5,0



Na podstawie 4 opinii
Gardena 2830-20, Przyłącze węża, Męska/Męska, Czarny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,93 zł
243,10 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Uzdatnianie wody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pura Tank środek do czyszczenia zbiorników na wodę 500ml1 317,50 zł/1l
131,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

Więcej informacji o reklamie
Wąż do wody pitnej niebieski 2,50M / 10x15mm433,29 zł/1kg
90,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

VIRAX Przedłużacz do pompy do szlamu - 295022
7 473,90 zł/1kg
747,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Vario Zentralachse
42,23 zł
Sprzedawca: Benture

Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
860,35 zł/1kg
223,69 zł
Sprzedawca: Benture

Filtr tylko pusty
217,47 zł/1kg
260,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

OASE 88290, Filters, 250 g
421,28 zł/1kg
105,32 zł
Sprzedawca: Sotel

BWT Perla Weichwasseranlage Duplex
599,63 zł/1kg
21 586,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: haustechnikpartner24

Easy LifeExit Silicate, Kondycjoner wody, 250 ml
470,40 zł/1l
182,10 zł
-64,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pompa szlamowa VIRAX 24 L - 295020
62 488,10 zł/1kg
6 248,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

AQUAWATER – filtr samoczyszczący
356,63 zł/1kg
641,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Combi Flaschen Adapter
71,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Potrójna stacja filtrująca
25,50 zł/1kg
Używany
107,12 zł
Sprzedawca: Restposten-Shop

Katadyn Element filtrujący Carbodyn
1 659,97 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Katadyn 8020426, 1 l, Czarny, 1 l, Czysta woda, 6,5 cm, 80 mm
5 276,30 zł/1kg
385,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OutdoorParadise

Wkład polifosforanowy 1 rok
219,45 zł/1kg
221,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ceramiczny filtr wody Katadyn czarny - K8020425
2 938,84 zł/1kg
1 616,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schmuck-und-Uhren

Wkład polifosforanowy 1 kg
166,35 zł/1kg
182,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Filtr zamienny do basenu VI
289,46 zł/1kg
494,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SilkyStar
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Przyłącze węża
- Kolor produktu:
- Czarny
- Płeć konektora:
- Męska/Męska
- Przeznaczenie:
- Podłączenie do kranu
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Gardena Reduzierkupplung 2830 GARDENA GmbH Hans-Lorenser-Str. 40, 89079 Ulm
GARDENA 02830-20 Złącze redukcyjne SB-Profi-System
Złącze redukcyjne SB-Profi-System marki GARDENA, art. nr: 02830-20, EAN: 4078500283007, w kategorii: Nawadnianie ogrodu - Original GARDENA System
przejście z systemu profesjonalnego na oryginalny system GARDENA. 4-kolorowa karta blistrowa.
Dostarczamy wyłącznie oryginalne produkty GARDENA.
O ile w opisie artykułu nie podano inaczej, artykuły są dostarczane z oryginalnym systemem GARDENA GARDENA opisane i zawarte w zakresie dostawy artykułu.
GARDENA Profi System złącze redukcyjne jest idealne w połączeniu z dłuższymi wężami lub w przypadku korzystania z pomp. Umożliwia przejście od systemu Profi do oryginalnego systemu GARDENA. Dzięki temu można łatwo połączyć oba systemy GARDENA i używać ich razem.
Przejście zapewnia kompatybilność
Złącze redukcyjne Profi system ułatwia połączenie oryginalnego systemu GARDENA z systemem GARDENA Profi.
Artykuł producenta: 2830-20
Złącze redukcyjne systemu Gardena SB-Profi z 3/4" na 1/2"
Oryginalna część zamienna, akcesoria
Wysoka jakość
Wyprodukowano w Chinach
Idealne dopasowanie
Przejście z systemu Profi na oryginalny system GARDENA
Profesjonalne złącze redukcyjne
- Przejście z systemu profesjonalnego do oryginalnego systemu Gardena Połączenie: zmniejszone z 19 mm (3/4') do 13 mm (1/2')
- na karcie SB
Zwiększa przepływ wodyZłączka redukcyjna GARDENA Profi Maxi-Flow System jest idealna w połączeniu z dłuższymi wężami lub pompami. Umożliwia zamianę Profi Maxi-Flow System na Original GARDENA System. Umożliwia bezproblemowe korzystanie z obu systemów GARDENA.Gardena "Profi" złącze redukcyjne Maxi-Flow System. Ilość w opakowaniu: 1 szt
Opis produktu Złącze redukcyjne GARDENA złączka redukcyjna jest idealna do dłuższych węży lub do użytku z pompami. Dostosowuje Profi Maxi-Flow System do oryginalnego systemu GARDENA i umożliwia bezproblemowe korzystanie z obu systemów GARDENA oraz ich podłączanie.
Złącze redukcyjne Gardena Prof-System jest idealne do łączenia z dłuższymi wężami lub do użytku z pompami. Umożliwia przekształcenie systemu Prof-System w oryginalny system Gardena. Dzięki temu można bezproblemowo korzystać z obu systemów Gardena i łączyć je ze sobą
Złącze redukcyjne SB-Profi System - przejście z Profi System na Original GARDENA System
GARDENA 283-020 ProSYS łącznik redukcyjny SB 13 mm (½') a. 19 mm (3/4'), czarny
Złącze węża Gardena SB-Profi-System 1/2, 3/4"
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Waga
- 300 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 szt
- EAN
- 4078500283007
- Numer producenta
- 02830-20
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Waga
- 300 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 szt
- EAN
- 4078500283007
- Numer producenta
- 02830-20
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Gardena 2819-20, Przyłącze węża, 3/4", Żeńska/Żeńska, Czarny, Pomarańczowy
83,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gardena 2831-20, Łącznik do węża, Czarny
35,98 zł
Sprzedawca: TR8

