4,7



Na podstawie 3 opinii
Sika klej i uszczelniacz Sikaflex-522 biały 300ml - 634863
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,52 zł
171,73 zł / 1l
+ 22,70 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 06m 36s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Masy uszczelniające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7














5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Uszczelniacz w płynie Captain Tolley's Creeping Crack Cure 60 ml1 890,83 zł/1l
113,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Griffon Polymax, zestaw klejów, czarny, 425g/290ml238,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kit do kotłów 500g żaroodporny -1000°C Kotły Piece Kominki Piece DIY200,22 zł/1kg
204,50 zł
-104,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny187,46 zł/1l
52,49 zł
Sprzedawca: MasterBau

Petec, uszczelniacz karoseryjny, 310 ml, czarny
156,87 zł/1l
48,63 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Sikaflex-521 odporny na warunki atmosferyczne uszczelniacz o wysokiej przyczepności, 300 ml, jasnoszary
258,53 zł/1l
77,56 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Masa uszczelniajaca Hylomar, -50 do +250°C - 80ml
770,88 zł/1l
61,67 zł
Sprzedawca: Amracing

Petec, uszczelniacz karoseryjny, 310 ml, biały
156,87 zł/1l
48,63 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Biały uszczelniacz, uszczelniacz 290ml, masa uszczelniająca biała
633,83 zł/1l
183,81 zł
Sprzedawca: boni-shop

Masa Uszczelniajaca (Silikon) 290Ml Szara Do 350°C Boll
153,41 zł/1l
44,49 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Klej uszczelniający, uszczelniacz biały, klej biały, 290 ml, z końcówką
710,55 zł/1l
206,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

PATTEX SP101 SZARY 280 ml
381,71 zł/1kg
106,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

Klej uszczelniający LOCTITE 2063263 – silikon, kartusz 310 ml
490,61 zł/1l
152,09 zł
Sprzedawca: Sotel

Masa Klejąco-Uszczelniająca W Tubie Biała 310Ml / Boll
118,71 zł/1l
36,80 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
66,57 zł/1l
27,09 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,64 zł
Sprzedawca: Katomix

