Smar Litowy 400Ml Biały Od -18°C Do 145°C / Wd40 Specialist

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

55,15 zł

137,87 zł / 1l

+ 20,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Odrdzewiacze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Gąbka Z Mikrofibry Do Czyszczenia Mycia Auta
Gąbka Z Mikrofibry Do Czyszczenia Mycia Auta
21,69 zł
Sprzedawca: EDANTI
Zdjęcie produktu dla DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
14,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
28,88 zł
2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Środek Do Czyszczenia Felg 500Ml / Mannol
Środek Do Czyszczenia Felg 500Ml / Mannol
21,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej WD-40 Classic 100 ml spray
Olej WD-40 Classic 100 ml spray
186,60 zł/1l
18,66 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
123,75 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Wd-40 Preparat Szybki Penetrant
Wd-40 Preparat Szybki Penetrant
128,87 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,55 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Caramba Caramba Lubricating Oil MOS2 300 mililitrów puszka sprayu Opony
Caramba Caramba Lubricating Oil MOS2 300 mililitrów puszka sprayu Opony
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
73,56 zł/1l
367,79 zł
Sprzedawca: Mandarin
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 250Ml   Aplikator / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 250Ml Aplikator / Wd40
118,96 zł/1l
29,74 zł
Sprzedawca: KARBA
Zdjęcie produktu dla TECMAXX - Penetrant 250ml - aplikator
TECMAXX - Penetrant 250ml - aplikator
56,44 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Plak Odrdzewia I Penetruje 500Ml
Plak Odrdzewia I Penetruje 500Ml
23,54 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Środek Odrdzewiająco Penetrujący 300Ml Z Mos2 / Liqui Moly
Środek Odrdzewiająco Penetrujący 300Ml Z Mos2 / Liqui Moly
33,65 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz W Aerozolu 200Ml / Boll
Odrdzewiacz W Aerozolu 200Ml / Boll
111,30 zł/1l
22,26 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz 450Ml Spray / Rust Disolver Z Molibdenem / Mannol
Odrdzewiacz 450Ml Spray / Rust Disolver Z Molibdenem / Mannol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,82 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 450Ml / Mannol
Środek Wielofunkcyjny 450Ml / Mannol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,34 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL 25300 BALLISTOL Silikon-Öl Silikonspray 200,0 ml
BALLISTOL 25300 BALLISTOL Silikon-Öl Silikonspray 200,0 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz W Aerozolu 250Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Ma Professional
Odrdzewiacz W Aerozolu 250Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Ma Professional
85,68 zł/1l
21,42 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz W Aerozolu 400Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Boll
Odrdzewiacz W Aerozolu 400Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Boll
50,95 zł/1l
20,38 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Sprej WD-40® Specialist, Penetrant, 250 ml
Sprej WD-40® Specialist, Penetrant, 250 ml
246,40 zł/1l
61,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Środek Odrdzewiająco Penetrujący 400Ml Pro-Line / Liqui Moly
Środek Odrdzewiająco Penetrujący 400Ml Pro-Line / Liqui Moly
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
42,32 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dane techniczne:

Pojemność: 400 ml

WD-40 Specjalistyczna Biała Wazelina Litowa to skuteczny i trwały środek smarny o wysokiej lepkości.
- nie spływa po nałożeniu
- zmniejsza tarcie, szczególnie w przypadku stosowania metal-metal
- zapobiega zużyciu i korozji
- jest przeznaczony do stosowania na metalowych konstrukcjach wsporczych

Gotowy na produkt, który naprawdę działa? Od lat 50-tych produkty WD-40 zdobywają zaufanie użytkowników na całym świecie. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów! Nie ważne, czy jesteś właścicielem domu, majsterkowiczem czy specjalistą - produkty WD-40 staną na wysokości zadania w każdej sytuacji. Ich uniwersalność i skuteczność to efekt wieloletnich badań i doskonałego doszlifowywania formuły. smar biały litowy WD-40 SPECIALIST - 400ml aerozol Producent: WD40 Waga= 0.4 Smar litowy w aerozolu WD-40 pozwala na znakomitą ochronę połączeń metali które przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach. Preparat jest wodoodporny który po nałożeniu pozostaje w miejscu aplikacji niezależnie od warunków atmosferycznych.

