5,0



Na podstawie 1 opinii
Green - organiczny olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia - 750ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,31 zł
20,41 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Oleje słonecznikowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm926,46 zł/1l
926,46 zł
Sprzedawca: NGSStores

Więcej informacji o reklamie
Olej Słonecznikowy Bezwonny5 L - Horeca32,78 zł/1l
163,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Kabel do szybkiego ładowania 100 W do smartfonów, laptopów i tabletów, magnetyczny kabel ładujący 3 w 1, USB-C, Lightning, Micro USB, przejściówka USB na USB-C, 1 metr, kolor czerwony1 540,00 zł/1kg
55,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,90 zł
Sprzedawca: SOONTEC

Więcej informacji o reklamie
Olej z oliwek i słonecznikowy La Masseria 1L29,99 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno3 L -Planete
27,60 zł/1l
82,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Thomy Pure Refined Sunflower Oil Highly Heatable 750ml
21,18 zł/1kg
21,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia - 750ml
38,65 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia 500ml
60,42 zł/1l
30,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Słonecznikowa oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 1 litr
89,55 zł/1l
89,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia 5 litrów
36,42 zł/1l
219,87 zł
-37,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia na zimno 750ml
52,08 zł/1l
39,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia na zimno 375ml
71,68 zł/1l
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy virgin - kanister 3l
38,88 zł/1l
116,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej do smażenia 750ml
24,76 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy virgin - klasyczny 500ml
36,26 zł/1l
18,13 zł
Sprzedawca: taleoo

Słonecznikowy - organiczny olej do smażenia 5L
41,10 zł/1l
205,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy - łagodny 5L
31,71 zł/1l
158,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy wysokolinolenowy 500 ml
76,54 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: Benvolio_Punto_Bio
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zastosowanie
Jasnożółty olej o lekko orzechowym smaku jest idealny do lekkich sałatek i surowych warzyw, a także do uszlachetniania potraw z warzyw i ryżu. Do gotowania na parze olej należy podgrzewać delikatnie. Nie nadaje się on do smażenia ani smażenia w głębokim tłuszczu.
Propozycja przepisu
Por ze słonecznikowym winegretem
Składniki dla 2 osób:
- 1 pęczek (5 cienkich łodyg) pora
- 1 łyżka ziarnistej musztardy
- 2 łyżki octu miodowego
- 4 łyżki oleju słonecznikowego
- 1 łyżka posiekanego szczypiorku
- sól do smaku
Usuń korzenie i liście pora, a resztę dokładnie opłucz pod zimną wodą. Doprowadzić do wrzenia dużą patelnię z wodą i szczyptą soli. Dodaj por i gotuj przez około 20 minut, a następnie odcedź. Aby przygotować winegret, wymieszaj musztardę, ocet i olej, dopraw solą do smaku i dopraw szczypiorkiem. Podawać z porem.
Zawartość
Olej słonecznikowy*
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 ml
| Energia: | 3404kJ / 828kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 10 g |
| - w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe: | 24 g |
| - w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: | 58 g |
| Węglowodany: | 0 g |
| - w tym cukier: | 0 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0 g |
Organiczny olej słonecznikowy
Instrukcja obsługi i przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.75 l
- Lista składników
- olej słonecznikowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Bio Tropic GmbH, Daimlerstr. 4, D-47167 Duisburg, [email protected]
- Nazwa handlowa
- Olej słonecznikowy
- Producent
- Greenorganics
- EAN
- 4250085778080
- Zawartość
- 0.75 l
- Lista składników
- olej słonecznikowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Bio Tropic GmbH, Daimlerstr. 4, D-47167 Duisburg, [email protected]
- Nazwa handlowa
- Olej słonecznikowy
- Producent
- Greenorganics
- EAN
- 4250085778080
Pasuje również do tego

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
32,80 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Erasco – meksykańskie chili con carne z zieloną papryką, 400 g, opakowanie zawierające 3 sztuki
49,24 zł/1kg
59,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
29,40 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Regina 340367 Toilettenpapier Kamillenpapier 3-lagig 8 Rollen
53,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Blumtal prześcieradło 160x200cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze kości słoniowej - Miękkie prześcieradło 160x200 cm dla maksymalnego komfortu
57,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Goldmais Original chrupiące i świeże 150g 6-pak
50,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno3 L -Planete
27,60 zł/1l
82,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czysty olej rzepakowy Rapso z kontrolowanych upraw w Austrii 750ml
152,60 zł/1kg
38,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Olej do smażenia 750ml
24,76 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia na zimno 750ml
52,08 zł/1l
39,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo 471630, Olej słonecznikowy, 750 ml, Plastikowa butelka, 830 kcal, 3415 kJ, 92 g
32,13 zł/1l
24,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
90,12 zł/1l
45,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej Słonecznikowy Do Gotowania I Smażenia Tłoczony Na Zimno1 L - Ekko
27,56 zł/1l
27,56 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia - 750ml
38,65 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Thomy Pure Refined Sunflower Oil Highly Heatable 750ml
21,18 zł/1kg
21,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm
926,46 zł
Sprzedawca: NGSStores
926,46 zł/1l

Olej Słonecznikowy Bezwonny5 L - Horeca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
32,78 zł/1l

Kabel do szybkiego ładowania 100 W do smartfonów, laptopów i tabletów, magnetyczny kabel ładujący 3 w 1, USB-C, Lightning, Micro USB, przejściówka USB na USB-C, 1 metr, kolor czerwony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
55,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,90 zł
Sprzedawca: SOONTEC
1 540,00 zł/1kg

Olej z oliwek i słonecznikowy La Masseria 1L
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,99 zł/1l

Thomy Pure Refined Sunflower Oil Highly Heatable 750ml
21,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,18 zł/1kg

Moritz organiczny olej słonecznikowy naturalny orzechowy łagodny 500ml
28,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,38 zł/1l

Olej słonecznikowy 1 l – Levante
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,99 zł/1l