Masa Uszczelniająca (Silikon) 300Ml Niebieski Od -50 Do 300°C / Reinzoplast
314,50 zł/1l
94,35 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Uszczelniacz szary 1359348
323,30 zł/1l
323,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Masa Klejąco-Uszczelniająca 600Ml W Folii Biała / Boll
69,65 zł/1l
41,79 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Uszczelniacz Silikonowy 80Ml Czarny Od -54°C Do 260°C / Permatex
403,41 zł/1l
34,29 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Klej uszczelniający czarny 290 ml, uszczelniacz czarny, klej elastyczny czarny
710,55 zł/1l
206,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sikaflex®-522 biały 300ml
Sikaflex®-522 jest niskoemisyjnym, jednoskładnikowym klejem i uszczelniaczem STP. Produkt charakteryzuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne i pleśń. Sikaflex®-522 spełnia najwyższe wymagania EHS. Sikaflex®-522 wykazuje dobrą przyczepność do szerokiej gamy podłoży przy niewielkiej obróbce wstępnej.
Zalety produktu
Wysoka odporność na starzenie i warunki atmosferyczne
Dobra odporność na pleśń
Szczególnie niska emisja i zapach
Dobra przyczepność do szerokiej gamy podłoży bez konieczności specjalnej obróbki wstępnej.
Dobra stabilność koloru pod wpływem promieniowania UV
Nie zawiera izocyjanianów, rozpuszczalników i ftalanów
Spełnia wymagania higieniczne dla systemów klimatyzacji i wentylacji zgodnie z VDI 6022, Arkusz 1:2011-07
Certyfikat ISEGA do stosowania w sektorze spożywczym
Certyfikat EMICODE® EC1PLUS
OBSZAR ZASTOSOWANIA
Sikaflex®-522 ma dobrą przyczepność do szerokiej gamy podłoży i nadaje się do elastycznego uszczelniania i klejenia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odpowiednie podłoża to drewno, szkło, metale, podkłady i farby metalowe (systemy dwuskładnikowe), materiały ceramiczne i tworzywa sztuczne. Przed zastosowaniem Sikaflex®-522 na materiałach zagrożonych pękaniem naprężeniowym należy przestrzegać zaleceń producenta. Aby uniknąć pęknięć naprężeniowych, należy przeprowadzić wstępne testy z oryginalnymi materiałami. Ten produkt jest odpowiedni tylko dla doświadczonych użytkowników. Aby zapewnić przyczepność i kompatybilność materiałową, należy przeprowadzić wstępne testy z oryginalnymi materiałami w odpowiednich warunkach.
Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie dla doświadczonych użytkowników. Aby zapewnić przyczepność i kompatybilność materiałową, należy przeprowadzić wstępne testy z oryginalnymi materiałami w odpowiednich warunkach.
Szukasz niezawodnego uszczelniacza do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych? Sikaflex-522 w kolorze białym o pojemności 300 ml to idealne rozwiązanie dla Twoich projektów budowlanych. Wysokiej jakości uszczelniacz doskonale nadaje się do uszczelniania spoin i połączeń w różnych materiałach. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne i pleśń produkt jest wszechstronny i zapewnia długotrwałe rezultaty.
Kluczowe cechy:
- Biały uszczelniacz do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Idealny do uszczelniania spoin i połączeń
- Odporny na warunki atmosferyczne i pleśń
- Wszechstronny do stosowania na różnych materiałach
Szczegóły techniczne:
- Zawartość: 300 ml
- Kolor: Biały
- Wysokiej jakości formuła zapewnia długotrwałe rezultaty
- Łatwa aplikacja bez gruntowania
- Odpowiedni do różnych podłoży
- Odporny na warunki atmosferyczne i pleśń
Zaufaj jakości Sikaflex-522 w swoich projektach hydroizolacyjnych!
EUH211: Uwaga! Podczas natryskiwania mogą powstawać niebezpieczne, respirabilne kropelki. Nie wdychać aerozolu ani mgły.
Prezentacja : SIKA Sikaflex 522 Caravan - White - 300ml, to niskoemisyjny, jednoskładnikowy klej mastyksowy o dobrych właściwościach adhezyjnych na wielu podłożach, odpowiedni do klejenia i uszczelniania połączeń wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zalety : Bardzo niska emisja Doskonała odporność na starzenie i warunki atmosferyczne Dobra przyczepność do wielu podłoży bez specjalnej obróbki powierzchni Wysoka odporność na grzyby Nie zawiera rozpuszczalników i izocyjanianów Charakterystyka : Gęstość: ok. 1,4 kg/l Temperatura stosowania: +5° do +40°C Czas tworzenia się naskórka: ok. 30 min. Kolor : Biały Opakowanie : 1x SIKA Sikaflex Filler Adhesive 522 Caravan - White - 300ml Dostarczany w oryginalnym opakowaniu Wskazówki : WSPARCIE Powierzchnie muszą być czyste, suche i wolne od tłuszczu i kurzu. Przyczepność można poprawić poprzez odtłuszczenie podłoża za pomocą Sika Activator-205 lub zastosowanie odpowiedniego podkładu Sika. Patrz przewodnik Sika dotyczący przygotowania powierzchni. APLIKACJA Kartusz: Przebić membranę kartusza. Kieszeń: Umieścić kieszeń w lufie pistoletu i wykonać nacięcie na klipsie. Przyciąć dyszę zgodnie z żądanym rozmiarem uszczelnienia. Aby uzyskać zadowalające wyniki, produkt należy nakładać za pomocą pistoletu pneumatycznego, ręcznego lub pompy. Sikaflex 512 Caravan musi być nakładany w temperaturze od +5°C do +35°C. Optymalna temperatura aplikacji wynosi od +15°C do +25°C. Produkty Sika należy stosować z zachowaniem ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją producenta dostępną na stronie sika.co.uk.
- Producent
- Zawartość
- 0.3 l
- Waga
- 0.485 kg
- EAN
- 7612895613086
- Numer producenta
- 634863
- Producent
- Zawartość
- 0.3 l
- Waga
- 0.485 kg
- EAN
- 7612895613086
- Numer producenta
- 634863
Niebezpieczeństwo!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Pasuje również do tego

Armaflex Armacell XG płyty gumowe samoprzylepne 19mm 6m² samochód dom kamper
78,17 zł/1m²
469,00 zł
Sprzedawca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Uniwersalny syfon do szafki podumywalkowej, syfon rurowy, syfon, precyzyjnie dopasowany syfon rurowy, syfon, syfon
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Electronicx Caravan EXTREME GEL 120 Ah 12 V ▶ Kamper, łódź Zasilanie klasy premium
786,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Electronicx

Sika klej i uszczelniacz Sikaflex-522 czarny 300ml - 688219
175,23 zł/1l
52,57 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sika - Klej montażowy - Sikaflex-554 czarny
267,13 zł/1l
80,14 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sikaflex-252 300ml karton biały
84,07 zł
Sprzedawca: SABTRADE

vidaXL Przyczepka rowerowa czarno-żółta 65 kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Uchwyt do drzwi z blokadą w blistrze
65,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

SIKA Sikaflex klej wypełniający 522 do przyczep kempingowych - biały - 100ml
1 704,00 zł/1l
170,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Petec, uszczelniacz karoseryjny, 310 ml, czarny
156,87 zł/1l
48,63 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Łóżko do samochodu kempingowego
2 711,30 zł
Sprzedawca: MonsterShop

Sikaflex-521 UV biały wkład 300ml
131,90 zł/1l
39,57 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Sika klej i uszczelniacz Sikaflex-522 stalowoszary 300ml - 688360
175,23 zł/1l
52,57 zł
Sprzedawca: SABTRADE

SWAREY S500 Przenośna elektrownia Power Station 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Ładowarka baterii Power Bank z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Power Box Power Bank
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Namiot CampFeuer Super+ dla 4 osób, szary/czarny, namiot tunelowy XXL z 2 wejściami i markizą
480,68 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Uszczelniacz hybrydowy Sikaflex® 527AT Wkład 300 ml, czarny
650,77 zł/1l
195,23 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

DEKAseal 8936
900,00 zł/1l
279,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

X3 e-bike 27,5 cala, rower elektryczny 720Wh z 7-biegową przekładnią w piaście Shimano, zasięg 65-90 km, silnik tylnego koła 15Ah/48V, wszechstronny rower elektryczny holandia
4 672,75 zł
Sprzedawca: mindsupply

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

HOME DELUXE - Nadmuchiwana łódź Pike Small - Materiał: wytrzymałe PVC - Wymiary: dł. x szer. ok. 230 x 128 cm - dla maksymalnie 3 osób I Ponton, motorówka, łódź wiosłowa
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Kuchenka kempingowa na gaz butanowy
215,76 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Makita DDF482RFJ, Wiertarka pistoletowa, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 1900 RPM, 3,8 cm, 1,3 cm
808,18 zł
Sprzedawca: HammerArzt

VIESTA® zestaw 2 stopek do ogrzewania na podczerwień, kompatybilny z serią F i CF oraz panelami z ramą do 22 mm, nie do modeli bezramowych, aluminium
71,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Samochodowy system słonecznej kamery cofania RV4.3 AEG
749,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TeKaPi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
52,49 zł
Sprzedawca: MasterBau
187,46 zł/1l

MANNOL Smar wysokotemperaturowy 8104
36,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing

Autoland Motocare Pasta Do Chromu I Aluminium 150 Ml
32,20 zł
Sprzedawca: Netmoto