstraktem z prawdziwego czosnku, Bioblas Black Garlic Shampoo nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także koryguje naturalną zawartość oleju we włosach, przywraca je i nadaje im nowy połysk i elastyczność.
Zastosowanie:
Wmasuj w mokre włosy, aż utworzy się piana, a następnie spłucz. Powtórzyć w razie potrzeby. Odpowiedni do częstego stosowania.
Ciągłe i regularne stosowanie jest zalecane w przypadku problemów z wypadaniem włosów.
Informacje ogólne
Zapobiega wypadaniu włosów
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Szampon czosnkowy
- Producent
- BIOBLAS
- EAN
- 4250649472379
- Numer producenta
- 73554176
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Szampon czosnkowy
- Producent
- BIOBLAS
- EAN
- 4250649472379
- Numer producenta
- 73554176
Pasuje również do tego

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Bioblas Botanic Oils Argan Oil Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn i kobiet 360 ml
138,69 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon czosnkowy 500 ml Bioblas, bezzapachowy, przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn
100,06 zł/1l
36,02 zł
Sprzedawca: mk-tronic

2x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
61,87 zł/1l
61,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Bioxcin Keratin & Argan Odżywka regenerująca w sprayu 150 ml
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

BRUBAKER Zestaw 3 Olejków Rozmarynowych - Koncentracja, Kreatywność i Lepsze Powietrze - Zestaw Upominkowy Olejków Eterycznych do Aromaterapii 3 x 10 ml Olejek Rozmarynowy Naturalny i Wegański
31,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

PLACENTA PLACO - Ampułki na porost włosów i przeciw wypadaniu włosów
1 930,17 zł/1l
231,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BIOBLAS CollagenKeratin Styling Care Krem przeciw wypadaniu włosów cienkich 250 ml
233,28 zł/1l
58,32 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Zestaw ogrodowy z polirattanu Fort Myers 200160, 4-częściowy zestaw mebli ogrodowych z sofą, 2 fotelami i stołem
816,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bioblas Argan Care, organiczny olejek arganowy do włosów z kompleksem witamin i minerałów
499,30 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

S-012 RC Stunt Car 4WD 2.4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car z czujnikiem gestów, prezent dla dzieci i chłopców
178,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Używam tego wspaniałego szamponu od lat
Zawartość 1 l
Polecił mi go turecki fryzjer i od tego czasu kupuję go w Turcji, a moje włosy odrosły bardzo dobrze po wypróbowaniu wszystkiego wewnątrz i na zewnątrz. Dlatego cieszę się, że mogę go zamówić w Niemczech Przy okazji, wielkie dzięki za super szybką dostawę
Oceniono dnia 27 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wypadanie pojawiło się już drugiego dnia.
Zawartość 1 l
To świetny produkt pod względem stosunku jakości do ceny i faktycznie zapewnia to, co obiecuje, wypadanie włosów ustępuje po pierwszej aplikacji i masz bardzo przyjemne doznania piankowe, więc od razu poczułem się jak w domu z tym produktem, ale powinieneś używać tego lub podobnego produktu regularnie, wtedy pożądany sukces przychodzi dość szybko! Najwyższa jakość!
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość produktu i dostawa
Zawartość 1 l
Jakość produktu nie została jeszcze określona, ponieważ jest to moje pierwsze użycie. Biorąc pod uwagę, że już używam produktu tej marki, nie mam wątpliwości co do wyników. Opakowanie jest idealne, bardzo dobrej jakości. Dostarczone przez DHL, więc idealne
Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa. Dziękuję za to.
Zawartość 2 l
Mam nadzieję, że szampon jest tak dobry, jak obiecano. Ma pomóc w wypadaniu włosów. Został mi polecony przez znajomego, który uznał go za bardzo pomocny.
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wow, moje włosy są o wiele lepsze
Zawartość 2 l
Dobry szampon, dobrze oczyszcza i nie pachnie czosnkiem, na początku włosy są trochę lepkie, ale po spłukaniu wszystko jest w porządku.
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny szampon
Zawartość 2 l
Szampon jest świetny, nie mam już tłustych włosów. Ładnie też pachnie.... Kupię ponownie!!!
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 1,5 l
Ciągle zamawiam ten szampon, bo jest naprawdę dobry dla włosów
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny szampon do włosów.
Zawartość 1,5 l
Ten szampon do włosów jest świetny. Można go bez wahania polecić innym.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l