4,1



Na podstawie 7 opinii
Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,39 zł
261,56 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos do szaszłyków smaczny i pikantny 250ml38,80 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Heinz Cocktail Sauce Kopfsteher Squeeze bottle 220 ml 8 pack66,27 zł/1l
116,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos Heinz Firecracker – ostry sos pomidorowo-chili 1000 ml49,98 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Tex Mex Salsa Sauce smaczny sos pomidorowy z chili 250ml
34,65 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos słodko-pikantny Tabasco 315g - Mc Ilhenny C.O..
83,75 zł/1kg
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Gouda's Glorie Red Hot Samurai (550 ml)
254,45 zł/1kg
151,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 5000157073020, 150 ml
67,53 zł/1l
11,89 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Luvat – Delikatess Remoulade – 12 x 875 ml
50,19 zł/1kg
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mississippi Barbecue Sauce Sweetn Spicy pikantny smak 1814g
52,14 zł/1l
81,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantny, pikantny sos do mięs i grilla
42,94 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Remia Burgersaus 250 ml – Kremowy, pikantny sos do burgerów i przekąsek
69,36 zł/1kg
17,34 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
130,12 zł/1l
52,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Calvé Shashlik Sauce 250 ml - Pikantna marynata do mięs i dań z grilla
82,16 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hamker Jaegersauce pikantny do mięs i pieczeni 5kg
28,15 zł/1kg
140,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos Develey Spicy Burger – pikantny, aromatyczny, kremowy, idealny do burgerów, 250 ml
Przegląd produktu
Sos Develey Spicy Burger – pikantny, aromatyczny, kremowy, 250 ml to idealny dodatek dla wszystkich, którzy chcą nadać swoim burgerom i przekąskom pikantny i lekko ostry akcent. Dzięki kremowej konsystencji i pikantnemu smakowi zapewnia intensywne i zrównoważone doznania smakowe.
Najważniejsze cechy sosu
Sos ma pikantny i lekko ostry smak z przyjemną głębią, który szczególnie dobrze komponuje się z pikantnymi potrawami i nadaje im więcej charakteru. Konsystencja jest kremowa i jednolita, dzięki czemu sos idealnie rozprowadza się na burgerach lub może służyć jako dip. Precyzyjnie skomponowana receptura sprawia, że ostrość nie dominuje, lecz harmonijnie się wkomponowuje. Poręczna butelka o pojemności 250 ml umożliwia łatwe i czyste dozowanie w codziennym użytkowaniu. Dzięki wszechstronności zastosowania sos nadaje się zarówno do dań klasycznych, jak i nowoczesnych.
Wskazówki dotyczące stosowania sosu
Ten pikantny sos do burgerów doskonale pasuje do klasycznych burgerów z wołowiną, ale także do wersji wegetariańskich lub wegańskich, zapewniając pikantny akcent smakowy. Idealnie nadaje się jako dip do frytek, kawałków ziemniaków lub przekąsek, wprowadzając przyjemną ostrość. Można go również wszechstronnie stosować w wrapach, kanapkach lub do grillowanych warzyw, nadając potrawom pikantny akcent. Szczególnie podczas wieczorów przy grillu lub spotkań towarzyskich zapewnia urozmaicenie na talerzu.
Często zadawane pytania dotyczące sosu „
” Wiele osób zastanawia się, jak ostry jest ten sos. Jego ostrość jest przyjemnie łagodna do średniej i zapewnia pikantny smak, nie dominując nad potrawą. Często pojawia się również pytanie, czy nadaje się on wyłącznie do burgerów, jednak równie dobrze można go stosować jako dip lub dodatek do różnych potraw. Interesująca jest również konsystencja sosu, która jest kremowa i łatwa do smarowania, dzięki czemu można go łatwo porcjować.
- opakowanie 1 szt.
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Develey Senf & Feinkost GmbH
D-82001 Unterhaching/Monachium
Nazwa żywności
Sos
Lista składników
Składniki: Olej rzepakowy, przecier pomidorowy, woda pitna, ocet spirytusowy, cukier, 4% chili jalapeño, cebula, NASIONA MUSZTARDY, sól, modyfikowana skrobia kukurydziana, BIAŁKO MLEKA, przyprawy, sos paprykowy TABASCO® Brand (ocet spirytusowy, czerwone papryczki chili, sól), ekstrakt przypraw, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa).
Średnie wartości odżywcze na 100 ml (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 1314,00
Wartość kaloryczna w kcal 318,00
Tłuszcz w g 29,50
Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 2,20w g 2,20
Węglowodany w g 10,50
Węglowodany, w tym cukier w g 8,80
Błonnik w g 1,20
Białko w g 1,50
Sól w g 1,70
Deklarowane dodatki
Nie zawiera żadnych deklarowanych dodatków
Zawarte alergeny
Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); musztarda i produkty pochodne
Pikantny sos do burgerów Develey 250ml
Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 1314/318 kJ/kctłuszcz cielęcy 29,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,2 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 10,5 gw tym cukry 8,8 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 1,5 gsól 1,7 gwitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Olej rzepakowy, przecier pomidorowy, woda pitna, ocet brandy¹, cukier, 4% chili jalapeño, cebula, skrobia modyfikowana, NASIONA SMAKOWE, sól kuchenna, BIAŁE MLEKO, przyprawy, sos z czerwonego chili² (ocet brandy¹, czerwone papryczki chili, sól kuchenna), ekstrakt przypraw, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa). (¹dla AT: ocet spirytusowy/ dla CH: ocet stołowy, ²z TABASCO Original Red Sauce)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1379 kj Energia kcal: 334 kcal - Węglowodany: 11,6 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 8,6 GRM - Białko: 1 GRM - Tłuszcz: 31 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2,2 GRM
- Waga
- 280 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Ostry sos do burgerów
- Producent
- Numer producenta
- 8719
- EAN
- 4006824997195
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Olej rzepakowy, przecier pomidorowy, woda pitna, ocet brandy¹, cukier, 4% chili jalapeño, cebula, skrobia modyfikowana, NASIONA SMAKOWE, sól kuchenna, BIAŁE MLEKO, przyprawy, sos z czerwonego chili² (ocet brandy¹, czerwone papryczki chili, sól kuchenna), ekstrakt przypraw, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa). (¹dla AT: ocet spirytusowy/ dla CH: ocet stołowy, ²z TABASCO Original Red Sauce)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1379 kj Energia kcal: 334 kcal - Węglowodany: 11,6 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 8,6 GRM - Białko: 1 GRM - Tłuszcz: 31 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2,2 GRM
- Waga
- 280 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Ostry sos do burgerów
- Producent
- Numer producenta
- 8719
- EAN
- 4006824997195
Pasuje również do tego

Develey 185069, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
42,96 zł/1l
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sos hamburgerowy 840 g
28,51 zł/1kg
25,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
43,40 zł/1l
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
28,99 zł/1kg
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Tex Mex Salsa Sauce smaczny sos pomidorowy z chili 250ml
34,65 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Spicy Garlic Cremige Chili Knoblauch BBQ Sauce 300ml
64,19 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
130,12 zł/1l
52,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Sos koktajlowy Develey – kremowy, owocowy, klasyczny, delikatny, pyszny – 875 ml
36,02 zł/1l
31,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Bacon Burger Sauce o kremowej konsystencji butelka do góry dnem 220ml
58,63 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen Burger Sauce zrównoważona mieszanka Butelka 300 ml
39,22 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika sos węgierski pikantny owocowy 250ml
33,88 zł/1l
8,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue słodko-pikantny sos wyciskany butelka 875ml
54,56 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey sos słodko-kwaśny owocowy łagodny fine serve 875ml
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Wild African BBQ – sos curry z papryczką jalapeno, słoik, pikantny, 320 ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
34,65 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Macarico Portugalski ostry sos chili idealny do grillowania 100g
92,40 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Develey Gourmet Remoulade
Smak jest świetny... Ale byłem bardzo rozczarowany, ponieważ ma okres przydatności do grudnia 2023 roku. A jest dopiero październik 2023.
Oceniono dnia 8 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wygasły
Zamiast 10 sosów otrzymałem 8, jeden z nich był inny i wygasł.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,20 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg