5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno3 L -Planete
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
82,80 zł
27,60 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Oleje słonecznikowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm926,46 zł/1l
926,46 zł
Sprzedawca: NGSStores

Więcej informacji o reklamie
Olej Słonecznikowy Bezwonny5 L - Horeca32,78 zł/1l
163,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Kabel do szybkiego ładowania 100 W do smartfonów, laptopów i tabletów, magnetyczny kabel ładujący 3 w 1, USB-C, Lightning, Micro USB, przejściówka USB na USB-C, 1 metr, kolor czerwony1 540,00 zł/1kg
55,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,90 zł
Sprzedawca: SOONTEC

Więcej informacji o reklamie
Olej z awokado 250 ml - OLVITA OLVITA173,56 zł/1l
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Olej słonecznikowy natywny 500ml
64,24 zł/1l
32,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia na zimno 750ml
52,08 zł/1l
39,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Green - organiczny olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia - 750ml
20,41 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Thomy Pure Refined Sunflower Oil Highly Heatable 750ml
21,18 zł/1kg
21,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olej słonecznikowy virgin - kanister 3l
38,88 zł/1l
116,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo Bio Bratöl Klassik 5l
25,11 zł/1l
125,53 zł
Sprzedawca: taleoo

TeutoburgerBratprofi olej słonecznikowy do smażenia wegański 500ml
77,90 zł/1l
38,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OLEJ SŁONECZNIKOWY DO SMAŻENIA TŁOCZONY NA ZIMNO500 ml - OLANDIA
73,34 zł/1l
36,67 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej do smażenia - wysokotemperaturowy 500ml
54,38 zł/1l
27,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo 471630, Olej słonecznikowy, 750 ml, Plastikowa butelka, 830 kcal, 3415 kJ, 92 g
32,13 zł/1l
24,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy 500 ml - OLVITA OLVITA
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olej słonecznikowy 1000ml - OLVITA
35,49 zł/1l
35,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia 500ml
60,42 zł/1l
30,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej słonecznikowy wysokolinolenowy 500 ml
76,54 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: Benvolio_Punto_Bio
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
OPIS
Stanowi podstawę dań na ciepło i na zimno. Jego delikatny smak stanowi idealną bazę do dressingów i dipów.
ZALECANE SPOŻYCIE
Jedna łyżka stołowa oleju słonecznikowego zawiera 53% dziennego zapotrzebowania na witaminę E. Podgrzewać umiarkowanie. Podgrzewać umiarkowanie.
WARTOŚCIOWE SKŁADNIKI ODŻYWCZE W 100 ml
Wartość energetyczna - 3404 kJ / 828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukier - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać orzeszki ziemne, nasiona sezamu, soję i inne orzechy.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
W firmiePlanete olej słonecznikowy ma wyjątkową tradycję: to pierwszy olej, jaki założyciel firmy, Franz J. Moog, wyprodukował w 1984 roku. Tłoczony na zimno olej słonecznikowy to nieodzowny składnik codziennej zrównoważonej diety. To doskonałe źródło witaminy E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Olej słonecznikowy ceniony jest także ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak kwas linolowy. Olej słonecznikowy jest lekkostrawny i wyjątkowo uniwersalny. Najbardziej wartościowy jest w oryginalnej postaci, np. dodany do sałatki albo surowych warzyw lub owoców. Jego lekko orzechowy smak wzbogaca dressingi, dipy i sosy. To opakowanie jest idealne do częstego używania w domach, lokalach gastronomicznych oraz stołówkach. Olej w opakowaniu „Oil in Box” charakteryzuje się dłuższym okresem przechowywania po otwarciu. Niewielki kurek dodatkowo umożliwia precyzyjne dozowanie bez rozlewania.
OPIS
Stanowi podstawę dań na ciepło i na zimno. Jego delikatny smak stanowi idealną bazę do dressingów i dipów.
ZALECANE SPOŻYCIE
Jedna łyżka stołowa oleju słonecznikowego zawiera 53% dziennego zapotrzebowania na witaminę E. Podgrzewać umiarkowanie. Podgrzewać umiarkowanie.
WARTOŚCIOWE SKŁADNIKI ODŻYWCZE W 100 ml
Wartość energetyczna - 3404 kJ / 828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 10 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukier - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać orzeszki ziemne, nasiona sezamu, soję i inne orzechy.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Świeżo zebrane organiczne nasiona słonecznika, lekko łuskane i tłoczone na zimno, dają naturalny, łagodny olej o delikatnym żółtym kolorze - bogaty w witaminę E.
Wskazówki dotyczące postępowania i przechowywania
Jasnożółty olej o lekko orzechowym smaku jest idealny do lekkich sałatek i surowych warzyw, ale także do uszlachetniania potraw z warzyw i ryżu. Podczas gotowania na parze olej należy delikatnie podgrzać. Nie nadaje się do smażenia ani smażenia w głębokim tłuszczu.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
W firmiePlanete olej słonecznikowy ma wyjątkową tradycję: to pierwszy olej, jaki założyciel firmy, Franz J. Moog, wyprodukował w 1984 roku. Tłoczony na zimno olej słonecznikowy to nieodzowny składnik codziennej zrównoważonej diety. To doskonałe źródło witaminy E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Olej słonecznikowy ceniony jest także ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak kwas linolowy. Olej słonecznikowy jest lekkostrawny i wyjątkowo uniwersalny. Najbardziej wartościowy jest w oryginalnej postaci, np. dodany do sałatki albo surowych warzyw lub owoców. Jego lekko orzechowy smak wzbogaca dressingi, dipy i sosy. To opakowanie jest idealne do częstego używania w domach, lokalach gastronomicznych oraz stołówkach. Olej w opakowaniu „Oil in Box” charakteryzuje się dłuższym okresem przechowywania po otwarciu. Niewielki kurek dodatkowo umożliwia precyzyjne dozowanie bez rozlewania.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej.
- Zawartość
- 3 l
- Lista składników
- ekologiczny olej słonecznikowy virgin, nierafinowany.
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 ml Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal Tłuszcz - 92 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 10 g Węglowodany - 0 g w tym cukry - 0 g Białko - 0 g Sól - 0 g
- Waga
- 92 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANETE HUILERIE F. J. MOOG SA, ROUTE DE LIMOUX , F-11150 BRAM
- Nazwa handlowa
- OLEJ SŁONECZNIKOWY TŁOCZONY NA ZIMNO 3 L - PLANETE
- Producent
- Bio Planete
- Pochodzenie
- Francja
- EAN
- 3445020110341
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej.
- Zawartość
- 3 l
- Lista składników
- ekologiczny olej słonecznikowy virgin, nierafinowany.
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 ml Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal Tłuszcz - 92 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 10 g Węglowodany - 0 g w tym cukry - 0 g Białko - 0 g Sól - 0 g
- Waga
- 92 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANETE HUILERIE F. J. MOOG SA, ROUTE DE LIMOUX , F-11150 BRAM
- Nazwa handlowa
- OLEJ SŁONECZNIKOWY TŁOCZONY NA ZIMNO 3 L - PLANETE
- Producent
- Bio Planete
- Pochodzenie
- Francja
- EAN
- 3445020110341
Pasuje również do tego

