Uzdatnianie wody
523 wyniki
Więcej informacji o reklamie

Klarstein VitalPour systém reverznej osmózy– 5-stupňový vodný filter na osmózu, horúca voda za 3 sekundy, 5 l nádrž a 1,5 l kanvica, 5 teplotných úrovní, dotykový displej, detská poistka, jednoduchá inštalácia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 326,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Klarstein
156,11 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Filtr do wody do użytku indywidualnego – idealny na camping, podróże i jako zapas awaryjny – pojemność 100 ml
364,92 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: oCreon
7 602,50 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Klarstein Velaire maszyna do lodu i dyspenser wody – zbiornik 3600 l, filtr PAC, 10kg/24h, małe i duże kostki lodu, panel dotykowy, wskaźnik filtra, alarm i wskaźnik wymiany filtra, wytwornica lodu do domu
1 153,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Klarstein
132,63 zł/1kg

Tabletki do uzdatniania wody – 200 sztuk – 200 litrów bezpiecznej i czystej wody pitnej w 30 minut – zestaw awaryjny – tabletki survivalowe – Preppers
106,02 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: LaVidaLuxe
1 060,20 zł/1kg

Metabo Filter 1", Dzbanek z filtrem do wody, Niebieski, Przezroczysty



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,80 zł
+ 19,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: HammerArzt

Katadyn Hiker Pro Filter-Schwarz
631,57 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
2 037,32 zł/1kg

Dezynfekcja wody pitnej, YACHTICON Aqua Clean AC 1000, środek do uzdatniania wody, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
114,15 zł
+ 43,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: boni-shop
1 141,50 zł/1l
Nasze najlepszeoferty
Uzdatnianie wody i nie tylko
Zyskaj więcej
Oczyszczanie wody pitnej, dezynfekcja, uzdatnianie wody, proszek 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,53 zł
+ 17,28 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: SmartSailSaver
1 785,30 zł/1kg

Micropur Classic MC 10T - 1 tabletka na 10 litrów



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
125,33 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: apohealth
3 133,25 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Pura Tank środek do czyszczenia zbiorników na wodę 500ml
131,75 zł
+ 17,28 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: SmartSailSaver
1 317,50 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

zestaw filtrów ND 72 mm Zestaw filtrów neutralnie szarych Wodoodporny worek filtrujący
538,54 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Certisil Combina cc 1,000 f
70,02 zł
+ 86,09 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: AbisZ-Markt
700,20 zł/1l

Micropur Antichlor MA 100F
51,24 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture
51,24 zł/1kg

Mobilny prysznic samochodowy
478,76 zł
+ 39,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: Sotel
23,94 zł/1l

MICROPUR Classic MC 1000F bezpieczna woda pitna z jonami srebra, roztwór 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
62,34 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: apohealth
623,40 zł/1l

JUDO JUL tabletki mineralne, JUL-W-T, 3 litry, 8600017



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
570,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – pon. 12 października
Sprzedawca: Dealsupply
190,33 zł/1l

Roztwór mineralny JUDO, JUL-H, 25 litrów, 8840134



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
1 373,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – pon. 12 października
Sprzedawca: Dealsupply
54,96 zł/1kg

Combi Patrone-AC Einheit
63,66 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture

Natychmiastowy środek do usuwania szlamu z systemów centralnego ogrzewania 1L X800
314,64 zł
+ 28,26 zł za wysyłkęDostawa czw. 15 – pt. 16 października
Sprzedawca: BalticVaris_DE
314,64 zł/1l

Klarstein VitalPour systém reverznej osmózy– 5-stupňový vodný filter na osmózu, horúca voda za 3 sekundy, 5 l nádrž a 1,5 l kanvica, 5 teplotných úrovní, dotykový displej, detská poistka, jednoduchá inštalácia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 326,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Klarstein
156,11 zł/1kg

Zestaw konserwacyjny (zestaw 1) dla Katadyn Drip Filter
71,98 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture

Zestaw węży filtrujących Katadyn (do Pocket, Combi, Vario i Hiker Pro)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,45 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: vegaonline

Katadyn 8090024, Katadyn, Pokrowiec do przechowywania
234,99 zł
-149,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,16 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture

Katadyn 20743, 1 szt., Katadyn, Wkład filtra wody



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
319,14 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture
602,15 zł/1kg

LifeStraw Go 650 ml, jasnoniebieski, filtr 2-stopniowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
275,50 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pon. 12 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 252,27 zł/1kg

Easy LifeExit Silicate, Kondycjoner wody, 250 ml
182,10 zł
-64,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,60 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 15 – pt. 16 października
Sprzedawca: everybuy_at
470,40 zł/1l

Wkład do butelki Nalgene "Sipper" dla Ø 5,3 cm czerwony
205,55 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa czw. 15 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
51 387,50 zł/1kg

Katadyn BeFree, 3 l, Biały, Niebieski, 2 l/min, 230 mm, 75 mm, 447 mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
336,38 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture
3 363,80 zł/1kg

SYR Enthärtungsanlage Lex 1500 10, 1 - 2 Wohneinheiten
12 363,17 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 17 – śr. 23 grudnia
Sprzedawca: haustechnikpartner24

Combi Flaschen Adapter
71,89 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – pon. 12 października
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 2 mini filtrów do wody outdoor – 0,01 µm UF do uzdatniania wody (Zielony + Biały)
130,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Baskany
1 300,00 zł/1kg

SYR Drufi+ DFR Druckminderer / Rückspülfilter



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
1 070,03 zł
+ 54,66 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 – pt. 16 października
Sprzedawca: haustechnikpartner24
332,31 zł/1kg

Zestaw konserwacyjny Katadyn Hiker Pro (Zestaw 1) do filtrów wody
161,05 zł
-97,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,87 zł
+ 60,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 14 – wt. 17 listopada
Sprzedawca: Benture
3 193,50 zł/1kg

Grünbeck GENO wymienny wkład filtra 80 um, 2-pak, rozmiar 1 z dzwonkiem ochronnym 103007



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,31 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – wt. 13 października
Sprzedawca: Arboremedia
688,62 zł/1kg

HÜNERSDORFF kanister na wodę PROFI 12 l
215,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Werkzeugstore24
17,92 zł/1l

Grayl 850015512575, Czarny, 3 l/min, 7,3 cm, 67 mm, 80 g
305,23 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: OutdoorParadise
3 815,38 zł/1kg

Katadyn 2110070, Biały, 0,06 l/min, 25 cm, 450 mm, 3,3 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 679,18 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Schmuck-und-Uhren
508,84 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 2 mini filtrów do wody outdoor – 0,01 µm UF do uzdatniania wody (Zielony + Biały)
130,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Baskany
1 300,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Sanitas | Biopreparat Sanidenn Tabs - 100 sztuk - 96 + 4 gratis - Wysoka koncentracja bakterii - Neutralizacja zapachów
185,80 zł
-56,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,00 zł
+ 13,50 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: Sanitas
245,71 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Kategoria
- Uzdatnianie wody
- Artykuły turystyczne
- Namioty
- Meble turystyczne
- Sprzęt turystyczny
- Pompki
- Akcesoria do przyczep kempingowych
- Toalety turystyczne
- Latarki
- Śpiwory
- Kanistry
- Naczynia turystyczne
- Akcesoria do toalet turystycznych
- Lampy turystyczne
- Maty plażowe
- Kuchenki turystyczne
- Noże składane
- Kartusze gazowe
- Generatory prądu
- Urządzenia grzewcze
- Hamaki
- Ochrona przed owadami
- Sztućce turystyczne
Marka
- Bachgold
- Katadyn
- SYR
- Klarstein
- Steripen
- Amtra
- Apera Instruments
- Arendo
- Arka
- Atlantic
- Ayor
- Biobakt
- BROS
- BWT
- Certisil
- Cocosity
- COMET
- Comfortpool
- CybexaTrade
- Dupla
- Easy Life
- eSHa
- Fluval
- Gardena
- Grayl
- Grünbeck
- Güde
- Gugita
- HELLA
- HOBBY
- Hünersdorff
- hydroland
- Import [Generic]
- INF
- INTEX
- Jaico
- JBL
- JUDO
- JUDO Wasseraufbereitung GmbH
- Kokido
- Komplex
- LA VIDA LUXE
- Lifestraw
- Lixada
- Magideal
- Mann Filter
- MEMBRANE SOLUTIONS
- Merkloos
- Metabo
- Micropur
- MSR
- Nalgene
- Noxefin
- OEM
- Onnline
- Platypus
- PORTWEST
- Pricenet
- Probazen
- Quell
- Qunature
- R.E.I.S.
- RIM Kowalczyk
- SAWYER
- Seachem
- Selius
- Sentinel
- Sera
- Söll
- Swan
- Swim Essentials
- Tetra
- Trek'n Eat
- Unyqoos
- VIO
- Virax
- Wessper
- Yachticon
- Yate
Zawartość
- poniżej 0,1 l
- 0,1 – 0,5 l
- 0,5 – 0,6 l
- 0,6 – 0,7 l
- 0,7 – 5 l
- powyżej 5 l
Cena
- poniżej 200 zł
- 200 – 300 zł
- 300 – 500 zł
- 500 – 800 zł
- powyżej 800 zł
–
- Wszystkie oferty
Recenzje klientów
& więcej