Smar uniwersalny



Wazelina WD-40 Specialist White Lithium to skuteczny i trwały środek smarny o wysokiej lepkości – po nałożeniu nie spływa, ogranicza tarcie, zwłaszcza w przypadku kontaktu metalu z metalem, zapobiega zużyciu i korozji.
Wazelina WD-40 Specialist White Lithium to skuteczny i trwały środek smarny o wysokiej lepkości.
- po nałożeniu nie spływa
- ogranicza tarcie, zwłaszcza w przypadku kontaktu metalu z metalem
- zapobiega zużyciu i korozji
- jest przeznaczona do stosowania na metalowych konstrukcjach nośnych



Dane techniczne:

Pojemność: 400 ml


Nie czekaj, zamów już dziś WD-40 Biały Smar Litowy i zapewnij niezawodną ochronę swoim urządzeniom! teraz!





Szczegóły produktuZawartość [ml]: 400

Smar uniwersalny
Producent
Wd-40
Zawartość
0.4 l
Waga
500 g
Zakres dostawy
400 ml.
Liczba sztuk
1
EAN
5032227503908
Numer producenta
AMT03-102

Producent
Wd-40
Zawartość
0.4 l
Waga
500 g
Zakres dostawy
400 ml.
Liczba sztuk
1
EAN
5032227503908
Numer producenta
AMT03-102
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
275,25 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
110,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Clatronic TA 3801, 2 kaw., Biały, 750 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 900 g
Clatronic TA 3801, 2 kaw., Biały, 750 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 900 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
135,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Fackelmann 30860
Fackelmann 30860
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
57,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla WENKO SECURA siedzisko wannowe 120 kg Pomoc pod prysznic Bezpieczeństwo Regulacja
WENKO SECURA siedzisko wannowe 120 kg Pomoc pod prysznic Bezpieczeństwo Regulacja
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
161,37 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Bosch Uneo Maxx, Czarny, Zielony, Deep discharge, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, 1 cm, 900 RPM, 0,6 J, 5000 bpm
Bosch Uneo Maxx, Czarny, Zielony, Deep discharge, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, 1 cm, 900 RPM, 0,6 J, 5000 bpm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
740,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Metabo 625026000, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 2 Ah, 18 V, Metabo, Wiertarka
Metabo 625026000, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 2 Ah, 18 V, Metabo, Wiertarka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
193,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Zdjęcie produktu dla Einhell TP-RS 18/32 Li BL - Solo, Szlifierka podłogowa, Czarny, Czerwony, 24000 RPM, 1,11 kg
Einhell TP-RS 18/32 Li BL - Solo, Szlifierka podłogowa, Czarny, Czerwony, 24000 RPM, 1,11 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
437,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Brennenstuhl 1153680100, 1 m, Zewnętrzna, IP44, Plastik, Guma, Czarny, Niebieski, Czerwony, Biały, 6 x gniazdo sieciowe
Brennenstuhl 1153680100, 1 m, Zewnętrzna, IP44, Plastik, Guma, Czarny, Niebieski, Czerwony, Biały, 6 x gniazdo sieciowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
386,45 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Kärcher 2.643-037.0, Męska/Męska, Czarny, Mosiądz
Kärcher 2.643-037.0, Męska/Męska, Czarny, Mosiądz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,16 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Knipex 97 53 04 SB, Narzędzie do zaciskania
Knipex 97 53 04 SB, Narzędzie do zaciskania
741,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Proxxon 23373 Vielzahn XZN Einsatz Bit Nuss VZ12 L: 100mm Antrieb 12,5mm (1/2")
Proxxon 23373 Vielzahn XZN Einsatz Bit Nuss VZ12 L: 100mm Antrieb 12,5mm (1/2")
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla fischer 548857 fischer easyDIY Box Gipskarton DuoBlade 548857 Dübel- und Schrauben-Sortiment, 77 St.
fischer 548857 fischer easyDIY Box Gipskarton DuoBlade 548857 Dübel- und Schrauben-Sortiment, 77 St.
199,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Wolfcraft GmbH 4656000, Wiertło, Wiertło zawiasowe, Drewno, 3 szt., Wiertło centrujące, Wiertło kręte, Wiertło Forstner Ø 35 x 90 mm, Wiertło centrujące Ø 2,5 mm i Wiertło kręte do drewna Ø 5 x 86 mm
Wolfcraft GmbH 4656000, Wiertło, Wiertło zawiasowe, Drewno, 3 szt., Wiertło centrujące, Wiertło kręte, Wiertło Forstner Ø 35 x 90 mm, Wiertło centrujące Ø 2,5 mm i Wiertło kręte do drewna Ø 5 x 86 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
213,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Gardena 18093-20, 20 m, Szary, Pomarańczowy, Tylko wąż, 35 bar, 1,3 cm, 1 szt.
Gardena 18093-20, 20 m, Szary, Pomarańczowy, Tylko wąż, 35 bar, 1,3 cm, 1 szt.
471,41 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
219,64 zł
-35,79 zł
183,85 zł
Sprzedawca: Landema
Zdjęcie produktu dla Siekiera tynkarska szorstka 600 g Picard | 4016671009286
Siekiera tynkarska szorstka 600 g Picard | 4016671009286
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,32 zł
Sprzedawca: Elektrowerkzeug-Shop
Zdjęcie produktu dla Doniczka Prosperplast Rato Tubus z wkładem brązowa 30 cm
Doniczka Prosperplast Rato Tubus z wkładem brązowa 30 cm
107,56 zł
Sprzedawca: DIKEL
Zdjęcie produktu dla 215/60R16 95V UltraContact MFS
215/60R16 95V UltraContact MFS
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
614,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.
Zdjęcie produktu dla Olej WD-40 Classic 100 ml spray
Olej WD-40 Classic 100 ml spray
186,60 zł/1l
18,66 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Teleskopowy drążek zaciskowy WENKO "Hercules" 80-145 cm
Teleskopowy drążek zaciskowy WENKO "Hercules" 80-145 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
86,99 zł
-28%
62,54 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Opony CONTINENTAL 235/45 R17 97W PremiumContact™ 7 XL
Opony CONTINENTAL 235/45 R17 97W PremiumContact™ 7 XL
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
683,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.
Zdjęcie produktu dla Einhell GE-DP 7935 N-A ECO, 790 W, Prąd przemienny, 19000 l/h, Aluminium, Czarny, Czerwony
Einhell GE-DP 7935 N-A ECO, 790 W, Prąd przemienny, 19000 l/h, Aluminium, Czarny, Czerwony
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
599,13 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Wera 05006100001, 26 mm, 161 mm, 26 mm, 27 g
Wera 05006100001, 26 mm, 161 mm, 26 mm, 27 g
49,50 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Kirschen Kerbschnitzsatz 6-teilig Kerbschnitzbeitel + 3x Schnitzmesser, Beitel
Kirschen Kerbschnitzsatz 6-teilig Kerbschnitzbeitel + 3x Schnitzmesser, Beitel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
548,78 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Metabo Bitsatz 71-teilig, Bitbox, magnetischer Bithalter, Aufbewahrungsbox
Metabo Bitsatz 71-teilig, Bitbox, magnetischer Bithalter, Aufbewahrungsbox
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,62 zł
Sprzedawca: HammerArzt
Zdjęcie produktu dla Yokohama BluEarth-4S AW21 215/60 R16 99 H XL
Yokohama BluEarth-4S AW21 215/60 R16 99 H XL
479,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.
Zdjęcie produktu dla nożyczki rzemieślnicze herlitz, spiczaste, długość: 172 mm
nożyczki rzemieślnicze herlitz, spiczaste, długość: 172 mm
31,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Fischer 87491, Opaska kablowa do drabiny, Nylon, Czarny, 150 mm, 3,6 mm, 100 szt.
Fischer 87491, Opaska kablowa do drabiny, Nylon, Czarny, 150 mm, 3,6 mm, 100 szt.
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 450Ml Aplikator / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 450Ml Aplikator / Wd40
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET
Zdjęcie produktu dla Scheurich Sesame, Sadzarka w doniczce, Wolnostojący, Ceramika, Beżowy, Cylidner, Wewnętrzna
Scheurich Sesame, Sadzarka w doniczce, Wolnostojący, Ceramika, Beżowy, Cylidner, Wewnętrzna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
102,36 zł
-6,82 zł
95,54 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla wolfcraft GmbH 6985000, Zacisk stolarski, 1 szt., 45 cm
wolfcraft GmbH 6985000, Zacisk stolarski, 1 szt., 45 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
238,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
28,88 zł
2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
14,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
33,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
33,00 zł/1kg