4,2



Na podstawie 5 opinii
Bad Reichenhaller pomidory mozzarella 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,85 zł
62,83 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sól Morska Drobna 1Kg Swojska Piwniczka7,65 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Przyprawy w proszku, Czosnek, Ground mustard, Cebula, Oregano, Pietruszka, Sól morska, Sól wędzona, Słodka papryka, 270 g, 1 szt.129,26 zł/1kg
34,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
116,16 zł/1kg
61,85 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Fuchs Foodservice Przyprawa do frytek pikantno-słona opakowanie 2000g
24,41 zł/1kg
48,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
1 083,70 zł/1kg
108,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bad Reichenhaller markowa sól jodowana czysta sól alpejska naturalna solanka 15000g
6,67 zł/1kg
99,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Młynek do przypraw Brecht herb salt classic, 500g
44,06 zł/1kg
22,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
62,02 zł/1kg
124,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Bad Reichenhaller 2957824001 Bad Reichenhaller Alpen Salz, 1,0 kg
100,53 zł/1kg
100,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól ziołowa 12 rodzajów ziół, 120 g, SONNENTOR
81,50 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: taleoo

SÓL ZIOŁOWA W DOZOWNIKU DEMETER200 g - LEBENSBAUM
59,90 zł/1kg
11,98 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 1200240, Ziarniste przyprawy, 500 g, Sól, Olej roślinny, 42 kcal, 176 kJ, 0,4 g
33,48 zł/1kg
16,74 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bad Reichenhaller Mozzarella Pomidory 300g - Sól - Producent: Südwestdeutsche Salzwerke AG Salzgrund 67, 74076 Heilbronn 1 opakowanie
Składniki
SKŁADNIKI: sól warzona, 17,7% zioła (bazylia 10,6%, oregano, tymianek), czosnek, substancja przeciwzbrylająca sole wapniowe kwasów tłuszczowych, kwas foliowy, jodan potasu.
Może zawierać śladowe ilości selera.
Informacje o wartościach odżywczych
Wielkość porcji 100 gramów
Energia (kcal) 59,90 kcal
Tłuszcz 1,1 grama
w tym:
- Nasycone kwasy tłuszczowe <0,2 grama
Węglowodany 8,6 grama
w tym:
- Cukier 8,6 grama
Błonnik pokarmowy 0,06 grama
Białko 2,4 grama
Sól 80,2 gramów
Kwas foliowy 7,75 miligramów
Jod 1,55 miligrama
Zastrzeżenie
Opakowanie produktu i powiązane dokumenty mogą zawierać informacje, które wykraczają poza i/lub różnią się od informacji podanych na naszej stronie internetowej. Dlatego zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na informacjach wyświetlanych na naszej stronie internetowej, ale zawsze uważnie czytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje dołączone do produktu przed użyciem.
| Zawartość: | 300g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Sól warzona, zioła 17,7% (bazylia 10,6%, oregano, tymianek), czosnek, substancja przeciwzbrylająca, sole wapniowe kwasów tłuszczowych, kwas foliowy, jodan potasu. Może zawierać śladowe ilości CELERAZY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 5,03 kj Energia kcal 1,2 kcal Tłuszcz 1,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 gM Węglowodany 8,6 gM Węglowodany, w tym cukier 8,6 gM Białko 2,4 gM Sól 80,2 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- PomidorMozzarellaSól z jodem i kwasem foliowym
- Producent
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Numer producenta
- br-8738-1x
- EAN
- 4001475118777
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Sól warzona, zioła 17,7% (bazylia 10,6%, oregano, tymianek), czosnek, substancja przeciwzbrylająca, sole wapniowe kwasów tłuszczowych, kwas foliowy, jodan potasu. Może zawierać śladowe ilości CELERAZY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 5,03 kj Energia kcal 1,2 kcal Tłuszcz 1,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 gM Węglowodany 8,6 gM Węglowodany, w tym cukier 8,6 gM Białko 2,4 gM Sól 80,2 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- PomidorMozzarellaSól z jodem i kwasem foliowym
- Producent
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Numer producenta
- br-8738-1x
- EAN
- 4001475118777
Pasuje również do tego

Barilla Basilico Sos do makaronu pomidorowo-bazyliowy pachnący świeży 200g
31,58 zł/1l
6,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krzesło biurowe – Ergonomiczne siedzisko – Krzesło z podłokietnikiem odchylanym pod kątem 90° – Podparcie lędźwiowe – Regulacja wysokości – Różowe
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,22 zł/1kg
191,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
116,16 zł/1kg
61,85 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pokemon TCG: Holiday Calendar
1 039,74 zł
Sprzedawca: BestCollect

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Microsoft Windows 11 Pro, Pobieranie oprogramowania elektronicznego (ESD), 1 x licencja, Wielojęzyczny
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OM-SHOP

SanDisk Ultra, 128 GB, MicroSDXC, Klasa 10, UHS-I, 100 MB/s, Class 1 (U1)
138,62 zł
Sprzedawca: Mycotech

Bomann EK 5022 CB Kocioł na jajka biały
75,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg