5,0



Na podstawie 1 opinii
HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Red Habanero in der Flasche 95ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,27 zł
202,84 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Heinz Barbecue Sauce sweet smoky spicy hot w wiaderku 10000ml23,83 zł/1kg
274,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Grashoff BBQue Tomato Mango Sauce o smaku słodkiego chilli 200ml124,70 zł/1l
24,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne jalapeño chilli hot mustard ogniście ostra wyciskana butelka 250ml47,84 zł/1l
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hot Mamas Cap Canas Jalapeno Mix Sauce przyjemnie pikantny 195ml99,08 zł/1l
19,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Sweet und Hot Whiskey BBQ Sauce Old School US Style 195ml
98,82 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Wild African BBQ Sauce Hot Harissa Style im Glas 320ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hot Mamas Sunny Caribbean Sauces Medium Hot BBQ Flasche 195ml
119,23 zł/1l
23,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4-pak
12,59 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Painmaker Habanero Chilli BBQ Sauce for Grilled Fried Food 195ml
96,51 zł/1l
18,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos z czerwonej papryki Habanero ekstra ostry owocowo-pikantny 145ml
96,69 zł/1l
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Macarico Piri Piri Portugalski ostry sos barbecue z chili 200g
80,90 zł/1kg
16,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos BBQ Old Texas Ghost Pepper Chilli o smaku dymu wędzarniczego 455ml
93,08 zł/1l
42,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347894250, Przyprawy, Papryczka chili, Słoik, 1 szt.
352,00 zł/1kg
31,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Gouda's Glorie Red Hot Samurai (550 ml)
254,45 zł/1kg
151,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Homann Bałkański sos paprykowy z pomidorami i papryką 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Bio Habanero Hot Sauce 140ml
97,07 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Red Habanero, butelka 95ml
Opis produktu
Sos HOT MAMAS Sunny Caribbean Red Habanero wprowadza intensywny smak i autentyczny karaibski klimat do kuchni. Wyprodukowany z czerwonych papryczek habanero, ten sos habanero zachwyca swoim wyrazistym aromatem i intensywnym smakiem, który jest szczególnie ceniony przez miłośników chili. Zrównoważone połączenie ostrości i smaku sprawia, że ten ostry sos chili jest wszechstronnym dodatkiem do wielu potraw. Niezależnie od tego, czy używasz go do wzbogacania marynat, dipów, potraw z grilla, czy egzotycznych dań, sos Hot Mamas Red Habanero zapewnia niezapomniane doznania smakowe. Praktyczna butelka o pojemności 95 ml umożliwia precyzyjne dozowanie, pozwalając na indywidualne dopasowanie poziomu ostrości.
Najważniejsze cechy
Sos HOT MAMAS Red Habanero jest wytwarzany z czerwonych papryczek habanero i oferuje intensywną ostrość dla wymagających smakoszy. Wyrazisty aromat chili zapewnia wyjątkowy smak.
Wszechstronny sos habanero nadaje się do przyprawiania, marynowania i wzbogacania wielu potraw. Już niewielka ilość wystarczy, aby nadać potrawom wyraźną ostrość.
Dzięki poręcznej butelce o pojemności 95 ml, bardzo ostry sos chili można precyzyjnie dozować. Dzięki temu można indywidualnie dostosować poziom ostrości.
Wskazówki dotyczące stosowania
Sos Red Habanero doskonale nadaje się do chili con carne, curry, gulaszy i egzotycznych dań. Już kilka kropel zapewnia intensywną ostrość i wyrazisty aromat.
Sos Hot Mamas Chilisauce ma szerokie zastosowanie, również do mięs grillowanych, burgerów, drobiu i marynat. Dodaje potrawom mięsnym wyjątkowego smaku i autentycznego charakteru chili.
Ponadto, sos karibski Habanero można dodawać do dipów, sosów i zup, tworząc w ten sposób indywidualne przepisy o pikantnym smaku i intensywnym aromacie.
Często zadawane pytania
Jak ostry jest sos HOT MAMAS Sunny Caribbean Red Habanero?
Ten sos należy do szczególnie ostrych sosów chili i został opracowany specjalnie dla miłośników intensywnego smaku.
Do jakich potraw nadaje się sos Habanero?
Nadaje się do chili con carne, curry, potraw grillowanych, marynat, dipów, zup i wielu innych dań.
Jak należy dozować sos?
Ze względu na wysoką ostrość, zaleca się oszczędne dozowanie. Nawet niewielkie ilości zapewniają intensywny smak.
Czy sos można używać do marynowania?
Tak, sos Red Habanero doskonale nadaje się do marynat mięs, drobiu i warzyw.
Co wyróżnia ten sos?
Połączenie czerwonych papryczek Habanero, intensywnej ostrości i karibskiego aromatu zapewnia wyjątkowe doznania smakowe.
Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 293057 Regensburg- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.095 l
- Lista składników
- Woda, 35% czerwonego chili habanero, miód, sól kuchenna, ocet spirytusowy, czosnek, stabilizator: guma guar, guma ksantanowa; zakwaszacz: kwas askorbinowy Może zawierać śladowe ilości MUSZTARDY i SOI.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 118 kJ / 28 kcal Tłuszcz 0 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe. 0 g Węglowodany 5,3 g, w tym cukier 4,7 g Białko 0,8 g Sól 2,3 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Sos przyprawowy
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- 869532
- EAN
- 4104720021652
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.095 l
- Lista składników
- Woda, 35% czerwonego chili habanero, miód, sól kuchenna, ocet spirytusowy, czosnek, stabilizator: guma guar, guma ksantanowa; zakwaszacz: kwas askorbinowy Może zawierać śladowe ilości MUSZTARDY i SOI.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 118 kJ / 28 kcal Tłuszcz 0 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe. 0 g Węglowodany 5,3 g, w tym cukier 4,7 g Białko 0,8 g Sól 2,3 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Sos przyprawowy
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- 869532
- EAN
- 4104720021652
Pasuje również do tego