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
12,32 zł/1l
13,77 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Czysty olej rzepakowy Rapso z kontrolowanych upraw w Austrii 750ml
152,60 zł/1kg
38,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
5 699,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Smartiee

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olej Do Smażenia Z Oliwą Z Oliwek Extra Virgin1 L -Planete
44,83 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

AVANA rękawice do grilla aramidowe rękawice kuchenne odporne na temperaturę do 800°C, rękawice do pieczenia rękawice kuchenne rękawice BBQ rozmiar uniwersalny - czarne
67,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,77 zł/1l
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka na żyły, poduszka na nogi, poduszka do podnoszenia nóg, 100% poliester, 40x68x16,5 cm, sleepling
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sleepling

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bezdotykowy termometr kliniczny na podczerwień do czoła i ucha - cyfrowy termometr bezdotykowy, szybki i higieniczny dla niemowląt i dorosłych
22,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
2 992,70 zł/1l
299,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Kiełbasa wiedeńska 180g
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
10,08 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
137,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonale!!!
Świetny produkt, uczciwe ceny, szybka dostawa!!!!
Oceniono dnia 7 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa, towar super
Bardzo dobry olej
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm
926,46 zł
Sprzedawca: NGSStores
926,46 zł/1l

Olej Słonecznikowy Bezwonny5 L - Horeca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
32,78 zł/1l

Kabel do szybkiego ładowania 100 W do smartfonów, laptopów i tabletów, magnetyczny kabel ładujący 3 w 1, USB-C, Lightning, Micro USB, przejściówka USB na USB-C, 1 metr, kolor czerwony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
55,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,90 zł
Sprzedawca: SOONTEC
1 540,00 zł/1kg

Olej z oliwek i słonecznikowy La Masseria 1L
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,99 zł/1l

Thomy Pure Refined Sunflower Oil Highly Heatable 750ml
21,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,18 zł/1kg

Moritz organiczny olej słonecznikowy naturalny orzechowy łagodny 500ml
28,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,38 zł/1l

Olej słonecznikowy 1 l – Levante
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,99 zł/1l