Szampon z bogatym olejkiem arganowym i owocową słodką figą. Olejek arganowy jest również znany jako złoto Maroka i słusznie. Jego wartość polega na ogromnym działaniu odżywczym na skórę i włosy. Jest bogaty w witaminę E, wchłania się wyjątkowo szybko i nie pozostawia niepożądanego tłustego filmu. Oprócz dostarczania składników odżywczych, nawilża również włosy, pomagając nawet suchym, matowym włosom odzyskać blask. Nasz szampon figowy z olejkiem arganowym nie tylko rozpieszcza włosy, ale także zmysły. Połączyliśmy odżywczy olejek arganowy z naturalnym zapachem słodkiej figi. Dzięki temu mycie włosów zamienia się w krótkie wakacje w egzotycznym Maroku z jego kolorowymi targami i zapachami z 1 001 nocy.składniki takie jak silikony, parabeny, siarczany i parafiny nie mogą być dobre dla skóry głowy i włosów na dłuższą metę.nasze stałe szampony są wykonane z czysto naturalnych składników. Są również pakowane w karton, dzięki czemu są całkowicie wolne od plastiku. W ten sposób wyświadczasz p...
Klar Seifen festes Shampoo Lemongrass&Aloe Vera 100g (für fettiges Haar)
378,30 zł/1kg
37,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Mydło do włosów Haslinger (nie wymaga spłukiwania octem!) & more z owczym mlekiem do wszystkich rodzajów włosów, nadaje się również jako mydło do ciała 100 g Nr art. 208
285,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,57 zł
Sprzedawca: Shoproither
Garnier, Honig Schatze, Szampon, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
137,07 zł/1kg
44,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
Naturvital Organic Salon Bezsiarczanowy Szampon Delikatna Pielęgnacja 300ml
184,47 zł/1l
55,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Syoss - Curls & Waves Shampoo - Shampoo for curly and wavy hair 440ml
39,30 zł/1l
17,29 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Pantene Pro-V Glatt & Seidig, 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy łamliwe, Włosy suche, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Oczyszczający, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający
228,63 zł/1l
68,59 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Milva szampon zioowy pokrzywa do wosw przetuszczajcych si 200ml
187,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zigavus Garlic Extra Plus Szampon do włosów 450ml Przeciw wypadaniu włosów Bezzapachowy
326,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
146,85 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Klar Seifen festes Shampoo Weihnachsmandarine, für geschmeidige Haare
342,00 zł/1kg
34,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Klorane Barbaria Feige Shampoo 200ml.
235,00 zł/1l
52,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-9%
47,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Haslinger Bier Shampoo, 400 ml Art.Nr. 1991
89,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,60 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Klar Seifen Kindershampoo, 100g (parfümfrei), ab dem 1. Lebensjahr
334,30 zł/1kg
33,43 zł
Sprzedawca: taleoo
KORRES Naturliches Aloe- und Dittany-Shampoo for normales/stumpfes Haar, 250 ml
228,00 zł/1l
57,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Sebamed Anti-Schuppen-Shampoo 400ml
313,82 zł/1l
125,53 zł
Sprzedawca: somnia24
TRAYBELL ESSENTIA champu s.o.s. 1000ml
149,76 zł/1l
149,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon z bogatym olejkiem arganowym i owocową słodką figą. Olejek arganowy jest również znany jako złoto Maroka i słusznie. Jego wartość polega na ogromnym działaniu odżywczym na skórę i włosy. Jest bogaty w witaminę E, wchłania się wyjątkowo szybko i nie pozostawia niepożądanego tłustego filmu. Oprócz dostarczania składników odżywczych, nawilża również włosy, pomagając nawet suchym, matowym włosom odzyskać blask. Nasz szampon figowy z olejkiem arganowym nie tylko rozpieszcza włosy, ale także zmysły. Połączyliśmy odżywczy olejek arganowy z naturalnym zapachem słodkiej figi. Dzięki temu mycie włosów zamienia się w krótkie wakacje w egzotycznym Maroku z jego kolorowymi targami i zapachami z 1 001 nocy.składniki takie jak silikony, parabeny, siarczany i parafiny nie mogą być dobre dla skóry głowy i włosów na dłuższą metę.nasze stałe szampony są wykonane z czysto naturalnych składników. Są również pakowane w karton, dzięki czemu są całkowicie wolne od plastiku. W ten sposób wyświadczasz przysługę nie tylko sobie, ale także naszemu środowisku. W samych Niemczech każdego roku zużywa się około 2 075 milionów plastikowych butelek na żele pod prysznic i szampony.Wyprodukowano w NiemczechOd dawna chciałeś przejść na