Gardena 1328-20, Czarny
16,55 zł
Sprzedawca: Lohmeier

Gardena 12004-20, Sekator kowadełkowy, 3,5 cm, Czarny, Niebieski
279,45 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Stanley HTS Raspel-Satz, Hieb 1, 200 mm 3-tlg
355,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zestaw do mulczowania MTD, 46 cm, 196-588-678
379,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fontanna Dogit ZEUS 6L
209,87 zł
Sprzedawca: VISO

GROHE 64508001, 1 szt., Grohe, Pokrywka
384,60 zł
Sprzedawca: REUT

Makita DCG 180 Z akumulatorowy pistolet do uszczelniania 18 V solo - bez akumulatora, bez ładowarki
729,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Goodyear 195/60 R15 92V Vector 4 Season G3 Xl
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

TRIXIE Snack Ball, Kot, Kula, Różne kolory, Plastik, 5 cm
31,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pirelli Winter Sottozero 3 205/60 R17 93 H FR *
694,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Stanley 15-273, Czarny, Żółty, 1 szt.
741,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Einhell GE-LC 18 Li - Solo, 25 cm, 4,3 m/s, Czarny, Czerwony, Bateria, 3 Ah, 2,9 kg
419,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Michelin Pilot Alpin 5 235/40 R18 95 V XL MO1
858,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Pirelli Winter Sottozero Serie II 285/30 R19 98 V XL FR AR
1 248,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Opony SEMPERIT 175/65 R14 86H ALL SEASONS GRIP
468,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Continental WinterContact™ TS 870 195/65 R15 95 T XL
380,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
467,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Kompletny zestaw basenu ze ścianką stalową Ø 360x120cm
5 568,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

DeWALT DCMCS575N-XJ, 1 szt.
1 519,04 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Yokohama BluEarth-4S AW21 195/65 R15 91 H
251,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Pirelli 225/55 R17 101Y Powergy Xl
724,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Bosch GWS 18V-7 Professional, 11000 RPM, 12,5 cm, Bateria, 1,6 kg, Silnik bezszczotkowy
765,80 zł
-238,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
527,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OutletLoket

Opony BRIDGESTONE 265/70 R18 116R BLIZZAK DM-V3
1 079,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: E.

Pompa przepływowa EHEIM streamON+ 3500, bezstopniowa regulacja do 3500 l/h, 2,5 W
3 293,79 zł/1m
461,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kołek metalowy HM 5 x 52 SK
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SANILO® Deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania Golden Leaves, deska sedesowa bezpośrednio od producenta, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania
418,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Opony IMPERIAL 215/70 R16 100H ALL SEASON DRIVER
508,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Połączenie
Wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Klarstein VitalPour systém reverznej osmózy– 5-stupňový vodný filter na osmózu, horúca voda za 3 sekundy, 5 l nádrž a 1,5 l kanvica, 5 teplotných úrovní, dotykový displej, detská poistka, jednoduchá inštalácia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 326,90 zł
Sprzedawca: Klarstein
156,11 zł/1kg

Filtr do wody do użytku indywidualnego – idealny na camping, podróże i jako zapas awaryjny – pojemność 100 ml
364,92 zł
Sprzedawca: oCreon
7 602,50 zł/1kg

Klarstein Velaire maszyna do lodu i dyspenser wody – zbiornik 3600 l, filtr PAC, 10kg/24h, małe i duże kostki lodu, panel dotykowy, wskaźnik filtra, alarm i wskaźnik wymiany filtra, wytwornica lodu do domu
1 153,90 zł
Sprzedawca: Klarstein
132,63 zł/1kg

zestaw filtrów ND 72 mm Zestaw filtrów neutralnie szarych Wodoodporny worek filtrujący
538,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pura Tank środek do czyszczenia zbiorników na wodę 500ml
131,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
1 317,50 zł/1l

Sanitas | Biopreparat Sanidenn Tabs - 100 sztuk - 96 + 4 gratis - Wysoka koncentracja bakterii - Neutralizacja zapachów
185,80 zł
-56,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
245,71 zł/1kg

Zestaw 2 mini filtrów do wody outdoor – 0,01 µm UF do uzdatniania wody (Zielony + Biały)
130,00 zł
Sprzedawca: Baskany
1 300,00 zł/1kg

Micropur Forte MF 10'000P proszek do oczyszczania wody 10 000 litrów



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
157,91 zł
Sprzedawca: apohealth
1 579,10 zł/1kg

Micropur Classic MC 10T - 1 tabletka na 10 litrów



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
125,55 zł
Sprzedawca: apohealth
3 138,75 zł/1kg

Wkład filtrujący do dzbanka ViO BP-100C 1 szt.
13,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,90 zł
Sprzedawca: ViO-IDEAS

MICROPUR Classic MC 1000F bezpieczna woda pitna z jonami srebra, roztwór 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
62,45 zł
Sprzedawca: apohealth
624,50 zł/1l

INF Zaciski na nos do pływania w silikonie wielokolorowe 10-pak
46,09 zł
Sprzedawca: INFshop
1 707,04 zł/1kg

10-calowa obudowa filtra wody z 1-calowym przezroczystym mosiężnym przyłączem do usuwania zanieczyszczeń
198,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wąż do wody pitnej niebieski 2,50M / 10x15mm
90,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
433,29 zł/1kg

System filtracji wody do użytku na zewnątrz, filtr do wody, oczyszczacz do słomek z woreczkiem na wodę – idealny na wypadek sytuacji awaryjnych, na kemping, w podróży i podczas wypraw z plecakiem
124,58 zł
Sprzedawca: elezone
943,79 zł/1kg