Hot Mamas Cap Canas Jalapeno Mix Sauce przyjemnie pikantny 195ml
99,08 zł/1l
19,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Chunky Garlic Sauce Knoblauchsoße 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces St. Kitts Sweet BBQ Flasche 195ml
118,41 zł/1l
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Hot Mamas Sunny Caribbean Sauces Medium Hot BBQ Flasche 195ml
119,23 zł/1l
23,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Pepper and Steak in der Flasche 195ml
98,82 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Wild African BBQ Sauce Hot Harissa Style im Glas 320ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Sweet und Hot Whiskey BBQ Sauce Old School US Style 195ml
98,82 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

3x drewniane pudełko PINEEA małe 30x20x15 – flambirowane pudełko na wino w stylu vintage, ozdobne i owocowe pudełko z drewna
124,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika sos węgierski pikantny owocowy 250ml
33,88 zł/1l
8,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sos Czosnkowy Greek Style o smaku świeżego czosnku 220ml
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LEGO Star Wars Imperialny myśliwiec TIETM, Zestaw do budowania, 8 lat(a), Plastik, 0 szt., 590 g
450,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
314,36 zł/1l
69,16 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos z czerwonej papryki Habanero ekstra ostry owocowo-pikantny 145ml
96,69 zł/1l
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi sos bbq oryginalny 510g
46,41 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Painmaker Habanero Chilli BBQ Sauce for Grilled Fried Food 195ml
96,51 zł/1l
18,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos BBQ Old Texas Ghost Pepper Chilli o smaku dymu wędzarniczego 455ml
93,08 zł/1l
42,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Worcestershire Delicpol 290 ml
73,55 zł/1l
21,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mama Zula Wild African BBQ – sos curry z papryczką jalapeno, słoik, pikantny, 320 ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Bio Habanero Hot Sauce 140ml
97,07 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg