4,9



Na podstawie 16 opinii
Mama Zula Wild African BBQ – sos curry z papryczką jalapeno, słoik, pikantny, 320 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,47 zł
38,97 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos Heinz Firecracker – ostry sos pomidorowo-chili 1000 ml49,98 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Grashoff BBQue Tomato Mango Sauce o smaku słodkiego chilli 200ml124,70 zł/1l
24,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hot Mamas Cap Canas Jalapeno Mix Sauce przyjemnie pikantny 195ml
99,08 zł/1l
19,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Red Habanero in der Flasche 95ml
202,84 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

La Costeña Chili Chipotle, 199 g
105,98 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Heinz Curry Mango – owocowy, pikantny, egzotyczny sos, 1000 ml
50,14 zł/1l
50,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Spice it up Sos przyprawowy z ziołami śródziemnomorskimi Butelka 90 ml
151,11 zł/1l
13,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos grillowy - Meksykańska salsa, 210 ml | PETERSILCHEN
70,29 zł/1l
14,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Händlmaier Sos chilli z ostrymi papryczkami chilli Vegan 200ml
41,50 zł/1l
8,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier's delikatesowy sos curry z wykwintnymi przyprawami 200ml
47,20 zł/1l
9,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mama Zula Wild African BBQ Jalapeno Curry Sauce – słoik, pikantny, 320 ml
Przegląd produktu
Sos Mama Zula Wild African BBQ Jalapeno Curry to pikantny sos delikatesowy z egzotyczną nutą afrykańską. Sos łączy w sobie owocowy smak pomidorów z aromatyczną nutą curry i przyjemną ostrością papryczek jalapeno. Stanowi wyjątkową alternatywę dla klasycznych sosów do grillowania i wnosi urozmaicenie do kuchni. Receptura jest zrównoważona i skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie sosy o mocnym smaku i charakterze.
Główne cechy sosu
Sos przekonuje harmonijnym połączeniem słodyczy pomidorów, pikantnego curry i delikatnej ostrości. Lekka kwaskowatość zapewnia świeżość i głębię smaku. Konsystencja jest kremowa i dobrze przylega, dzięki czemu sos ma wszechstronne zastosowanie. Sos Mama Zula Wild African Jalapeno Curry wyraźnie wyróżnia się na tle tradycyjnych sosów i oferuje niepowtarzalny profil smakowy.
Wskazówki dotyczące stosowania sosu
Sos doskonale pasuje do grillowanego mięsa, drobiu i warzyw. Nadaje się zarówno jako dip, jak i do bezpośredniego przyprawiania potraw podczas grillowania lub smażenia. Można go również z powodzeniem stosować do burgerów, kanapek lub jako dodatek smakowy do potraw smażonych na patelni. Dzięki intensywnemu charakterowi wystarczy już niewielka ilość, aby aromatycznie dopełnić potrawy.
Często zadawane pytania dotyczące sosu
Sos Mama Zula Wild African Jalapeno Curry jest pikantny i przyjemnie ostry. Można go stosować na zimno lub na ciepło i nadaje się do maczania, przyprawiania i doprawiania potraw. Po otwarciu sos należy przechowywać w lodówce, aby zachować jego jakość i smak.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.32 l
- Lista składników
- Woda, przecier pomidorowy, cukier, cebula, pomidory, marchew, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, curry, sól kuchenna, papryczki jalapeno, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa i guma guar, skrobia modyfikowana, szczypiorek, ekstrakt chili, substancja słodząca: sacharyna sodowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 472 kJ / 112 kcal Tłuszcz: 4,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 15,5 g w tym cukier: 13,2 g Białko: 1,7 g Sól: 2,2 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Sos delikatesowy z jalapenos
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- 869516
- EAN
- 4104720020327
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.32 l
- Lista składników
- Woda, przecier pomidorowy, cukier, cebula, pomidory, marchew, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, curry, sól kuchenna, papryczki jalapeno, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa i guma guar, skrobia modyfikowana, szczypiorek, ekstrakt chili, substancja słodząca: sacharyna sodowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 472 kJ / 112 kcal Tłuszcz: 4,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 15,5 g w tym cukier: 13,2 g Białko: 1,7 g Sól: 2,2 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Sos delikatesowy z jalapenos
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- 869516
- EAN
- 4104720020327
Pasuje również do tego

Mama Zula Wild African BBQ Sauce Hot Harissa Style im Glas 320ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Wild African BBQ Paprika Sweet Pepper im Glas 320ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Hot Mamas Cap Canas Jalapeno Mix Sauce przyjemnie pikantny 195ml
99,08 zł/1l
19,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hot Mamas Sunny Caribbean Sauces Medium Hot BBQ Flasche 195ml
119,23 zł/1l
23,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos do hot dogów Homann
27,00 zł/1l
12,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Burger & Grill Smokey Honey BBQ, bezglutenowy 80 cl
57,31 zł/1l
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Händlmaiers delikatesowy sos musztardowy pomarańczowy wegetariański owocowy 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Chunky Garlic Sauce Knoblauchsoße 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 300ml
44,00 zł/1l
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Talerz obiadowy, talerz do serwowania, talerz lunchowy FAMELIO, talerz obiadowy czarny 28 cm HOMLA
33,53 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Habanero Chilli BBQ Sauce for Grilled Fried Food 195ml
96,51 zł/1l
18,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Macarico Piri Piri Portugalski ostry sos barbecue z chili 200g
80,90 zł/1kg
16,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Red Habanero in der Flasche 95ml
202,84 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Costeña Chili Chipotle, 199 g
105,98 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces St. Kitts Sweet BBQ Flasche 195ml
118,41 zł/1l
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chipotle wędzona pikantna z chili 140ml
81,93 zł/1l
11,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
56,21 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Sauce Honey Mustard słodko-pikantny idealny do grillowania 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza obsługa
Super szybkie przetwarzanie i dostawa mojego zamówienia, produkt jest najlepszy, więc wszystko jest w idealnym porządku. Dziękuję bardzo!
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne sosy
Bardzo smaczne, kupowałam kilka razy, a także dawałam w prezencie "miłośnikom" Mamy Zuli. Super opakowanie (bez plastiku) Z przyjemnością jeszcze raz!
Oceniono dnia 26 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Ponieważ ten produkt nie jest już dostępny w Kauflandzie, jestem zmuszony go zamówić. Ale czy warto?
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pikantny sos BBQ
Bardzo smaczny, o pikantnym smaku i lekko ostrym
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry sos do grillowania
Lekko ostra, z wyczuwalnym smakiem curry
Oceniono dnia 6 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sosy
Pyszny
Oceniono dnia 2 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rewelacyjny
Super sos
Oceniono dnia 26 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
To dobry sos
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg