Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,03 zł-6%
116,06 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biała sól morska w puszce 125g248,80 zł/1kg
31,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bad Reichenhaller pomidory mozzarella 300g63,83 zł/1kg
19,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sól ziołowa Herbamare® - Original 500g65,30 zł/1kg
32,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller markowa sól jodowana czysta sól alpejska naturalna solanka 15000g
6,67 zł/1kg
99,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mieszanka soli potasowej 200g
76 950,00 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól Sel z jodem i solą morską 500g
10,24 zł/1kg
5,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
27,32 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Duńska sól wędzona na zimno, 250 g
1 671,96 zł/1kg
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aquasale sól morska drobna 500g
15,06 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 2957824001 Bad Reichenhaller Alpen Salz, 1,0 kg
100,53 zł/1kg
100,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
68,39 zł/1kg
136,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
5,79 zł/1l
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
1 079,80 zł/1kg
107,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
| Zawartość: | 500g |
Bad Reichenhaller Jodsalz+Fluorid 500g - Sól - Producent: Südwestdeutsche Salzwerke AG Salzgrund 67, 74076 Heilbronn 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Sól warzona, fluorek potasu, kwas foliowy, jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - żelazocyjanek sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 0GRM Węglowodany, w tym cukier 0GRM Białko 0GRM Sól 99.9GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Jodowana sól kuchenna z dodatkiem fluoru i kwasu foliowego
- Producent
- Bad Reichenhaller
- Numer producenta
- 30143
- EAN
- 4001475105609
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Sól warzona, fluorek potasu, kwas foliowy, jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - żelazocyjanek sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 0GRM Węglowodany, w tym cukier 0GRM Białko 0GRM Sól 99.9GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Jodowana sól kuchenna z dodatkiem fluoru i kwasu foliowego
- Producent
- Bad Reichenhaller
- Numer producenta
- 30143
- EAN
- 4001475105609
Pasuje również do tego

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tempo 830339, Biały, Monochromatyczny, Pudełko, 30 szt., 300 mm, 100 mm
87,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
79,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Mutti Pelati obrane pomidory obrane pomidory do gotowania 2500g
28,78 zł/1kg
71,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
20,20 zł/1kg
100,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
20,20 zł/1kg
100,98 zł
Sprzedawca: somnia24

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
37,12 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Puszka Bad Reichenhaller AlpenSalz 500g
8,61 zł/1l
6,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

Sól morska w płatkach 500g
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,58 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,15 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól morska rozmarynowa - 120 g - w płatkach
25,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
519,80 zł/1l

Himalayan Pink Fine Salt 500g (Sól)
21,23 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
42,46 zł/1l

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
294,08 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l