stały szampon, ale nie znalazłeś takiego, który spełniałby Twoje wymagania? W takim razie jesteś taki jak my. W Klar Seifen produkujemy mydło od 1840 roku. Zawsze robiliśmy to z wielką miłością i najwyższymi standardami jakości. A ponieważ sami byliśmy rozczarowani rynkiem szamponów w kostce, postanowiliśmy po prostu wyprodukować własny stały szampon, który spełnia nasze i Twoje wymagania. Stałe szampony Klars są: wolne od plastiku i przyjazne dla środowiska od produktu po opakowanie z tradycyjnej produkcji w Heidelbergu dzięki specjalnemu procesowi walcowania niezwykle ekonomiczne i długotrwałe wolne od jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego, a zatem wegańskie idealne na wakacje, ponieważ nie przeciekają w torbiePodczas naszej fazy rozwoju sami wielokrotnie testowaliśmy szampony w kostce. Ponieważ jesteśmy naszymi najbardziej krytycznymi klientami. Nigdy nie testowaliśmy na zwierzętach. Jak używać naszego stałego szamponu: Spień stały szampon w dłoni z wodą. Nałóż pianę na mokre włosy. (Alternatywnie, można przejechać bezpośrednio po mokrych włosach kostką szamponu) Wmasuj pianę, a następnie dokładnie spłucz.
Mydło do włosów Haslinger (nie wymaga spłukiwania octem!) & more z owczym mlekiem do wszystkich rodzajów włosów, nadaje się również jako mydło do ciała 100 g Nr art. 208
285,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Flieks zestaw jadalniany 5-częściowy, stół jadalniany z 4 krzesłami, zestaw 4 krzeseł tapicerowanych aksamitem, stół jadalniany prostokątny, 117 cm, szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
1 201,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-162,80 zł
1 038,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Plecaki dla psów średnie duże psy torba transportowa dla psa regulowana torba transportowa plecak na wędrówki, podróże, kemping, wsparcie do 12 kg szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
211,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
1049 sztuk świecących naklejek, naklejki ścienne, naklejki do pokoju dziecięcego, księżyc i gwiazdy, fluorescencyjne naklejki ścienne
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
105,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
94,95 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(206)Liczba wystawionych ocen: 206
12,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-12%
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Stolik kawowy z półką rustykalny LOFT
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(124)Liczba wystawionych ocen: 124
346,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-55,80 zł
291,19 zł
Sprzedawca: Lumarko
Mata do spania kempingowa, kompaktowa, samopompująca mata do spania z lekkim, ultralekkim śpiworem Meteor 180×50×2,5 cm granatowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
79,98 zł
Sprzedawca: MeteorSport
Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(1723)Liczba wystawionych ocen: 1723
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Mucola rampa dla psa do samochodu składana max 90KG teleskopowa pomoc przy wsiadaniu dla psa stopnie rampa samochodowa spacer dla zwierząt rampa samochodowa dla psa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
218,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-25,00 zł
193,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Lusterka łazienkowe bezramowe | Lusterka ścienne | Slim design | Wymiary ok. H. 55 x W. 60 x D. 17 cm | Lustro ścienne – Lendas
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
241,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VCM24
Skrzynka rowerowa z recyklingu 30 litrów polipropylen popielaty
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
152,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(196)Liczba wystawionych ocen: 196
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Yakimz 3x2x2m Kurnik z wolierą i wybiegiem dla zwierząt z dachem z PE, rama ze stali ocynkowanej, ogrodzenie zewnętrzne używane dla kur, d
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
859,46 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(215)Liczba wystawionych ocen: 215
21,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI z pilotem 2/16GB Retoo
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(230)Liczba wystawionych ocen: 230
149,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-34,90 zł
114,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l
Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l
Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l
Bestseller
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3